Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak rok temu po awansie do grupy LM powiedziałem teściowi "za sam występ w grupie, 6 meczy niezależnie od wyniku Legia nahapie się tyle kasy, że wystarczy na bycie bossem ligi na dekadę".
I co? Gdzie jest kasa?
Tu trzeba szukać winnych - w zalążku w zarządzie, a nie u np Pazdana.
Mimo, że nie kibicuję to szkoda - ponad rok temu klarowało się to w pozytywnych barwach.
Miło byłoby mieć polskiego przedstawiciela w pucharach. Nieważne czy z Wawy czy Poznania...
W siatkówce i ręcznej się da.
P.S. Kolego@Sithman mógłbyś mi jakoś zdefiniować stwierdzenie "Adick nabije posty"?
Też jestem swojej niemałej daty i nie rozumiem tych wszystkich szczeniackich zabaw w necie.
W sensie, że Ciebie jara ilość swoich postów i razi innych czy o co Ci właściwie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dembele oficjalnie piłkarzem Barcelony. Wczorajsze plotki się sprawdziły tym razem.

Co do Polskich ekip, to już za tydzień zobaczymy prawdziwą Polską ekipę, czyli reprezentacje. Dwie wygrane i jedziemy do Rosji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Górnik - Wisła P. 4-0 ale chłopaki potrafią się "spiąć" :) brawo Górnicy oby tak dalej

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Górnik wykopał tego napadziora? Dobry kocur się szykuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Athletic Bilbao
A na poważnie to z Grecji czy z Cypru przyszedł jako wolny zawodnik.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teoretycznie Legia za rok by od pierwszej rundy grała z chłopakami z podwórek San Marino to zbierajcie już kasę na jakaś poważną odnowę biologiczną bo Kucharczyk to chyba umrze z przepracowania. Ale beka mimo, że kupon mi padł przez cudowny wynik szeryfów z wojskowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak patrzę jak fajnie i ciekawie grają : Zagłębie, Górnik czy chociażby Śląsk Janka Urbana, to się zastanawiam czy warto jest pchać tą Legię do tych pucharów. 

Ps. 

Jutro o 18tej będziesz miał możliwość zobaczenia jak wygląda gra zgranego kolektywu muśnięta ciekawym zamysłem taktycznym, i nie piszę tu o Legii :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, okoni napisał:

Wiesz, ja bym tak Mioduskiego nie gnoił. Wyłożył facet kawał szmalu, zatrudnił ludzi, chce się spełnić życiowo, urealnić swoje wizje. Coś poszło nie tak, wyciągnie wnioski, zrobi roszady, dopompuje kasy i znów będzie dobrze.

 

Spełniać się życiowo to może kupując jacht i pływając po oceanach. Będę brutalnie szczery - gówno mnie obchodzą życiowe ambicje, zdrowie i szczęście rodzinne Mioduskiego (czy Leśnodorskiego przy okazji). Gość kupił sobie nie zabawkę, a ogromną odpowiedzialność - od kwietnia on i tylko on jest odpowiedzialny za to, co się w Legii dzieje. On, zostając jedynym właścicielem i prezesem odpowiada za transfery, sztab szkoleniowy, ceny biletów, atmosferę w klubie (a ta, o ile wiem, to leży kompletnie od paru tygodni), finanse i wszystko inne. Nie zaczynał od zera, w klubie był od paru lat (inna rzecz, że wiele osób twierdzi, że kompletnie nic nie robił, co by wiele wyjaśniało), więc nie musiał nic robić od nowa. Doskonale znał klub, sytuację, przejął Legię trzy miesiące przed startem sezonu, więc miał dużo czasu, żeby się przygotować minimum do utrzymania poziomu z poprzednich lat. Fakty są takie: od kilku lat, pod wodzą Leśnodorskiego, Mioduskiego i Wandzla Legia robiła ogromne postępy. Od kwietnia, w cztery miesiące, pod wodzą samego Mioduskiego, cofnęła się o te lata. Oczywiście, może za rok okaże się, że Mioduski zbudował super drużynę, która znów będzie potrafiła powalczyć z największymi, ale na ten moment jest dno, za które odpowiedzialny jest właśnie Darek.

