Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam pytanko odnosnie tego trofa A Fist For Every Face czy mysze wygrac z wszystkimi zawodnikami w FIGHT NOW z Issac Frost i Bishop w wadze ciezkiej tez musza byc pokonani aby trofik wpadl.??? zapewne tryb Champion trzeba zaliczyc na samym poczatku . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanko odnosnie tego trofa A Fist For Every Face czy mysze wygrac z wszystkimi zawodnikami w FIGHT NOW z Issac Frost i Bishop w wadze ciezkiej tez musza byc pokonani aby trofik wpadl.??? zapewne tryb Champion trzeba zaliczyc na samym poczatku . pozdro

Wszystkich oprócz tych zablokowanych. Czyli najpierw przechodzisz Champion mode i później możesz rozwalać każdego. Obojętnie w jakiej wadze będziesz ich pokonywał , trofeum i tak wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich oprócz tych zablokowanych. Czyli najpierw przechodzisz Champion mode i później możesz rozwalać każdego. Obojętnie w jakiej wadze będziesz ich pokonywał , trofeum i tak wpadnie.

oki. fajno wpadlo. dzieki wielkie . pozdro

kurde z tym online to mnie juz wku.........

Edytowane przez krucz(ens)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobylem wszystkie pasy w wadze ciezkiej i caly czas do walki wychodze jako pierwszy a chyba mistrz wychodzi jako drugi? moglby mi ktos powiedziec czemu tak jest i czy uwas tez tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto pierwszy czy drugi wychodzi do ringu to zależy od tego jak uzgodnią w kontrakcie na walkę :P

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobylem wszystkie pasy w wadze ciezkiej i caly czas do walki wychodze jako pierwszy a chyba mistrz wychodzi jako drugi? moglby mi ktos powiedziec czemu tak jest i czy uwas tez tak jest?

Tak jest i nic na to nie poradzisz ;) Jesteś Player 1 a komp teoretycznie Player 2 i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest i nic na to nie poradzisz ;) Jesteś Player 1 a komp teoretycznie Player 2 i tyle :P

Ok ale mialem fight night round 4 i tam mistrz wychodzil jako drugi z tego co pamietam dlatego zdziwilem sie ze tu jest na odwrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi trofeami. Wcześniej ktoś pytał o trofeum za Fight now. Co mam zrobić aby je zdobyć. Mam walczyć jednym wybranym zawodnikiem z wszystkimi dostępnymi w danej kategorii wagowej?

Czy ustawiony poziom trudności ma na to jakiś wpływ? Ja walczę na najwyższym poziome bo na tych niższych to w pierwszej lub drugiej rundzie wygrywałem zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi trofeami. Wcześniej ktoś pytał o trofeum za Fight now. Co mam zrobić aby je zdobyć. Mam walczyć jednym wybranym zawodnikiem z wszystkimi dostępnymi w danej kategorii wagowej?

Czy ustawiony poziom trudności ma na to jakiś wpływ? Ja walczę na najwyższym poziome bo na tych niższych to w pierwszej lub drugiej rundzie wygrywałem zawsze.

Jeśli pytasz ogólnie co to są trofea , to poczytaj tutaj .

Chyba , że chodzi Ci o to konkretne trofeum , to musisz pokonać każdego przeciwnika w trybie Fight Now. To kim będziesz walczył i na jakim poziomie trudności nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku online w końcu udało mi się pokonać Frostayes.gif Kilkanaście razy do tego podchodziłem i muszę powiedzieć, że walka nie jest zbyt trudna. Jedyny problem to nie paść za dużo razy na deski podczas zadawania ciosów na korpus. Po dojściu do 6 rundy niemożliwe jest przegraćwink.gif

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też sprawiła trudności walka z Frostem, być może dlatego, że jestem zupełnym żółtodziobem jeśli chodzi o jakiekolwiek bijatyki. Pomogło mi paradoksalnie włączenie paska "życia" jak miałem mniej niż połowę odchodziłem - później już nie dało się tego przegrać.

