Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam pytanie, jeśli było to omawiane to przepraszam. Gram w Legacy Mode i teraz powiedzcie, jak sensownie przeprowadzać treningi, co robić, bo po każdej walce mój overall spada i cały czas oscyluje wokół 76-78, wiadomo, że już nawet na pro, z lepszymi zawodnikami jest wtedy ciężko. Macie jakiś patent, aby to tak bardzo nie spadało, a wręcz rosło, bo teraz gra jest dla mnie cokolwiek bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie, jeśli było to omawiane to przepraszam. Gram w Legacy Mode i teraz powiedzcie, jak sensownie przeprowadzać treningi, co robić, bo po każdej walce mój overall spada i cały czas oscyluje wokół 76-78, wiadomo, że już nawet na pro, z lepszymi zawodnikami jest wtedy ciężko. Macie jakiś patent, aby to tak bardzo nie spadało, a wręcz rosło, bo teraz gra jest dla mnie cokolwiek bez sensu.

Ja grałem na pro i robiłem tylko sparingi nie ma co się bawic w athletics, overal mi rósł elegancko, ale nie wiem jak daleko zaszedłeś ja mam jakiś 20 walk i zrobiłem sobie przerwę. Myślę, że nie będziesz miał problemu, żeby zrobic sparing na te 40k, choc nie zawsze wyjdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że tylko sparing ma sens, żadne worki, gruszki itp? Chodzi o to, że wychodzę do walki mając np 78 walkę wygrywam, a przed następną mam overall 75 (i wszystkie umiejętności atletyczne mocno w dół). W takim wypadku gra na prawdę nie ma sensu, chyba, że na prawdę robię coś źle.

Edytowane przez Bellatrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście w bare knuckles mode krew leje się stumieniami. Już po pierwszej rundzie twarze zawodników są nieźle zmasakrowane - takiej rzeźni nie widziałem w żadnej z walk, które rozegrałem w rękawicach. Ogólnie można polecić ten dodatek osobom, które chcą trochę ubarwić grę na czerwony kolorthumbsup.gif

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek w zasadzie od razu kupiłem jak tylko się pojawił, rządny krwi odpalam go, i proszę - po 3 rundach twarzy w zasadzie nie ma, są tak zmasakrowane. Dodatek fajny. Szkoda że walcząc w rękawicach, nie ma nawet kropelki krwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek w zasadzie od razu kupiłem jak tylko się pojawił, rządny krwi odpalam go, i proszę - po 3 rundach twarzy w zasadzie nie ma, są tak zmasakrowane. Dodatek fajny. Szkoda że walcząc w rękawicach, nie ma nawet kropelki krwi...

Jak nie ma krwi? Ja może jakiś nieogarnięty, nie wyspany jestem. Wczoraj jeszcze grałem, zaktualizowało mi grę, grałem w Legacy broniąc 3 pasów, i koleś po 3 rundzie miał rozięcete, parkiet cały był zakrwawiony, baa nawet moje spodenki mi krwią ubrudził skubany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma krwi? Ja może jakiś nieogarnięty, nie wyspany jestem. Wczoraj jeszcze grałem, zaktualizowało mi grę, grałem w Legacy broniąc 3 pasów, i koleś po 3 rundzie miał rozięcete, parkiet cały był zakrwawiony, baa nawet moje spodenki mi krwią ubrudził skubany.

z Legacy nie wiem jak jest ale w Fight now krwi nie doswiadczylem a glownie na tym mi zalezy bo czesciej gram ze znajomymi niz samemu

Edytowane przez kenny01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kenny01: a suwak obrażeń w ustawieniach gry jak masz ustawiony? daj obrażenia na maxa (suwak w lewo) a krew sie pojawi, co prawda nie tak szybko jak przed poprawką, ale będzie. Efekt wypróbuj np. na Rickym Hattonie- jest podatny na rozcięcia....

Edytowane przez demios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kenny01: a suwak obrażeń w ustawieniach gry jak masz ustawiony? daj obrażenia na maxa (suwak w lewo) a krew sie pojawi, co prawda nie tak szybko jak przed poprawką, ale będzie. Efekt wypróbuj np. na Rickym Hattonie- jest podatny na rozcięcia....

przesunalem na maxa, wylaczylem sedziego zeby nie przerywal walki z powodu obrazen i niestety dalej to samo ;/ moze krew sie pojawia raz na iles walk i po prostu jeszcze nie dotarlem do tej magicznej liczby xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że tylko sparing ma sens, żadne worki, gruszki itp? Chodzi o to, że wychodzę do walki mając np 78 walkę wygrywam, a przed następną mam overall 75 (i wszystkie umiejętności atletyczne mocno w dół). W takim wypadku gra na prawdę nie ma sensu, chyba, że na prawdę robię coś źle.

