Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie, jak zmienić kategorię wagową w trybie Legacy? Stoczyłem już ok. 40 walk, zdobyłem trzy pasy, a taka opcja mi się nie pojawiła.

Po tym jak zdobędziesz wszystkie pasy w danej kategorii dostaniesz na pewno po walce wiadomość czy chcesz by Cię koleś przeniósł do wyższej kategorii wagowej. Należy się zgodzić ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to póki co nic takiego się nie stało, mam wszystkie pasy kategorii wagowej, w której walczę, (nie jest to waga ciężka) i póki co żadnej propozycji nie dostałem. No nic, powalcze jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic, żeby miec w owc overall ponad 90, bo mam 220/220 zużytych skill, ale walczyłem z ludźmi o overalu 91.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic, żeby miec w owc overall ponad 90, bo mam 220/220 zużytych skill, ale walczyłem z ludźmi o overalu 91.

Boosty? Pamiętaj że niektórę nawet te dające +6 (złote) dostaniesz za osiągnięcia z Legacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boosty? Pamiętaj że niektórę nawet te dające +6 (złote) dostaniesz za osiągnięcia z Legacy.

Aha tylko, że nie piszę co muszę zrobic w legalcy żeby te boosty dostac.

Dzisiaj dobra passa 5 walk i 5 zwycięśtw ostatnia walka z modelem co ciągle naparzał pod żebra. Pierwsze 2 rundy przegrałem, potem zmiana taktykie napieprzałem szybkimi flashami w żebra i wygrałem majority decision. Koleś mnie wkurzał ustawił zasięg boksera 82(maks) i napieprzał pod żebra tylko, ale przegrał 2 sędziow 96-92 dla mnie i jeden 94-94. Koleś zaliczył 2 razy dechy, ja 1 raz. Kończę na dzisiaj boks bo za dobrze mi idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tylko, że nie piszę co muszę zrobic w legalcy żeby te boosty dostac.

Dzisiaj dobra passa 5 walk i 5 zwycięśtw ostatnia walka z modelem co ciągle naparzał pod żebra. Pierwsze 2 rundy przegrałem, potem zmiana taktykie napieprzałem szybkimi flashami w żebra i wygrałem majority decision. Koleś mnie wkurzał ustawił zasięg boksera 82(maks) i napieprzał pod żebra tylko, ale przegrał 2 sędziow 96-92 dla mnie i jeden 94-94. Koleś zaliczył 2 razy dechy, ja 1 raz. Kończę na dzisiaj boks bo za dobrze mi idzie.

No nie piszę :) Nie no, mi tam po wpadało sporo. Najlepiej wspiąć się na szczyt i zdobyć wszystkie pasy itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie piszę :) Nie no, mi tam po wpadało sporo. Najlepiej wspiąć się na szczyt i zdobyć wszystkie pasy itd :)

Te pkt co mi zostały nie da rady przekierowac na nowego boksera, pewnie nie ale wolę zapytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to póki co nic takiego się nie stało, mam wszystkie pasy kategorii wagowej, w której walczę, (nie jest to waga ciężka) i póki co żadnej propozycji nie dostałem. No nic, powalcze jeszcze.

Musisz być jeszcze GOAT, w pierwszym Menu Legacy mode masz napisane wymagania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale żeby w ogóle się wspiąć na GOAT to muszę już wcześniej stoczyć walkę w wyższej kategorii wagowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale żeby w ogóle się wspiąć na GOAT to muszę już wcześniej stoczyć walkę w wyższej kategorii wagowej.

To nie wiedziałem, bo ja zacząłem na najwyższej wadze i do GOAT bez problemu, szybko doszedłem. Trofeum "How phoetic" też mi wpadło, a gdzieś czytałem, że bez zmiany wagi się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem dosyć początkującym, zatem urodziło się kilka pytań...:

1. podobno od patcha zdecydowanie zabrakło krwi, czy jakiś sposób aby jednak to nadrobić?