Swoją drogą jak już wstanie na nogi PSN zapraszam na sparingi mój nick - GibbsonAFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o trofeum Breaking a SweatZdobądź ocenę Champion w każdej grze treningowej czy musze ogarnac za jednym zamachem wszystkie treningi czy jak mi sie chce lo ??? moze to glupie pytanie ale niemam moich wynikow odziwo zapisanych , a zostal mi tylko 1 trening na ocene Champion :/ pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem internetu to pomyślałem że można zrobić jakieś trofeum. Mam pytanie odnośnie tego w Fight Now

Wcześniej przeczytałem że mam pokonać wszystkich i pokonałem wszystkich bokserów w ciężkiej wadze oprócz tych zablokowanych a trofeum nie wpadło

Jak je zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem internetu to pomyślałem że można zrobić jakieś trofeum. Mam pytanie odnośnie tego w Fight Now

Wcześniej przeczytałem że mam pokonać wszystkich i pokonałem wszystkich bokserów w ciężkiej wadze oprócz tych zablokowanych a trofeum nie wpadło

Jak je zdobyć?

no musisz champion mode pierw przejsc i wtedy pokonac bishopa i frosta w fight now trofik wpadnie bez problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o trofeum Breaking a SweatZdobądź ocenę Champion w każdej grze treningowej czy musze ogarnac za jednym zamachem wszystkie treningi czy jak mi sie chce lo ??? moze to glupie pytanie ale niemam moich wynikow odziwo zapisanych , a zostal mi tylko 1 trening na ocene Champion :/ pozdro

Ja robiłem jak mi się chciało i trofeum wpadło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem jak mi się chciało i trofeum wpadło...

aha to dzieki , a masz jakis sposobik na Heavy Back Combos , na youtube patrzale koles wymiata na x-klocku 3 razy mialem 7850 i juz mnie to irytuje , no za huhu niemoge tego treningu ogarnac !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to dzieki , a masz jakis sposobik na Heavy Back Combos , na youtube patrzale koles wymiata na x-klocku 3 razy mialem 7850 i juz mnie to irytuje , no za huhu niemoge tego treningu ogarnac !!!!

Nawet mi nie gadaj , 2 godziny to męczyłem , mam coś z lewym analogiem i uniki mi nie wychodziły często...

Najbardziej liczy się szybkość , trzeba uważać na side-stepy , bo jeśli go zrobisz za szybko to kombo nie wyjdzie . Ogólnie chyba za bardzo nie mogę Ci tutaj pomóc , musisz próbować aż wyjdzie . Ja to zaliczyłem Frostem , najwięcej punktów nim zdobywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie gadaj , 2 godziny to męczyłem , mam coś z lewym analogiem i uniki mi nie wychodziły często...

Najbardziej liczy się szybkość , trzeba uważać na side-stepy , bo jeśli go zrobisz za szybko to kombo nie wyjdzie . Ogólnie chyba za bardzo nie mogę Ci tutaj pomóc , musisz próbować aż wyjdzie . Ja to zaliczyłem Frostem , najwięcej punktów nim zdobywałem.

no ja Manny.P gram i wlasnie nim tyle pkt uzbieralem :D no wczoraj to prawie pady ropitolilem z nerow wiesz .... 3 godz wczoraj a dzis z godz moze i tez ni huhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są przeciez jakieś jaja..dopiero zaczołem swoja przygode z FN Champion i gram Andre na poziomie PRO...chyba z 50 prób miałem i zajeło mi to z 3 godziny zanim położyłem tego pajaca co trzeba uwazac na jego lewy sierp..masakra..nie mogłem sobie dać rady..heh..teraz Alvarez..Gra jest kozacka..Jestem ciekaw czy wam też tak szło ciężko na PRO z tym pajacem od lewego sierpa..pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są przeciez jakieś jaja..dopiero zaczołem swoja przygode z FN Champion i gram Andre na poziomie PRO...chyba z 50 prób miałem i zajeło mi to z 3 godziny zanim położyłem tego pajaca co trzeba uwazac na jego lewy sierp..masakra..nie mogłem sobie dać rady..heh..teraz Alvarez..Gra jest kozacka..Jestem ciekaw czy wam też tak szło ciężko na PRO z tym pajacem od lewego sierpa..pozdro

