Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przedupic z Crystal Palace, ktore przegralo 7 spotkan pod rzad nie strzelajac ani 1 bramki to tylko Chelsea potrafi :misio:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po przerwie reprezentacyjnej część lepszych klubów znowu męczyło strasznie. Liverpool vs United i Atletico vs Barca remisowo. Tylko Manchester City i Bayern wysoko wygrywali. I hit z Niemiec Borussia vs Lipsk też nie zawiódł.

Wisła też wygrała na szczęście. Za tydzień z Legią w Krakowie i liczę na kolejne zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ostatnio gra z Legią, ten może liczyć na łatwe zwycięstwo. Z przecieków jakie idą z szatni wynika, że drużyna jest całkowicie w rozsypce. Piłkarze gniewają się na siebie samych, bo są spore różnice płacowe, gniewają się ma kiboli, bo ich oklepali i gniewają się na trenera, bo powiedział im szczerą prawdę że grają jak baby. I tak jak klepania ryja totalnie nie popieram, tak resztę swoich fochów mogą sobie wsadzić w dupę. Są zasranymi profesjonalistami, grają w najlepiej zorganizowanym klubie w Polsce, mają najlepsze warunki do trenowania i jeszcze kuźwa maja fochy? 

Niech spierdalają jak najszybciej się da, a jak nie teraz, to w przerwie zimowej. Zrobić odstrzał co drugiego, ze trzech wypieprzyć do rezerw, zrobić lekką musztrę, bo widzę że niektórym się już w dupach poprzewracało od dobrobytu. 

 

Co do lig zachodnich, to wczoraj tylko Barkę udało się mi zobaczyć. Messi nie miał dnia, poza tym Atl świetnie było ustawione taktycznie (zresztą jak zawsze). Irytuje mnie ostatnio Rakitić, człapie po tym boisku, spowalnia akcje. Imo lepiej w parze z Panem Iniestą wygląda Paulina. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie połowy i dwie różne Legie. Mecz do zapomnienia, ważne że 3 punkty wpadły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałeś przed chwilą Mąkę i Pazdiego w C+? 

(w wielkim skrócie, bo komentatorzy prowadzili monolog) 

C+: Panowie, jakiś komentarz do sytuacji na parkingu po meczu z Lechem? 

M: Nie wiem, nie było mnie tam. 

P: Nie pamiętam, zmęczony byłem 

:Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni A co mieli powiedzieć? ;)

Natomiast na temat słabego przygotowania fizycznego Pazdan się wypowiedział całkiem wprost, to jest istotniejsza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedział? 

 

Co do meczu to metody motywacyjne trenera i kibiców,  jakkolwiek kontrowersyjne, okazują się wyjątkowo skuteczne. Tak walczącej Legii nie widziałem bardzo dawno, miło było popatrzeć na Kucharczyka czy Niezgodę, nawet Mączyński i Hamalainen(!) walczyli, a i Moulin po wejściu wykazał wolę walki. Co więcej, drużyna wreszcie zaczęła żyć, stawiać się rywalom czy dyskutować z arbitrami. 

 

Na minus (ale już nie dla Legii) na pewno to, że był to kolejny mecz, w którym ośmieszył się system VAR. To, że ten system nie pomoże w wielu sytuacjach to jest oczywiste i wpisane w same założenia, ale że będzie aż tak tragiczny to nawet ja się nie spodziewałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, fryz napisał:

Na minus (ale już nie dla Legii) na pewno to, że był to kolejny mecz, w którym ośmieszył się system VAR. To, że ten system nie pomoże w wielu sytuacjach to jest oczywiste i wpisane w same założenia, ale że będzie aż tak tragiczny to nawet ja się nie spodziewałem. 

 

Dopóki takie systemy jak VAR będą obsługiwać ludzie, zawsze będą pomyłki. Tutaj niestety bardzo dużo zależy od człowieków którzy oglądają te magiczne monitorki jak i od samego sędziego głównego, chociaż ja nie rozumiem takiej sytuacji (a tak zdarzało się już kilka razy) że "centrala" nie potrafiła rozstrzygnąć sytuacji na podstawie tego co widzieli u siebie i sędzia również był nie pewny decyzji. Pewnie będzie jakieś podsumowanie na koniec sezonu jak ten system wypadł w praktyce.

 

Ale szczerze mówiąc ja wole żeby jednak został i bym w jakimś tam stopniu ulepszany wraz z ludźmi którzy go obsługują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten system ma sens tylko pod warunkiem całkowitej zmiany koncepcji jego działania - sędzia z wozu cały czas jest w kontakcie z głównym i mówi mu: "słuchaj stary, tutaj nie zauważyłeś, że przy tym faulu było tez uderzenie łokciem, daj żółtą" albo "ty, zaczekaj, bo tu chyba był faul jednak przed polem karnym, sprawdzę szybko i ci powiem". Żadnego latania do linii bocznej i oglądania powtórek, żadnych innych idiotyzmów typu "tylko sędzia główny może podjąć decyzję o użyciu VAR" itd. A to wszystko i tak ma sens tylko i wyłącznie pod warunkiem, że zmieni się sędziom wytyczne, zacznie temperować wiele zachowań piłkarzy, odbuduje się autorytet arbitra i, przede wszystkim, będzie ich szkoliło i trenowało do upadłego.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak @fryz opisał... tak własnie sobie wyobrażałem VAR gdy to wprowadzali.

