Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

VAR nie jest wprowadzony po to, żeby było sprawiedliwej (bo nie jest) tylko po to, żeby uciszyć protestujących dziennikarzy i kibiców, a może i przy okazji zwiększyć przepływ pieniędzy. Żeby VAR miał sens to potrzebuje bardzo, bardzo wielu zmian.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czelsi wychodzi na Tottenham dziewięcioma defensywnymi graczami.Conte wyczywa smary..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Widzę ten skład i mówię w ciemno, będzie ostry wpierdol :30vm3cw:

Chciałbym przeprosić zawodników Legii, nie wiedziałem że Wisła Płock zagra tak strasznie słabo :pazura:

 

Co do meczu, a raczej do pewnego zawodnika, który zwie się Czukwu. Nie wiem od czego zacząć, ale dla mnie ten koleś musi komuś pucować berło za to że gra w Legii, on ma podstawowe braki w technice. Przyjęcie piłki na poziomie podwórkowym, prowadzenie jej to samo. Sama ambicja do biegania i długie warkocze nie mogą być przepustką do grania w ekstraklasie. 

Powiem szczerze, nie wiem kto sprowadził i zaakceptował jego transfer do Legii, ale kimkolwiek jest, zapraszam go na pierwsze lepsze ligi szóstek w Warszawie, znajdzie tam co tydzień ludzi którzy prezentują wyższy poziom techniczny i kultury gry, niż ten czekoladowy jegomość. Mówię serio, od ponad 20 lat miałem styczność z małolatami i starszyzną, która jeśli chodzi o technikę użytkową przykrywa tego typa czapką. Jak tak surowy zawodnik może grać w Legii? Tam ktoś cokolwiek ogarnia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczułaj wejscie smoka haha. Co za dramat graja Edek wracaj!

Alonso i magiczna lewa noga ratuje dupsko, uff. Dobra akcja byla co Kane prawie wskoczyl w sprincie na Kante a ten nic :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batshuayi jaki instynkt strzelecki. Ładuje bramy obojętnie po której stronie boiska :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny material,az samemu by sie chcialo tam byc. Nawet Twaro kibicowal :) komentator tez dobre teksty rzucal :1_grinning:
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semedo i Deulofeu dzisiaj ładnie pykają. Sergi Roberto bardziej przydatny w środku.
Paco za to dalej drewniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar to tych drewniaków z Ligue 1 będzie co kolejkę ośmieszał.
Dopiero jak na Glika trafi w meczu z Monaco, to tak łatwo nie będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, okoni napisał:

Co do meczu, a raczej do pewnego zawodnika, który zwie się Czukwu. Nie wiem od czego zacząć, ale dla mnie ten koleś musi komuś pucować berło za to że gra w Legii, on ma podstawowe braki w technice. Przyjęcie piłki na poziomie podwórkowym, prowadzenie jej to samo. Sama ambicja do biegania i długie warkocze nie mogą być przepustką do grania w ekstraklasie. 

 

*ciach*  i teraz wczuj się w rolę Guilherme zdając sobie sprawę ile zarabia przedstawiony przez Ciebie gość, a ile Ty...

 

Burdel w tym klubie trwa w najlepsze i rządzą dwie opinie:

1.Leśny zostawił burdel i zgniłe jajo zamurował w ścianach klubu..

2.Miodek się nie nadaje ze swoją korpo gadką i zerowym pojęciu o prowadzeniu klubu piłkarskiego.

 

Mnie tylko zastanawia "co by było gdyby..."

Czy odszedł by Vadis, czy fochy strzelałby Moulin, Gui i Pazdan, czy gralibyśmy taki piach...? Itd.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz co Ci powiem, co zauważyłem? W Legii ktoś za dużo ogląda Discovery i programu pt: Pimp my Ride. Ktoś mylnie (po jednorazowym strzale jakim jest Vadis), doszedł do wniosku że będzie brał europejskich grubasków, niesfornych łobuziaków i innej maści odszczepieńców i tu na Łazienkowskiej, będzie doprowadzał ich do ładu i składu, by potem sprzedawał z zyskiem. Legia to nie jest lombard czy jakiś komis, jak się chce co roku grać w europejskich pucharach, nie można swojego dna budować na śmietniku. 

Weźmy tego Włocha, może i on grał kiedyś w Juve, może i on miał zadatki na wielką gwiazdę, ale na litość boską, ten facet totalnie nie pasuje do naszej ligi, jest niski, mizernie zbudowany, ktoś by pomyślał że z niego będzie taka biegająca pchła jak młody Kosecki, no i tu też klapa, facet może i ma technikę, ale jest powolny jak mucha w smole. Przy każdym kontakcie zalicza glebę, podania pieści tak długo że rywal zdąży je zablokować, ogólnie imo, facet znalazł się w złym miejscu. Kurcze, miałem tych nowych typów nie oceniać conajmniej przez pół roku i poczekać aż się dotrą, ale mnie ręka swędzi, jak patrzę i nie widzę choćby ułamka poprawy. 

Ten Berto, mówią że jak schudnie to będzie prze kocur, ale kuźwa ile można chudnąć? Ja jak rok temu miałem stresa w firmie i nie wiedziałem czy zdążę ze zleceniem to w miesiąc chyba mi spadło z dziesięć kilo, tak zapierdalałem jak głupi, a ten łazi na tę siłkę, łazi, i pulpet z niego jest taki sam jak na początku. 

O Sadiku ciężko coś napisać, bo raz zagra dobry mecz, a raz jest kompletnie niewidoczny. 