Każdy trening jest dobry, o ile zdobędziesz odpowiednią ilość punktów. Przed rozpoczęciem np. sparingu, masz napisane wymaganą ilość punktów, żeby osiągnąć np. level Champion w danej sesji. Im więcej punktów zdobędziesz, tym więcej dostaniesz XP i wzrośnie Ci Athleticism. Są jeszcze zaproszenia na sparingi, które możesz zaakceptować w wiadomości, ale ja z nich nie korzystam, bo zazwyczaj trafiają się przed samą walką i nie ma czasu na odpoczynek. Najłatwiej umiejętności zdobywać w - Train - Skiils training - i pierwsza opcja, czyli sparing. Co do sezonu, to kończy się wraz z nowym rokiem, wtedy wyświetlają się najlepsi zawodnicy i jeżeli twój bokser będzie wśród nich, to otrzymasz jakiś medal (boost), który zwiększy np. reflex o kilka punktów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey od wczoraj w ogóle nie wyszukuje mi rywali w owc, dzisiaj to samo jak u was????

U mnie wszystko działa i właśnie zacząłem grać po powrocie i przegrałem :/ Nie wiem jakim cudem koleś mnie zniszczył, non stop mnie stunował a potem to już tylko ciął we mnie ile wejdzie i nic nie mogłem mu zrobić. Zadawałem mu dwukrotnie więcej ciosów celnych a mimo to przegrałem bo 3 razy KO mi sprzedał po 3 rundach. Ech... Nic, uciekam dalej walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa i właśnie zacząłem grać po powrocie i przegrałem :/ Nie wiem jakim cudem koleś mnie zniszczył, non stop mnie stunował a potem to już tylko ciął we mnie ile wejdzie i nic nie mogłem mu zrobić. Zadawałem mu dwukrotnie więcej ciosów celnych a mimo to przegrałem bo 3 razy KO mi sprzedał po 3 rundach. Ech... Nic, uciekam dalej walczyć.

Jaka różnica w overalu była między wami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka różnica w overalu była między wami?

80-81

Ech. Porażka dzisiaj totalna. Miałem bilans 15-5-0(9KO) przy czym 2 razy miałem disconnect=lose i aktualnie mam 15-9-0(9KO). Wpierw natrafiłem na idiotę co uderzał tylko z powershot i prędzej czy później trafi flashko z dupy bo rozwija tylko np. prawy prosty. Drugiego znowu natrafiłem co brzuch brzuch brzuch, powerpunch i nie ma Cię. Kolejna "walka" to było coś. Loading... i konsola mi się zwiesiła :| Włączam na nowo, włączam grę oczywiście lose mi wszedł i % opuszczania tam rozgrywek. Trzeciego kolesia co wyczniał to mi się nie chce nawet komentować. Ech... Szkoda gadać. 8 poziom postaci a natrafiam na jakiś już widzę szajbusów którzy mają już taktykę, powershot czy korpus,body shot non stop i tyle. Ech... Widzę że muszę na nowo założyć konto by pograć z ludźmi(tymi niby nobami) którym zależy na normalnej rozgrywce, walce a nie masznowaniu i powtarzaniu czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80-81

Ech. Porażka dzisiaj totalna. Miałem bilans 15-5-0(9KO) przy czym 2 razy miałem disconnect=lose i aktualnie mam 15-9-0(9KO). Wpierw natrafiłem na idiotę co uderzał tylko z powershot i prędzej czy później trafi flashko z dupy bo rozwija tylko np. prawy prosty. Drugiego znowu natrafiłem co brzuch brzuch brzuch, powerpunch i nie ma Cię. Kolejna "walka" to było coś. Loading... i konsola mi się zwiesiła :| Włączam na nowo, włączam grę oczywiście lose mi wszedł i % opuszczania tam rozgrywek. Trzeciego kolesia co wyczniał to mi się nie chce nawet komentować. Ech... Szkoda gadać. 8 poziom postaci a natrafiam na jakiś już widzę szajbusów którzy mają już taktykę, powershot czy korpus,body shot non stop i tyle. Ech... Widzę że muszę na nowo założyć konto by pograć z ludźmi(tymi niby nobami) którym zależy na normalnej rozgrywce, walce a nie masznowaniu i powtarzaniu czegoś.

Mi się disconect nie zdarzył jeszcze, żeby mi porażki zaliczyło. Jeśli chodzi o body spamrów to ja znimi nie mam problemów, przeważnie. Ja tam walcze jak Kliczko lewy prosty, jak ktoś się zbliży to prawy sierp lub klincz.

