Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oszukali mnie, banda decydentów gurwa :kanalie:

 

A tak poważnie to niezle jajca, idź Pan w wuj, można przegrać ale tak? Jaki wstyd...

 

Chorwaty mają z nas beczkę :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz z hurraoptymizmu w naszych śmiesznych mediach pojawi się strach przed qrfa KAZACHSTANEM.
Upadłość tożsamości Polaka odcinek 7424

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej piłkarzyki z Legii zaprezentowali taki poziom jak w klubie - i tutaj słabo i tutaj słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, śledzę naszą ekstraklasę ale jak operator pokazał, że wchodzi u nas gracz z nr 10 to się zastanawiałem "kto to kurwa jest" aż wyświetlili Makuszewski hehe a co do samego meczu to cóż, błędy, błędy i jeszcze raz błędy, Duńczyki nas totalnie stłamsili. Liczę, że nasi otrzeźwieją po tej padlinie.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że chłopaki wczoraj znowu ładnie pogrzali w hotelu przed meczem. Aż dziw bierze, na tak słabą formę naszych kadrowiczów. Obrona szkoda gadać, Pazdinho był tragiczny, pomoc i atak w ogóle nie istniały. Na dodatek „problemy żołądkowe Piszczka”, nic wam to nie mówi? W ogóle to wszyscy byli słabi w tym meczu, jakby grali na kacu znowu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni mówił, że najlepsze spotkania na kacu rozgrywał. Więc to nie to :kwach:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest drużyna jaką znam i lubię oglądać od czasów Andrzeja Strejlaua. Te nowożytne czasy zupełnie do nich nie pasowały. Dobrze że mają to już za sobą :Gmoch:

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że odkąd kadra Nawałki pięła się na szczyt niegrając,  i Killowi wyremontowali dworzec, facet trochę zamknął się w sobie. Teraz widzę lekką poprawę :) Chwila cierpliwości Amigo, jeszcze na dworzec zawita wszechobecna woń uryny. I jak to śpiewał nasz narodowy wieszcz, Jan Pietrzak: jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie. 

:kwach:

Edytowane przez okoni
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co płakać, jak z Kazachami nie będzie zwycięstwa to wtedy będzie można się martwić, narazie polako, gramy dalej.

Dokładnie jak to podsumował Tomek Hajto :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania wygrywa z Włochami w bardzo łatwy sposób. Do tego koncert ISCO <3 Wkręcał w ziemię Verattiego co nie miara, nie wiem czy będą w stanie zszyć mu nogi po tej dziurze.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziurę dostał taką z cyklu niemożliwych do włożenia, a jednak. Isco kocur, momentami jak wchodził w drybling, to widać było że Włosi odpuszczali i nie chcieli walczyć, aby bardziej się nie ośmieszyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kocham oglądać grę tego chłopaka. Niezmiernie cieszę się że cały czas pokazuje wszystkim jaki błąd popełniało się trzymając go na ławce na korzyść Bale'a czy Benzemy w Realu. Bardzo przypomina Inieste z czasów jego świetności. Isco i Asensio to przyszłość Realu i reprezentacji Hiszpanii.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibice trójkolorowych chyba dziś będą mieć nawet większego kaca niż my.

 

0-0 u siebie z Luksemburgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isco, co ten chłopak wyczynia, magia... Pomyśleć, że dwa sezony w Realu  na ławie przesiedział bo drewniany/szklany  Bale musiał grać. 

 

A tymczasem Polacy dzisiaj walczą o zmazanie plamy z piątku i utrzymanie pozycji lidera. Co to będzie.... :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to i tak będzie grać w Realu BBC jeśli tylko będą zdrowi.
Ale dla mnie to dobrze. Bale i Benzema zawsze dużo sytuacji przynajmniej zmarnują.

Polacy na Narodowym powinni sobie poradzić. Kazachowie u siebie, a na wyjezdzie to dwie inne ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazdan i Jędza w pierwszym? To może być bardzo wyrównany mecz :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Krosek napisał:

Jak znam życie to i tak będzie grać w Realu BBC jeśli tylko będą zdrowi.
Ale dla mnie to dobrze. Bale i Benzema zawsze dużo sytuacji przynajmniej zmarnują.

Polacy na Narodowym powinni sobie poradzić. Kazachowie u siebie, a na wyjezdzie to dwie inne ekipy.

 

Bale'owi to Zidane robi krzywdę tym ciągłym wystawianiem w podstawie, w końcu w niego ludzie na ulicy zaczną jajkami rzucać :pazura:

24 minuty temu, okoni napisał:

Pazdan i Jędza w pierwszym? To może być bardzo wyrównany mecz :smart:

 

Podobno miał Rybus grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie będę nic pisać o wyniku przed meczem.
Tylko szkoda, że jest jakakolwiek niepewność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Hajto, oszczędź tej żenady w swoim wykonaniu.

3 punkty są, obowiązek spełniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie, jakiego haka na Nawałkę ma Mączyński? Przecież to jest skandal tak grać na poziomie reprezentacyjnym i mimo to nadal być wystawianym od początku. Dziwi mnie brak powołania dla Klicha, który notuje dobre występy, a jest regularnie pomijany w doborze kadry.

 

Edytowane przez athislay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do bramki Lewego z wolnego.
Mimo wszystko usprawiedliwiałbym liniowego.
Na lini wzroku miał słupek, sylwetkę bramkarza i w ułamku sekundy piłkę i linię.
Wolał nie ryzykować uznania bramki nie będąc pewnym.
Przydałaby się powtórka z jego perspektywy w czasie rzeczywistym. Wtedy połowa krzykaczy by odpuściła.
VAR niezbędny na takim szczeblu rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze Kadry pokazały przy okazji jak źle się dzieje w Legii.

Jędza, Pazdan i Mączyński kompletnie pod formą.

 

Dla rozluźnienia zacytuję Maxyma (użytkownik tego forum) z facebooka: "sędzia jest Milikiem" :rofl:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie, jakiego haka na Nawałkę ma Mączyński? Przecież to jest skandal tak grać na poziomie reprezentacyjnym i mimo to nadal być wystawianym od początku. Dziwi mnie brak powołania dla Klicha, który notuje dobre występy, a jest regularnie pomijany w doborze kadry.
 
Jeśli można mieć pretensje do Mączyńskiego, to chętnie wysłucham obiektywnej oceny Zielińskiego. Koleś w pierwszej połowie, na pięć podań do przodu wykonał siedem strat, z czego jedną zagrał na harakiri. Jeśli formę Mąki można było przewidzieć, to drugi środkowy pomocnik, mimo że gra kilka poziomów wyżej, od kilku spotkań pokazuje potencjalnego balasa, a nie grę. On pierwszy nadawał się do zmiany po przerwie.
A co do reszty biegaczy, jutro w gazetach będzie spazm, że wygraliśmy i jest pięknie. A tak naprawdę graliśmy kibel. Gdyby w47 min było 1:1, byłoby sranie do końca spotkania. Serio, jeśli nie jesteśmy w stanie oklepać twarzoczaszkowców spod granicy z Mongołami, miotamy się i szarpiemy jak idioci, to tylko wcześniejszy pozytywny bilans spowoduje że wyjdziemy z grupy.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×