Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pobieram...

stoczyłem ze 4 walki na nowym patchu i już nie mam sił do tej gry, totalna klapa, stamina to już w 3 rundzie oscyluje w ok. 50%, no i jeszcze flasz ko przywrócili...tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na zagraniczne fora i facebook. Opinie są bardzo różne. Od zachwytów do czegoś zupełnie odwrotnego. Sprawdzę sam późnym wieczorem.

Tu szczegóły łatki:

Fixed One-Punch Knockouts

• Pretty self-explanatory this one. One punch KOs are happening again.

Health and Knockdownst

• Boxers with low health can now be knocked down without automatically entering the “critical health” stun state.

• Cumulative punching can, in effect, cause knockdowns without being so predictable.

Locomotion Updates

• Boxers can now move forwards with their guard up as fast as opponents can move backwards with their guard down

• Movement speed near the ropes or corners is affected. Makes it more difficult to consistently run throughout the course of a fight.

• Weave input sensitivity has been improved.

Stamina Updates

• Long term stamina loss for moving backwards is significantly higher than stamina loss for moving forwards.

• Short term stamina loss for throwing several punches is more significant.

• The effect of low stamina on boxer power and toughness is more significant. When a boxer’s stamina bar is low, they are weaker and more susceptible to damage than before.

• Stamina loss for high output punchers is more significant overall.

Hit Reactions

• Tweaked hit reaction strength such that punches to the body do not offset opponent punches as drastically.

• Reduces the instance of what some users felt were, “forced misses”.

Judges Scoring

• Judging logic tweaked to favor clean, effective punching more than previously.

• In general, most judges will favor the boxer who lands fewer, more significant punches over the boxer who lands higher numbers of less significant punches.

• Big punches and stuns have a bigger chance of swinging a round in favor of a boxer.

Legacy Mode

• Fixed issue where game would sometimes hang when attempting to import created fighters into Legacy Mode.

• Alternate Weight Class DLC boxers can be imported into Legacy Mode. So can George Foreman.

Fixed the Online Leaderboards Cheat

OWC Match-Up Logic

• Prioritizes match-ups been boxers with similar OVR ratings.

• Matchups between boxers with too large a difference in OVR will not be made (no more hunting for easy fights).

• OWC Boxer Ratings have been balanced so that new boxers aren’t at as big a disadvantage starting out.

Offline Gameplay

• Rolled back a subset of previous tunerset updates that were adversely affecting offline gameplay difficulty.

• Improved the effect of Offline Gameplay Sliders for Punch Accuracy and Punch Output (as much as possible).

EDIT: trochę pograłem. Po łatce ta gra to totalnie niegrywalny szmelc. Po prostu szkoda słów. Nawet nie chce mi się opisywać jakie to g_wno.

POD ŻADNYM POZOREM NIE POBIERAJCIE PATCH-a

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na zagraniczne fora i facebook. Opinie są bardzo różne. Od zachwytów do czegoś zupełnie odwrotnego. Sprawdzę sam późnym wieczorem.

Tu szczegóły łatki:

Fixed One-Punch Knockouts

• Pretty self-explanatory this one. One punch KOs are happening again.

Health and Knockdownst

• Boxers with low health can now be knocked down without automatically entering the “critical health” stun state.

• Cumulative punching can, in effect, cause knockdowns without being so predictable.

Locomotion Updates

• Boxers can now move forwards with their guard up as fast as opponents can move backwards with their guard down

• Movement speed near the ropes or corners is affected. Makes it more difficult to consistently run throughout the course of a fight.

• Weave input sensitivity has been improved.

Stamina Updates

• Long term stamina loss for moving backwards is significantly higher than stamina loss for moving forwards.

• Short term stamina loss for throwing several punches is more significant.

• The effect of low stamina on boxer power and toughness is more significant. When a boxer’s stamina bar is low, they are weaker and more susceptible to damage than before.

• Stamina loss for high output punchers is more significant overall.

Hit Reactions

• Tweaked hit reaction strength such that punches to the body do not offset opponent punches as drastically.

• Reduces the instance of what some users felt were, “forced misses”.

Judges Scoring

• Judging logic tweaked to favor clean, effective punching more than previously.

