Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

..... A pewna kwestia użytkownika tego forum mnie dobija, że nie można kibicować drużynie na której się nie było meczu. Ja się zaliczam do tej grupy, ale co nie oznacza, że nie będę mu kibicował i być z nim na dobre i na złe.

wyrazilem tylko moje zdanie. ale widze ze to cie boli. ale wiekszosc sie ze mna zgodzi. skoro masz avatar zawiszy to pewnie na jego mecze chodzisz i jemu kibicuj (widze ze juz nie aktualne), a nie wychwalasz real na ktorym nigdy nie byles live...

dla tych co nie wiedza o co chodzi. napisalem:

a mnie irytuje to pisanie "hala madrit" " cos tam barcelona" itp. a czy taki kibic byl chciaz na meczu ulubionej druzyny?? w 95% przypadkow NIE

Edytowane przez kakaroto
: @ down poprawione
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz avatar zawiszy to pewnie na jej mecze chodzisz i jej kibicuj (widze ze juz nie aktualne),

Zawisza to on, przyjacielu z Zagłębia.

Edytowane przez dejvid1234
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co te filmiki mają zmienić? To że ktoś wyłapał z paru meczów kontrowersyjne sytuacje, skleił w całość i płacze że sędzia przekupiony? W KAŻDYM meczu zdarzają się kontrowersyjne decyzje i pomyłki sędziów, gdyby tylko się komuś chciało to takie filmiki można zrobić o każdym klubie.

http://www.youtube.com/watch?v=9S7hlL4sJek&list=FL7sc3faj2FDBvIDKRtftRiw&index=9&feature=plpp_video

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, ze każdy może zrobić taki filmik, a sam w tym samym poście wklejasz filmik, który ma udowadniać, że Messi nie oszukuje. A można bez trudu poszukać sytuacji gdzie próbował wymusić faul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koło się zatacza.

Piłka nożna na dzień dzisiejszy kręci się w okół hajsu, jak wszystko z resztą. Takie mamy czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z Selo :) O każdej drużynie można zrobić takie filmiki. A co do symulowania to Real Madryt z Di Marią na czelew tym niczym Barcelonie nieustepuje :) Jak ktoś oglądał Chelsea z Napoli to widział że nawet taki wielki gracz jak Drogba czasem symuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Drogba to nie czasem symuluje ;)

co do Messiego to co jak co ale jemu trzeba przyznać że walczy do końca i najczęściej leży jak już go skoszą na amen. może miał parę epizodów gdzie faul wymusił ale to drobne incydenty. o reszcie Barcelony się w tej kwestii nie wypowiadam bo mi ciśnienie nie opadło jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie kumasz. Wrzuciłem filmiki z kontrowersyjnymi(to mało powiedziane) sytuacjami na korzyść Barcelony, a Ty wrzucasz filmik na którym Messi drybluje albo go faulują, ale ma odgwizdany faul. Pytam się o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było nic odnośnie twoich filmików, wrzuciłem po prostu bo w jakimś stopniu związany jest z dyskusją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było nic odnośnie twoich filmików, wrzuciłem po prostu bo w jakimś stopniu związany jest z dyskusją

Filmik z żaden sposób nie jest związany z dyskusją. O każdym klubie można zrobić filmik jak sędziowie mu pomagają ale zrobić taki filmik tylko z meczów pucharowych LM nie jest już tak łatwo. Rok po roku w meczach Barcelony dzieją się dziwne rzeczy. I coraz więcej osób ma wielkie pretensje o to do sedziów- Milan, Arsenal, Real, Chelsea. O innych klubach aż tyle się nie mówi, bo tyle się nie dzieję.

A to czy jesteś sezonowcem to się dopiero zobaczy. Od przyjścia Ronaldinho to Barcelona regularnie wygrywa. Jednego sezonu więcej, drugiego mniej ale wygrywa. Jeżeli zostaniesz kiedy przestaną to wtedy będzie można z pewnością powiedzieć, że sezonowcem nie jesteś. Sezonowiec to też trochę mylne określenie, lepsze jest kibic sukcesu.

Edytowane przez pescar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Bayern wygrał byłoby ciekawie ;) Ale finał Barcelona - Real to mecz który wywoła ogrom emocji, 2 czołowe drużyny, gran derbi i finał LM :D Pamiętam finał Barca - Man U, wszyscy manczester uuuu i wklep 3;1, chciałbym to powtórzyć ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że kibice Bayernu by nie narzekali na każdy błąd popełniony przez sędziego, a poza tym GD się już przejada :D Nie można też zapomnieć o Chelsea bo to półfinały Ligi Mistrzów a tam nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy znajdzie się tu ktoś sympatyzujący z Atletico Madryt ;)

Byłem w czwartek z ekipą w Hannoverze wspierać moich ulubieńców, no i muszę przyznać, że oglądanie w TV, a patrzenie na żywo to dwa zupełnie inne światy. Mega klimat! A uciszenie 40 tysięcy kibiców H96 po strzelonym golu - BEZCENNE!

Jeżeli będziecie kiedyś mieli okazję pojechać na mecz swoich ulubieńców, to nie zastanawiajcie się ani chwili. Zdecydowanie warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygra...

