Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem w Madrycie ( a raczej w USA) breaking news, Gareth Bale nie dokończył treningu z powodu..... kontuzji   :FailFish:

Serio....???  to chyba najlepiej spożytkowane 100mln.  Podejrzewam, że Perez w momencie gdy się dowiedział, wyglądał tak: :whyyy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, w Anglii musiał tylko biegać, a w Hiszpanii oprócz biegania trzeba umieć grać w piłkę. Widocznie dla jego organizmu to za dużo :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franz został trenerem Widzewa!! Historia zatoczyła kolo :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby to była moja sprawa, ale to jeśli odejdzie to jest debilem, zresztą nigdy za nim nie przepadałem, dla mnie to żaden piłkarz.

No to stulejki popękają solidnie :30vm3cw:

 

A gdzie odchodzi jeśli można spytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, toreso napisał:

....

 

A gdzie odchodzi jeśli można spytać?

Do Widzewa, Franz go namówił..:pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno do PSŻ, no to jeszcze Suareza wykupią i problem z sędziowaniem mają załatwiony :vxoAZzf:

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to nasz Grzesiek ma zostać odklejony z ławki i wypożyczony przez PSG do Valencii.

Z Neymarem nie pogra, ale może jakąś formę przed Mundialem złapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krosek napisał:

Za to nasz Grzesiek ma zostać odklejony z ławki i wypożyczony przez PSG do Valencii.

Z Neymarem nie pogra, ale może jakąś formę przed Mundialem złapie.

Z Grześkiem to jest taki problem, ze jemu sie bardzo podoba te 5 baniek, ktore inkasuje za kibicowanie z trybun swojej druzynie. W koncu z czegos trzeba opłacać te niekończące sie wakacyjne podróże. A żaden z klubów, ktore chetnie by go widziały u siebie takiej kasy mu nie dadzą. Troche szkoda bo chłop ma dopiero 27 lat i jeszcze kilka lat gry na wysokim poziomie przed soba, a tak to spędzi je na lawce w Paryżu....:siara: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cv sobie wpisze że siedział obok Nejmara :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu nawet w autokarze koło Nejmara nie usiądzie, nie przejdzie to do CV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ te eliminacje w tym roku słabe. Jakieś amatorskie kluby będą rozstawione, bo większość lepszych klubów poleciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postaram się kulturalnie, siedząc na kiblu i waląc kupę, napisać coś treściwego. 

Jak się strzela bramkę w 80minucie, i jest to pierwszy, agresywny atak na bramkę przeciwnika, to nie ma szans aby przejść dalej. Zawodnik typu Mulę, nie może co drugie dośrodkowanie nie trafiać w cokolwiek (to znaczy może, ale efekt będzie do przewidzenia). 

Ogólnie, gra kibel, nawet ambitna oprawa nie spowodowała, że profesjonalyści zaczęli biegać żwawiej, niech sobie dadzą spokój z Europą, bo potem punktów zabraknie na koniec ligi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Drużyna dała dzisiaj ile miała. Niestety zabrakło jakości czyli tego, czego najbardziej brakuje od początku sezonu. Myślę, że Legia jest w miejscu sprzed 2 sezonów. Nastąpił spory regres z różnych względów. Wiadomo odejście kluczowych zawodników. Ale niestety drużyna wygląda na słabo przygotowaną do sezonu. Tak źle fizycznie wyglądającego Hlouska widzę pierwszy raz. 

Pozostaje trzymać kciuki za el. LE co powinno, wg zapewnień zarządu, na utrzymanie klubu na przyzwoitym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest źle i nie ma co owijać w bawełnę. U mnie pojawiła się pierwsza myśl negatywna w stronę Jacka Magiery niestety.

Kuźwa, skoro dało się dziś wyłączyć tych dwóch czarnoskórych, to znaczy, że nikt nie przygotował się dobrze do pierwszego meczu i tyle.

Zlekceważyliśmy Astanę wtedy i odpowiedzialność spada na sztab.

 

Mimo wszystko jak zawsze kibice stanęli na wysokości zadania. Oprawa fantastyczna i aż nie mogę się doczekać reakcji "słusznych" mediów.

Piękny klaps w pysk dla tych wszystkich ZDF-ów i im podobnych.

Po świecie zresztą już się rozeszło: https://twitter.com/K_Stanowski/stat...64557701640192

A to pewnie dopiero początek ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. wyłączania, Czerwiński nieźle to sobie wykombinował. Nie pozwalał obrócić się w stronę bramki, obejmował gościa i powalał. A że robił to przy linii środkowej to i widmo żółtej kartki było znikome. Zadziałało kilka razy :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak oprawa z powstania to trzeba przyznać - wow. 

A co do meczu, żal patrzeć. Kazachy cienkie jak sik pająka, a i tak L nie udało się tego wykorzystać. Murzyni nawet jednej akcji wczoraj nie zrobili kałabanga i twumasi. Ale jak taki Mulin pincet razy dogrywa i nic, a wchodzi jakiś dzieciak z ławki i zalicza z miejsca asystę bo zabrał szanownemu panu Mule wykonanie rzutu rożnego to nie mam pytań. Ten arab ze szpicy i ten cały nodz to jakieś poniemieckie szroty. Z czym do Europy ja się pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle sie dzieje, jezeli najwyższy poziom w druzynie prezentują jej kibice. Byly wielkie plany i oczekiwania, niestety tylko na planach sie skonczylo. Byly mecze z Realem, Borussia a teraz pozostaje walka o prym w lidze paralitykow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta oprawa wczoraj :obama:

Ktoś może powiedzieć (I takie głosy też słyszałem) że mocno za mocna. Bez przesady, ja osobiście mam dość słyszenia pomimo tego że minęło od tej tragedii już tyle lat o "Polskich obozach zagłady" i pewnym koczowniczym ludzie z kosmosu który zwał się "nazistami". Zdecydowanie wywołuje u mnie to większe zażenowanie.

 

Tak poza nawiasem, wczoraj oglądałem dokument o rzezi Woli, generał Reinefarth który dowodził pacyfikacją Warszawy i osobiście nadzorował to wszystko, po wojnie znalazł schronienie w pięknym kurorcie na Niemieckiej wyspie Sylt, najgorsze jest to że spytali kilka osób aktualnie tam mieszkających i wielu ludzi nawet nie wiedziało kim był.

 

Dlatego takie akcje są potrzebne.

To tak nawiasem.

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa fantastyczna, szacunek Panowie.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz do zapomnienia, za to oprawa raczej szybko nie zostanie zapomniana.

I o to chodziło! http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/oprawa-legii-uderzajaca-dla-zagranicznej-prasy/m1seck

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mecz pewnie tak. Ale to co momentami działo się na trybunach zdarza się rzadko i z tym ten mecz będzie mi się kojarzył:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa to wielki plus wczorajszego meczu. Pięknie to wyglądało.
Za to jaki ból tyłka miał Lis na Twitterze o oprawę. Co chwila wrzucał wpisy, bo tak go bolało. :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klauzula 222mln euro została opłacona, Moneymar leci właśnie do Paryża :notbad:

HNja98x.jpg

 

Co to kasa robi ze światem... :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×