• In general, most judges will favor the boxer who lands fewer, more significant punches over the boxer who lands higher numbers of less significant punches.

• Big punches and stuns have a bigger chance of swinging a round in favor of a boxer.

Legacy Mode

• Fixed issue where game would sometimes hang when attempting to import created fighters into Legacy Mode.

• Alternate Weight Class DLC boxers can be imported into Legacy Mode. So can George Foreman.

Fixed the Online Leaderboards Cheat

OWC Match-Up Logic

• Prioritizes match-ups been boxers with similar OVR ratings.

• Matchups between boxers with too large a difference in OVR will not be made (no more hunting for easy fights).

• OWC Boxer Ratings have been balanced so that new boxers aren’t at as big a disadvantage starting out.

Offline Gameplay

• Rolled back a subset of previous tunerset updates that were adversely affecting offline gameplay difficulty.

• Improved the effect of Offline Gameplay Sliders for Punch Accuracy and Punch Output (as much as possible).

po przeczytaniu tekstu powyżej (na stronce fnc jest dużo mniej informacji) muszę stwierdzić, że w sumie chłopaki z EA próbują w ten sposób zbalansować na maksa system walki, mnie osobiście bardzo by się to podobało gdyby, to zrobili ale jak gra wyszła na rynek a nie teraz gdy gracze muszą się po raz kolejny przyzwyczajać do nowego systemu walki. Próbują tym samym zwalczać spamerów (ja nie grałem z żadnym od kilku tygodni) i graczy którzy po zadaniu ciosu uciekają (nareszcie!), sądzę że gracze wymyślą coś innego, ja już po 4 rozegranych walkach zobaczyłem, że kombinacja ciosów nie przynosi takiego skutku jak jeden ciężki cios który robi większe zniszczenie a ponadto nie zabiera tyle staminy (poprzednio było na odwrót). Teraz mam takie pytanie, skoro szybkość zawodnika nie ma już w tej chwili znaczenia, chodzi mi o poruszanie się po ringu a nie zadawanie ciosów to wiadomo, że faworyzowani będą bokserzy w stylu sluger i inside fighter, niektórzy taki kierunek właśnie obiorą, stoczą powiedzmy 100 walk, a EA za miesiąc znowu coś pozmienia i dupa, wszystko od początku, mniejsza z tym zagram kilka razy i zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś zakutalizował już na PS3 da się to jakoś cofnąć?

nie da się, grać online bez pobrania aktualizacji też się nie da :)

pograłem sobie wczoraj na nowym patchu i jak dla mnie jest najlepszy który był (zobaczę za kilka dni co będę mówił jak zacznę przegrywać). Usunąłem starego zawodnika i na 12 walk wszystkie wygrałem tak góra do 6 rundy. Faktycznie system wyszukuje graczy o podobnym ovr i skilu, co do flash ko to mnie się to jeszcze nie przytrafiło, podejrzewam że jak zawodnik już ma naprawdę mało staminy powiedzmy 20-30% wtedy jest narażony ale na pewno nie jest z tym jak było kiedyś, że się wychodziło w 1 rundzie jeden strzał i po zawodach :) Ogólnie trzeba się dostosować do wszystkich nowości bo wg mnie frajda jest niesamowita z gry, trzeba tylko ciągle kminić i dostosować się do panującej sytuacji, najlepiej obserwować oponenta który kładzie Cię ciągle na deski a Ty nie wiesz o co chodzi.

Pozdrówki dla wszystkich, napiszcie co o tym wszystkim myślicie.