2. czy jest ktoś chętny (najlepiej 5osóB) na wspólny zakup na PSN dodatków w tym "gra bez rękawic", wyjdzie pewnie gdzieś po ok 10zł

3. zacząłem karierę w owc, mam cały czas ranking 79 mimo 6wygranych ( i tyleż samo przegranych) w tym 3ko, czy rating sam jakoś rośnie? często wyszukuje mi przeciwników z ratingiem po 85, 90 z którymi nie ma sensu nawet próbować przetrwać 1rundy..., dziwne bo wyszukuje o podobnym skilu, coś tu nie rozumiem:(

4. po wybraniu swojego zawodnika, gdzie ustalałem "styl boxu" (ala Tyson) moge dodawać za zdecydowanie mniejsze wartości XP do umiejętności wszelakich haków, natomiast aby dodać już coś innego np proste, jab, blok itp musze tych pkt XP mieć mnóstwo, przez to nie do końca mogę sie dalej rozwijać ... czy w/w "skala" dodawania jest uzależniona tylko własnie od preferowanego stylu boxu, czy jednak gdzieś zrobiłem innym błąd tworząc postać (gram w wadze średniej)

5. czy walki w GYM dodają XP bez utraty/wzrostu ratingu, skillu, statystyk walk (wygr. przegr, KO)?

ufff mam nadzieję, że nie zagmatwałem:) pięknie dziękuję i pozdrawiam wszystkich pierwszym postem:)

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jeśli ktoś chce zebym dołączył do jego siłowni to z chęcią mam 31 win 22 loses z własnej głupoty połowe dostałem :( moj nik fumapl zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem dosyć początkującym, zatem urodziło się kilka pytań...:

1. podobno od patcha zdecydowanie zabrakło krwi, czy jakiś sposób aby jednak to nadrobić?

2. czy jest ktoś chętny (najlepiej 5osóB) na wspólny zakup na PSN dodatków w tym "gra bez rękawic", wyjdzie pewnie gdzieś po ok 10zł

3. zacząłem karierę w owc, mam cały czas ranking 79 mimo 6wygranych ( i tyleż samo przegranych) w tym 3ko, czy rating sam jakoś rośnie? często wyszukuje mi przeciwników z ratingiem po 85, 90 z którymi nie ma sensu nawet próbować przetrwać 1rundy..., dziwne bo wyszukuje o podobnym skilu, coś tu nie rozumiem:(

4. po wybraniu swojego zawodnika, gdzie ustalałem "styl boxu" (ala Tyson) moge dodawać za zdecydowanie mniejsze wartości XP do umiejętności wszelakich haków, natomiast aby dodać już coś innego np proste, jab, blok itp musze tych pkt XP mieć mnóstwo, przez to nie do końca mogę sie dalej rozwijać ... czy w/w "skala" dodawania jest uzależniona tylko własnie od preferowanego stylu boxu, czy jednak gdzieś zrobiłem innym błąd tworząc postać (gram w wadze średniej)

5. czy walki w GYM dodają XP bez utraty/wzrostu ratingu, skillu, statystyk walk (wygr. przegr, KO)?

ufff mam nadzieję, że nie zagmatwałem:) pięknie dziękuję i pozdrawiam wszystkich pierwszym postem:)

Michał

1.Masz odpowiedź na to w swoim drugim pytaniu. "Gra bez rękawic"

2.-

3.Bo oni mają wykupionego expa ale stoją na levelu takim jak Ty.Level jest określony w lewym rogu tam np. 8/99.

4.Zależne jest od stylu ale nie od stylu boxowania tylko od tego drugiego "counter punch" itd.

5.Nie wiem, nie walczę w GYM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem dosyć początkującym, zatem urodziło się kilka pytań...:

1. podobno od patcha zdecydowanie zabrakło krwi, czy jakiś sposób aby jednak to nadrobić?

