Skocz do zawartości
piciotto

Ustawka Medal Of Honor Dowodca Ogniowy

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli jakims cudam dacie zrobic tak ze bedzieci mieli ta osobe w 2 druzynie to po meczu i zmianie map wskoczy do was i juz kupa. jest jescze mozliwos ze w nocy trafi sie na pusty serw(malo prawdopodobne ale mozliwe) wtedy organizujcie 8 osob i gracie miedzy saob przez chwile. najlepiej na kontroli sektoru.

a jak nie dacie rady to zapraszam na pokazowe w moim wykonaniu ale jest 1 warunek: mi=usicie miec snajpera minimum na 7 lvl zeby miec lepsza lunete

mam akurat 7 lev snajperem. na czym polega twoja metoda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu kamp z tylu ile sie da. niech reszta miesa armatniego biega z przodu a ty systematycznie usuwaj "pionkow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj od rana. To jest trudne, zawsze znajdzie się jakiś skurczybyk, który mnie wypatrzy z drugiego końca mapy. Ustawkę można zrobić w trybie Combat Mission - sniper ustawia się w takim miejscu, gdzie pozostali gracze na pewno go nie znajdą i druga osoba w przeciwnym teamie chodzi ciągle w umówione miejsce żeby sniper mógł ją zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj od rana. To jest trudne, zawsze znajdzie się jakiś skurczybyk, który mnie wypatrzy z drugiego końca mapy. Ustawkę można zrobić w trybie Combat Mission - sniper ustawia się w takim miejscu, gdzie pozostali gracze na pewno go nie znajdą i druga osoba w przeciwnym teamie chodzi ciągle w umówione miejsce żeby sniper mógł ją zdjąć.

i tak mozemy zrobic. najlepjej dzisaj. im szybciej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak mozemy zrobic. najlepjej dzisaj. im szybciej tym lepiej.

dobra jest to ja jestem na psn do wieczora ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajcie mnie a wam pokaze jak mozna to zrobic w 5 minut na halmand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajcie mnie a wam pokaze jak mozna to zrobic w 5 minut na halmand

ok. damianPOLSKA doda was do znajomych. to ja oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pomógłbym wam ale kumpel nie chce gry oddać jak mu pożyczyłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moj wynik z dzisiaj . Zajelo mi to 10 minut na mapie halmand valley img20110114001.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już jak graliśmy :D Mi trudno wypatrzyć kogoś a jak tobie jak mówiłeś że ci się krawędzie świecą, chyba że nie mam tego zoomu co ty bo nie mam 7poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Sposób Kilicza jest najlepszy. To zależy też od poziomu grających w przeciwnej drużynie. Jak latają po otwartym terenie i nie mają pojęcia gdzie się ukrywasz to jest bułka z masłem ;) Trzeba próbować aż się uda. Ustawka miałaby jakikolwiek sens jakby uzbierało się 24 osoby i udało się wszystkim wejść do jednej gry. Nie ma co się tak męczyć.

img0896z.th.jpg

Edytowane przez Danny27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Sposób Kilicza jest najlepszy. To zależy też od poziomu grających w przeciwnej drużynie. Jak latają po otwartym terenie i nie mają pojęcia gdzie się ukrywasz to jest bułka z masłem ;) Trzeba próbować aż się uda. Ustawka miałaby jakikolwiek sens jakby uzbierało się 24 osoby i udało się wszystkim wejść do jednej gry. Nie ma co się tak męczyć.

img0896z.th.jpg

grat:D prawie taki wynik jak ja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

czy ktoś ma ochotę zdradzić mi jak zrobić to przeklęte trofeum?

Pozdrawiam

lokacz

Edytowane przez lokacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

czy ktoś ma ochotę zdradzić mi jak zrobić to przeklęte trofeum?

Pozdrawiam

lokacz

mi udalo sie sposobem kilicza. w dolinie helmand musisz byc snajperem w atakujacej druzynie i z duzej odleglosci zdejmowac przeciwnikow. snajper min 7 lev ( dalmierz, luneta snajperska- ta najlepsza ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi udalo sie sposobem kilicza. w dolinie helmand musisz byc snajperem w atakujacej druzynie i z duzej odleglosci zdejmowac przeciwnikow. snajper min 7 lev ( dalmierz, luneta snajperska- ta najlepsza ).

a jakiś spot jest konkretny do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kumpel mi oddał gre, to jak ktoś chce to pokaże te spoty które Kilicz mi pokazywał jeśli nie będzie miał czasu.

PS. Nie wiem czemu ale nie umiem z tej snajperki strzelać ;/

Edytowane przez CrimeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam Chciałbym podziękować Kilicz - owi gdyż pomógł mi zrobić dowódce ogniowego . Polegało to na tym ze pokazał mi gdzie i jak się ustawić na mapie helmand w misji bojowej -> ja atakowałem .

Dużo zależy od indywidualnych umiejętności-> grając SNIPEREM min.7 poziom

Jeśli będe grał w sieci też mogę przekazać cenne campy tej mapy wiec zapraszać :)

id. powe88

No i piąteczka KIlicz -owi za pomoc :ok::thumbsup:

Edytowane przez powe88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Pytanie pewnie oklepane ale co mi tam.

Czy gdziekolwiek znajduje się jakiś filmik odnośnie Dowódcy

Szukam,szukam i lipa.

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie... Wystarczy wpisać dowódca ogniowy tyle, że po angielsku i wyskakuje miliony filmików. Jest jeden właśnie na helmandzie pokazujący po kolei na jakie spoty się udawać. Ja skorzystałem z tego filmu i wbiłem trofeum przy 1szym podejściu.

Film 3 częściowy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj mnie to Ci pokaze

Kilicz dzięki za chęć pomocy ale wtedy ta mapka nie chciała wskoczyć...

ale poradziłem sobie sam, dla chcącego nic trudnego, najgorszy jest ten pierwszy raz :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie... Wystarczy wpisać dowódca ogniowy tyle, że po angielsku i wyskakuje miliony filmików. Jest jeden właśnie na helmandzie pokazujący po kolei na jakie spoty się udawać. Ja skorzystałem z tego filmu i wbiłem trofeum przy 1szym podejściu.

Film 3 częściowy:

dobry film:D ja wlasnie mniej wiecej z tych spotow korzystam oprocz pierwszego na pierwszej bazie bo mozna latwo pasc przy ogarnietych graczach. lepiej czasem sie schowac z prawej strony wozu bojowedo:D jest tam taki kamien z drzewem ale tez przy ludziach co to znaja mozna latwo w leb zarobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×