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu warto ściągać czy nie bo widzę że zdania są podzielone. Ja i tak w OWC nie gram za bardzo już bo a to bodyspamer a to znowu heavy punch'a strzela non stop i w końcu wyrywam i good game :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się napaliłem na grę więc stwierdziłem że poczytam trochę na forum.Doczytałem się ograniczenia krwi,czy tracimy coś jeszcze na rozgrywce ? Czy gra po zmianach jest wciąż grywalna i warta zakupu ? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie po ostatnim patchu gra nadaje się tylko do kosza. Najlepsza jest moim zdaniem wersja pudełkowa, bez żadnych aktualizacji, choćby dlatego, że można tam zrobić TKO, co po pierwszej łatce stało się praktycznie niemożliwe, druga zaś zabiła całkowicie tę grę. Jakby nie było jest to kpina, gdy dobry bokser na najwyższym poziomie trudności, w walce dwunastorundowej w rundzie trzeciej jest już wykończony. Zabawa ustawieniami w zasadzie nie pomaga. Wracam do części czwartej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie aktualizowanie wiążę się też z tym że nie zagram online,a więc mija się to trochę z celem. Są może jeszcze inne opinie co do obecnego stanu gry ? No i co z ta krwią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej jej było w wersji pudełkowej, po pierwszej łatce także była, ale już znacznie rzadziej i TKO przestało być możliwe, a więc w sumie to czy była czy jej nie było jest bez znaczenia. Po ostatnim patchu walka trwa max 3 rundy więc na krew nie ma czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sądzę, że wersja pudełkowa była najlepsza ale aktualna wersja gry zmieniła się z arcadowej na symulacyjną (o ile można tak to określić). Usiądźcie, zagrajcie kilka walk na spokojnie bez żadnego pośpiechu aby załatwić przeciwnika, dajcie mu się wyszaleć i wtedy do ataku. Przecież wiadomo, że jeśli nie macie staminy już po 3 rundzie to trzeba nad tym popracować (to właśnie jest myk na spamerów), teraz trzeba użyć troszkę głowy aby wygrać walkę, obrać taktykę i ją realizować jak w prawdziwym boksie. Od wczoraj wygrałem 16 walk z rzędu gdzie co drugi oponent miał większy ovr niż ja ... także sami sobie odpowiedzcie czy wolicie zadawanie setek ciosów na ślepo bez tracenia praktycznie staminy czy lepsze jest walczenie taktyczne, blokowanie, kontrowanie, kiedy trzeba chwilkę sobie odpocząć i znowu wyprowadzić cios, itd.

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sądzę, że wersja pudełkowa była najlepsza ale aktualna wersja gry zmieniła się z arcadowej na symulacyjną (o ile można tak to określić). Usiądźcie, zagrajcie kilka walk na spokojnie bez żadnego pośpiechu aby załatwić przeciwnika, dajcie mu się wyszaleć i wtedy do ataku. Przecież wiadomo, że jeśli nie macie staminy już po 3 rundzie to trzeba nad tym popracować (to właśnie jest myk na spamerów), teraz trzeba użyć troszkę głowy aby wygrać walkę, obrać taktykę i ją realizować jak w prawdziwym boksie. Od wczoraj wygrałem 16 walk z rzędu gdzie co drugi oponent miał większy ovr niż ja ... także sami sobie odpowiedzcie czy wolicie zadawanie setek ciosów na ślepo bez tracenia praktycznie staminy czy lepsze jest walczenie taktyczne, blokowanie, kontrowanie, kiedy trzeba chwilkę sobie odpocząć i znowu wyprowadzić cios, itd.

Tylko, że właśnie o to chodzi, że to nie ja tracę tę staminę, a cpu. To na poprzednim patchu grałem tak jak piszesz, spokojnie, uniki, ciosy zadawane bez spamowanie i w końcowych rundach ruszałem do ataku. A teraz? Trzy ciosy proste w drugiej rundzie(!) i cpu leży, nawet zamroczeń już nie ma, od razu są dechy. Nawet na poprzednim patchu była to bardziej symulacja (na najwyższym poziomie trudności), teraz ta gra to takie nie wiadomo co. W sumie każdą walkę można grać w ten sposób, że chodzimy sobie ze trzy rundy bez zadawania ciosów, robiąc jedynie uniki, przeciwnik się wykończy, uderzymy go dwa razy i będzie koniec. Ja dziękuję za taką symulacje.

Z resztą odpowiedz sobie jeszcze na jedno pytanie: czy po ostatnim patchu możliwe jest wygrać lub przegrać na punkty w dwunastorundowym pojedynku? Moim zdanie nie. Więc na pewno nie jest to symulacja.

