Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nc+ straciło wszystkie strategiczne licencje i jeszcze się bezczelnie tłumaczy....

Jeszcze to zapewnienia że niedługo będą informować o nowych licencjach (hahaha) ...

Co im zostało ? Liga Australijska ?  Czy będą nas raczyć Azjatycką Ligą Mistrzów?

Kończę umowę i przerzucam się na Netflixa+ pakiet Eleven na ipli i podwójna wygrana , nie dość że taniej to i nie będę musiał abonamentu RTV płacić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już widzę ten cyrk na ipli. Z ich serwerami to na internecie nie będzie miało to w ogóle sensu oglądanie. Czasem sobie Eleven na ipli wykupowałem i oprócz tego, że opóźnienie meczu prawie zawsze wynosi jakieś 5 minut, to i często transmisja nie działała. Co będzie jak ludzie się rzucą na LM. Już chyba będę wolał normalnie na tv telewizje założyć, niż się z iplą wpieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mikelsgrom1 napisał:

No to już widzę ten cyrk na ipli. Z ich serwerami to na internecie nie będzie miało to w ogóle sensu oglądanie. Czasem sobie Eleven na ipli wykupowałem i oprócz tego, że opóźnienie meczu prawie zawsze wynosi jakieś 5 minut, to i często transmisja nie działała. Co będzie jak ludzie się rzucą na LM. Już chyba będę wolał normalnie na tv telewizje założyć, niż się z iplą wpieniać.

Eleven można też wykupić na ich stronie internetowej i w player.pl więc tutaj jest wybór :)
Na playerze nawet kiedyś miałem i działało to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co będzie jak ludzie się rzucą na LM.

To co podczas Euro 2016 albo KSW - błędy, koszmarne lagi, czarny obraz.

Ale jak napiszesz reklamacje, to odpiszą że to "wina internetu u użytkownika w domu".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

Czyli Tomasz Hajto w każdą środę  :ExHPnhn:

We wtorek Romek Kołtoń, a w czwartek Cezary z Pazurem:pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy dalej wierzycie, że polshit puści to za free? ;) Na bank dołożą kolejne kanały typu polsat sport 2+ i będą kosic 29+ za miecha. Jedyny + to ze Hajto w końcu przestanie te:weed1:(fajki) szmuglowac i może zacznie gadać z sensem:kwach:

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie Sport raczej to puszczą, który już jest osobno płatny. Także to o czym piszesz dzieje się już od bardzo dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież NC+ też nie puszcza CL w otwartych kanałach tylko trzeba mieć wykupiony pakiet sport. Chyba nikt rozsądny nie liczy, że mecze będą leciały na Polsacie :smile:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile ten cały Polsat Cyfrowy kosztuje?

 

ja w NC+ mam co prawda full opcję sportową (i nie tylko) ale płacę od kilku lat ponad stówkę miesięcznie. w październiku mi się kończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cwir napisał:

a ile ten cały Polsat Cyfrowy kosztuje?

 

ja w NC+ mam co prawda full opcję sportową (i nie tylko) ale płacę od kilku lat ponad stówkę miesięcznie. w październiku mi się kończy...

 

Za ponad stówkę miesięcznie w Polsacie,  to Ci Zygmunt będzie co tydzień osobiście program telewizyjny przynosił. :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, jeśli nie masz kablówki to trochu kiepsko, tam możesz przynajmniej liczyć na rozsądną cenę pakietu sport. Ja teraz w multimedii płacę za taki pakiet (wszystkie sportowe polsaty, eleveny, i inne sportopodobne) 40 zł. Do tego dochodzi pakiet C+, kolejne 50 zł ( muszę brać cały bo oczywiście sprytnie to jest ogarnięte że samego C+ Sport, wziąć nie możesz). Plus reszta govna którego nie oglądam i suma się zamyka w 130 PLN. 

Czyli pewnie jeden *huj, co byś nie brał i tak ponad stowke zapłacisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nc+ się tłumaczy ze z tego co wiedzą to jeden mecz będzie w ogólnodostępnym kanale (zapewne tak jak plotki mówiły o sublicencji dla TVP) więc ich klienci będą mogli zobaczyć Lige Mistrzów tak czy siak HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA Padłem :)

Edytowane przez Elliot778
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Elliot778 napisał:

nc+ się tłumaczy ze z tego co wiedzą to jeden mecz będzie w ogólnodostępnym kanale (zapewne tak jak plotki mówiły o sublicencji dla TVP) więc ich klienci będą mogli zobaczyć Lige Mistrzów tak czy siak HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA Padłem :)

 

NC + skończyło się na Kill'em All. :zygmunt:

Po planowanych cięciach ich oferta sportowa przestaje być dla mnie atrakcyjna. Czekam do końca umowy i po wielu latach nadejdzie czas pożegnań. :siara:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Elliot778 napisał:

Jak nc+ straciło wszystkie strategiczne licencje i jeszcze się bezczelnie tłumaczy....

Jeszcze to zapewnienia że niedługo będą informować o nowych licencjach (hahaha) ...

Co im zostało ? Liga Australijska ?  Czy będą nas raczyć Azjatycką Ligą Mistrzów?

Kończę umowę i przerzucam się na Netflixa+ pakiet Eleven na ipli i podwójna wygrana , nie dość że taniej to i nie będę musiał abonamentu RTV płacić...

:zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, korwin napisał:

:zygmunt:

Ktoś to w ogóle ogląda?? Buahahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a ja w kwietniu podpisałem umowę z nc+ na 2 lata... :FailFish:

Cóż, trzeba będzie za rok podpisać umowę z polsatem :zygmunt: i przez rok pociągnąć obie umowy, a później wypowiedzieć te śmieszne nc+ :smart:

Zasada u mnie na hawirze jest jedna - chleba może zabraknąć, ale NIGDY ligi mistrzów! :messi:

Solorzu nadchodzę! :ronnie:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda tych komentatorów, bo badz co badz  canal + mial na tle innych polskich stacji ciekawie zorganizowane transmisje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, sLk napisał:

Troche szkoda tych komentatorów, bo badz co badz  canal + mial na tle innych polskich stacji ciekawie zorganizowane transmisje. 

Może też przejdą do Eleven:kwach:

 

A tymczasem nc+ zyskało kolejną licencje ... jeden odcinek na żywo i skróty z rajdów WRC od Rajdu Polski do końca sezonu 2018 :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NC+ zdobywa kolejne super licencje a tymczasem Polska w najnowszym rankingu Fifa  będzie na szóstym miejscu.... :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia okradł Chile z ewidentnego karnego w dogrywce. VAR "super" działa.



Haha i pięknie 3:0 w karnych Chile rozwaliło Portugalię. Wielki Bravo broni trzy jedenastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizator się nie popisał.

Nie było zbliżenia na minę CR po trzecim obronionym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×