Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, haobao_PRO napisał:

Pałlinio :listek: Ale ukuł, yebany :listek: A niby chińszczyzna taka lipna :smart:

Oczywiście, że lipna. W ŁKS się tego nauczył :65_mask:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła przełamuje gorszą passę i wygrywa 2:0 po 2 bramkach Carlitosa - karnym w 89 minucie i ładnym trafieniu w 93 minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Bayernie nie koniec trzęsienia ziemi. Noja złamał nogę i  prawdopodobnie czeka go kilka miesięcy przerwy. Niezłe tam mają zawirowania.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dembele tez sie polamal (3-4 miechy) a hajs i tak wpada na konto :messi:
Drugi Bejl?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia dał dupy, powinien wcześniej gwizdnąć jeśli Kuciak leżał kontuzjowany, sprawa trochę ciężka do zmierzenia. Ja zawsze wychodzę z założenia że warto grać fair play, jak leży bramkarz bo dostał lampę w ryj, to warto wybić piłkę, imo taki odruch dobrego człowieka. 

Tu sędzia gwizdnął faul na piłkarzu Jagi, była pretensja że nie dał przywileju, ale trzeba pamiętać że to sędzia decyduje o przywileju, a nie zawodnicy. 

Sytuacja kiepska do oceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dembele tez sie polamal (3-4 miechy) a hajs i tak wpada na konto :messi:
Drugi Bejl?
Z ocenami trzeba poczekać conjamniej pól sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni
Ale kiedy on gwizdnął? Patrzy się jak piłka leci, wpada do bramki i gwizdek a Kuciak dostał w ryj czy gdzie tam i się zwija a po gwizdku już jak nowonarodzony. Dla mnie przekręt i to nie pierwszy tak rzucający się w oczy w tym sezonie

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem w pierwszym zdaniu, że dał dupy. Jeśli widział sytuację, a Kuciak zaraz po przyjęciu piłki na papę, pokazywał że nie jest zdolny do gry, to już wtedy powinien gwizdnąć. 

Imo, sędzia się mocno pogubił i nie wiedział jak wyjść z sytuacji. 

Osobna sprawa, zawodnik widzi że bramkarz rywali leży i nie jest w stanie kontynuować gry, a jednak posyła lobika. 

Interpretacja sytuacji zależy komu bardziej kibicujemy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malyksg86 napisał:

Widzieliście jak wczoraj sędzia skręcił Jagiellonię? Przecież to jest k... skandal
 

 

Skandal to był jak Marciniak niesłusznie uznał bramkę oglądając sytuację z VAR, tutaj można decyzję sędziego oceniać różnie, ale ciężko ją krytykować czy mówić o wałku, skoro jest całkowicie zgodna z przepisami, a zarazem sędzia miał bardzo poważne podstawy do jej podjęcia.

 

Z jednej strony piłkarz Jagi sprytnie wykorzystał kontuzję Kuciaka, a że nie była ona raczej spowodowana celowym zagraniem, to ja osobiście nie do końca potępiam taki strzał, ale z drugiej Kuciak ewidentnie ucierpiał, akcja się oddaliła od pola karnego i spokojnie, w duchu fair play można była akcję wstrzymać.

 

A Jagi teraz już sędziowie nie kręcą, bo Probierz przecież w Cracovii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując już od tego czy Kuciak leżał czy stał, sędzia gwizdał faul dla Jagi zamiast zastosować przywilej gdy widział, że piłka zmierza do bramki. Tego nie rozumiem, bo co tu za korzyść?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna, stawiam, ze uznał, że nie chce pozwolić na cwaniactwo w wykonaniu Jagi i w ten sposób wybrnął z sytuacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kataloński Sport relacjonuje sytuacje z paryskiej szatni. :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Podobno Neymar juz wyrzuca z klubu Cavaniego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się pojawiło w ostatnim czasie felietonów, wywiadów, materiałów o Legii, że naszło mnie w końcu na krótkie podsumowanie.

Najpierw wkleję jedną z ostatnich i moim zdaniem najlepszych dyskusji w powyższym temacie:

 

Miałem się rozpisać, ale nie chce mi się jednak i napiszę krócej - nie wierzę, nie ufam i nie lubię Mioduskiego.

Uważam go za głównego winnego całej sytuacji.

 

Ja wiem, że Krzepota, że szpileczki-twitty Leśnodorskiego, ale to kuźwa nie jest przypadek, że zaczęło się srać, odkąd Mioduski przejął Legię.

Nawet mnie naszła  refleksja, czy Vadis tak łatwo by odszedł, gdyby nie zmiana prezesa...

 

Magiera owszem, też się pogubił, ale w tej sytuacji, to i Mourinho z Guardiolą nic by nie zdziałali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar i Cavani mieli spinę w szatni. Rozdzielili ich Thiago Silva i Marquinhos. Cavani bez słowa pierwszy opuścił szatnię.

Zaczęło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulinho jak dotychczas się bardzo dobrze prezentuje i gra podobnie jak w kadrze. Zobaczymy jak będzie z mocniejszymi, ale dotychczas nie jest źle.
Oprócz tego Messi wpakował 4 bramki dzisiaj i ponownie strzelił Denis Suarez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulina kolejny, dobry mecz. 

 

Delulofelu, siedem okazji, zero goli. 

Leon, trzy okazje, cztery gole. 

:30vm3cw:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje jak na grzybach. Co za dzieci :siara:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah.Dobrze ze odszedł z Barcy.Już lecieli do siebie w szatni z lapami.Czekać aż na boisku się będą bić

Paulina kolejny, dobry mecz. 
 
Delulofelu, siedem okazji, zero goli. 
Leon, trzy okazje, cztery gole. 
:30vm3cw:
 
Jaki wniosek?
Deulo nie nadaje się do Barcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli tylko i wyłącznie Ljonela :messi:Barca też potraci punkciki... :notbad:

Pałlinio miazga, zayebiście gra, Semedo podobnie - dwa czarne mega dziki :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jego mam nq myśli. Jeszcze będą mecze gdzie będzie kopal się po czole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, neuro napisał:

No właśnie jego mam nq myśli. Jeszcze będą mecze gdzie będzie kopal się po czole.

Nawet Penaldo potrafi wapno zmarnować... :ronnie: Ot cała piłka :zygmunt:

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi na początku tego sezonu strzelił więcej bramek niż na początku pamiętnego sezonu 2011/2012 gdy zdobył w sumie 50 bramek w lidze.

 

Ten transfer Neymara może i na dobre wyjdzie niektórym. Alba widać że się bardziej otworzył, Messi też więcej sam strzela. Tylko Suarez po tej kontuzji nie jest sobą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×