Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, korwin napisał:

giphy.gif

Co się czepiacie. Widać, że ćwiczone ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WF takie coś to kicha... a tutaj rep. Polski raczą nas takimi wisienkami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promują się chłopcy na tym ojro niemożliwie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw, co Lineker o Kapustce napisze. ;)

 

Generalnie chłopakom nie idzie, w kadrze nie siedzę i na treningach nie bywam, więc nie wiem czy wina trenera czy jednak zawodnicy nie mają charakteru czy może, jak to zazwyczaj bywa, jedno i drugie, ale wiem, że zmienność opinii wśród społeczeństwa (w tym np. dziennikarzy) jest wręcz przerażająca - tutaj można w pięć minut przejść drogę od zera do bohatera, a w kolejne pięc z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ci chłopcy nie osiągnęli jeszcze zupełnie nic, więc w sumie żadnymi bohaterami nie byli, zerami też nie są, bo "kariera" jeszcze przed nimi.

Awans dostaliśmy w prezencie, taki w sumie pocałunek śmierci dla nas jak widać. Trochę nas to przerosło chyba, dodatkowo to piłka młodzieżowa, a więc wszystko się może zdarzyć jak np. mistrzostwo Europy Szwedów U-21 dwa lata temu.

 

Na plus na pewno organizacja imprezy, (chociaż o tym przekonam się osobiście w Sobotę), atmosfera na trybunach.

 

To chyba tyle nie :Gmoch:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piachu00 napisał:

Na WF takie coś to kicha... a tutaj rep. Polski raczą nas takimi wisienkami 

Truskawkami :smart:

 

Chłopaki mam wrażenie jakby nie wiedzieli jak należy się bronić. Nie wiem czy to Dorna wpoił im żeby bez względu na sytuację bronić się strefowo i pod żadnym pozorem swojego miejsca na boisku nie opuszczać, czy może mieli po prostu wyjebane ale no ręce opadały jak Szwedzi wbiegali w wolne pole i żaden z naszych zawodników się nawet nie przesuwał co by przeciąć linię podania. Po prostu stali jak kołki w jednym miejscu i czekali aż Szwedzi sami się pomylą i oddadzą piłkę. Bramka na 1:1 to idealny tego przykład.

Z ręką na sercu, może kondycyjnie nie dałbym rady tak zagrać całego meczu ale na pewno byłbym w stanie bronić mądrzej/efektywniej a jestem tylko "kopaczem" i nie zarabiam na graniu.

 

Z przodu jest potencjał i było parę bardzo ładnych akcji, jedna z nich zakończona golem, ale no w obronie jest niestety dramat.

 

Hajto już nas chyba niczym nie zdziwi, moja luba jak weszła do pokoju i go zobaczyła w studio to zapytała kto to jest ten ze świecącym ryjem co wygląda i brzmi jakby był najebany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja jako żywo przypomina mi Euro 2012. Także chłopaki chodzić na reprę póki Lewy i spółka dają radę, bo jak skończą grać w piłkę to sami widzicie co nas najprawdopodobniej czeka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalia i Hiszpania wczoraj pokazały jak się gra w piłkę - w zasadzie to nie było po samej grze można poznać czy graja małolaty czy pierwsza rep. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym sezonie drużyną najczęściej poszkodowaną przez sędziów będzie Cracovia. Witamy Pana Probierza w nowym klubie :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, korwin napisał:

Cała sytuacja jako żywo przypomina mi Euro 2012. Także chłopaki chodzić na reprę póki Lewy i spółka dają radę, bo jak skończą grać w piłkę to sami widzicie co nas najprawdopodobniej czeka.

 

O dzizas przypomniałeś mi tą traume. 2 lata oczekiwania, pospolite narodowe ruszenie, fajne oprawy itp. A na końcu Dyzma trenerki... :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam w wolnej chwili rzucić okiem, Gattuso kocur

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlop jeszcze zadeklarowal, ze chce zostac trenerem Milanu. On to dopiero postawilby klub do pionu :) ale kariera trenerska idzie slabo wszedzie zwalniany za slabe wyniki.  Anegdotka o Ibrze tez ciekawa :24_stuck_out_tongue: zajebisty material.

Co Gattuso mial na mysli mowiac "Kiedy zobaczylem co sie dzieje w Milanie, wraz z wieloma zawodnikami postanowilismy odejsc. Tam dzialo sie juz cos dziwnego"?Cwir?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle czemu Milik i Zielu nie grają u nas w U21 ? coś tam było ale ja nie na czasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, piachu00 napisał:

A tak w ogóle czemu Milik i Zielu nie grają u nas w U21 ? coś tam było ale ja nie na czasie 

Napoli nie zezwoliło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Napoli nie zezwoliło.

Tak mi też kolega dziś w robocie mówił ale nie chciałem uwierzyć. Real zezwala, Atletico, Bayern Monachium, Arsenal i inni, a Napoli nie ? WTF

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, piachu00 napisał:

Tak mi też kolega dziś w robocie mówił ale nie chciałem uwierzyć. Real zezwala, Atletico, Bayern Monachium, Arsenal i inni, a Napoli nie ? WTF

Powołali się na jakiś regulamin FIFA. Niby, że też turniej nie jest włączony do oficjalnego międzynarodowego kalendarza FIFA, więc nie muszą im zezwalać na grę w MME. Dodatkowo gadają, że ich przygotowania zaczynają się już 30 czerwca i każdy ma być w pełni wypoczęty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, mają wywalone na U21 a Napoli pomogło im się od tego wywinąć. Ale nie to żebym ich potępiał, nawet im się nie dziwię. 

Boniek ogarnął młodzieżowe Euro, federacja z mediami napompowały balonik. Kogo do tej pory obchodziły te rozgrywki? Nagle sprawa narodowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby obaj od początku mówili że chcą grać, to by ich pewnie puścili. Barcelona na Igrzyska rok temu puściła Neymara, a to już zahaczało o pierwsze oficjalne mecze sezonu.

 

W Pucharze Konfederacji sędzia z Afryki ładne jaja odwalił. Na boisku bójka piłkarzy Nowej Zelandii z Meksykiem, a ten dał tylko dwie żółte kartki i to po oglądnięciu powtórki i konsultacjach z sędziami od VARu. Tam spokojnie powinny być minimum dwie czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni ustami Lewego powiedzieli, że nie chcą grać. Nie wierzę aby to się odbyło poza plecami Nawałki. Związek chciał kolejnego sukcesu i grzali temat przez media ale kadra się postawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Dawidowicz wrzucił do neta :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mecz o honor na MME.

Niestety Dorna = Smuda  :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście zamówiłem stolik z okazji okrągłej 19. rocznicy. Nie będę oglądał. Zamiast tego ostrygi, szampon i kurwazje. Inny poziom :lewy:

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×