Skocz do zawartości
piciu42

Homefront

Rekomendowane odpowiedzi

niestety potwierdzam zwiechy konsoli...multi fajny, tryby też ale niestety grafika razi w oczy...nie, nie jestem maniakiem ale gdyby grafa wyglądała chociażby jak w BO byłoby super. Kolejny problem to jedna-dwie kreski w łączu, takiej lagowni w żadnej innej grze nie uświadczyłem :(

co z tego ze jedna kreska, jesli nie przeklada sie to na lag. W BO jak miales 2-3 kreski to juz nie mogles trafic, w Homefront wiekszosc meczy przegralem na 1 kresce i tylko raz odczulem laga. Dedyki to co innego niz hostowanie gry przez gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze jedna kreska, jesli nie przeklada sie to na lag. W BO jak miales 2-3 kreski to juz nie mogles trafic, w Homefront wiekszosc meczy przegralem na 1 kresce i tylko raz odczulem laga. Dedyki to co innego niz hostowanie gry przez gracza.

To jak, klan 30++ i gramy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, klan 30++ i gramy ?

w Homefront mam klantag [187] bo 30++ byl zajety.

Cos dzisiaj problem z gra, bo jakby serwery wylaczyli, wiec ogrywam singla, i szczerze powiem ze mi sie bardzo podoba. Lubie klimat amerykanski-miejski. Te male osiedla domkow, supermarkety, farmy, bardzo mi sie to podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Homefront mam klantag [187] bo 30++ byl zajety.

Cos dzisiaj problem z gra, bo jakby serwery wylaczyli, wiec ogrywam singla, i szczerze powiem ze mi sie bardzo podoba. Lubie klimat amerykanski-miejski. Te male osiedla domkow, supermarkety, farmy, bardzo mi sie to podoba ;)

A na polach BC2 pojawiasz się jeszcze,Czcigodny Snoschu????Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na polach BC2 pojawiasz się jeszcze,Czcigodny Snoschu????Pozdro!!!

Witaj kolego ;)

Co do BC2 to na razie sie nie zanosi, bo ogrywam swietnego Homefronta, a za niecaly tydzien Crysis 2 ;) Wiec troche mnie nie bedzie na PoluBitwy. Ale jakby co to zapraszam na wymienione przeze mnie boiska. Jesli nie, to napewno spotkamy sie na BF3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,powiedzcie mi generalnie po pograniu chwile gównianego opsa wróciłem do MW2 jako fan Coda jest sens inwestowania w Homefronta oczywiście multi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem singla, i musze powiedziec ze bardzo mi sie podobal. Bycmoze dlatego ze jestem fanem amerykanskich klimatow, a tu jet tego poprostu ogrom. Osiedla domkow, ogrodki, place zabaw, dzielnice fastfoodowe i handlowe..... tego mi w grach brakowalo. Akcja tez jest niczego sobie. Pod koniec robi sie jeszcze bardziej zroznicowana, co dziala tylko na plus tej produkcji. Ze multi jest swietne to juz mowilem. Mapy miejskie sa genialne, szczegolnie w TDM, mapka SLEPY ZAULEK i POGRANICZE..... miod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę coś ogarnąć tego multi, staty mam tragiczne, w MOHu i w MAGu jakoś ogarniam, a tu tragedia, nie potafie tego okreslic ale chyba sterowanie jest jakieś inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego ;)

...Ale jakby co to zapraszam na wymienione przeze mnie boiska. Jesli nie, to napewno spotkamy sie na BF3 ;)

Pierwszą rzeczą,jaką uczynię w BF3 będzie rozglądanie się za "Starą Gwardią" z BC2......a inne boiska? Niestety,na razie nie wchodzą w grę...konsola po YLODZie będzie chodziła tylko do GT5 i BC2...ew. Sniper Ghost Warrior(jak okaże się godny!)

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge przezyc, ze tak zajebista gra jest tak fatalnie wykonana. Mam zwis konsoli co 15 minut. Czekam na patcha. Na szczescie jutro przyjdzie Crysis 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tą grę bo się nudziłem jak mops. Ileż można grać w blopsy ;p I co? Leży już 3 dzień. Nie chce sobie rozwalić konsoli. Wściekły jestem jak nie wiem... :verymad:

Na szczescie jutro przyjdzie Crysis 2 ;)

QFT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tą grę bo się nudziłem jak mops. Ileż można grać w blopsy ;p I co? Leży już 3 dzień. Nie chce sobie rozwalić konsoli. Wściekły jestem jak nie wiem... :verymad:

QFT

To może chcesz ją sprzedać albo wymienić na jakąś inną grę.Daj znać...napisz na Ps network nick darioBLUAGRANA.Pozdrawiam.

