Skocz do zawartości
piciotto

Ustawka Medal Of Honor Dowodca Ogniowy

Rekomendowane odpowiedzi

A to w Snipie mam 8 lvl więc poradzimy sobie wink.gif

wyslij mi zaproszenie na PSN, jutro możemy działać..:wacko: powinienem być cały dzień jutro...:turned:

EDIT: dzisiaj tez jestem :sweat:

Edytowane przez ICO1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilka panowie to ja też :)

psn id: erwines15

headset jest a nawet dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilka panowie to ja też :)

psn id: erwines15

headset jest a nawet dwa :)

spoko wystarczy jeden headset tylko musisz go włączyć w opcjach "VOIP" w settings, audio, pokaże wam miejsca do snajpienia :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zależy na wbiciu trophy dowódca ogniowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto się chce umawiać aby zdobyć to trofeum jest żałosny po co wam trofeum na które nie zasługujecie ? później nie dziwota, że w takich graczy można przywalić 2 x cruisem .. poza tym nie wiem co gorsze ustawiać się na trofeum czy kampić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto się chce umawiać aby zdobyć to trofeum jest żałosny po co wam trofeum na które nie zasługujecie ? później nie dziwota, że w takich graczy można przywalić 2 x cruisem .. poza tym nie wiem co gorsze ustawiać się na trofeum czy kampić

widzisz, nie każdy z nas graczy jest widocznie tak zdolny ja TY, nie powinieneś tak się wypowiadać bo bez nas tych "gorszych" nie miał byś kolego tak łatwo i może dołączył byś do tych "żałosnych", którym po prostu zależy na platynie a mają z tym problem, bardziej bym Cię i Twoje zdolności "docenił" gdybyś po prostu zaoferował swoją pomoc.

Edytowane przez JanekM67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego powiedz mi co to za przyjemność z gry czy z trofeum na które nie zasługuje ? po to zostały w różnych grach zrobione poziomy, trofea skille i inne aby ludzie o różnych zdolnościach mogli sobie je zdobywać. ja się przyznaje że wiele gier przeszedłem na standardzie i nie zależało mi a może brakowało mi zdolności czy raczej czasu i ochoty aby przejść to na hardzie. koniec kropka. w battelfield 3 tu na forum można zobaczyć gości, którzy wrzucają na you tube filmiki jak stoi 4 gości i nabija sobie skill level i odblokowywuje bronie ale po kiego jak później takich gości niszczy zwykły gracz na poziomie początkującym ?  stary gra ma być zabawą i przyjemnością a nie zyciem czy zdobywaniem kolejnych pustych trofeów. ja mogę z każdym zagrać czy to razem przeciw komuś (poza wojnami klanowymi czyli tzw luźna gra) czy przeciw co najlepiej wyrabia zdolności. sam zdobyłem to trofeum jak miałem 56 x 3 a nie campiłem tak btw po prostu miałem dobry dzień i tyle. kolega z klanu miał wynik 123 x 4 i 3 razy walnął cruisem w gości .. da się ?  oczywiście że da ... sam należę do klanu HEIL i pomimo skilla przeszło 20 k jestem jednym ze średnich graczy w klanie .. jeden z dobrych klanów to klan DETH można ich znaleźć na you tube <br><br>http://www.youtube.com/watch?v=SqDKPrJvqL4&feature=channel_video_title i zobaczyc jak graja .. <br><br>cwiczenie czyni mistrza a mistrzowie zdobywaja trofea proste i logiczne i tego wam w tej zabawie zycze <br>

Edytowane przez tigerhc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego powiedz mi co to za przyjemność z gry czy z trofeum na które nie zasługuje ? po to zostały w różnych grach zrobione poziomy, trofea skille i inne aby ludzie o różnych zdolnościach mogli sobie je zdobywać. ja się przyznaje że wiele gier przeszedłem na standardzie i nie zależało mi a może brakowało mi zdolności czy raczej czasu i ochoty aby przejść to na hardzie. koniec kropka. w battelfield 3 tu na forum można zobaczyć gości, którzy wrzucają na you tube filmiki jak stoi 4 gości i nabija sobie skill level i odblokowywuje bronie ale po kiego jak później takich gości niszczy zwykły gracz na poziomie początkującym ?  stary gra ma być zabawą i przyjemnością a nie zyciem czy zdobywaniem kolejnych pustych trofeów. ja mogę z każdym zagrać czy to razem przeciw komuś (poza wojnami klanowymi czyli tzw luźna gra) czy przeciw co najlepiej wyrabia zdolności. sam zdobyłem to trofeum jak miałem 56 x 3 a nie campiłem tak btw po prostu miałem dobry dzień i tyle. kolega z klanu miał wynik 123 x 4 i 3 razy walnął cruisem w gości .. da się ?  oczywiście że da ... sam należę do klanu HEIL i pomimo skilla przeszło 20 k jestem jednym ze średnich graczy w klanie .. jeden z dobrych klanów to klan DETH można ich znaleźć na you tube <br><br>http://www.youtube.com/watch?v=SqDKPrJvqL4&feature=channel_video_title i zobaczyc jak graja .. <br><br>cwiczenie czyni mistrza a mistrzowie zdobywaja trofea proste i logiczne i tego wam w tej zabawie zycze <br>

