Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

a wie moze ktos czy bedzie mozna w to move tez grac orinetue sie ktos ? pewnie nie ale wole spytac poprzednie byly fajne Fighty wiec pewnie i ten bedzie dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie opcji grania w move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niech w następnej części zrobią że w ogóle nie ma paska, nawet od staminy i niech nazwą to coś TekFight 5 ^^. Miałem ściągać, ba, miałem nawet demko zapisane w kalendarzu na komórce żeby przypomniało ale jak zobaczyłem jak ta gra się prezentuje w newsach to mnie krew zalewa. To jest wręcz non stop tylko uderzanie i uderzanie, ta stamina właściwie im nie schodzi i mają tyle siły że Rocky by im zazdrościł. To jest cofnięcie się odsłonę czy dwie do tyłu. W FNR4 chociaż po maszowaniu trza było trochę odpocząć czy coś lub oczywiście co lepsze uderzać i bloki dzięki czemu stamina schodzi w miarę a tutaj to widzę że można walić po mordzie ile wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po ograniu demka i zawiedziony jestem. Tak jak po ograniu dema NFR4 gre zakupilem kilka tygodniu pozniej to teraz chyba w ogole nie bede bral. Gra to raczej sie zrobila mlucka, mniej plynnie (gra chodzi wolniej niz poprzednia odslona grafa wyraznie lepsza nie ejst) i ogolnie tak jak poprzednik napisal czuje sie jakbym gral we wczesniejsza odslone bo raczej postepu dla mnie nie ma tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ograłem demko i szału niema. Graficznie prawie bez różnicy, a gra nie chodzi za płynnie. Mam wrażenie, że gra sie nawet szybciej niż w fnr4 co dla mnie jest dużym minusem. Zawodnicy prawie sie nie meczą, nie czuć tej siły przy wzmocnionych uderzeniach. Ogólnie kupie jak stanieje do 7 dyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, widzę że już ograliście demko. Za cholerę nie mogę go znaleźć na PSS :( O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go nie mogę znaleźć na ps store :/ A jest ktoś, komu FN się spodobał, bo do tej pory tylko narzekanie ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na amerykańskim PSS jest, więc założyłem drugie konto z lokacją USA. Co do gry to trochę się zawiodłem. Nowe sterowanie prawą gałką jest po prostu dziwne (te zbliżone kąty wychylenia). O wiele lepszy było sterowanie z 4. Co do przycisków to się nie wypowiem, bo na nich nie gram. Tempo gry jest szybsze co powinno być zaletą w przeciwieństwie do powolnej czwórki, jednak nie jest. Nie czuć tej pełnej kontroli nad ruchami zawodników. Są jeszcze drobne zmiany w sterowaniu jak np. klincz poprzez L1+L2, trójkątem jest cios głową a bodajże kwadratem cios poniżej pasa, odpychanie jest pod klawiszem L2, blokujemy poprzez przytrzymanie R1. Niby drobne zmiany a irytują, bo jest to zmiana jakiśtam przyzwyczajeń i sprawdzalnego systemu. Brakuje też niebieskiego paska w trakcie walki (health), teraz widzimy tylko staminę. Trochę dziwne, bo jest to zawsze jedna informacja mniej i nie do końca wiadomo czy w danym momencie szarżować czy nie (zakładając, że taki parametr jak health istnieje). Jak już wyżej wspomniałem nie ma tej fajnej kontroli i poczucia "zjednoczenia" z bokserem co jest największą wadą. Z zalet przychodzi mi do głowy jedynie pojawienie się sędziego ringowego w trakcie walki (chodzi sobie po ringu). Szkoda, że nie chciało im się tych kilka twarzy więcej zrobić dla sędziów, albowiem wygląda on identycznie jak ten z czwórki (ten biały)

Edit:

