Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Legia dzisiaj gorzej nawet od Stefańskiego z ekipą (a to spore osiągnięcie). Niech to będzie moje podsumowanie.

 

@Sithman

 

Tak, Malarz w dwóch sytuacjach ratuje nam (i w pierwszej asystentowi Stefańskiego) dupska, a niedługo potem zawala bramkę na remis. Cóż ja poradzę, szanuję gościa, nie uważam wcale za słabego bramkarza, ale nie jestem fanem jego gry i wypowiedzi pod publiczkę. Może po prostu za bardzo żyję przeszłością i za dobrze pamiętam jakich bramkarzy miała Legia przez ostatnie kilkanaście lat (z wyjątkiem sezonu Antolovića i Skaby). A co do wykopów to jak oglądałem Cierzniaka z Mariehamn, to zacząłem cenić za ten element gry Arka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gui, Gui był świetny, dać mu podwyżkę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Neymar dzisiaj wkręcał obronę Juve. Oby został na Camp Nou.

Całkiem dobrze to wyglądało w pierwszej połowie gdy grała duża część pierwszej jedenastki, ale przydałyby się jakieś wzmocnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia na tym etapie rozgrywek ma inne priorytety. Cała para idzie w eliminacje, liga nie ucieknie. Tak jest od kilku lat i system działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, i za każdym razem pod koniec sezonu są nerwy bo: "gdyby nie stracili punktów z tymi leszczami co właśnie teraz spadają z ligi, już byśmy mieli mistrza" :1_grinning:;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem skroty wiekszosci ciekawszych spotkan i Milan ladnie porobil Bayern, klepali ich tam rowno :)
Ten to potrafi walnac z laczka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Działa, i za każdym razem pod koniec sezonu są nerwy bo: "gdyby nie stracili punktów z tymi leszczami co właśnie teraz spadają z ligi, już byśmy mieli mistrza" :1_grinning:;)

W sporcie chodzi o emocje :smart:

Na forumce MP pojawiła się informacja, że kontuzja kolana Rado to ten sam problem, co miał Ivica :sad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się z nim pożegnałem z pół roku temu. Widać że kolo słabnie. Nie wiem czy to kwestia kontuzji czy starego nałogu. Legendy krążą jak za czasów Ljuboi, walili na umór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co widzą trenerzy Lecha w tym Tettehu? Kolo jest bezmózgim wycinakiem, żeby chociaż miał zadatki na jakiegoś kreatora gry, ale to totalny drwal, wali po nogach w każdym meczu kogo popadnie i jak widać po dzisiejszym meczu robi to w totalnie bezzasadnych sytuacjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, korwin napisał:

Legia na tym etapie rozgrywek ma inne priorytety. Cała para idzie w eliminacje, liga nie ucieknie. Tak jest od kilku lat i system działa.

W tym sezonie system może nie zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś Górnik przegrywa wygrany mecz, wielki niedosyt bo fajna gra i ambitna walka. Gdyby tak Angulo był w miejscu Kurzawy.... Ehh

 

Gratulacje dla Jagi, za tydzień 3 pkt z Wisłą.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adasiulko napisał:

W tym sezonie system może nie zadziałać.

 

Jak w zeszłym roku zadziałał to i w tym powinien. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fryz napisał:

 

Jak w zeszłym roku zadziałał to i w tym powinien. ;)

No nie wiem, teraz nie będzie podziału punktów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sithman napisał:

No nie wiem, teraz nie będzie podziału punktów ;)

 

Wiem, tym bardziej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą LM w NC+? Teraz im się kończy czy za rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, cwir napisał:

Jak to jest z tą LM w NC+? Teraz im się kończy czy za rok?


Za rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sparing, w którym Lewandowski nic nie pokazał.

A media pewnie do 2-3 dni wyplują kolejny artykuł typu "najlepsza dziewiątka", "nie na sprzedaż", "za dobry na bayern", "pani z gazowni powiedziała o lewym, że..." etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media to nie przekaz, media to klikalność, kiedyś dzienniki sportowe zarabiały sprzedając swoje nakłady papierowe, odkąd internet wyparł taki stan rzeczy, dziennikarze próbują zastąpić to właśnie klikalnością. Stąd idiotyczne i totalnie z dupy artykuły typu :Reprezentant Polski zmienił klub, wchodzisz a tam informacja o gościu który uprawia wrotkarstwo. Teraz w dziale sportowym jakiegokolwiek portalu więcej dowiemy się o kształcie cycków kolejnej dziewczyny Ronaldo, niż o jego formie.

Darmowy internet to rewolucja, niestety ma też swoje minusy :38_worried:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar,zostaje,odchodzi itd itp... Kur.. rzygam już tą saga.Bartomeu to chyba jeden z najgorszych prezydentnow w historii Barcelony. Nie potrafi zabezpieczyć jednej z swoich najwiekszych gwiazd .Perez nie bawi się w takie akcje.5 najwiekszych gwiazd ma klauzulę w wysokości 500 milionów euro.Masakra.24 lipca a w Barcelonie jest powracający Deuolofeu i młody Semedo.Jestem normalnie rozjebany.

 

Łódzki Klub Sportowy

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astana wsadziła dwójkę do przerwy i jak tak dalej pójdzie to jeszcze coś wsadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legioniści chyba myślą, że mecz się zaczyna o 20.00 a teraz trwa rozgrzewka.... :FailFish:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że mogliśmy, a właściwie powinniśmy strzelić pierwsi co najmniej dwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina trawy mówi Janek i Strejlal. Xaviego nie ma z nimi, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×