Edytowane przez Bellatrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet jak sie usunie wszystkie pliki z FNC to ten patch nadal zostanie? Nie ma możliwości "odinstalowania" :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że właśnie o to chodzi, że to nie ja tracę tę staminę, a cpu. To na poprzednim patchu grałem tak jak piszesz, spokojnie, uniki, ciosy zadawane bez spamowanie i w końcowych rundach ruszałem do ataku. A teraz? Trzy ciosy proste w drugiej rundzie(!) i cpu leży, nawet zamroczeń już nie ma, od razu są dechy. Nawet na poprzednim patchu była to bardziej symulacja (na najwyższym poziomie trudności), teraz ta gra to takie nie wiadomo co. W sumie każdą walkę można grać w ten sposób, że chodzimy sobie ze trzy rundy bez zadawania ciosów, robiąc jedynie uniki, przeciwnik się wykończy, uderzymy go dwa razy i będzie koniec. Ja dziękuję za taką symulacje.

Z resztą odpowiedz sobie jeszcze na jedno pytanie: czy po ostatnim patchu możliwe jest wygrać lub przegrać na punkty w dwunastorundowym pojedynku? Moim zdanie nie. Więc na pewno nie jest to symulacja.

troszkę mnie źle zrozumiałeś, ja ciągle piszę o grze w OWC a nie z kompem, ta gra opiera się przede wszystkim na online także co by się nie działo w pojedynkach z kompem to i tak mnie to nie interesuje z perspektywy gry jako całości tylko właśnie rozgrywka w sieci...

Czyli nawet jak sie usunie wszystkie pliki z FNC to ten patch nadal zostanie? Nie ma możliwości "odinstalowania" :D?

jak odinstalujesz wszystko i zainstalujesz ponownie to dostaniesz grę pudełkową, pamiętać jednak musisz że każde uruchomienie gry z dostępem do sieci będzie Cię odsyłało do ściągnięcia patcha (w sumie to już chyba 3 patchów)...

Ciągnie mnie do tej gry okropnie,ale jest strach że się zawiodę.confused.gif Robinson sądzisz że w obecnym stanie gry warto kupować ?

hm wiem jaka jest cena gry w Polsce, w Tesco miesiąc temu widziałem za ponad 200zł, gdybym był w Polsce i miał zabulić tyle kasy na grę to na pewno bym się nie zdecydował, w Anglii w tej chwili gra oscyluje w granicach 30 funtów (używka 18 funtów) i mnie ten problem nie dotyczy, jeżeli natomiast nie jesteś ogromnym fanem gry Fight Night, samego boksu, nie będziesz spędzał dziesiątków godzin w sieci tygodniowo a chcesz sobie tylko od czasu do czasu powalczyć to nie ma to najmniejszego sensu. Przez te ostatnie kilka tygodni próbowałem znaleźć jakiś zamiennik FNC i kupiłem kilka najlepszych gier na PS3 jakie były, żadna mnie nie wkręciła na dłużej niż godzinę, jestem w tej chwili wielkim fanbojem FNC i może moje komentarze nie są w 100% obiektywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękóweczka za te wszystkie odpowiedzi no i wylatuję z kolejnym. Czy bez aktualizowania gry mogę korzystać z usługi Boxer Share ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękóweczka za te wszystkie odpowiedzi no i wylatuję z kolejnym. Czy bez aktualizowania gry mogę korzystać z usługi Boxer Share ?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po dłuższej przerwie znowu zacząłem grać w fnc , pobrałem łatkę i na początek ustawiłem poziom trudności na pro , żeby sobie przypomnieć co nieco. Efekt jest taki , że 18 walk , które rozegrałem , wygrałem max w 3 rundzie przez KO. Gram cały czas na Legacy Mode , bo chcę zdobyć kilka boostów dla boksera , ale z tym jest problem. Grę rozpocząłem w wadze ciężkiej , styl boksera to Counter Puncher i jedyne Boosty , które zdobyłem zwiększają siłę i prędkość boksera.

Macie jakieś porady, jak zdobyć pozostałe Boosty na reflex itp ?

I jeszcze jedno , jak utrzymywać ovr na wysokim poziomie? Bo pomimo tego , że większość treningów , kończę z wynikiem Champion , to ovr spadło do poziomu 77-79 i za bardzo nie chce się podnieść. I czy nie lepiej zacząć grać np. w wadze pół ciężkiej , a później przejść do ciężkiej? Ile razy można przejść do wyższej wagi w Legacy Mode i czy zwiększa się szansa na zdobycie jakiegoś Boosta , grając w taki sposób?