A jakieś latanie do linii i oglądanie powtórek przez głównego? Co najmniej śmieszne to jest.

 

Konkretny koleś mający wgląd w powtórki i dający znać w mgnieniu oka głównemu na ucho - tak to powinno funkcjonować.

Ale dużo zależy od człowieka patrzącego na te powtórki. Nie może być to łajza, jakiś filozof dopisujący swoich 15 teorii.

 

P.S.

Forum na Tapatalk już całkiem się wykrzaczyło? Od kilku dni nie mogę się zalogować przez aplikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/10/2017 o 05:01, Laptok napisał:

 

Nie wiem, czy to mnie tylko denerwuje takie powtarzanie gol, gol, gol no jakby się koleś zaciął. Tak samo jak darcie się goooooool przez minute. Z tego powodu chyba wole jednak komentarz polskich komentatorów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy jakie ciasteczka dogrywa :listek: kosmiczny przeglad pola
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj De Bruyne tez ładnie pyka.
Zieliński trochę słabo gra w drużynie z Włoch, pewnie go zmienią za niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no kto jeszcze nie kupił biletów na Wisełkę to radzę szybko z rana iść :1_grinning: prawie godzinę czekałem od 18, żeby coś dorwać i same resztki zostały :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, michupol napisał:

No no kto jeszcze nie kupił biletów na Wisełkę to radzę szybko z rana iść :1_grinning: prawie godzinę czekałem od 18, żeby coś dorwać i same resztki zostały :1_grinning:

Bo większość kupiła na... Legiunię :Coolface:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość chce pewnie przywitać Krzysia powracającego do domu :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że będą kwiaty i wiwaty? :1_grinning:

 

Mam nadzieję, że pierdolnie brameczkę ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięską, w doliczonym czasie gry, ze spalonego, ręką, a po analizie VAR sędzia ją uzna :listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jak juz trafi to nie ma lipy ale druzyna i tak lami...

wynik wyciagniety uff
 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zapodałem sobie live na tv mecz WBA oraz Bayernu. No taka nuda i kara, że już chyba byłoby lepiej wielorybią pochwę lizać. 

Za to mecz ekstraklasy Lechia - Gdańsk, ekstaza. Bramki, kartki, faule, akcje, parady. Oprócz gołych bab, było wszystko :listek:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2la4hux.jpg

 

Tyle lat czekania :)

Jedno jest pewne - na trybunach i w okolicach będzie bardzo wesoło.

Tak od 15:00 powinna być już godzina policyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa jest fajna :1_grinning: Legia już tylko 1 punkt straty do lidera.

Sędziował jakiś amator z okręgówki.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz taki w miarę, bardziej na remis, ale Legii udało się wygrać. Nie było specjalnego drukowania jak w poprzednich latach, więc tyle dobrze.
No i przynajmniej stadion nareszcie się wypełnił po brzegi. Sam byłem po dłuższej przerwie, ale szkoda że tyle kibiców przychodzi raz na kilka miesięcy, czy nawet lat.

I podziwiam Mączyńskiego że to wytrzymał. Ja się nie darłem jak go wyzywali, ale większość ostro po nim jechała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było drukowania, bo nie odgwizdał ewidentnego karnego dla nas, a po VAR sięgnął kiedy już podyktował karny przeciw nam z kapelusza?

Mączyński świetnie się pokazał, mimo "wspaniałego" dopingu tego wypełnionego po brzegi stadionu.

95% meczu jechanki po Legii i Mączyńskim oraz 5% wycia "Wiiisłaaaaa".

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk zacięty, obie ekipy, mogły i powinny strzelić po bramce. Fajnie się oglądało. Wisła raziła niedokładnością, miała sporo niecelnych kluczowych zagrań, Legia grała bardziej cwaniacko, wróciła zadziorność, no i to co najważniejsze: granie na jeden kontakt. Widać też dyscyplinę taktyczną. Jest światełko w tunelu. Co do zawodnika meczu, wczoraj wszyscy zastanawiali się czy to ma być Niezgoda, Gui czy Malarz, a dla mnie cichym bohaterem jest Jodła. Facet wrócił z wielkiej dupy, grał jak stary Jodła, twardy, dobrze ustawiony i nieustepliwy. Miał największy procent udanych podań. Sporo podawał do przodu wymuszając ruch lub robiąc przewagę. Szacun dla  Mąki, tyle mu jechali po rodzinie, a on brał to na garba i ostro zapieprzał, widać że gość nie pęka i takie rzeczy go mobilizują.  

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×