Edytowane przez darioBlaugrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia nawet ciekawa. Denerwujące jest w SP to, że muszę jak głupi czekać aż wszyscy wejdą/zejdą/przejdą itd. Multi odpaliłem tylko na chwilę. Jeden resapwn i head od kampera. Drugi respawn i od drugiego. Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia nawet ciekawa. Denerwujące jest w SP to, że muszę jak głupi czekać aż wszyscy wejdą/zejdą/przejdą itd. Multi odpaliłem tylko na chwilę. Jeden resapwn i head od kampera. Drugi respawn i od drugiego. Ehh...

daj szanse, to jedno z lepszych multi na rynku.I kosy lepiej wchodza niz w bc2 ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj szanse, to jedno z lepszych multi na rynku.I kosy lepiej wchodza niz w bc2 ;)

Oczywiście, że dam. Po prostu nie chciałem się zniechęcać dlatego póki co moja przygoda z multi zakończyła się niezwykle szybko (jakieś 15 sekund) :whistling:

Wrócę po weekendzie znad morza to przysiądę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólem pomysł na gre jest spoko, grafika lepsza niż w BO ale za to zacinanie się konsoli co 30 min ? sorrki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już totalnego wkurwa na ta grę a raczej na szmaciarzy z Sony Playstation. Przycinanie konsoli, i niemożliwośc zagrania od kilku dni w HF to szczyt. Nie mówcie że jest to wina serwerów bo jakoś na Xbox gra się okay. Playstation zróbcie coś z tym!!!!! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w to gra online?

Wczoraj kupione - singiel padł w 5 godzin - a dzisiaj od 40 minut nie ma nawet 20 graczy żeby rozegrać jakiś mecz. Normalnie parodia :(

W starym Bad Company 1 czy MAGu nie brakuje chętnych a tu normalnie pustki.

Najgorzej wydane chyba 140 zeta.

Jak mogę dać szanse multi skoro multi nie daje mi nawet zagrać.

EDIT:

To ku..a bez wątpienia najgorzej wydana przeze mnie kasa na grę.

Po godzinie nie dość że brak chętnych do gry to jeszcze zwiecha konsoli w lobby.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie wyobraź, że za 2 stówy dostałeś dostęp do bety z zapewnieniem, że po premierzy gry (czyt. wydaniu patcha), otrzymasz dostęp do pełnej wersji za darmo. Tak jest łatwiej pogodzić się z tym niefortunnym zakupem. Póki co polecam grać skirmish (Potyczka), tam zawsze od razu znajduje ludzi i mniej się wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ci znowu to Sony zawiniło? Xbox miał to samo- dostał patcha a my czekamy. Orientuj się trochę.

Tu masz prawdziwych szmaciarzy odpowiedzialnych za tego bubla:

http://www.homefront-game.com/news

Sam się orientuj i zauważ że microsoft był w stanie wymóc patcha na producentach HF a cieniasy z sony czekają jak dupy w korach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się orientuj i zauważ że microsoft był w stanie wymóc patcha na producentach HF a cieniasy z sony czekają jak dupy w korach

A wiesz to bo szklana kula ci powiedziała czy wujek pracujący w Microsofcie? A może po prostu zgadujesz, hmm?

Pisz z sensem a nie nabzdyczyłeś się na cały świat a Sony to wielkie zuuuooo.

Co konia obchodzi, że się wóz wypier....ł

Instrukcja:

Koń-Sony

Wóz- Kaos Studio

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie odkad jest problem z polaczeniem sie do multi nie odpalalem HF... widze ze 4ego wyszedl nowy patch i sie zastanawiam czy zrobili cos z tym multi? (edit: sorks nie zlukalem ze patch byl dla PC hyhy o PS3 zero info)

jesli tak to jesli ktos chetny moj PSN: MonkBQ bardzo chetnie pogram online z kilkoma spoko ludzmi...

na poczatku wszystko chulalo jak trzeba a teraz straszna lipa... mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie mozna znow spokojnie odpalic multi

Edytowane przez MonkBQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×