Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziecka kibicuję klubowii z Bawarii (FC Bayern Munchen). Oczywiście jestem za naszą reprezentacją narodową, a także za Niemcami (niektórzy się pewnie zdziwią, ale tak jest, bardzo mi się podoba gra Niemców i nic na to nie poradzę). Czasami oglądam także mecze ligii Hiszpańskiej i oczywiście śledzę non stop Ligę Mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem głos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pary ;)

Apoel - Bayern Liczę na niemożliwa niespodziankę ;) A tak na powaznie to raczej Real - Bayern

Barcelona - Chelsea te mecze, oprócz ostatniego dwumeczu nigdy nie są nudne ^^ Choć kibicuje Barcelonie to jak będzie Milan - CHelsea to też będzie co ogladać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje Barcelonie nieustannie od 2005 roku ;) Dokładnie od momentu kiedy światową gwiazdą stał się Ronaldinho, potem o nim ucichło a moje zafascynowanie Barceloną zostało do dziś ;) W 2011 roku miałem okazje osobiście zwiedzić Camp Nou i jestem z tego dumny ;D

Boli mnie trochę moda na Barce i Real która teraz nastała. "Kibice" realu spinają się że Barcelona to sezonowcy, chociaż sami nimi są ;D Bo jak ktoś udawał kibica Man U, potem jak C. Ronaldo przeszedł do Realu to udaje kibica królewskich. Strasznie mi szkoda Realu, bo jest to bardzo zasłużony klub, który osobiście szanuje, ale ta masa ludzi, którzy nawet nie kibicują realowi a są raczej kibicami anty Barcy strasznie źle wpływają na zdanie o Realu. Na szczęście prędzej czy później żelek odejdzie z Realu i wszyscy się przeciepną na coś innego. Wystarczy spojrzeć na Manchester United, kto dziś mu kibicuje? Nieliczni, ci którzy kibicowali klubowi a nie chcieli być modni, z Realem będzie to samo, zapewniam. Oczywiście wiem że kibice Barcelony to w dużej mierzę również sezonowcy.

Zobaczymy kto będzie mądry po finale LM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy kto będzie mądry po finale LM ;)

Zapewne doradzca finansowy sędziującego to spotkanie ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia gola nie strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia gola nie strzeli

inni go wyręczą (po podyktowaniu karnego z dupy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w poprzednim meczu nie podyktował choć powinien.

Osobiście mam wyjebane na gadanie o przekupionych sędziach, póki nie ma dowodów i nikogo nie zamkną to mnie to nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Fifa czy Uefa swoich nie ruszy, tu nawet nie ma dyskusji. Zawsze będą ich bronić bo jaki szacunek miałby sędzia gdyby fifa podważała jego decyzje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam wyjebane na gadanie o przekupionych sędziach, póki nie ma dowodów i nikogo nie zamkną to mnie to nie rusza.

ziom jak mają być dowody, skoro to jedna wielka mafia (głupotą jest pozbawianie się ciepłego stołka i grubej kasy)

btw. na dobrą sprawę dwumecz Chelsea - Farsa jest już ustawiony, więc szykujmy się na finał Farsa - Real / Bayern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale z drugiej strony masz jakiekolwiek dowody? Nikt nie ma, a ile było niesłusznych decyzji sędziego na niekorzyść Barcy, co mecz są ale każdy widzi co chcę widzieć.

Ja mam to gdzieś, piłkarze Barcelony to zajebiście mocny zespół który jest w stanie wygrać LM i tego się trzymam.

@up Przecież to jest więcej niż pewne że finał będzie Barca - Real, kaj tam Bayern czy Chelsea do aktualnie 2 najlepszych drużyn

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje Barcelonie nieustannie od 2005 roku ;) Dokładnie od momentu kiedy światową gwiazdą stał się Ronaldinho, potem o nim ucichło a moje zafascynowanie Barceloną zostało do dziś ;) W 2011 roku miałem okazje osobiście zwiedzić Camp Nou i jestem z tego dumny ;D

Boli mnie trochę moda na Barce i Real która teraz nastała. "Kibice" realu spinają się że Barcelona to sezonowcy, chociaż sami nimi są ;D Bo jak ktoś udawał kibica Man U, potem jak C. Ronaldo przeszedł do Realu to udaje kibica królewskich. Strasznie mi szkoda Realu, bo jest to bardzo zasłużony klub, który osobiście szanuje, ale ta masa ludzi, którzy nawet nie kibicują realowi a są raczej kibicami anty Barcy strasznie źle wpływają na zdanie o Realu. Na szczęście prędzej czy później żelek odejdzie z Realu i wszyscy się przeciepną na coś innego. Wystarczy spojrzeć na Manchester United, kto dziś mu kibicuje? Nieliczni, ci którzy kibicowali klubowi a nie chcieli być modni, z Realem będzie to samo, zapewniam. Oczywiście wiem że kibice Barcelony to w dużej mierzę również sezonowcy.

Zobaczymy kto będzie mądry po finale LM ;)

Ja również kibicuje Realowi Madryt od kilku lat, nie z powodu Ronaldo. Owszem zacząłem kibicować mu gdy Real wygrał LM w 2002 r.(era galacticos zizou,raul itp.), ale potem zostałem z nim na dobre i na złe.