Wbrew pozorom gra nie jest jakaś tragiczna. Jeśli chodzi o grafikę to została poprawiona i to mocno. W walce może tego aż tak nie widać, ale w przerwach pomiędzy rundami jak jest zbliżenie na twarze zawodników jest znacząca różnica. Nie są one już takie błyszczące i gładkie jak w FN4, wyglądają bardziej realistycznie. Szkoda, że przez 3 rundy nie da się za bardzo obić przeciwnika, żeby zauważyć obrażenia. Po screenach jednak widać, że będzie to nieźle wyglądało. W FN4, gdy wygrywałem przez TKO (pojedynek przerwany przez lekarza) to przeciwnik twarz nadal miał błyszczącą tylko lekko opuchniętą. Fajnie, że doszły nowe ciosy, ale mam wątpliwości co do wyprowadzania uderzeń na korpus. W FN4 wystarczył jeden ruch gałką a tutaj trzeba przytrzymać L1 a i tak nie zawsze wchodzą. Po kilku walkach ponadto zauważyłem, że można bardziej "swobodnie" chodzić po ringu. Pisząc swobodnie mam na myśli, że można teraz pójść w każde miejsce a kamera za nami podąży, nie jesteśmy ograniczani jak w czwórce. Jak ktoś grał w FN4 i Champions wie co mam na myśli. Mimo tych kilku plusów gra ogólnie jest lekkim krokiem wstecz. Kilka błędów przyćmiewa w moich oczach ciekawe rozwiązania. Osobiście odczuwam też takie byle jakie podejście twórców do nowej odsłony. Dali nam kilka nowych rzeczy, jednocześnie niektóre pozostawiając identyczne jak w 4. Wspominałem już wyżej nieszczęsnego sędziego ringowego. Dochodzą do tego niektóre kwestie komentatora, żywcem wyjęte z poprzedniej części. Animacje ludzi z naszego narożnika tak samo jak i boksera też są łudząco podobne do tych z czwórki. Pewnie można wymienić jakieś inne rzeczy (o jednej na pewno zapomniałem), coś jeszcze wyjdzie w pełnej wersji. Na chwilę obecną decyzję o kupnie podejmę, kiedy się pojawią pierwsze opinie po premierze.

Edytowane przez yesiu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się już nie wypowiadać, już się ściąga i sam przetestuje, mam nadzieję, że mi się spodoba, ani w 3 ani w 4 nie grałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ta gra jest przekombinowana, niepotrzebnie zmienili sterowanie, to troche smieszne ze na dlugosci luku analoga mamy do wyprowadzenia az 6 mozliwosci roznego ciosu, nie ma bata zeby uderzac akurat dokladnie tak jak sie chce poniewaz odstepy sa zbyt male i chcac wyprowadzic jakis cios przypadkowo wychodzi ten wyzej lub nizej. powiecie ze zawsze mozna grac na kalwiszach ale tam z kolei sa tylko 3 standardowe ciosy ktore skazuja nas na porazke z graczem uzywajacym na oslep analoga i dysponujacym 6 ciosami. Najlepszy Jest FN3 mimo az nado czestego przenikania sie obiektow, FN4 tez byl dobry ale tworcy osmieszyli sami siebie zabierajac z gry krew ktorej po prostu w porownainu do dema nie bylo. jednym slowem ciezko zagrac dzisiaj w dobry boks -_- kazdy fajt najt ma cos czego nie ma oprzednik ale jednoczesnie jest z czegos wykastrowany, a kupywac championa dla samej krwi to by bylo nieporozumienie, niestety chyba nadal zostane przy EA MMA lub UFC liczac na to ze ktos bedzie gral w samej stójce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegrałem ok.30 walk online w demko i moim zdaniem gra jest dobra.A na pewno lepsza od fnr4.

Trzeba przyzwyczaić się do zmienionego sterowania. Ja dalej kręcę gałą robiąć uppercuty :rolleyes: Wg. mnie przebieg walki jest bardziej realistyczny - kilka razy zdarzyło się,że do drugiej rundy leżałem 2,3 razy na deskach i wygrywałem dobrą akcją przez KO.

Z kolei 2 razy było tak,że przegrywałem w pierwszej rundzie po jednym celnym ciosie. Poszedłem na bombę , a koleś kontra i leżę:whistling: Można toczyć całkiem epickie walki.

Grafa jest ok, mniej cukierkowa w porównaniu do fnr4, bardziej realistyczna i wydaje mi się, że poprawiono mimikę bokserów przy zadawaniu/przyjmowaniu ciosów - wygląda to naturalnie.

