Skocz do zawartości
piciu42

Homefront

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sądzicie.

Może Battlefield to nie pobije ale cala być może, zwłaszcza z taką wpadką jak black ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że może to być całkiem dobra gra. W 2011 roku moim głównym celem jest właśnie Homefront lub Killzone 3 i Twisted Metal, a pod koniec BF 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ja nie wiem czy to będę łykał bo jest jeszcze KZ3 U:3 jest Battlefield 3

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się całkiem dobrze, ale wydaję mi się, że wielkiego sukcesu gra nie osiągnie, wszyscy będą albo już grać w KZ3 (np. ja) inni zaczekają na BF3 (myślę, że też ja) i zostanie nie wiele osób mających chęci, czas i pieniądze na kolejnego FPS. Co nie zmienia faktu, że trzymam kciuki, może akurat będzie to warta uwagi nowość w gatunku (mimo wszystko stawiałbym tutaj na Bulletstorm). Pożyjemy zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na to że gra odniesie jakiś tam sukces, ale ja tak jak i ty będę grał w KZ3 i czekał na B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda nieźle, ale mam wątpliwości co do tego czy nie przesadzili z tym sprzętem na multi. Po prostu mam nadzieję, że nie zrobią z tego kolejnego MW2 lub BO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda nieźle, ale mam wątpliwości co do tego czy nie przesadzili z tym sprzętem na multi. Po prostu mam nadzieję, że nie zrobią z tego kolejnego MW2 lub BO

W MW2 i BO nie ma pojazdów ?

Gra może byc ciekawa ale nie wiem sam czy ją kupić czy nie, ponieważ wygląda podobnie do MAG-a który mi osobiście zbytnio się nie spodobał. Poczekam na recenzje. Pożyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o różne samochodziki, harriery i inne gówna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL, sprawdzałem sobie pre-ordery na PS3S i patrzę, a tu 119 zł za Homefront - o co tu chodzi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 se możesz odpuszczać ale nie grzesz, KZ3 to obowiązek. Wiem gra ładna fajny pomysł ale mają konkurencję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT: KZ3 odpuszczam na 100% gdyż nie lubię walk z transformersami :)

Mam KZ2 i styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda całkiem zacnie. Teraz muszę się zastanowić czy Homefront czy KZ3. Można tez poczekać do BF3 ale nie wytrzymam tyle bez nowej gry na multi tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być demko mp, to się przekonamy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno BF3 i U3 to koniec tego roku, najbliższa premiera to KZ3 ale nie bardzo mi przypasił na Open Beta, odpuszczam. Pewnie łyknę właśnie HF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@aniolekPL w neo+ tak pisali i czytałem wywiad z producentem, który właśnie mówił o demku mp. Poszukam i wrzuce link

A tu nowy trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=rZtujzI1Ck8&feature=player_embedded

edit: znalazłem inf. z innej strony ale też piszą o demku

http://gamexn.pl/newsy/read/bedzie-demo-multiplayer-homefront-34

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zastanowić się dwa razy zanim kupicie tego kotleta. Lepiej wydać kasę na coś lepszego jak Duke czy Crysis 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy gry w wersji wypuszczonej w uk będą z językiem pl?

Nie, z tej prostej przyczyny ze Homefront w ogóle nie jest lokalizowany PL (przynajmniej z tego co mi wiadomo).

Edytowane przez OwlPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-onlin...16.asp?ID=13456

To chyba jakiś błąd mają ...

Mówiąc szczerze zgłupiałem, bo jeszcze tydzień temu w planie wydawniczym CD Projekt ,wersja Homefronta jak byk stała tylko ENG a teraz gra ma mieć napisy PL.Sceptycznie jestem nastawiony , no ale cóż, zapewne się mylę choć to CD projekt, więc różnie z tym może być.Wracając do Twojego pytania, na 95% wersja Uk, nie będzie miała polskich napisów a na 100% odpowiem w poniedziałek, kiedy gra trafi do hurtowni.

Edytowane przez OwlPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×