 

Jedyne co daje nadzieje na wynik w tym sezonie to beznadzieja całej ligi. Ale ile można się na tym opierać?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no liczę, że w tym sezonie ktoś inny wygra MP - niech inna drużyna pokaże się w el. LM. Tym bardziej, że jest to 1 sezon bez dzielenia puntów po sezonie zasadniczym, więc wszystkie punkty mają taką samą wagę. Legia miała wyprzedzić o całą dekadę polską ligę, a cofnęła się o parę lat i wygrywa mistrzostwo poprzez remis na innym stadionie. Ja nie widzę szansy dla tej ligi - dziwne ruchy transferowe, strasznie nierówny poziom ligi, a do tego od przyszłego sezonu wchodzą nowe zasady eliminacji do pucharów. Ale co poradzić - wszyscy są ślepo zapatrzeni na pozycję reprezentacji,, więc poziom ligi też jest " dobry".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz dodałbym jeszcze, że nie widzę przyszłości Legii pod wodzą Mioduskiego kolorowo.

Dziś wyciekły informacje, że sporo osób zwalnia się z klubu. Wydaje mi się, że to następny twór po iti, który myślał, że klubem piłkarskim można zarządzać jak korpo. Słupki, tabelki i typowo korporacyjne pierdzielenie farmazonów vide: "wrócimy silniejsi".

Krytykował Leśnodorskiego za ryzyko, spontaniczność itp. tymczasem przynosiło to niesamowite efekty, a teraz mamy gnój.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogórek ukiszony :listek: 2-0 z Alaves i jak się można spodziewać dwie bramy Ljonela :messi:Pałlinio debiut, dostał całe 5 minut :jaro:

Czekamy teraz na Dembele, jak te 150 baniek w ogóle się rusza :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze że przynajmniej to 2:0 wymęczyli, bo mecz był taki sobie, a Alaves też miało swoje okazje.
W derbach z Espaynolem powinien zadebiutować Dembele, być może wróci Suarez po kontuzji, więc powinno to lepiej wyglądać. I zobaczymy jak się skończy saga z Coutinho, bo cały czas walczą.

Za to Wisła zremisowała na własne życzenie. Do tego część kibiców (łącznie z kibicami Lechii) zbojkotowało spotkanie po skandalicznej karze, druga część nie mogła wejść przez zastosowanie tej kary grupowej i było niecałe 10 tysięcy osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się musi stać żeby Arsenal zmienił trenera:kwach:

 

Wenger to musi jakieś grube teczki mieć na kogoś na górze ze go tak trzymają mimo braku wyników od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrał w tamtym sezonie PA? Wygrał, Tarczę Dobroczynną również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, neuro napisał:

Wygrał w tamtym sezonie PA? Wygrał, Tarczę Dobroczynną również.

Ty tak na serio? Jak by te trofea kogoś interesowały ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, neuro napisał:

Puchar Anglii to raczej prestiżowa zdobycz.

Raczej średnio. W Anglii Puchary to zazwyczaj służą do ogrywania młodych piłkarzy .

Ostatnie mistrzostwo Anglii wywalczyli 13 lat temu. Według mnie Wenger wypalił się już lata temu i dziwi mnie to że do dzisiaj co trzymają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym innym klubie dawno by go zwolnili. Też się dziwię ze nie poleciał. Gdyby nie ten PA to raczej juz by go nie było. Przynajmniej tak czytałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Real traci punkty. Asensio im przynajmniej remis uratował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieliński dzisiaj kapitalna bramka .

Szkoda Milika bo zanosi się na dość słaby sezon dla niego i mała liczbę minut co nie zwiastuje najlepiej przed MS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Napoli będzie wygrywać i Mertens strzelać, Arkowi pozostaje ławka, ogony lub mecze z ogórkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, neuro napisał:

Dopóki Napoli będzie wygrywać i Mertens strzelać, Arkowi pozostaje ławka, ogony lub mecze z ogórkami.

 

Arkowi to zaszkodziła kontuzja z przed roku. Trener ustawił Mertensa na szpicy a ten zaskoczył.

Inna sprawa, że Mertens jest po prostu lepszym piłkarzem od Milika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×