Ja tam kupuję calaka. Dla fnr3 kupiłem xboxa, a teraz nadchodzi era fight night champion na PS3 :thumbsup:

Pozdro!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyzwyczaić się do zmienionego sterowania. Ja dalej kręcę gałą robiąć uppercuty :rolleyes: Wg. mnie przebieg walki jest bardziej realistyczny - kilka razy zdarzyło się,że do drugiej rundy leżałem 2,3 razy na deskach i

Dla Ciebie ta odsłona jest bardziej realistyczna niż FNR4? Grałeś w ogóle w poprzednią odsłonę? Przecież tutaj w ogóle nie schodzi ta stamina, można maszować i maszować a tam po kilku ciosach trza defensywa lub też trochę tego trochę tego i to jest dopiero realizm a nie tutaj takie cyrki się dzieją że prawie niczym Tekken czy Street Fighter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zwiodlem, gra jest dobra i na pewno z przyjemnoscia sie w nia pogra. Ale to nie to! I raczej krok w stecz dla osoby oczekujacej kroku na przod w strone "symulacji" boksu.

Ale po cholere zmienili sterowanie, ja osobiscie narzucil bym granie na wykonywanie ruchow galka, a nie kombinowal na pojedyncze wychylenia. Przez to gra jest klepanina, zamiast wyeliminowac zwykle mordobicie i zrobienie walki taktycznej, gdzie trzeba rozmyslnie atakowac i starac sie nie rzucac cisow w powietrze, to zrobili mordoklepe i przy walkach online nie sadze, aby spamming zostal wyeliminowany. TPC czy jak to sie tam zwalo tworzylo tempo walki, ladnie bylo widac roznice pomiedzy, graczami ktorzy opanowali gre, a tymi, ktorzy tylko wybrali dobrego zawodnika, a jak juz o tym to. Pomiedzy zawodnikami sa zbyt duze dysproporcje w sile, Pacman byle jakim ciosem rozklada Cotto. OK Pac jest zajebistym bokserem, ale nie powinno byc tak, ze okladam 2 osobe, ktora jest slabsza i widac roznice w skillu, a przypadkowym lekkim ciosem, ktory nie wszedl nawet na czysto zostaje ogluszony. Co do ciosow jeszcze, animacje sie nie zgadzaja i czasami cios, ktory nie doszedl moze znokautowac, wyglada to dziwnie i czesniej sie zdarza niz w FN4.

Grafika jest lepsza, ale przesadzili z motion blurem, praca kamery jest denerwujaca, nie wiem czy sie da zmienaic ja w demie, bo nie patrzylem, ale to pewnie bedzie dalo sie ustawiac w pelnej jesli teraz sie nie da. Gra dziala wolniej i czesto spada FPS, dalej nie wyeliminowali zwolnien gry przy komunikatach z XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie ta odsłona jest bardziej realistyczna niż FNR4? Grałeś w ogóle w poprzednią odsłonę? Przecież tutaj w ogóle nie schodzi ta stamina, można maszować i maszować a tam po kilku ciosach trza defensywa lub też trochę tego trochę tego i to jest dopiero realizm a nie tutaj takie cyrki się dzieją że prawie niczym Tekken czy Street Fighter.

