Skocz do zawartości
piciotto

Ustawka Medal Of Honor Dowodca Ogniowy

Rekomendowane odpowiedzi

ja się męcze i męcze i oglądam pełno filmików z tym dowódca ogniowy i nic mi nie wychodzi za słaby jestem chyba, a tylko to trofeum mi zostało chyba się poddam... lub będzie jakaś ustawka po nocy... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam wszystkich

jak zauważyłem trofeum dowódca ogniowy sprawia troszkę problemów lecz okazuje się że nie trzeba zrobi tych wszystkich ataków podczas jednej rozgrywki

i ja to zrobiłem tak że np. jesli podczas meczu udalo mi sie zrobic dwa lub trzy ataki rakietowe to w kolejnym meczu pomijalem je wzywajac zamiat akcji ofensywnych te defensywne(prawy kierunek na padzie) co dawalo mi pewne punkty ( pewne punkty bo gdy rakietami sie w nikogo nie trafilo to bylo sie bez punktow i trzeba bylo je na kilach zdobyc) i tak powoli dochodzilem do nastepnej z koleji 4 akcji gdzie wzywalem juz rakiety ( lewy kierunek na padzie ) (później pomijałem pierwsze 4 i piata wzywałem i tak dalej) ps. i gdy zrobilem juz trofika to akcje jakos same wpadaja teraz w calosci w ciagu jednego meczu hehe !!!

Edytowane przez kylo1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest też jeszcze inny sposób na mapce Kunar Base w trybie team assault trzeba jako talib przykampić po lewej stronie mapy w tej takiej budce u góry i uzywać killastreaki na spawnie koalicji, efekty są takie:

26012011231.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,pomoże ktoś w ustawce?mam do zaliczenia kilka trophy:

* mistrz ognia

* dowódca ogniowy

* kwatermistrz

Moj psnid :IDX3 serdecznie zapraszam chętnych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IDX3 jestem zainteresowany,

na innym forum też szukam pomocy poniżej treść:

Witam,

gram i gram i... szczerze, mam dość ale chce zdobyć platynę więc trzeba grać, gra jest OK ale jak dla mnie trwa to za długo. Jeśli jest ktoś kto tak jak ja chce "szybciej" zdobyć trofea to zapraszam do zabawy. Jest filmik, który można by wykorzystać i mam na myśli tylko "nas" dwóch (ja pomogę Tobie a Ty mi), myślę że można w ten sposób zdobyć wszystkie trofea w multi poświęcając chyba mniej czasu grając samemu. W grze można mnie będzie spotkać dziś i od poniedziałku prawie codziennie od 22:00 nawet do 04:00 rano i jestem pewien, że sesji może być sporo co zależy od ilości punktów, które musisz jeszcze zdobyć do osiągnięcia w jednej klasie maksymalnego poziomu, ale jeśli będzie to przebiegać jak na tym filmiku to punktów będzie można sporo narobić. Dobrze by było posiadać słuchawkę do łączności, mam jakąś od tel.kom. muszę jeszcze nauczyć się jak to wykorzystać. Zatem zapraszam.

Moje ID PS3: JanekM67

link do filmu:

Mam jeszcze pytanie o trofeum: Multiplayer: High Achiever (Be top 3 on the scoreboard ten times), pl(Bądź 10 razy w pierwszej trójce na tablicy wyników)

Po jakimś czasie zacząłem notować, gdy byłem w pierwszej trójce na tablicy po zakończeniu rozgrywki, w między czasie udawało mi się to 20 razy a trofeum nie wpada. Może ktoś wie dlaczego? Dzięki.

JanekM67.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam kiedyś wyczytałem,że trzeba być w top 3 tabeli wyników po jednej jak i drugiej stronie konfliktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam kiedyś wyczytałem,że trzeba być w top 3 tabeli wyników po jednej jak i drugiej stronie konfliktu.

reewelacja, więc trzeba duuuużo "ćwiczyć" albo platynki nie będzie..... dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wygląda na to, że znajdą się chętni do współpracy, mam jednak pytania czy może ktoś doradzić jak to się przeprowadza , jak spotkać się na tym samym serwerze, proszę o poradę Tych, którzy w ten sposób poradzili sobie z trofeami. Z góry dziękuję.