2. czy jest ktoś chętny (najlepiej 5osóB) na wspólny zakup na PSN dodatków w tym "gra bez rękawic", wyjdzie pewnie gdzieś po ok 10zł

3. zacząłem karierę w owc, mam cały czas ranking 79 mimo 6wygranych ( i tyleż samo przegranych) w tym 3ko, czy rating sam jakoś rośnie? często wyszukuje mi przeciwników z ratingiem po 85, 90 z którymi nie ma sensu nawet próbować przetrwać 1rundy..., dziwne bo wyszukuje o podobnym skilu, coś tu nie rozumiem:(

4. po wybraniu swojego zawodnika, gdzie ustalałem "styl boxu" (ala Tyson) moge dodawać za zdecydowanie mniejsze wartości XP do umiejętności wszelakich haków, natomiast aby dodać już coś innego np proste, jab, blok itp musze tych pkt XP mieć mnóstwo, przez to nie do końca mogę sie dalej rozwijać ... czy w/w "skala" dodawania jest uzależniona tylko własnie od preferowanego stylu boxu, czy jednak gdzieś zrobiłem innym błąd tworząc postać (gram w wadze średniej)

5. czy walki w GYM dodają XP bez utraty/wzrostu ratingu, skillu, statystyk walk (wygr. przegr, KO)?

ufff mam nadzieję, że nie zagmatwałem:) pięknie dziękuję i pozdrawiam wszystkich pierwszym postem:)

Michał

4. Wejdź do Edig Boxer i przejdź pare kart dalej, tam wybierasz styl boxu- ala Tyson, ala Ali; speed punch, strong punch itd. Jeśli chodzi to skile to najlepiej znajdź sobie dobry GYM ja jestem w Italian best czy coś takiego nie pamiętam teraz nazwy, ale jest to otwarty GYM i zazwyczaj jest kilku "boxerów" chętnych do sparingu. Jeszcze wracając do ustawień boksera to na ostatniej karcie masz coś takiego jak straight frequency, hook frequency itd. Najlepiej sobie ustal prawie na maxa w tym co chcesz się najszybciej rozwinąć a to co nie jest dla Ciebie istotne zmniejsz prawie do min. Jeśli np ustalić proste na maxa a sierpy na prawie min: to przy boxer growth za jedną krateczkę skila prostych w głowe lub ciało zapłaciśz 180XP, a za sierpy 400 XP. To samo ma się do head move czy block. Co ustawisz w większym stopniu będziesz miał "tańsze" czyli mniej XP to będzie Cię kosztować.

5. GYM nie wpływa na Twój ranking jeśli grasz w sparing. Podejrzewam że jeśli chodzi o turniej to pewnie wpływa. Ja zawsze gram w spar i jest to super sprawa bo za wygraną KO dostajesz nieraz 700 XP, a za przegraną zawsze jakieś 200XP wpadnie. Więc warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie ale trybie Legacy zauważyłem że na początku jest baaardzo trudno wygrać walkę ( poziom Champion) ale jak awansowałem w rankingu gdzieś na pozycję 10 to wszystkie walki wygrywam do 4 rundy maksymalnie przez KO. Przełączyłem na najwyższy poziom ( best all time, czy coś takiego, no w każdym bądź razie na najwyższy) i tak samo wygrywam bez żadnego problemu. Moje dwie ostatnie walki z Morganem i Tysonem o pasy wygrałem bez żadnego problemu przez KO w 2 i 4 rundzie - leżeli po 4 razy oczywiście. Coś trzeba zmienić jeszcze w ustawieniach żeby było trudniej. Czy już trudniej być nie może. Oczywiście mam spory ovr sierpów, prostych(max) blok, chin, heart i head move też prawie na maxa. No ale jak w sparingach zawsze dostaje sporo XP ( odkąd mam wystarczająco kasy wybieram najdroższą szkołę) to bez problemu zrobiłem spore umiejętności.

Nie to żebym narzekał no ale jak 10 walk wygrywam w 1 albo 2 rundzie przez KO to gra się nudna robi w Legacy Mode

Od razu podkreślam że nie gram na sposób counter punch (czyli blok i czekam na kontrę). Zawsze zadaje najwięcej ciosów przeciwnikom.