Innej opcji raczej nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze: zawsze byłam, jestem i będę za Realem. Co nie oznacza, że nie szanuję innych klubów. Owszem Barcelona dobrze gra, ale ich aktorstwo 'zabija' całą piłkę nożną. W ich meczu zawsze musi być jakaś sensacja. Gdzie podziała się gra fair-play? Każdy zespół symuluje, ale to co robi Barcelona to jest szczyt granic.

I nie tylko kibice Realu nie lubią Barcelony. Po prostu wszyscy stracili do nich szacunek. Czekam tylko na finał Real-Barca - mam nadzieję, że mecz będzie wart mojego wolnego czasu i Real wygra. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podziała się gra fair-play?

Zapytaj Pepe'go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Pepe'go

Zanim będziesz chciał przepytać Pepe'go, to polecam zrobić wywiad na ten temat z Busquetsem, Alvesem, Mascherano, Pique, Adriano, Pedro, Fabregasem i bożyszczem wszystkich komentatorów - Messim. Dobrze byłoby też zapytać wszystkich sędziów, którzy im pomagają w każdym meczu. Z całym szacunkiem dla wszystkich kibiców Blaugrany ale... żałosne jest aktorstwo całej tej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie wyskakuj mi tutaj z Pepe, to normalny piłkarz.

Miał może kilka odchyłów od normy, ale komu to się nie zdarza.

Oczywiście, jak pepe niby sfaulował Daniego Alvesa, to wszyscy mówili o jego brutalności. Ale jak już pojawiła się powtórka na 2 dzień w spowolnionym tempie, na której było wyraźnie widać, cudowne aktorstwo alvesa. A sędzia co miał zrobić, przecież nie wypada dać żółtej Alvesowi, za symulacje, to jest Wielka Barca.

Jeśli Real przejdzie półfinał z Bayernem, na co ma duże szanse to mam nadzieję, że ten sędzia w finale nie będzie przekupiony i Real skopie tyłki Farsie! I nie będzie patrzył na gwiazdki typu messi, który po faulu zasługującym na żółtą, przeprosił sędziego, a ten zapomniał o całej sprawie. Albo jak wykopał piłkę w kibiców Realu, to było co najmniej niesportowe, ale oczywiście sędzia nie zareagował. Liczę, że finał będzie czysto sportowym finałem, bez zbędnej agresji. Tylko czysty futbol. W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu chciałbym uprzedzić, że mimo że to Off-topic, to wszelkie wojenki i prowokacje będą natychmiastowo gaszone w zarodku.

Albo kulturalna dyskusja, albo w ogóle. Jak ktoś nie potrafi pogodzić się z przegraną drużyny czy coś w tym stylu to niech idzie pobiegać czy coś.

Tyle ode mnie w tym temacie.

Co do LM to sercem jestem z moim Bayernem ukochanym, a rozumem z Barcą.

A co będzie to się wkrótce okaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zburzenie ;o

Nie wiem jaki jest Pepe w innych meczach, bo leje na real i nie oglądam jego meczów, ale w derbach z Barceloną nie zachowywał się jak piłkarz fair play, deptanie dłoni itp - typ ma po prostu słabą psychikę, przegrywać nie potrafi.

Clasico Barca - Real 21 kwietnia na Camp Nou, czyżbyśmy mieli 2 takie mecze w krótkim odstępie czasowym ;)? Ostatnio coś często się to zdarza.

zaskakujące jak wielu kibiców real zdobył w ciągu roku, ale przecież Barcelona to sezonowce <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaskakujące jak wielu kibiców real zdobył w ciągu roku, ale przecież Barcelona to sezonowce <lol>

Tak oczywiście wmawiaj sobie dalej,że kibice realu to sezonowce, chociaż niektórzy wykazują taką postawę, odwracając się od klubu, gdy przegrywają.

Ale nie można tego porównywać z Farsą. Ilu kibiców przybyło, gdy Farsa nagle zaczęła grać piękny futbol (to muszę uznać ) , z Ronaldinho na czele. Przecież na nich taki hype był.

Zobaczymy ilu zostanie wielkich kibiców Farsy, gdy w końcu, zacznie tracić dobrą passę.

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sobie nic nie wmawiam, po prostu żałosne jest to jak wielu ludzi teraz udaje kibiców realu, a około 80% z nich 2-3 lata temu biegała za Manchesterem i to jest fakt niezaprzeczalny. Przecież widzę co się dzieje w moim otoczeniu, póki Cristiano nie grał w Realu to nikt się nim nie interesował.

O Barcelonie teraz nie mówię, ale też jej nie bronie bo chwilowych kibiców jest równie dużo co tych drugich, po prostu bawi mnie postawa "ja zawsze byłem za realem, tylko teraz zacząłem na poważnie" a w rzeczywistości lecą za modą na żelka (boże jak ja go nie trawię, aż życzę mu kontuzji, gra dobrze to prawda ale za wygląd i płakanie jak baba to bym go w piwnicy zamknął na rok)

odnośnie symulowania Barcelony i Pepego

http://www.youtube.com/watch?v=4PoIIm0ytis&feature=player_embedded

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×