Trochę pytań się nazbierało :biggrin: , proszę o jakieś porady i z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po dłuższej przerwie znowu zacząłem grać w fnc , pobrałem łatkę i na początek ustawiłem poziom trudności na pro , żeby sobie przypomnieć co nieco. Efekt jest taki , że 18 walk , które rozegrałem , wygrałem max w 3 rundzie przez KO. Gram cały czas na Legacy Mode , bo chcę zdobyć kilka boostów dla boksera , ale z tym jest problem. Grę rozpocząłem w wadze ciężkiej , styl boksera to Counter Puncher i jedyne Boosty , które zdobyłem zwiększają siłę i prędkość boksera.

Macie jakieś porady, jak zdobyć pozostałe Boosty na reflex itp ?

I jeszcze jedno , jak utrzymywać ovr na wysokim poziomie? Bo pomimo tego , że większość treningów , kończę z wynikiem Champion , to ovr spadło do poziomu 77-79 i za bardzo nie chce się podnieść. I czy nie lepiej zacząć grać np. w wadze pół ciężkiej , a później przejść do ciężkiej? Ile razy można przejść do wyższej wagi w Legacy Mode i czy zwiększa się szansa na zdobycie jakiegoś Boosta , grając w taki sposób?

Trochę pytań się nazbierało :biggrin: , proszę o jakieś porady i z góry dzięki za odpowiedź.

No to nie wiem bo ja gram na poziomie tez pro i zaczalem od nowa, dla przpomnienia. Pierwsza walka juz profesionalna wyzgralem KO i druga z tego co pamietam tez. A boosty z tego co mi sie wydaje mam juz wszystkie z poprzedniego save gdzie juz mam wszystko spelnione na HALL OF FAME procz rozegranych walk. 40 wygranych, 1 remis i 2 lose(lub 1). Wszystkie pasy i przeszedlem do wagi ciezkiej z middle gdzie tez mialem all pasy. Wiem ze do jednej tam kategorii nie mozna zdobyc pass'ow ale nie powiem Ci dokladnie bo jestem za granica ;\

Co do pytan. Overall sie zmniejsza po kazdej walce to tez zawsze na treningu staraj sie na champion. Ja sam aktualnie mam 93 OVR po treningu na champion. No ja bym tak zrobil bo potem z ciezkiej nie wiem czy da sie gdzies jeszcze przejsc a to przeciez nie pozwoli Ci osiagnac HALL OF FAME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj od nowa na półciężkiej i póki co , jest mały problem na sparingach , bokserzy uciekają cały czas i trzeba za nimi ganiać , co nie pozwala mi zdobyć Champion , ale na razie wezmę się za inne treningi , usprawnię boksera i myślę , że problem zniknie. A boosty brakują mi w dwóch kategoriach , ale się zobaczy może wpadną później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .mam pytanko.gram sobie legacy mode..zawodnika mam juz wyjadacza..w Boxer growth mam juz  levels 220?220...czy już nie bede mógł go ulepszyć??mam juz nazbierane ponad 10000xp a nie moge ich wykorzystac...prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .mam pytanko.gram sobie legacy mode..zawodnika mam juz wyjadacza..w Boxer growth mam juz levels 220?220...czy już nie bede mógł go ulepszyć??mam juz nazbierane ponad 10000xp a nie moge ich wykorzystac...prosze o pomoc

Więcej już nie ulepszysz , a o ile się nie mylę , to zamieniać poszczególnych umiejętności też się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki , macie jakieś porady jak wstawać po knockdawnie , bo często po drugim już nie mogę się podnieść , bokser przewraca się z boku na bok , a dzisiaj grałem z takim , który zaliczył 3 knockdawny w jednej rundzie i po tym ostatnim podniósł się w ciągu 6 sekund ! Dla mnie to niewykonalne w tej chwili :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda rewelacyjnie ale...

ale.. nada się do gry z przyjaciółmi lepiej niz np. tekken 6? Czy moze tekken 6 jest lepszy?

Prosiłbym o jakieś opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×