Tiger ale masz refleks :biggrin: , ale po niekad masz racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tigerhc, dokładnie, o to w tym wszystkim chodzi o zabawę, ale nie powinniśmy zapominać, że gracze są różni, Ty jesteś nie zdecydowany: (nie zależało mi a może brakowało mi zdolności czy raczej czasu i ochoty aby przejść to na hardzie. koniec kropka.) i trudno Cię ocenić. Zadania nagradzane trofeami to albo proste zadania ("same" wpadają czy jesteś dobry czy nie) no i takie aby je zdobyć trzeba się postarać lub nawet "spędzić" z grą mnuustwo czasu. Osobiście "lubię" system trofeów i uważam, że powinny być zdobywane wielokrotnie (bo to zabawa, gra) ale to inny temat. Wszystko zaczyna się od podejścia gracza, czy jest tym który gra o platynę, czy tym który gra dla zabawy i system trofeów nie jest dla niego istotny. Myślę, że skoro postarałeś się tu na wypowiedź to zależy Ci na trofeach, więcej, jesteś GRACZEM i walczysz o trofea, udało Ci się je zdobyć i chełpisz się tym faktem przez Swoją wypowiedź tu na forum, załóż temat o tym i zaproś ludzi do wypowiedzi bo Tu jest temat USTAWKA czyli dla tych, którzy nie dają sobie z tym rady lub szkoda im czasu bo są też inne gry. Poza tym zorganizowanie ustawki to czasem spore wyzwanie, zebranie odpowiedniej liczby graczy, ogarnianie tematu czyli co, kto, kiedy, trzeba być na bieżąco z tematem, ustalić termin to wszystko jest częścią zdobycia trofeów i powiem (o ironio), że nie którym graczom może to dać większą satysfakcję w ich zdobywaniu. Gram w gry bo lubię, żona i niektórzy znajomi dziwią mi się (nie rozumieją), im nowsza gra technologicznie tym bardziej cieszy moje oczy, uszy i jest to zabawa też dla dorosłych, Ty kolego należysz do klanu.... i piszesz, że jest to zabawa, więc tym bardziej nie rozumiem krytyki jaką tu się wykazujesz. Zatem załóż sobie nowy temat o tym, bo jesteś w złym. A teraz wracajmy do gry i dajmy grać innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz headset to możemy zagrać razem w teamie i pokaże ci kilka miejscówek, i trofeum wbijesz sam, nie trzeba się ustawiać. Jeśli chodzi o atak to najłatwiej na mapie HELMAND VALEY, SHAKIKOT MOUNTAINS też proste ale trzeba być szybkim, na lotnisku tęz do zrobienia tu z kolei opanaowanie popłaca :biggrin: a jeśli w obronie to: najprostsze: SHAKIKOT, i HELMAND VALLEY, na lotnisku też można ale to już dla lepszych graczy :biggrin: ja praktycznie co drugi mecz mam ostatnia rakiete, czasem dwa razy w meczu :thumbsup: Jak nie masz słuchawki, to tez moge pomóc ale będziesz musiał mnie szukać na mapie, i będzie trudniej.

dobrze prawi chlopak:)

najlepiej i najlatwiej na helmand zrobic, tylko minusik taki ze kazdy kamper zna spoty i wie gdzie szukac wroga, co moze sie okazac problematyczne. W takim wypadku wystarczy kilka prob i powinno pojsc kazdemu

ja jak jeszcze gralem w MoH mialem staty po 100 killi do kilku zgonow( z czego zgony to byly samobojstwa wykonywane w celu podtrzymania killstreak'a)

mozecie rowniez poszukac filmikow na YT, Powinny jakies byc:)

pozdrawiam i milego kampienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy posiada ktoś może dodatek HOTZONE do Medal of Honor. Szukam 5 chętnych do gry.

Chętnych proszę o kontakt PSNID smariusz84

Edytowane przez s.mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie pisze na tą ustawkę. Dzisiaj udało mi się wbić 4/7 akcji wsparcia i to za długo trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieram ludzi na ustawkę w MOHa multi na trofeum dowódca ogniowy zainteresowanych proszę o kontakt na psn napiszcie mi jeszcze czy napewno będziecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wiem ze to stary temat ale po co zakladac nowy  jak juz ten istnieje ; szukam kogos do wbicia tego trophy -- fire controller  , ktos chetny ? czy ktos ma jeszcze ta gre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ekipę do Dowódcy Ogniowego. 5 osób. Brakuje nam jednej osoby do odpalenia meczu na pustym serwerze. Jeśli jest ktoś kto chciałby wbić ten trofik lub ma jeszcze grę i zwyczajnie mógłby pomóc proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj mnie ja tez szukam ludzi od jakiegos czasu

 

Mamy się już w znajomych to będziemy się zgadywać co do terminu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×