Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ćwierćfinały to nie przelewki :krysia:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Leszek został wizerunkowym mistrzem PPV. Wzorowo przeprowadzono transmisje i teraz zwracają ludziom pieniądze :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.07.2017 o 10:34, fryz napisał:

 

 

A, zapomniałem napisać: z Mączyńskiego będzie pożytek, chyba najlepszy grajek wczoraj.

Mączynski pewnie nigdy Vadisa nie zastąpi, ale jestem spokojny o jego jakość, daje świetne piłki w punkt na dobieg. Reszta ekipy się z nim zgra i będzie dobrze, tacy piłkarze jak Nagy i Kuchy tylko czekaka na jego podania. 

A najbardziej na plus zaskoczony jestem Michalakiem i Cierzniakiem. Małolat bez kompleksów wchodzi w drybling, fajnie jakby się nie spalił i rozwinął. A bramkarz pokazał spokojną i solidną grę, mimo że gra raz na ruski miesiąc. Szczerze? Chciałbym zobaczyć go między słupkami w kilku meczach pod rząd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni luknij na Mbappe, młodszy i bez kompleksow :1_grinning: tylko u nas gloryfikuje się każde piardnięcie młodego gracza - ale to mentalność ligi gdzie lata sprowadzano dziadków zza granicy, a małolaci grzali ławki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jednego  Mbappe Monaco krzyczy sobie tyle kasy co za całą naszą ligę kopiących się po czołach  :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, no co mam Ci powiedzieć? :)

Nie rozkminiam za mocno rzeczy które zastałem, szkoda na to czasu. Europy w wielu aspektach nie dogonimy, trenerki tym bardziej. 

Ostatnio byłem u braciaka na grillu, akurat był jakichś mecz małolatów, drużyna gospodarzy prowadziła ze 4:0 i ogólnie młodziaki zaczęli grać trochę pod publikę (piętki, główki, itp), w pewnym momencie wyszli z kontrą i była szansa na 5:0 ale napastnik chciał przygwiazdożyć i mu sztuczka nie wyszła. Jaką on zjebę usłyszał od trenera, aż mi uszy zwiędły. Za chwilę chłopak został zmieniony. I tak właśnie przypomniały mi się chwile z mojego gowniarstwa, gdzie podczas meczów nie było miejsca na zabawę czy radość, tylko, kurwa wynik wynik wynik. Następnym razem małolat siedem razy się zastanowi, zanim zrobi coś kreatywnego. 

Ps. A ten ich trener to głupi *huj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco chce za niego 190 milionów ojro

 

Łódzki Klub Sportowy

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, okoni napisał:

Piachu, no co mam Ci powiedzieć? :)

Nie rozkminiam za mocno rzeczy które zastałem, szkoda na to czasu. Europy w wielu aspektach nie dogonimy, trenerki tym bardziej. 

Ostatnio byłem u braciaka na grillu, akurat był jakichś mecz małolatów, drużyna gospodarzy prowadziła ze 4:0 i ogólnie młodziaki zaczęli grać trochę pod publikę (piętki, główki, itp), w pewnym momencie wyszli z kontrą i była szansa na 5:0 ale napastnik chciał przygwiazdożyć i mu sztuczka nie wyszła. Jaką on zjebę usłyszał od trenera, aż mi uszy zwiędły. Za chwilę chłopak został zmieniony. I tak właśnie przypomniały mi się chwile z mojego gowniarstwa, gdzie podczas meczów nie było miejsca na zabawę czy radość, tylko, kurwa wynik wynik wynik. Następnym razem małolat siedem razy się zastanowi, zanim zrobi coś kreatywnego. 

Ps. A ten ich trener to głupi *huj 

 

Za mało biegają po górach, gówniaki i widać tego efekty !!! :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany co będzie jak Neymar faktycznie w PSG wyląduje, ponoc oferują mu 40mln ojro rocznie, prywatny samolot i iles % przychodów z sieci hoteli pod marką Neymara 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chyba najlepszy mecz Neymara z ubiegłego sezonu to własnie rewanż  z PSG, nic dziwnego, że mają uraz :lewy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Barcelona bez niego to były by jaja - jednak to motor napędowy tej drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piachu00 napisał:

Ale Barcelona bez niego to były by jaja - jednak to motor napędowy tej drużyny

 

Bartomeu się musiał zdziwić, próbował robić zakusy na Verattiego to mu szejki pokazały, czym się to może skończyć :osama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tym motorem.Facet w optymalnej formie był 2 miesiące w sezonie.