Zobaczysz jaka ostatnia walka jest "hardkorowa" ;) Także najlepsze dopiero przed Tobą jeśli chodzi o tryb fabularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są przeciez jakieś jaja..dopiero zaczołem swoja przygode z FN Champion i gram Andre na poziomie PRO...chyba z 50 prób miałem i zajeło mi to z 3 godziny zanim położyłem tego pajaca co trzeba uwazac na jego lewy sierp..masakra..nie mogłem sobie dać rady..heh..teraz Alvarez..Gra jest kozacka..Jestem ciekaw czy wam też tak szło ciężko na PRO z tym pajacem od lewego sierpa..pozdro

Nie jest tak ciężko pograj troche np. w Legacy Mode i zdobędziesz trochę doświadczenia, wtedy w trybie Champion nie będzie tak ciężko. Ja gram drugi raz w Champion Mode na poziomie Champion i jedną walkę wygrałem na punktu. Wszystkie pozostałem wygrałem przez KO. (wszystko za pierwszym podejściem- ale jeszcze nie walczyłem z Frostem- a to napewno nie będzie za jednym podejściem :) )

Trochę treningu i zobaczysz że nawet na najwyższym poziomie gra jest bardzo łatwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do was. Czy FNC ma dobry system walki? Dużo ciosów, taktyki? Trzeba trochę pomyśleć żeby nie nadziać się na gardę przeciwnika? Aha, przy okazji, ile jest bokserów dostępnych w grze? I jak z multi?

Z góry dzięki za odpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie do was. Czy FNC ma dobry system walki? Dużo ciosów, taktyki? Trzeba trochę pomyśleć żeby nie nadziać się na gardę przeciwnika? Aha, przy okazji, ile jest bokserów dostępnych w grze? I jak z multi?

System walki??? hm jest to najlepsza gra tego typu jaka powstała, świetna grafika, licencjonowani bokserzy (54 bez Adamka), dobra muza itd. jeżeli chodzi o system walki to w legacy i champion mode nie ma większego znaczenia bo prędzej czy później przejdziesz wszystkich, natomiast online to już całkiem inna bajka i chyba nie przesadzę jeżeli napisze że właśnie dla tego tą grę się kupuje (strasznie wciąga!!! no może nie przez ostatnie 2 tygodnie :) ) h2h jest bardziej zbalansowane niż owc, można pisać i pisać ale jeżeli lubisz troszkę boks lub sporty walki a dodatkowo rywalizować z innymi to świetny wybór.

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do was. Czy FNC ma dobry system walki? Dużo ciosów, taktyki? Trzeba trochę pomyśleć żeby nie nadziać się na gardę przeciwnika? Aha, przy okazji, ile jest bokserów dostępnych w grze? I jak z multi?

Z góry dzięki za odpowiedzi :P

Tak jak kolega wcześniej pisał grafika spoko muzyka też.

Tryb Champion rewelacja, Lagacy Mode (kariera) spoko ale za pierwszym razem ( jak już stoczysz z 20 walk to jest bardzo łatwo nawet na najwyższym poziomie). FNC to moja pierwsza gra bokserska i na poziomie najwyższym bez problemu wygrywam wszystko max do 3,4 rundy przez KO.

Ostatnio mnie powaliło że Bishopem z średniej wagi pokonałem Frosta (oczywiście waga ciężka) w 4 rundzie przez KO na najwyższym poziomie

Rewelacja to tryb online i tylko w to można pograć jak już się nabędzie wprawy bo tryb single jest po prosu za łatwy. Gdyby w OWC nie było tyle body spamerów to byłoby istne arcydzieło :) no i oczywiście jakby komp losował bokserów na tym samym poziomie.

Wracając do tematu jak chcesz kupić FNC to śmiało, fajna gra a zanim się w niej połapiesz to naprawią już pewnie PSN i będziesz mógł sobie fajnie poboksować online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×