Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kopanina. Real optycznie lepszy, ale Atl jak zwykle ambitnie kopało po nogach. Krycha coraz bardziej nadaje się do naszej ekstraklasy. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, okoni napisał:

Kopanina. Real optycznie lepszy, ale Atl jak zwykle ambitnie kopało po nogach. Krycha coraz bardziej nadaje się do naszej ekstraklasy. 

Benzema nie powtórzył akcji zycia :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia nie udźwignął spotkania. W następnych derbach będzie grał Diego Costa to dopiero będzie się działo.
Ale z remisowego wyniku mimo średniego widowiska jestem zadowolony. 10 punktów przewagi nad drużynami z Madrytu jest ważne na tym etapie.

Wyśmiewany Paulinho wczoraj strzelił kolejną bramkę i ma ich o 3 więcej niż Cristiano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w ekstraklasie wszystko na swoim miejscu :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłem, dymiłem, teraz piję. 

Btw. 

Jak z tym karnym w pierwszej połowie, był czy udawanka?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkę trącił, ale atakującego też powalił. Ciężkie do oceny, dlatego pewnie użyli VAR.

Moim zdaniem jednak słusznie anulowany karny, bramkarz najpierw trącił piłkę.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franz to powinien się komentowaniem meczów zająć :xzibit:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, kiedy jeszcze byliśmy trzeźwi, patrząc na tę grę Legii, stwierdziliśmy z kumplem, że Gui to jest jedyny gość w drużynie, który jest techniczny na poziomie europejskim, reszta to kołki do biegania z wyuczonymi schematami na blachę. Szczerze mówiąc jak on odejdzie, to nie widzę nikogo kto dawałby jakąkolwiek jakość z przodu. Na zawodników typu Vadis, Ljuboja czy jakiś polski emeryt a'la stary Kosecki jak wrócił na emeryturę, w tym okienku nie ma co liczyć. Prezes swoim wywiadem, że zimą ma 1,5 mln euro na trzech zawodników, dał mi jasny sygnał, że będzie pewnie  jakiś transfer z ligi i to wszystko. Aż żal dupę ściska, że nasza liga taka bidna :38_worried:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zaciąg młodych zdolnych z Bałkanów. Przecież wiemy jak to działa.

 

 

 

Zmarł Janusz Wójcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, korwin napisał:

Trochę folkloru na rodzinnej też było:kwach:

IMG_20171120_115850.jpg

IMG_20171120_115000.jpg

Pierwszy raz widzę, żeby sędzia tak ostentacyjnie przyznawał się do picia wódy w trakcie meczu. Szacun. :Gmoch:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2017 o 16:45, Sithman napisał:

Pierwszy raz widzę, żeby sędzia tak ostentacyjnie przyznawał się do picia wódy w trakcie meczu. Szacun. :Gmoch:

 

Ciężko się ogląda ekstraklasę na trzeźwo :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sithman napisał:

Cały Boniek - gęba pełna frazesów, a jak padły argumenty, to ogon pod siebie i cisza:

 

 

Przejżałem sobie tą konwersację na twitterze. Faktycznie niektóre foty niezłe. Np. ta poniżej  :messi:

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chciałbym wyrazić opinię człowieka kibica.

Imo fajerwerki, race, sektorowki, kartoniada i inne wzbogacacze trybun, to fajna sprawa i będę tego bronił, dopóki sił mi starczy łazić na stadion. Bez tej otoczki mecz staje się lekko nijaki. 

Tyle że (odnośnie meczu legia górnik), wystarczyło to zadymienie zrobić raz, na początku meczu, pewnie nikt by się nie czepiał, robienie tego w środku połowy meczowej, powoduje że łatwo znaleźć kij na takie zachowanie. No i po drugie, po ki chuj jakiś idiota wrzuca świecę dymiącą na boisko?!? Taki jegomość pięć sekund później powinien wyłapać liścia na ryj, a nie być klepany przyjacielsko po ramieniu. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż, chciałbym wyrazić opinię człowieka kibica.

