Skocz do zawartości
Patricko

Grand Prix Du Canada

Rekomendowane odpowiedzi

No to co tam Panowie krecicie na tym torze? Po wpadce na Monaco tutaj trzeba sie odbic wiec nie wiem do czego mam porownywac swoje czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez zartow prosze! Chodzi mi o online a nie TT! :>

btw, ilosc szykan na tym torze powala na nogi! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienie 1:11 online. Wczoraj na luzie 1:13.6xx wiec nie widzę problemu w zrobieniu takiego czasu jeżeli się potrenuje i perfekcyjne kółko sklei :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo od setupu zależy, jak chcesz to mogę ci podrzucić co tam mam. Ogólnie jak już się rozgryzie co i jak to na każdy tor znajdzie się odpowiedni setup. Pisz na PW to podam Ci dokładnie jak ja ustawiam sobie maszynkę przed jazdą. Tylko uprzedzam jak podawałem ustawienia innym to stwierdzali, że to nie dla nich taki setup :P Na pewno tutaj aero 1,1 musi wjechać do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łee to widze załamka na tym torze dla mnie jak takie czasy sie kreci :) Musze wziasc sie ostro do roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PONQ na pewno 1.11? :) bo 1.11.0 to chyba najlepszy czas online jaki jest na youtube ;)

i to na xboxie na ktorym kreci sie szybsze kolka :D

zaloze sie ze 1.13.175 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienie 1:11 online. Wczoraj na luzie 1:13.6xx wiec nie widzę problemu w zrobieniu takiego czasu jeżeli się potrenuje i perfekcyjne kółko sklei :P

Po przeczytaniu Waszych opinii przychodzi mi na myśl tylko jedno - piosenka Elektrycznych Gitar ...... co ja robię tu ..... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ja dzisiaj pierwszy raz ten tor pojechalem wczoraj tylko TT a dzisiaj juz z symulacja i jest 1.12.700 na razie

hmm a moze i zrobil wlasnie stuknolem 1.11.9 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie świruj tylko bierz się za treningi, bo 1.11.xxx trzeba zrobić :P

Wysłane ze smartfona Galaxy Note II przy pomocy Tapatalk 2 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co nie mam czasu na treningi, od Niedzieli nie wlaczylem F1 2012! Ale mysle ze dzisiaj cos powinienem pojechac, kilka kolek na rozgrzewke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.11.xxx napisałem na wyrost :) ale wiem że taki czas da się zrobić. Wczoraj pojechałem pare kółek i muszę powiedzieć że nie wiem jak oni to robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponq lobuzie i przez Ciebie tak sie zawzialem ze wykrecilem te 1.11.9xx hhahahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny czas :thumbsup: , ja narazie najlepiej 1:13.8xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie duzo walki na tym torze! Duzo prostych, ostre i ciasne szykany, lubie to! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tak! I nie bede nikogo spychal na starcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z wall of champions nie ma zartow. Juz rozne patenty robilem na przejechanie tego zakretu :D pierwszy zakret jesli pojedziemy bez sciecia lekkiego to trafiamy na wybrzuszenie na drugim zakreci i sciana was wita :D jesli zetniemy bardziej pierwszy zakret to idzie przejechac to prawidlowo tak pol na pol bo moze tez nas podbic i sciana ponownie. Mozna zwolnic maxymalnie i stracic sekunde i to chyba najlepsza opcja na wyscig. Jesli chodzi o Q to trzeba sie tam wstrzelic idealnie czyli lekko sciac pierwszy zakret zeby trafic tylko na tarke i moze troche na zewnatrz i pozniej lekko sciac nastepny i ze sciana jestesmy na milimetry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbija, bo pewnie wysokość zawieszenia jest na 1, albo jeszcze coś dziwnego poustawiane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×