Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd Barcelony powinien dokładnie przeanalizować jak wyglądają transfery Realu. 
Kupili Gomesa za tyle kasy, a ten dalej nic nie gra. Pewnie za jakiś czas oddadzą go komuś za darmo, jak to mają w zwyczaju.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po robocie, można iść spać.

Walizka dla sędziego pewnie została gdzieś na lotnisku.

Tutaj już nic się nie wydarzy :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł - tylko to 12 zawodnik Realu, taki sabotażysta mały :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real ma pakę na lata. Przy obecnym poziomie Barcelony mogą dominować długie lata. Złota era piłkarzy w Barcelonie się powoli kończy i tutaj tak naprawdę trzeba gruntownej przebudowy i sam Coutinho z Dembele do tego nie wystarczą (jeśli uda ich się wgl sprowadzić).
Musi się zmienić zarząd który żyje w poprzedniej epoce, albo muszą zrozumieć że trzeba transferów. Perez w Realu zmądrzał, nie kupuje już gwiazdek co sezon i jak widać ma z tego ogromny profit.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Real ma zawodników, trenera i pomysł na funkcjonowanie. Barcelona jest trochę jak rozpieszczony bachor, w domu wszyscy głaszczą po główce, liżą się po dupciach w swoim gronie, a potem wychodzą na dwór i wpierdol od pierwszego lepszego nygusa. 

Ps. Dziś widziałem filmik jak Ramos odrzuca piłkę do Messiego, kiepskie to, wygrywać też trzeba umieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, nom, pierwsze 45 minut będą się śnić piłkarzom Barcy po nocach. A Bartomeu już od rana rozbija świnkę skarbonkę :xzibit:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka jak to porażka boli, ale upokorzenia takiego jak Barca serwowała w ostatnich latach krulewskim nie było :30vm3cw: Po prostu dwumecz w plecy.

IMO ta pierwsza brama spokojnie była do wyciągnięcia (nie trawię tego ter sztejgena), ale tak naprawdę nic by to nie zmieniło, bo Real był po prostu lepszy :siara:

Barca po panowaniu w ostatniej dekadzie kończy swój cykl, czas na zmiany, zwłaszcza w zarządzie.

Przez moment myślałem o przejściu na białą stronę mocy... :ExHPnhn:ale jednak VeB!!! :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś luknąć apkę TVP SPORT, włączyłem transmisję, kółeczko mi mieli i gówno, żaden mecz nie odpala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, wczorajszy mecz Celticu wszystko podsumował. Nie tak dawno było wypisywane w internecie, że Legia taki Celtic to by łyknęła na spokoju, a tu się okazało że Legia odpadła z Astaną, którą Celtic zniszczył.
Szeryfy już tego raczej nie wypuszczą grając u siebie. Może po roku bez polskich drużyn w Europie niektórzy się obudzą w klubach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze że aplikacja TVP sport mi nie odpaliła, nie musiałem się wkurwiać. Jak czytam teraz komentarze, to podobno niezła padlina dla oczu była. 

Przed meczem magiczny Jacek mówił że drużyna odpali, czekam kiedy go ktoś z tego klubu odpali. A za nim speców od transferów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Frankowski się ciekawie wypowiedział w kontekście Legii:

DHdcxkcWAAA4Qrd?format=jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak te kasztany nie awansują, to mister Miodek nie będzie miał wyjścia z braku kasy, wszytko to rozpieprzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam optymizm, dla mnie to już sporo rozpieprzył. Jak sobie przypomnę mecz ze Sportingiem dziewięć miesięcy temu, to płakać mi się chce ze złości oglądając Legię teraz.

 

Jeszcze tylko dodam, że ok, Magiera oczywiście jest odpowiedzialny za wyniki, ale powinno się wreszcie zacząć wyciągać konsekwencje od piłkarzy, bo czy trenuje ich Hasi, Czerczesow czy Magiera to taka Astana i tak jest w ich zasięgu. Tym bardziej, że mit o słabym przygotowaniu fizycznym został już przez wielu (w oparciu choćby o statystyki) obalony.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dąbrowski jaki buc pirdd0%$y...

Serdżio Ramos się znalazł.

Do tartaku na staż, bo ma coś sztywne flow.

 

 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po tej wypowiedzi widać, że generalnie ma wyjebane. Podobała mi się za to wypowiedź Pazdana wczoraj na gorąco po meczu - widać, że chłop był wściekły i wie, że się zbłaźnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska piłka klubowa zaliczyła ostateczny upadek, bo skompromitowała się już wcześniej. Oglądanie tych paralityków jest przejawem największej autoagresji. 

Niesamowite jest to, że nie ma nawet jednego w miarę poukładanego klubu. Skoro prezes Legii rok po występach w CL na których zarobili praktycznie 1/3 swojego rocznego budżetu pisze, że klub ma problemy finansowe i trzeba łatać dziury to coś jest nie tak. 

A pseudo piłkarze tacy jak Pan Dąbrowski powinni zainwestować w nc+, eleven sport i zacząć oglądać jak się gra w piłkę. Oglądać aż do porzygu, bo tego co oni robią nie można nazwać profesjonalnym graniem w futbol. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze Dąbrowskiemu to ładnie sodoweczka uderzyła do główki. Zamknąć pysk i zapierd... w rewanżu żeby awansować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem, Nawałka nie powołał Grzesia na zgrupowanie przed wrześniowymi meczami.  Brawo za decyzję, szacunek :We_want_you:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super decyzja Nawalki.Ma do dyspozycji Linettego i Maczynskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maczynski patrząc po grze legii to wcale bym się nie cieszył. Zawsze kiedy gra Polska kadra najbardziej boję się o kopaczy z ekstraklasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×