Dobra, idę odpalać śniadanie i kawę, nie ma się co denerwować od poniedziałku. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle sobie tam chłopak poczyna :Gmoch:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop nie rozumie sytuacji, w Hiszpanii mógł tak grać, bo wszyscy tak grają, jest fiesta, bawimy się. Tu we Francji, szybko połamią mu za takie coś nogi :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądając (o zgrozo!) jakiś mecz ligi Hiszpańskej komentujący mecz mówili że w tym sezonie nie będzie tam jeszcze ani VAR-u ani technologii Goaline.

Dodatkowo dowiedziałem się że obecnie urzędujący szef sędziów siedzi na stołku już 25 lat.

 

Aż ciężko w to uwierzyć że w niby najlepszej lidze na świecie dzieją się takie rzeczy, beton prawie jak w Polskim futbolu A.D. lata 90-te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sithman napisał:

*ciach*  i teraz wczuj się w rolę Guilherme zdając sobie sprawę ile zarabia przedstawiony przez Ciebie gość, a ile Ty...

 

Burdel w tym klubie trwa w najlepsze i rządzą dwie opinie:

1.Leśny zostawił burdel i zgniłe jajo zamurował w ścianach klubu..

2.Miodek się nie nadaje ze swoją korpo gadką i zerowym pojęciu o prowadzeniu klubu piłkarskiego.

 

Mnie tylko zastanawia "co by było gdyby..."

Czy odszedł by Vadis, czy fochy strzelałby Moulin, Gui i Pazdan, czy gralibyśmy taki piach...? Itd.

 

 

Na poważne oceny Mioduskiego jeszcze przyjdzie czas tak naprawdę. Ja byłem bardzo sceptyczny odnośnie jego samodzielnych rządów w klubie, a pierwsze miesiące sprawiają, że jestem sceptyczny jeszcze bardziej, ale cóż, może to tylko okres przejściowy, a spóźnione transfery, brak atmosfery itp. to tylko trudne początki.

 

Co do meczu z Wisłą to Legia zrobiła swoje - rezerwowym składem (choć prawdę mówiąc różnicy jakości między pierwszym a rezerwowym nie widać żadnej), bez wysiłku, kartek i kontuzji przywiozła trzy punkty. Co prawda od patrzenia na to bolały i oczy i serce, ale liczy się wynik, a ten tym razem jest pozytywny. Teraz tylko modlić się o cud i przejście Sheriffa (wiem, słabo to brzmi) i doczłapać się do przerwy na kadrę. Głęboko wierzę, że po niej, po lekkim odpoczynku psychicznym i czasie przeznaczonym na treningi, wreszcie gra Legii zacznie wyglądać poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, nie bądź świnia, gra rezerwowych była zdecydowanie lepsza niż niektórych gwiazdeczek. Jodła, Astiz czy Cieżniak (no dobra, miał jeden pusty przelot), zaprezentowali się bardzo dobrze i pewnie. Do tego ambitnie biegajacy Mulę. Początek meczu miał też udany Niezgoda, startował do każdej piłki, widać że nie ma kompleksów, wchodzi odważnie w kontakt, szybka decyzja o strzale. Pierwsza połowa super w jego wykonaniu, w drugiej chyba chłopa nie było na boisku :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Nejmar porobił tych kmiotów z tuluzy... Masakra :banderas: Coś czuję, że to dopiero początek gwałtów z jego strony :30vm3cw:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, Neymar ich zgwałcił analnie bez mydła. Szejk aż wstał i bił brawo :zygmunt:

 

A co do tego, że w ekstraklapie filigranowi zawodnicy nie pasują? w Anglii pasują, a u nas nie ? WTF. Może filigranowi z poziomem jakim są sprowadzani nie pasują - ale to nie pasują raczej już nigdzie :zygmunt:   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do "z metra ciętych", Leszek Pisz był niski i ligę polską skopaną zamiatał jak chciał, akurat ten Włoch nie prezentuje nic co by robiło różnicę, niski wzrost nie przekłada się na szybkość i gibkość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar pokręci aż trafi na Glika, być może on mu wybije piłkę nożną z głowy

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po transferze Neymara już pojawiają się plotki o braku podpisu ze strony Messiego i Iniesty a tego mogą być różne konsekwencje, Iniesta ma już 33 lata i wygląda na to, że Barca już przespała moment gdzie powinni znaleźć następce a Messi miał podpisać umowę w czerwcu ale tego nie zrobił i jego odejście patrząc na obecną sytuacje w Barcelonie zdaje się być bardziej możliwy niż kiedykolwiek, szczególnie, że Man City ma hajs i Guardiole na ławce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi nie odejdzie z Barcelony. Jest tam traktowany jak Bóg, ma gigantyczny kontrakt,  gra w klubie, ktory mimo kryzysu jest nadal jednym z lepszych na swiecie, czego moze chciec wiecej? Pojdzie do Anglii gdzie bedzie co tydzien kopany przez rosłych chłopów, ktorzy beda mu chcieli udowodnić, ze nie taki z niego magik. Nie sadze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O neymarze mówili podobnie ;) z jakiegoś powodu nie podpisał kontraktu i zapewne chodzi o nieudolny zarząd ktory od paru lat nie potrafi wzmocnić klubu bo Iniesta, pique i reszta starzeje się a następców nie widac. Wielkie pieniądze plus gwarancja gry o największe trofea mogą zachęcić go do zmiany klubu. W premier league juz gra paru drobniejszych zawodników i radzą sobie dobrze jak np pierwsi z brzegu Gabriel jesus czy David silva z city właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×