Imo fajerwerki, race, sektorowki, kartoniada i inne wzbogacacze trybun, to fajna sprawa i będę tego bronił, dopóki sił mi starczy łazić na stadion. Bez tej otoczki mecz staje się lekko nijaki. 

Tyle że (odnośnie meczu legia górnik), wystarczyło to zadymienie zrobić raz, na początku meczu, pewnie nikt by się nie czepiał, robienie tego w środku połowy meczowej, powoduje że łatwo znaleźć kij na takie zachowanie. No i po drugie, po ki chuj jakiś idiota wrzuca świecę dymiącą na boisko?!? Taki jegomość pięć sekund później powinien wyłapać liścia na ryj, a nie być klepany przyjacielsko po ramieniu. 

Nie martw się oklepane było porządnie. Plus wypad z trybuny. Nie ma przyzwolenia na rzucanie czego kolwiek.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Siudak83 napisał:

Nie martw się oklepane było porządnie. Plus wypad z trybuny. Nie ma przyzwolenia na rzucanie czego kolwiek.

W ciemno obstawiałem, że tak było, dzięki za utwierdzenie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego gościa widziałem, tzn twarzy nie, ale sam rzut racą, widziałem skąd. Trochę było zielono i starałem się wypatrzeć co to za chujoszka, ale ciężko było. Potem jak dym opadł zerkałem długo w miejsce skąd poleciała świeca i wyglądało na spokój. Chyba że go w dywanie do kibla wynieśli, to mogłem przeoczyć :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tego gościa widziałem, tzn twarzy nie, ale sam rzut racą, widziałem skąd. Trochę było zielono i starałem się wypatrzeć co to za chujoszka, ale ciężko było. Potem jak dym opadł zerkałem długo w miejsce skąd poleciała świeca i wyglądało na spokój. Chyba że go w dywanie do kibla wynieśli, to mogłem przeoczyć :30vm3cw:

Mniej seteuni na trybunie

 

Ja byłem obok tego zdarzenia z 20 metrów bo jako grupa też jesteśmy na dole przy bandzie. Nie stało się to od razu tylko chwilę później wpadło 15 NS-ów i wyjaśniło sprawę. Wychodziło z nim 15 osób tłumacząc mu złe zachowanie więc ciężko z daleka było to zobaczyć

 

Ogólnie to sprzedał go bodajże ochroniarz bo koledzy nie chcieli wiedząc co się święci ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dźwigałem setki też widziałeś? Stary, ale masz oko ;)

Następnym razem piję w kiblu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po słabym meczu w Warszawie, Górnik odpowiada jak najlepiej tylko mógł, rozjeżdżając jak walec ekipę z Białegostoku.
Brawo i oby tak dalej.

Do młodzieży świat należy! Hej hej!

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry meczyk, szkoda że Jaga w pewnym momencie siadła, bo mecz stał się lekko jednostronny. Ale fajnie się ogląda górników, grają małolaty bez kompleksów, bez kalkulacji, prosta piłka. Tak powinny wyglądać drużyny, młodzi, z lokalnych klubów, z jednym czy dwoma doświadczonymi zawodnikami z zagranicy i można grać, a nie, ściąganie szrotu,  pijaków i innych połamańców, bo menadżer ma znajomości w klubie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gadasz, druga gwiazda Juve po Dybali - Pasquato świetny transfer. Albański Ibra też kocur.  Widać skauci z Warszawy nie śpią. 

A jak to Górnik zrobił, że mają dziadka co zamiata tą śmieszną ligą to nie mam pojęcia - ale wszystkie kluby z budżetami jak mój kiedy idę do MC Donalda winny się od nich uczyć.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez farsa na Bernabeu... Real w jakims dramatycznym kryzysie. Ronaldo juz nawet karnego musi dobijać. A ten bramkarz to chyba z ekstraklasy wypożyczony. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz i to bardzo, bramkarz Malagi wyciągnał kilka groznych piłek, a przy karnym nic więcej nie mógł zrobić bo piłka była bardzo mocna. Szczęście, że akurat tak mu się odbiła od ręki i CR7 mogl wbic do pustaka.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×