Skocz do zawartości
kyni

Nba Jam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynam się zastanawiać czy warto? ma ktoś może? Premiera była 26 listopada a o grze nadal cicho. Muszę się przyznać że oryginalna wersja z SEGI czy SNES'a mnie ominęła.

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie gre bardzo polecam, moze czesciowo przez sentyment (zagrywalem sie na Snesie dniami nocami), ale tytul warty uwagi dla fanow kosza, ktorzy chca odpoczac od 2K i zbic kilka tablic. Moze ktos chetny na online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie gre bardzo polecam, moze czesciowo przez sentyment (zagrywalem sie na Snesie dniami nocami), ale tytul warty uwagi dla fanow kosza, ktorzy chca odpoczac od 2K i zbic kilka tablic. Moze ktos chetny na online?

Ja bardzo chętnie z kimś pogram. I też masz taki problem że ciężko znaleźć kogoś do gry online wczoraj udało mi się zagrać 1 mecz a tak to cały czas że nie ma przeciwników spróbuj później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie z kimś pogram. I też masz taki problem że ciężko znaleźć kogoś do gry online wczoraj udało mi się zagrać 1 mecz a tak to cały czas że nie ma przeciwników spróbuj później?

Dokładnie, lipa z frekwencja na serwerach. Moze zbierze sie jakas ekipa z forum i pogramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, lipa z frekwencja na serwerach. Moze zbierze sie jakas ekipa z forum i pogramy?

czyli gra jest warta zachodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli gra jest warta zachodu?

Dla fanów tytułu to must have, dla reszty... zalezy czy lubisz ten specyficzny typ kosza. Duzo trybów rozgrywek, wreszcie ruszylo sie cos na multi, kup i spróbuj mysle ze sie spodoba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dzisiaj z Radasem trochę pograliśmy ;) Obejrzyj sobie gameplaye z gry i zobacz czy może Ci przypaść do gustu gra daje mnóstwo radochy wielu zawodników jak i specjalne zespoły są do odblokowania po wykonaniu jakiegoś zadania więc trochę czasu nad grą można spędzić. Największa zabawa jest jak grasz z kimś offline czy online :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki jak sprawa ma się z trofeami są jakieś na multi ?

wczoraj wahachałem się kupic ale nie kupiłem no może zmienię zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki jak sprawa ma się z trofeami są jakieś na multi ?

wczoraj wahachałem się kupic ale nie kupiłem no może zmienię zdanie :)

Są 4 trofea online,ale wyglądają na łatwe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem tematu w on-line wiec tu pytam; gracie jeszcze w to multi? ;p

faktycznie przy szukaniu graczy bieda straszna.. [a gre mam praktycznie od premiery]

co do pytania kolegi ktory sie waha, to ja polecam, ktos dobrze to ujal; idealna odskocznia od 2K11 [choc ja je kupilem w odwrotnej kolejnosci ;) ]

w trybie offline grajac z dziewczyna pierwszego dnia spedzilismy nad nią.. hmm.. 8 godzin z rzedu? ;) warto.

Edytowane przez kore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem tematu w on-line wiec tu pytam; gracie jeszcze w to multi? ;p

faktycznie przy szukaniu graczy bieda straszna.. [a gre mam praktycznie od premiery]

co do pytania kolegi ktory sie waha, to ja polecam, ktos dobrze to ujal; idealna odskocznia od 2K11 [choc ja je kupilem w odwrotnej kolejnosci ;) ]

w trybie offline grajac z dziewczyna pierwszego dnia spedzilismy nad nią.. hmm.. 8 godzin z rzedu? ;) warto.

Gram w multi regularnie, niestety, trzeba mieć duzo cierpliwości i ok 5 razy odnawiać próbę połączenia zanim znajdzie się chętny do golenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie extra gra. Normalne NBA mi nie podchodza ale JAM przypomina stare czasy NBA HANGTIME. Swietnie sie gra.Polecam gierke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja również polecam jeżeli lubisz looznego basketa to bierz w ciemno ewentualnie troszkę "spokojniej" ale równie efektownie Nba Street Homecourt.

ferekreni.png

Edytowane przez qzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie.wlasnie cioram w Jama..:)..powiecie mi da sie sterować dwoma zawodnikami z druzyny czy tylko jednym??aa i gdzie jest Scottie Pippen i Toni Kukoc.??!!  .;)..ehh..Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję ją zakupić, ale zastanawiam się jeszcze nad nba 2k11. Możecie napisać, w czym ta produkcja jest lepsza od 2k? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję ją zakupić, ale zastanawiam się jeszcze nad nba 2k11. Możecie napisać, w czym ta produkcja jest lepsza od 2k? :)

Popatrz na gameplay obu gier na youtubie i zobaczysz ze to są zupełnie różne gry. nie mozna ich porównywać. 2k11 jest grą opartą na prawdziwej koszykówce, Jam skupia sie na wsadach i ogólnym funie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na gameplay obu gier na youtubie i zobaczysz ze to są zupełnie różne gry. nie mozna ich porównywać. 2k11 jest grą opartą na prawdziwej koszykówce, Jam skupia sie na wsadach i ogólnym funie.

No właśnie mi głównie chodzi o fun. Ma trofea i grę na 2 pady? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pipena musisz odblokować (nie pamietam czy w classic'u czy za osiągnięcia) a Toniego to chyba nie ma :P

Ogólnie jeżeli chodzi o czysty fun i gierke na przyjemne wieczory to NBA JAM dla mnie wymiata! Ale w żaden sposób nie można porównywać tych gier. To jak porównywanie COD czy MOH z Duke Nukem. Niby i tu i tu się strzela ale w pierwszych musisz mieć skill i taktyke zeby coś ugrać, a w drugim jedyna taktyka to dobrze się bawić i zużyć jak najwięcej nabojów ;]

Platyne nabija się długo (+/- 45-50h), bo trzeba przejść cały classic mode 6x (wygrac druzyną z kazdej dywizji +/- 30h). Poza tym, jak dla mnie, bardzo łatwo o platynke.

Dla mnie osobiście największą przyjemnościa i przedłużeniem żywotności gry jest on-line multi. Można naprawde sie spocić ogrywając kolegów z różnych krajów ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszła moja kopia :). Zajebista gierka. Miód jak 15 lat temu na automatach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w Hangtime'a zagrywałem dnami i nocami, miałem własnego zawodnika (wybierało się go wpisując kod :) i niezły skill. Jak się tylko dowiedziałem że bedzie nowa wersja zrobiłem - WOW! :)

powiedzie mi tylko gdzie to w Polsce można kupić, bo jakoś nigdzie nie widze :( i w jakiej cenie dostaliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

139 zl w Saturnie w Gdańsku, 199 w MM w Gdańsku... Ogólnie w Trójmieście widziałem w wielu miejscach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna i fajnie moc zagrac w cos podobnego do starego HANGTIME. Ale jedyny minus to to ze w sumie FIRE nic nie daje. Troche tylko lepsza celnosc. W hangtime pamietam bylo to prawie 100% skutecznosci jak sie mialo. Tutaj czy czlowiek ma czy nie ma FIRE to malo robi :/ No i moglo by byc wiecej roznistych dunkow no i DOUBLE DUNKOW. Ale i tak gier extra i dlugo ja bede mial zapewne :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×