Pewnie miał na myśli, że walka może się różnie potoczyć. W FN4 nie było praktycznie przypadkowych knockdownów i jeden cios nie mógł zadecydować o wszystkim. Tutaj właśnie o tyle fajnie jest, że scenariusz walki może być czasem zaskakujący. Na kilkanaście walk online miałem jedną, gdzie po wyjątkowo celnym i mocnym ciosie ali padł na deski i walka została przerwana. Takie niespodzianki są okej, jeżeli twórcy serwują je w odpowiednich ilościach. W zasadzie gameplay mnie lekko zawiódł. Niespadająca stamina może psuć przyjemność z gry, ale mam nadzieję, że twórcy to poprawią. Co do sterowania to można się przyzwyczaić i w zasadzie nie jest ono jakieś tragiczne. Najlepiej by było, gdyby twórcy poszli na kompromis i w opcjach mielibyśmy do wyboru Total Punch Control i ten nowy. Ciekaw jestem jaka będzie kariera (nie ta fabularna). Jeżeli będzie ciekawa i nie taka monotonna jak w 4 to zapewne kupię najnowszego Fight Nighta. Miło by było, gdyby obóz treningowy przed walką można byłoby "różnie" przepracować. Załóżmy, że nasz rywal wzorem Arreoli nie trenowałby na 100% wręcz przeciwnie to w walce padałby w pierwszej/drugiej rundzie po mocniejszym ciosie. Mam nadzieję, że panowie z EA Sports przygotowali wiele tego typu smaczków. Dobrze by było zatrzeć w ten sposób wady FNC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawiodlem sie na tej grze, wkurzaja spadki fps ale pewnie to poprawia. Sterowanie tez gorsze od FNR4, teraz to durne wychylenia galka i blok jakis slaby jest, prawie wszystkie ciosy w wchodza od CPU. W FNR4 bylo fajnie bo po bloku lub odchyleniu szla kontra i nokaut na poziomie champion, gdzie walka byla bardziej taktyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie ta odsłona jest bardziej realistyczna niż FNR4? Grałeś w ogóle w poprzednią odsłonę? Przecież tutaj w ogóle nie schodzi ta stamina, można maszować i maszować a tam po kilku ciosach trza defensywa lub też trochę tego trochę tego i to jest dopiero realizm a nie tutaj takie cyrki się dzieją że prawie niczym Tekken czy Street Fighter.

Właśnie dla mnie ta odsłona jest bardziej realistyczna niż fnr4. Nie wiem czy lubisz boks, ale ja zaliczam się do fanów tej dyscypliny.

Jednym z elementów przygotowania bokserskiego jest trening kondycyjny,tak, aby przewalczyć pełen dystans walki. Oczywiście widziałem starcia, w których zawodnicy nie wyrabiali kondycyjnie po 5-6 rundach i kończyli przez ko lub tko. Ale takie sytuacje są bardzo rzadkie. Najlepszym przykładem, choć nie bokserskim, jest walka Pudziana z Timem Silvią. Mariuszek po pierwszej rundzie zrobił się fioletowy z powodu kryzysu tlenowego - pewnie spadła mu stamina - i nie zaprzeczam,że było to jak najbardziej realistyczne :rolleyes:

Najlepsi zawodnicy w życiowej formie walczą na pełnych obrotach 12 rund - zadają i przyjmują masę ciosów, posyłają i są posyłani na deski. A na koniec potrafią zadać nokautujący cios. Dotyczy to w większości niższych kategorii wagowych - wagą królewska rządzi się swoimi prawami. Chociaż też są wyjątki i fascynujące walki na pełnym dystansie.

Jako lekturę polecam obejrzeć walki np. Trinidad vs Vargas, Pacquiao vs Morales czy chociażby walkę Michalczewskiego z Lakatosem.

To były prawdziwe ringowe wojny i wg. mnie takie wojny można toczyć w tej grze. Rozgrywka nie jest przewidywalna, wcześniej było tak,że grad ciosów na korpus plus mashowanie na górę i wiadomo,że w 3 lub 4 rundzie walka się zakończy. Tutaj wygrywałem zdecydowanie dwie rundy 10-8 i 10-7 , a w trzeciej zostałem posłany na deski i walkę przerwano bez liczenia. Jeden celny cios w punkt.

To dla mnie jest realizm :)

