Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że będzie demko do ogrania.

Musi musi.

Jestem ciekaw czy wyeliminowali system leczenia itd poprzez punkty zdobyte podczas walki. Uważam że to był mega fail dla mnie. Cały czas atakowałem, tamten się bronił, ja dostawałem 10 punktów za kiepską celność a tamten 40 za dobre bronienie się. Na szczęście wyeliminowali to w MMA więc pewnie tu też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu na Half of Fame Legacy Mode już nie mogę się doczekac FN Champion. Dobrze gdy rozbudowali otoczkę bardziej, tzn. jakieś wywiady itd. Z tego co widziałem legacy pójdzie trochę pod tryb fabularny że niby brata będziemy mieli, baa na jakiejś kobiecie oko zawiesimy. Ta opcja szczerze mówiąc bardzo mi się podoba bo sporo urozmaica i mam nadzieję że tego "bohatera" który pewnie w finale pokona jednego z najbliższych członków rodziny będzie możliwosc samodzielnie stworzenia twarzy, samego siebie po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Mają być dwa tryby. Legace, czyli taki sam jak w fnr4 i oddzielny tryb champion (fabuła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... szczerze mówiąc mogli po prostu połączy te dwa tryby no ale ich gra, ich wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby można było robić własnego zawodnika w karierce ale w takim sensie że twarz nasza by była z kamerki.

Po drugie fajnie by było wgrać swoją piosenkę przy wchodzeniu na ring już widzę siebie jak wchodzę przy piosence " Dawaj na ring".

I pytanie do was będą chociaż PL napisy?

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko wersja Full angielska, nawet bez napisów. Swojego zawodnika raczej będzie można zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko wersja Full angielska, nawet bez napisów. Swojego zawodnika raczej będzie można zrobić.

W Legacy to na pewno. Jednakże jak to będzie z tym Champion to jeszcze pewnie się okażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może kiedy podadzą dokładną ilość bokserów ? Do tej pory podali tylko 50 bodajże, a ma być 65, mam nadzieję, że dodadzą Adamka i jeszcze paru dobrych bokserów których nie ma na liście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba 60-65 pojawiała się dosyć dawno temu. Myślę, że na tym etapie lista bokserów jest już zamknięta, co oczywiście nie wyklucza, że w przyszłości będą jakieś dlc z dodatkowymi pięściarzami, zapewne płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znowu nie ma Gołoty. Dziwne, że ostatnio był Adamek, a teraz go pominęli.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam kasę odłożoną i czekam z niecierpliwością !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demko czekam z niecierpliwością, jeśli spodoba mi się równie bardzo,co demo FNR4, to skuszę się na grę pewnie niedługo po premierze thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest z health bo widać że zostało całkowicie skasowane. Czy aby nie będzie przesadzone że dużo ciosów na raz machnięciem będzie mogło kolesia wprowadzić w stan "nieogarnięcia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem szczegóły na temat demka. Będzie 3 rundowy pojedynek i 4 bokserów do wyboru:

Mike Tyson, Muhammad Ali, Manny Pacquiao i Miguel Cotto

http://www.pastapadre.com/2011/01/24/fight-night-champion-demo-details

http://gamerant.com/fight-night-champion-demo-release-jw-62776/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć jaka będzie fabuła kariery, bo podobno ma być fajna, a ja nigdzie nie mogę znaleźć ( angielskiego tak dobrze nie znam, żeby rozumieć cały tekst) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie, szczególik taki ale zawsze ;]

Na okładce w wersji angielskiej jest david haye, a to co my zobaczymy to kto jest na okładce? ;> Bo coś nie kojarzę tej twarzy :)

http://www.ps3site.p...championbox.jpg

Nazywa się Andre Bishop i jest fikcyjna postacią która będziemy sterować w trybie Champion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no tak mi się właśnie wydawało po zastanowieniu się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być dzisiaj demko a na ps store jeszcze nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje PS Store są w środy, demko miało być drugiego lutego z tego co się orientuję, więc pewnie tak będzie thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko miało być pierwszego, nawet filmik jest :) Ale skoro aktualizacja jest co środy, to wszystko wyjaśnia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×