Jak to nie działa to zmiana taktyki. To jest boks niech każdy walczy jak umie mnie tylko wkurza jak ktoś nie zadaje ciosów i czeka na kontry. Co do mojego boksera to walę lewy, ale mam zasięg 75 i wzrost bodaj 6'0 więc nie zrobiłem jakiegoś giganta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem niedawno, krotegos dnia online i zagralem pare walk, stwierdzam, ze zrobil sie taki syf ze nie da sie w to grac.

jednak jestem szczesliywm posiadaczem FNC od dnia premiery i spedzilem z ta gra naprawde 3-4 zajebiste tygodnie - bedac w top 10 OWC HW i toczac wiele epickich wojen w ringu :) nie zaluje wydanych pieniedzy, pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że w OWC pojawiło się wielu body spamerów ostatnio? Z początku zabawa online była naprawdę fajna. Ostatnio po wygranej walce właśnie z gościem, którego 90% oddanych ciosów to był prostu w tyłów, gościu zwyzywał mnie od dzieciaków, którzy nie umieją walczyć, i nie wiedzą co to zabawa :| bez jaj... Całe szczęście, że przy piwko z ziomkami na kanapie jest jeszcze fun, jak przy FNR2 i FNR3 na ps2, i później FNR4 na ps3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnałem ten dodatek i nawalanie się bez rękawic jest super mimo, że wygrałem wczoraj 1 runde i posłałem gościa na deski mój bokser był zmasakrowany. W 2 rundzie niestety się wyłączył koleś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey od czego zależy powiększenie overal bo już mam 220/220 i dalej nie mogę, ale chyba jakoś można zwiększyc za jakiś czs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że w OWC pojawiło się wielu body spamerów ostatnio? Z początku zabawa online była naprawdę fajna. Ostatnio po wygranej walce właśnie z gościem, którego 90% oddanych ciosów to był prostu w tyłów, gościu zwyzywał mnie od dzieciaków, którzy nie umieją walczyć, i nie wiedzą co to zabawa :| bez jaj... Całe szczęście, że przy piwko z ziomkami na kanapie jest jeszcze fun, jak przy FNR2 i FNR3 na ps2, i później FNR4 na ps3. :)

Tak jak pisałem. Ludzią już teraz tylko zależy na wygranych a nie na zabawie, funny. To też walą non stop brzuch brzuch brzuch, a potem powerpunch i leżysz. Im nie zależy na rozgrywce, na miłym spędzeniu czasu, wiesz, fun jak już napisałem tylko żeby iśc w górę w tym durnym rankingu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie napewno temat juz byl poruszany ale nie moge tego nigdzie znalezc, jak ustawis suwaki w settings by gra przypominala prawdziwa walke "symulacje" a nie ze AI caly czas na mnie napiera a mi nic innego nie pozostaje jak kontry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Ludzią już teraz tylko zależy na wygranych a nie na zabawie, funny. To też walą non stop brzuch brzuch brzuch, a potem powerpunch i leżysz. Im nie zależy na rozgrywce, na miłym spędzeniu czasu, wiesz, fun jak już napisałem tylko żeby iśc w górę w tym durnym rankingu itd.

No właśnie. Zdarza się na szczęście jeszcze trafić na gracza, który przy rozgrywce chce się dobrze bawić. Na szczęście z body spamerami powoli zaczynam dawać sobie radę. Podbródkowe zazwyczaj załatwiają sprawę, ewentualnie kombinacja haków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zdarza się na szczęście jeszcze trafić na gracza, który przy rozgrywce chce się dobrze bawić. Na szczęście z body spamerami powoli zaczynam dawać sobie radę. Podbródkowe zazwyczaj załatwiają sprawę, ewentualnie kombinacja haków.

Tak ale ja na takie coś nie mogę se pozwolić. Jestem dystansowcem (aka Ali :P) to ja haki, podbródkowym to mu mogę co najwyżej... noo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, jak zmienić kategorię wagową w trybie Legacy? Stoczyłem już ok. 40 walk, zdobyłem trzy pasy, a taka opcja mi się nie pojawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, jak zmienić kategorię wagową w trybie Legacy? Stoczyłem już ok. 40 walk, zdobyłem trzy pasy, a taka opcja mi się nie pojawiła.

Z tego co wyczytałem, to tylko na wyższą wagę można przejść i trzeba brać udział w Eventach, do tego musisz mieć około 50 walk i wtedy dostajesz propozycje przejścia. Na jakiej kategorii wagowej zacząłeś grać?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×