Skocz do zawartości
piciu42

Homefront

Rekomendowane odpowiedzi

czytałem że zamknęli

Dzięki.Jeśli to prawda,to wielka szkoda,że zamknęli ,ponieważ homefront oferował nie złe multi.Moim zdaniem nawet lepsze od cod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda. gdyby nie słaba grafika to nawet mógłby być najlepszy online tej genaracji, taki kompromis dla tych co lubią trochę z cod i BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Servy zamknięte...ale wg. mnie twórcy Homefronta zrobili niezły dick move...w darmowej wersji MP dali mapek których nigdy nie było w normalnej wersji...no i bolał fakt że na mapach z DLC wiało pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no szkoda. gdyby nie słaba grafika to nawet mógłby być najlepszy online tej genaracji, taki kompromis dla tych co lubią trochę z cod i BF

Zobaczymy co crytek stworzy.Z tego co wiem , to homefront 2 ma być na ps4...

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Crytek nie będą kombinowali z multi i wrzucą jedynie usprawniony system z jedynki, to będzie super :) Z Homefront bawiłem się świetnie, ale grę dobił tragiczny matchmaking i debilna polityka wydawcy, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homefront faja gra singleplayer fajny multi da sie grac trochę bugów. Jak dorwałem mały helikopter to całą runde exp leciał. 38 poziom i serwy zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w HomeFront jeszcze?. Bo bym sobie trofea porobił i pograł w multiplayera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :( Akurat miałem ochotę zagrać w multika, bo bardzo dobrze go wspominam a tu dupa :/ A szkoda, bo gra miała jedyną w swoim rodzaju konwencje multika. Trzeba czekać na część drugą, i mieć nadzieje, że Crytek nie spartoli trybu MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :sad: Akurat miałem ochotę zagrać w multika, bo bardzo dobrze go wspominam a tu dupa :/ A szkoda, bo gra miała jedyną w swoim rodzaju konwencje multika. Trzeba czekać na część drugą, i mieć nadzieje, że Crytek nie spartoli trybu MP.

Homefront umarł,MAG też niebawem będzie wąchał kwiatki od dołu.Graficznie nie robiły szału,ale grało mi się dobrze.Na rynku niestety króluje BF i cod,a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina BF i CoD, że Homefront zdechło - przecież już krótko po premierze wydawca kompletnie olał ten tytuł. Zerowe wsparcie, a zwiechy co drugi mecz i beznadziejny matchmaking powinny zostać poprawione w pierwszej kolejności. THQ woleli wydać DLC, na mapach z którego i tak nie dało się grać. Szkoda, bo multi w Homefront było przegenialne i wbrew pozorom odciągnęło sporo osób od BFa i CoD - wystarczyło sprężyć poślady, wydać łatki i wspierać tytuł przez dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA właśnie dostałem w gratisie płytkę z grą i powiem szczerze że nie jest to super gra. Oskryptowana jak diabli do tego czasem głupia i nie oddająca tak fajnego klimatu jak zapowiadano. Uważam, że nie wykorzystano potencjału tej produkcji. Temat rewelacja a wykonanie dno. I brak multi teraz plus olanie przez twórców zabiło tę produkcję. Szkoda bo mogło być naprawdę fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×