Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie w meczu o stawkę będę mógł zobaczyć co oni w tej Wiśle Kraków wykombinowali. Mam nadzieję, że źle nie będzie.

Za nie długo ma być podobno jakiś duży sponsor, więc powinno być już tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez mąki chleba nie będzie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było najgorzej, wygrana na początek więc oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker w City, Lacazette w Arsenalu, Terry w Aston Villi, Rooney w Evertonie, Mourinho najpierw wypierdziela Lukaku z Chelsea a pozniej sciaga do Manchesteru United...

I przede wszystkim nie wiadomo co ze Zlatanem.
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panienka Szwoch grający na alibi, himera Hamalainen i wkur.. ący Guilherme, a komentatorzy mówią, że Magiera powinien porozmawiać o mentalności. Tylko z kim ja się pytam?!

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia tragedia, jest Nagy, Moulin, Hlousek, momentami Kopczyński i to tyle. Gra tragiczna, zaangażowania zero i nie zmienia tego w żadnym stopniu nawet fakt, że obie bramki dla Górnika to mocne kontrowersje - pierwsza po faulu na Hlousku, druga prawidłowa, ale to, co po niej zrobił Angulo to już kryminał.

 

Szczerze mówiąc to w tym meczu już na wiele nie liczę, mam tylko nadzieję, że w kolejnych spotkaniach skład będzie wyglądał trochę inaczej, bo jak widzę grę Hamy czy truchcik Jędzy to się odechciewa wszystkiego.

 

A Górnik naprawdę fajnie, chyba oglądali ostatni mecz Jaga - Legia, bo podobny styl, tylko dużo odważniej. Myślę, że KSG ma jednak zbyt młody i niedoświadczony skład żeby na dłuższą metę namieszać w lidze, ale dziś ogląda się ich naprawdę przyjemnie i pewnie jeszcze paru ekipom punkty urwą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem napisać kilka ciepłych słów o Górniku, ale jednak mam w głowie, że z nami wszyscy grają mecz życia, żeby w następnej kolejce pokazać poziom trampkarzy. 

 

Niech wraca Kuchy, a Gui na ławkę głowę studzić, albo transfer jak najszybciej, skoro tego chce.

Edyta: zapomniałem dodać, że Wieteska daje więcej Górnikowi niż nam Jędrzejczyk. Ot taki śmiech losu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się gadać. Legia zagrała gówno. Więcej napinania klat przed meczem!

Nie będę jebał nazwiskami, wszyscy zagrali piach, jedynie Nagy giga plus. 

Nie mam tyle alkoholu w domu aby ogarnąć ten wstyd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to chyba jak zawsze, przerwa jest za długa i piłkarze zapominają, że jednak nikt się przed nimi nie położy, a wręcz przeciwnie. Mi to się marzy w Legii taki gość o charakterystyce, zachowując oczywiście proporcje, Roya Keane'a - ambitny walczak, który w razie potrzeby rzuci się do gardła rywalowi czy sędziemu i da impuls do walki, bo nikogo takiego niestety nie mamy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też chciałem napisać kilka ciepłych słów o Górniku, ale jednak mam w głowie, że z nami wszyscy grają mecz życia, żeby w następnej kolejce pokazać poziom trampkarzy. 

 

Niech wraca Kuchy, a Gui na ławkę głowę studzić, albo transfer jak najszybciej, skoro tego chce.

Edyta: zapomniałem dodać, że Wieteska daje więcej Górnikowi niż nam Jędrzejczyk. Ot taki śmiech losu.

Wasz odwieczny problem to taki, że wszyscy z Legią mają mecz życia.

 

Górnik wygrał i cześć, mistrz powrócił ma się zdrów.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że ciśnienie schodzi. ;)

 

Tym niemniej gratuluję, dziś Górnik, nawet mimo dziwnych decyzji arbitra, zwyczajnie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, malyksg86 napisał:

Wasz odwieczny problem to taki, że wszyscy z Legią mają mecz życia.

 

Górnik wygrał i cześć, mistrz powrócił ma się zdrów. emoji4.png

 

 

To nie tyle problem, co fakt. Przypomnę Ci to za 3 kolejki.

A dziś gratuluję, bo zagraliście bardzo dobry mecz. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza Legia to Legia klasyczna z początków poprzednich sezonów. Magiera też nie pomógł. Nic nie ujmując Górnikowi, bo zagrali z charakterem. Jędza zapomniał jak się gra ŚO, czemu się nie dziwię. Hama, wiadomo, tylko na ostatnie minuty z Lechem się nadaje. Sadiku przypomina mi Orlando Sa, oby odpalił. Utrzymanie Pazdana powinno być priorytetem, zatrudnienie  w miarę klasowej 10, i nauczenie kogoś dośrodkowań ze stojącej piłki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOśrotkowania w Legii robi Szwoch, generalnie może to sympatyczny chłopak, ale kopać ze stojącej nie potrafi. Ktoś się uparł że ma to ćwiczyć na meczach, ja bym wolał żeby to ćwiczył na treningach.