I mi się wydaje, że coraz więcej jest spinaczy ale ze strony "kibiców Barcy".Większość z nich to sezonowcy, którzy odwrócą się od klubu, gdy zacznie przegrywać. A pewna kwestia użytkownika tego forum mnie dobija, że nie można kibicować drużynie na której się nie było meczu. Ja się zaliczam do tej grupy, ale co nie oznacza, że nie będę mu kibicował i być z nim na dobre i na złe.

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale z drugiej strony masz jakiekolwiek dowody? Nikt nie ma, a ile było niesłusznych decyzji sędziego na niekorzyść Barcy, co mecz są ale każdy widzi co chcę widzieć.

Ja mam to gdzieś, piłkarze Barcelony to zajebiście mocny zespół który jest w stanie wygrać LM i tego się trzymam.

Dobra widze, że nie jarzysz. Zaczniemy od początku, może na początek troche historii :

LM 2006/2007 farselona nie powinna wejść do finału, ponieważ przegrała dwumecz (nieuznana prawidłowo zdobyta bramka Szewczenki)

2008/2009 półfinał farsa - Chelsea - nieodgwizdane 3 karne (ręka Eto'o, ręka Pique, faul na Didierze)

2010/2011 mecz Arsenal - farsa czerwień dla van Persiego za strzał po gwizdku (były gwizdy na trybunach), więc jak farselonka sobie nie radzi to trzeba pokazać czerwień

Real - farsa czerwo dla Pepe za aktorstwo Alvesa, na Bernabeu nieuznany gol Higuaina (prawidłowy), który mógł spowodować odpadnięcie farsy

mecz grupowy Milan - farsa, karny z dupy dzięki któremu farsa wygrywa 3:2 i zajmuje 1 miejsce w grupie

można tego mnożyć i mnożyć.....

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepe to akurat powinien zostać wypieprzony z tego sportu bo się do tego nie nadaje psychicznie.

Z resztą w dzisiejszych czasach gdzie rządzi pieniądz korupcja jest wszędzie, w piłce, siatce, koszykówce, sportach walki i każdym innym sporcie. To że akurat doczepili się Barcy i jej wytykają wszystko, a po innych nie patrzą to tylko indywidualna sprawa każdego czy bierze to na poważnie czy nie, po części wynika to na pewno z tego, że niektórzy nie potrafią się pogodzić z tym że Barcelona wszystko zgrania. Jak już wyżej powiedziałem, mam wyjebane na wszystkie teorie spiskowe bo inaczej tego się nazwać nie da, ale do kogoś dowalić się trzeba.

W ostatnim meczu Barca - Milan, Katalończycy byli pod każdym względem lepsi więc i tak by wygrali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić farselona jest ewenementem w europejskiej piłce jeśli chodzi o korupcje i 'piłkarzy' uzdolnionych aktorsko. Jak to mówi powiedzenie 'gdzie farsa nie może, tam sędzia pomoże'. Na dobrą sprawę 3 z 4 tytułów LM były zdobyte przez drogę kontrowersji i pracy sędziego na korzyść farselony. Tyle ode mnie.

Edytowane przez amigo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cie dupa boli o tą barce, zająłbyś się kibicowaniem a nie szukaniem wymówek jaka to Barcelona jest zła. Skoro jej tak nie lubisz to ją olewaj a nie zachowujesz się jak przedszkolak "proszę pani a bo on..."

To jak ta historyjka o krowie. Nie chcę żeby moja krowa dawała tyle mleka co krowa sąsiada, tylko żeby ta od sąsiada dawała mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cie dupa boli o tą barce, zająłbyś się kibicowaniem a nie szukaniem wymówek jaka to Barcelona jest zła. Skoro jej tak nie lubisz to ją olewaj a nie zachowujesz się jak przedszkolak "proszę pani a bo on..."

To jak ta historyjka o krowie. Nie chcę żeby moja krowa dawała tyle mleka co krowa sąsiada, tylko żeby ta od sąsiada dawała mniej.

nie sram się, tylko przedstawiam fakty, to że sezonowców z farselony trudno przekonać to nic nowego, dalej są zafascynowani grą aktorską ich pupilków :)

btw. nie moja wina, że ten klubik jest tak skorumpowany :)

Edytowane przez amigo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Nie zapomnę tego ostatniego rzutu rożnego Chelsea, co ballack latał jak oszalały.

@amigo- sama prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kaj tam Bayern czy Chelsea do aktualnie 2 najlepszych drużyn

Zobaczymy.

Jeżeli Bayern przejdzie Real to w finale na AA wszystko się może zdarzyć. Tym bardziej, że znana jest już obsada sędziowska finału i głównym ma być Uli. :P

Mia San Mia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na drugim filmiki jest sytuacja gdy Messi kopnął piłkę w kibiców. Gdy Ronaldo tak kiedyś zrobił to pamiętam, że podszedł później do tej osoby, coś tam zagadał, dał koszulkę i pewnie wszyscy dookoła też chcieliby tak dostać w ryjło :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×