Pozdro!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi np sie podoba, fakt nie gralem w poprzednia wersje ale ten system zterowania przypadl mi do gustu, ciekawe kombinacje wychodza. co do staminy to mam take samo zdanie ale mozeto zmienia. mysle ze chcieliaby gracze wsiakneli w systemsterowania. kupie ta gre, nie po premierze ale kupie. sorry za brak polskich znakow ale pisze z kom. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a tutaj neispodzianka, bylem cholerie sceptycznie nastawiony do tego tytulu po filmikach, po odpaleniu dema wszystko sie zeminilo o 360 stopni, ... jestem fanem serii, gralem we wszystkie czesci z ps2, no i z ps3, .. co moge powiedziec o sterowaniu, jest bardziej uproszczone i mega wygodne, co za tym idzie, piekne serie ciosow, comba marzenie, ... pod wzgledem animacji i grywalnosci ta gra to dynamit, szkoda ze to polowanie na cios ktore bylo w Fight Night 4 domena, tutaj jest sprowadzone na drugi plan, mocne ciosy - celne - wykonuje sie trudniej niz w 4 - wychodza one ale w tym gradzie ciosow ciezko jest wycelowac, to pewno przez to ze tym razem duzo wiecej ciosow sie wyprowadza, ... ale wystarczy stoczyc kilka walk i juz lapiemy co i jak, i te mocne ciosy zaczynaja wchodzic ... grafika prezentuje sie swietnie! fotorealistycze tekstury, swietne rozmycia, praca kamery mistrzostwo, co mnie troszke drazni ... dzwiek jak gosc dostaje w ryj, jakby ktos pral w worek z woda ... ale, ogolnie zmiany sa na wielki plus, jest miodnosc, jest grywalnosc, jest inne sterowanie ... szkoda ze nie bedzie Adamka, ale trudno, moze go pozniej dodadza do sciagniecia, jak narazie jest bardzo bardzo dobrze, no i ten singiel (ktorego nie bylem zwolennikiem) ogladajac ten trailer Champion zapowiada sie cholernie dobrze!!! grafika na tym filmiku jest niesamowita! wyglada jak real :D

p.s ... szkoda ze tylko 3 rundy ;)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do usuniecia.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to przestroga dla innych dzięki której zobaczą jak nie robić gier. Nie rozumiem jak można było zepsuć coś co było dobre...

FNC to tytuł dla fanów dragon balla gdzie w sekundę zadaje się po 1000 uderzeń. Szkoda tylko że Tyson nie robi żadnych świetlnych kul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie przesadzacie, fakt że zawodnicy powinni się po szarży trochę zmęczyc, ale co się odwlecze to nie uciecze jak ktoś będzie mashował głupio to dostanie KO w rundach 10-12 o ile nas nie złapie wcześniej.

Widac, też tak jak pisała pani recenzentka różnicę w szybkości zawodników wagi ciężkiej, a półśredniej.

Dla mnie najważniejsze jest Legacy Mode i chciałbym wiedzieć czy wiadomo już jak będzie to wyglądać bo jeśli treningi trzeba będzie robić jak w FNR4 to do dupy. Jak robiłem na automatic to overall nigdy nie przekroczy 80 i na 3 poziomie nie daje rady. W normalnej pojedynczej walce daje radę na ostatnim poziomie bo overall mam podobny do czołówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ściągnąłem wczoraj demko. Z tego powodu zaprosiłem brata- też posiadacz PS3 i też fan (tak jak i ja) FNR4, UFC2010 itp Włączyłem i ogarnął nas najpierw śmiech a później jak zdaliśmy sobie sprawę z powagi sytuacji to ogarnął nas smutek ;) . Jak ktoś grał w DC Universe VS Mortal kombat tym czerwonym gościem z piorunem (Flash chyba się zwał) to wie o co mi chodzi. Zawodnicy są szybsi niż "TeŻeWe" ;) EA poszło w stronę EAMMA a wg mnie to ogromny błąd. Jak dla mnie nędza nie warta zakupu. Jedyna rzecz warta uwagi to obrażenia. Sterowanie jeszcze bardziej przypadkowe niż w FNR4, realizm na poziomie wspomnianego wcześniej DCU VS MK. Grafika (najmniej ważna) moim zdaniem gorsza niż w FNR4. Wstawanie z desek niestety niewiele poprawione. EA poszło w stronę serii NFS każdy kolejny to to samo tylko bardziej uproszczone nie koniecznie lepsze. Mogli pójść w stronę fify- ta seria jako mało która EA sports idzie w dobrą stronę.

PS. Byłem (i jestem nadal) fanem FN. Ale ten to już przesada.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje czy to demo jest wykastrowane? stoczylem juz 25 walk i zero krwi na mordach zawodnikow, krew jest na spodenkach, na ringu ale na twarzach ani kropli O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje czy to demo jest wykastrowane? stoczylem juz 25 walk i zero krwi na mordach zawodnikow, krew jest na spodenkach, na ringu ale na twarzach ani kropli O_o

To chyba masz coś przestawione. Jak ja grałem to jedynym plusem były właśnie zniszczenia. Zależy też kim walczysz zauważyłem, że Tyson jest praktycznie nie do skaleczenia. Ale Cotto już krwawił jak powinien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×