Wiadomo że to dopiero pierwszy mecz i wszystko się poukłada, ale irytuje mnie że Legia nie radzi sobie z atakiem pozycyjnym, do tego dochodzi jeszcze agresywna gra przyciwnika i już wojskowi są zesrani.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwoch to nie jest zawodnik na Legie.On może grać w klubach pokroju Arki,Wisły Płock. Magiera niech lepiej szybko ogarnie temat bo mecze z Astana będą bardzo ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie tyle problem, co fakt. Przypomnę Ci to za 3 kolejki.

A dziś gratuluję, bo zagraliście bardzo dobry mecz. Tyle w temacie.

No widzisz, u kibiców Legii jest taki trend, że jak Legia wygrywa no to normalna sytuacja, jak przegra to wiadomo przeciwnik się spiął bo przyjechała "wielka Legia". Jeszcze jak się doda do tego, że ktoś nie lubi tej Legii to odrazu ma jej kompleks.

 

Ja nie twierdzę, że Górnik wygra teraz kolejne 3 mecze bo zdaję sobie sprawę z ograniczeń tego zespołu niemniej jednak będę tego oczekiwał.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzdrowiej będzie jak każdy będzie się skupiał na swojej drużynie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WY tu o krajowym kartoflisku, a tymczasem w wielkiej piłce tłuste transfery! :messi:

Pierwszy nabytek Barcy - Semedo, PO, wybiegany i super ofensywny muzin, szkoda tylko że z PORa... :FailFish:

78010_1500097088.jpg

Kwota transferu około 40 baniek.

Liczę znacznie na więcej... :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, haobao_PRO napisał:

WY tu o krajowym kartoflisku, a tymczasem w wielkiej piłce tłuste transfery! :messi:

Pierwszy nabytek Barcy - Semedo, PO, wybiegany i super ofensywny muzin, szkoda tylko że z PORa... :FailFish:

78010_1500097088.jpg

Kwota transferu około 40 baniek.

Liczę znacznie na więcej... :ronnie:

Poprawka bo to drugi transfer :24_stuck_out_tongue:


Tak w ogóle to dobry transfer , dużo lepsza opcja niż Bellerin . Niech sobie hiszpan dalej gnije w Arsenalu walacząc o max 4 miejsce :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elliot778 napisał:

Poprawka bo to drugi transfer :24_stuck_out_tongue:

 

No fakt, nie uwzględniłem młokosa z Brazylii... :siara:

49631479.jpg?t=1499794269000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, haobao_PRO napisał:

 

No fakt, nie uwzględniłem młokosa z Brazylii... :siara:

49631479.jpg?t=1499794269000

To transfer do Barcy B :) Ja mówię o Deulofeu :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Elliot778 napisał:

To transfer do Barcy B :) Ja mówię o Deulofeu :rofl:

łeee, a idź pan w hooy z takim transferem :jaro:Wykupili typa, więc praktycznie wrócił z wypożyczenia :smart:Tak samo jak Munir :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, malyksg86 napisał:

No widzisz, u kibiców Legii jest taki trend, że jak Legia wygrywa no to normalna sytuacja, jak przegra to wiadomo przeciwnik się spiął bo przyjechała "wielka Legia". Jeszcze jak się doda do tego, że ktoś nie lubi tej Legii to odrazu ma jej kompleks.

 

 

Myślę, że jeśli klub (kibice) chcą podłożyć się rywalowi tylko po to, żeby utrudnić Legii zdobycie mistrzostwa to owszem, kompleks to niezłe określenie, bo zwykła niechęć na pewno nie. Na szczęście aż tak chorych z nienawiści klubów jest bardzo mało (może tylko jeden).

 

Co do tego spinania się na Legię to nie jest akurat wymysł kibiców Legii, bo dziwnym trafem praktycznie każdy rywal ustami trenera/piłkarzy twierdzi, że mecze z Legią są tymi, na które się czeka, a do tego, pewnie przypadkowo,  to na Legię na zdecydowanej większości stadionów, przychodzi najwięcej kibiców.

 

A z tym trendem to już ewidentnie Twój wymysł, pewnie wcale nie wynikający z tego, że chcesz kibicom Legii przypisać niefajne cechy, bo każdy chyba kto tu pisał podkreślał, że Górnik zagrał dobrze, na pewno lepiej od Legii. 

Edytowane przez fryz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sandecja, jeden punkt z gorącego terenu można uważać za spory sukces. Momentami broniła się szczęśliwie, ale remis zasłużony. 

Pewnie jeszcze przez  dwie, trzy kolejki,  będzie trochę niespodzianek, a potem drużyny zaskoczą na swój rytm. 

A na Łazienkowską ma zawitać Cristian Paquato , były zawodnik Juve (gdzie zagrał minutę :jaro:), przyszłego łamacza serc nastolatek mają wykupić definitywnie. Miodek chyba przyspieszył poszukiwania patrząc na sobotnie wypociny Szwochów i Hamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni nie koniecznie przyspieszył. Po prostu odkąd nie ma BL, to wycieki z klubu magicznie nie istnieją ;)

I o transferach dowiadujemy się dopiero przy ich finalizacji.

Mogło być więc i tak, ze już wcześniej rozmawiali z tym Włochem. Zobaczymy, ponoć to rasowa "10".

W Juve za wiele nie pograł, ale wszędzie gdzie go wypożyczali miał nawet niezłe staty z tego co czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×