JanekM67.png

Edytowane przez JanekM67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, poczytałem trochę o ustawkach i nie jest dobrze, nie jest to takie proste jak mi się wydawało, wydaje mi się, że trudno będzie zebrać 24 osoby co ułatwiło by sprawę, wydedukowałem że można spróbować w inny sposób ale też nie jest doskonały, tz.: na poszczególnych mapach ustalić kto z jakiego miejsca w jakie miejsce strzela gdzie ustawi się "kolega" względnie więcej. Problem to: inni nie wtajemniczeni gracze, znalezienie się na jednym serwerze i co najważniejsze w przeciwnych zespołach. Dziś próbowaliśmy z kolegą (bburyy) tego sposobu, on grał ja ciągle szukałem go na serwerze, jednak kiedy już znalazłem był w tym samym zespole, kilka razy udało mi się go znaleźć na tym samym serwerze i w drużynie przeciwnej ale za mało zostało czasu aby coś zrobić, poza tym po zakończeniu rundy w nowej mapce byliśmy znowu w jednej drużynie i wydaje mi się, że tak będzie za każdym razem, na liście moich znajomych jest jeden chyba z Niemiec on ciągle pozostawał w drużynie przeciwnej, myślę że dlatego że serwer EA łączy graczy w zespoły z serwerów jednego kraju, zatem będzie problem aby się losowo spotkać jako przeciwnicy. Mimo to chętnie popróbował bym tego sposobu dalej, trzeba jednak ustalić w jakich miejscach na poszczególnych mapkach. Jeśli obejrzałeś filmik z mojego postu na forum to wiesz już o co chodzi, jednak "polowanie" na jedną mapkę to przecież mordęga (chodzi o tryb: ATAK NA CEL mapka: RUINY KABULU z filmiku).(kurde tyle pisania o trofeum no ale.....). Wniosek: im nas więcej tym lepiej, lokalizacje (mordo-samobójstw) typu: atak na cel-ruiny kabulu i trochę szczęścia i cel jest w zasięgu ręki. Jeśli więc zależy komuś na trofeum to trzeba grać i ustawiać się na konkretnych miejscach na poszczególnych mapkach chyba, że w między czasie znajdzie się 24 znajomych. Grając dziś z kolegą (bburyy) wypatrzyłem kilka miejsc, propozycji wszystkie w trybie ATAK NA CEL (czyli max 5min.) Mapka:

1. RUINY KABULU: z pozycji Koalicji i OPFOR wiadomo (filmowy instruktarz)

2.OBÓZ-DOLINA DIWAGAL : Koalicjant: na górę do drzwi pomieszczenia, nie wchodzić, stanąć w kierunku gór po lewej stronie drzwi na samym rogu muru snajperka i celować w lewą lub prawą stronę skały lewego górnego rogu mapki (praktycznie na wprost)

OPFOR: wiadomo stoi czeka (samobójca np.:) )

3. BAZAR KANDAHAR: Koalicjant snajper z tyłu po środku do bramy na górę (okno bez szyb drugie z szybami) celować na wprost dach gdzie po lewej stronie jest blaszana brama wejścia Opfor.

OPFOR: wchodzi na ten dach i pokazuje tylko głowę no lub celuje jako snajper na wprost w to okno.

4.BAZA-PROWINCJA KUNAR: Opfor z dolnego prawego rogu zaraz w lewo po (chyba) dechach na najwyższą srebrną skrzynię z napisem US ARMY stojąc celuje ze snajperki w prawy róg w wieżyczkę gdzie siedzi ofiara.

KOALICJANT: wchodzi do wieżyczki, lewy dolny róg mapki, kuca i celuje w stronę kolegi.

To tyle chętnych proszę o kontakt.

JanekM67.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj załatwione, dzięki ustawce przeprowadzonej przez kolegę Mysza1982, który powiedział : " takiej współpracy międzynarodowej jeszcze nie było! ", za którą wieeeelkie dzięki.

Może dodam tylko, że sporo czasu z kolegą bburyy poświęciliśmy na próbach w duecie zdobyć to trofeum w/g metody z postu wyżej i dość często udało się nam zalogować na ten sam serwer i w przeciwnych zespołach, jednak po przejściu do następnej mapki byliśmy już w tej samej drużynie, aby tego uniknąć należy usunąć się ze swojej listy znajomych i próbować dalej, uważam że poza ustawką to jednak najszybsza ( ale i tak czasochłonna ) metoda na trofea i zdobywanie punktów. Przy okazji kolego bburyy, wiem że i Tobie zależało, ale dzięki za cierpliwość.

JanekM67.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff w końcu wpadło to cholerne trophy :) Chłopaki mieli rację, można bez ustawki, wystarczy snajper, 7 lvl lepsza luneta i za pierwszym podejściem wpadło... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie specjalnie interesują mnie ustawki (nie mam na razie headseta) jeszcze mam do wbicia najwyższy poziom 1.klasy, to i z cierpliwością nie mam problemu,

czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakie miejscówki jako snajper amerykańców zająć na mapie helmand valley, by być dobrze zamaskowanym i jednocześnie mieć dobry przeglad pola, najlepiej skierowane na miejsca respawnu, zauważyłem że niektórzy doświadczeni gracze potrafią mnie ściągnąć na 1sec po respie (przy obronie 2 checkpointu) po czym kierują tam ostrzał artyleryjski(!) i wykręcają po 1,5k expa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potrzebuję tego trofeum. W najbliższe wieczory i weekend jestem gotów spróbować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na ustawkę na trophy Dowódca Ogniowy/Fire Controller.

PSNiD:artikam

HS:jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również ale niestety HS brak :(

PSN ID: europejczyk11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

widze, ze ze mna byloby nas 4-ech, piszcie kiedy wam pasuje to cos zorganizujemy

Mi codziennie od 15-tej do 22-giej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej będzie go wbić w nocy na hardcore, gdyż są prawie puste serwery :)

Ostatnio już odblokowałem 2 ostatnie naloty i akurat się runda zakończyła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×