Z Tysonem jak walczyłem to całe zdrowie mu odebrałem aż w końcu padł.

Macie podobne spostrzeżenia?

Edytowane przez daw1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też to zauważyłem, prawde mówiąc na najwyższym poziomie nie grałem, ale na Championie jest tak jak mówisz. Szybko zaczyna się nudzić Legacy, a te treningi robi się od niechcenia. Trzeba będzie się na Multi przerzucić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uciete

No ja w Legacy mam teraz aktualnie 90 overall i miote wszystko co się porusza :| Wczoraj 4 czy 5 walk stoczyłem to 1-2 runda koniec gry. Baa... Przeszedłem teraz do wagi pół ciężkiej i to się po prostu nie dzieje. Myślałem że będzie trudniej a mam wrażenie momentami że jest łatwiej. 4,5mln kasy to już tą kawestie pominę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda bo tak naprawdę kasy nie ma na co wydawać, rośnie z walki na walkę i chyba nawet twórcy do końca nie wiedzą po co ona jest :)

Gra dla mnie świetna, Tryb Champion super, Legacy Mode także ale jak się zdobędzie trzy pasy to już nie ma co robić i się nudzi...

Gdyby nie durni Body Puncher-że ( czy jak ich zwać) i przegrywanie walk przez to że się konsola zawiesi - to tryb online byłby super

Ale i tak można fajnie pograć jak trafi się dobry przeciwnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wlasnie zaczolem grac i stoczylem 5 walk w legancy mode i je wygralem ale nie moge znokaltowac przeciwnika bo jak go ogloszune to nigdy nie moge go zdazyc wykonczyc ,znacie moze szybki sposob na ko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wlasnie zaczolem grac i stoczylem 5 walk w legancy mode i je wygralem ale nie moge znokaltowac przeciwnika bo jak go ogloszune to nigdy nie moge go zdazyc wykonczyc ,znacie moze szybki sposob na ko?

Kombinacjami najlepiej, no i umiejętności boksera ulepszaj, bo na początku ma słabe ciosy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda bo tak naprawdę kasy nie ma na co wydawać, rośnie z walki na walkę i chyba nawet twórcy do końca nie wiedzą po co ona jest :)

Gra dla mnie świetna, Tryb Champion super, Legacy Mode także ale jak się zdobędzie trzy pasy to już nie ma co robić i się nudzi...

Gdyby nie durni Body Puncher-że ( czy jak ich zwać) i przegrywanie walk przez to że się konsola zawiesi - to tryb online byłby super

Ale i tak można fajnie pograć jak trafi się dobry przeciwnik.

Hmmm, jak zdobędziesz trzy pasy to przejdź wagę wyżej a potem już walcz i walcz by osiąnąc Hall of Fame. Wtedy dopiero nie ma co robić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jak zdobędziesz trzy pasy to przejdź wagę wyżej a potem już walcz i walcz by osiąnąc Hall of Fame. Wtedy dopiero nie ma co robić :P

No tak tylko że zacząłem w klasie heavy i przechodzić nie mam gdzie, bo chyba do niższej nie można :) Mam już 3 pasy w klasie ciężkiej. Jak tylko będzie można się zalogować do Play network to gram w online bo Legacy jest nudne już dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucięte

Nooo tak. Tak myślę, nei da się przypadkiem jakieś turnieju zrobić? Może byśmy zrobili jakiś taki mini PS3Site? Body spamerą fuc... off ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo tak. Tak myślę, nei da się przypadkiem jakieś turnieju zrobić? Może byśmy zrobili jakiś taki mini PS3Site? Body spamerą fuc... off ^^

Taki turniej to fajna sprawa, tylko wystarczy że zaloguje się jakiś pajac (body spamer) i po turnieju..... ale jak coś to jestem za

Oczywiście jak cholerne ps przestanie łącza konserwować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×