 

Łódzki Klub Sportowy

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i przesadzam ale to jedyny zawodnik którego z checią bym zobaczył w białej koszulce (pomijając Messiego bo on jest nie do wyciągnięcia). To mówisz niech idzie i 222mln skasuje Barcelona ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko idiota chciałby żeby odszedł z Barcy ale on ma juz w głowie najwyższy kontrakt w klubie.Mnie bardziej martwi nie samo odejscie Neymara ale kogo ten nieudolny zarząd kupi w jego miejsce.

 

Łódzki Klub Sportowy

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła jaka kontra :024bl99:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pięknie siadło i jest wygrana w derbach Małopolski. Do tego jeszcze lider przynajmniej do jutra.

 

Początek sezonu jest już lepszy niż rok temu.

 

No i jeszcze przyszła wiadomość że duża niemiecka firma przejmuje Wisłe. Jak dadzą trochę na kilka wzmocnień to powinno być bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków sprzedana za 40 milionów złotych. Kwota robi wrażenie, ale ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półtora Bednarka za Wisłę to raczej nie jest wielka kwota moim zdaniem. :)

 

Ale za ile to w sumie nieważne, ciekawe jak się sprawdzi nowy właściciel, oby okazał się poważnym inwestorem z wizją i chęciami, bo jakby nie patrzeć Wisła zasługuje na bycie w krajowej czołówce.

 

Swoją drogą ciekawy ten nowy właściciel, bardzo mnie zastanawia jak to się potoczy, bo mimo wszystko arabscy szejkowie to nie są. Z drugiej strony, w Ekstraklasie nie wiadomo nie jak wielkich pieniędzy nie trzeba, o ile jest pomysł i rozsądek. Tak czy inaczej, powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Wisłę, bo im więcej drużyn do walki o vice-mistrzostwo, tym lepiej dla całej ligi :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, haobao_PRO napisał:

Ale jaja z tym Nejmarem...  :notbad:

 

Mam nadzieję, że Neymar ma jeszcze trochę oleju w głowie i nie odejdzie z Barcelony. A te wszystkie spekulacje i doniesienia są tylko grą jego agenta bądź jego samego aby wymusić jeszcze lepszy kontrakt w Barcelonie.

 

W głowie mi się nie mieści co się dzisiaj dzieje z futbolem. Ludziom to się już totalnie w dupkach po przewracało od kasiory. Bogacze myślą, że mają wory z pieniędzmi to mogą każdego kupić, pytanie tylko za ile? Rynek transferowy oszalał z tymi cenami całkowicie. Nie mówię to tylko o przykładzie Neymara ale ogólnie z tym co dzieje się na świecie. Rynek idzie w złym kierunku, jeśli tak dalej pójdzie to za kilka lat oferty rzędu 200 mln w zwyż będą normą. Futbol idzie w przepaść. 

 

Już dzisiaj jesteśmy świadkami jak rynek transferowy przekroczył kolejną barierę. Kiedyś 100 mln za jednego piłkarza było zaporową i na ludzki rozum nienormalną ceną. A dzisiaj to już standard. Kwoty rzędu 100 mln czy zbliżone do niej nie robią już na nikim wrażenia. Kwoty 50-80 mln za jakichś młokosów co zagrali jeden dobry sezon to jest przesada. Jeśli Liverpool chce kupić Keitę z RB Lipsk za powiedzmy te 80 baniek to jeśli Barcelona chciała by kupić Coutinho to powinni wystartować z ofertą zaczynającą się od min 120-150 mln.

 

FIFA i UEFA powinny wprowadzić w końcu jakieś ograniczenia, bo to już nie jest śmieszne.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wyrazów, za które można dostać bana, to kilka moich przemyśleń po meczu Legii:

1.Niech się Magiera ogarnie i przestanie krzywdzić Hamalainena grą w ataku. Facet za każdym razem grając za napastnikiem pokazuje naprawdę dużo, a dziś dla mnie najlepszy piłkarz Legii. Powinien skończyć mecz z conajmniej 4 asystami, gdyby nie te lebiegi.

2.Łukasz Broź - temu panu już dziękujemy.

3.Kuchy King - to nie nowość. Rozbawiło mnie, że wszyscy stanęli oczekując gwizdka, a Kuchy zagrał do końca. I słusznie, bo spalonego nie było.

4. @fryz zejdź z Malarza przyjacielu, bo znowu ratuje nam dupska. Owszem - wykopy ma tragiczne, ale skoro do nas nie przyjdzie Casillas, Buffon, ani Cortois, to daj mu spokój, bo jak mamy wybierać, to ja wolę refleks 1 na 1 Arka niż super wykopy.

5. Kur@#, ch*** i ja pier@#**.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×