Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj dostałem gierkę, gram Legacy Mode aktualnie ;)

Aktualnie mam staty 4-4, walczę w średniej.

Powiedźcie mi, co robię źle.

Walczę na dystansie aktualnie 10 rund, i po kilku rundach jestem wyrabany i ledwo moj sie rusza i przegrywam, jak to poprawic? Nie pomaga cwiczenie condition, bo zaraz spada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj dostałem gierkę, gram Legacy Mode aktualnie ;)

Aktualnie mam staty 4-4, walczę w średniej.

Powiedźcie mi, co robię źle.

Walczę na dystansie aktualnie 10 rund, i po kilku rundach jestem wyrabany i ledwo moj sie rusza i przegrywam, jak to poprawic? Nie pomaga cwiczenie condition, bo zaraz spada :)

Po ostatniej aktualizacji gry stamina szybko leci na dół... Najlepiej robić sparingi w Skills Training , bo wtedy dostajesz najwięcej xp i ovr utrzymuje się na wysokim poziomie. W Boxer Growth sprawdź , czy nie masz boostów zwiększających szybkość itp. Athletic training w ogóle nie rób , bo to lipa jest. Jak trochę zwiększysz umiejętności boxera , to później będziesz rozwalać wszystkich do 3 rundy max. Na początku powinieneś mieć ovr na poziomie 75-80 . Z czasem będzie większy , a co za tym idzie , kondycja też się poprawi :thumbsup: .

@kozak - Mi się obie gry podobają , więc nie mam zdania , która jest lepsza. Raz gram w T6 , a następnym razem włączamy Fight Nighta i też dobrze się bawimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sprzedałem swoje FNC kilka dni temu, nie dawałem już rady z tą beznadziejnością w OWC, po kilku dniach doszedłem do przyczyny przez którą FNC jest tak słabe pod względem online, otóż chodzi o system punktowania, gdyby za każdą walkę były przyznawane tylko punkty dodatnie czyli dla zwycięzcy wszystko było by pięknie, jest jednak inaczej, za każdą wygraną są dodatnie a gdy się przegra ujemne. Jest to niesamowicie niesprawiedliwe i nie umiem sobie niczym wytłumaczyć dlaczego EA właśnie tak zrobiła. Może się mylę a może nie, ale podajcie mi jakieś gry w których za przegraną punkty w leaderboard zmniejszają się. Gdyby tylko to zostało zmienione granie w sieci nabrało by normalnego wyglądu a nie jak jest teraz ... padaka na całej lini. Jeżeli ktoś może mi podać przynajmniej jeden plus dla takiego systemu jaki jest w FNC to proszę oświećcie mnie. Pozdrawiam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padaka na całej lini...

Prawdę prawisz. Gram dzisiaj pierwszy dzień online i zaczynam się zniechęcać. Ci co zaczynają , chyba sobie darują całą grę na multi , bo cały czas dostaję przeciwnika o większym ovr i lvl niż ja mam. Nie byłoby to złe gdyby ci przeciwnicy normalnie walczyli , a nie spamowali. Z tego co czytałem , to podobno mieli się pozbyć bodyspamerów po ostatniej aktualizacji , a 7 na 10 walk , to właśnie pojedynki z takimi cipk*mi , którzy po przegranej rundzie punktują prostymi w tułów (z tym też powinni coś zrobić , bo zawodnik zamiast się bronić po serii takich samych ciosów na tułów , to bierze wszystko na siebie). Poza tym , po 4 rundzie to już nie walka tylko loteria , kto pierwszy dostanie w ryj ten już nie wstanie , bo stamina jest na poziomie 30%. Dodajmy do tego uciekinierów , za których dostaniemy marne ~130xp i zanim zwiększymy umiejętności naszego pięściarza , to sporo czasu minie. I tak jeszcze długo można by wymieniać...

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę prawisz. Gram dzisiaj pierwszy dzień online i zaczynam się zniechęcać. Ci co zaczynają , chyba sobie darują całą grę na multi , bo cały czas dostaję przeciwnika o większym ovr i lvl niż ja mam. Nie byłoby to złe gdyby ci przeciwnicy normalnie walczyli , a nie spamowali. Z tego co czytałem , to podobno mieli się pozbyć bodyspamerów po ostatniej aktualizacji , a 7 na 10 walk , to właśnie pojedynki z takimi cipk*mi , którzy po przegranej rundzie punktują prostymi w tułów (z tym też powinni coś zrobić , bo zawodnik zamiast się bronić po serii takich samych ciosów na tułów , to bierze wszystko na siebie). Poza tym , po 4 rundzie to już nie walka tylko loteria , kto pierwszy dostanie w ryj ten już nie wstanie , bo stamina jest na poziomie 30%. Dodajmy do tego uciekinierów , za których dostaniemy marne ~130xp i zanim zwiększymy umiejętności naszego pięściarza , to sporo czasu minie. I tak jeszcze długo można by wymieniać...

Stamina faktycznie nie daje już się pobawić po 4 rundzie, jeżeli zaczynasz dopiero grać online to nie masz szans w ogóle, a to dopiero początek, po dojściu do ok 20 levelu dopiero zaczyna się męczarnia, wystarczy, że ktoś wygra z tobą a jest dużo niżej w rankingu to odejmą Ci ze 40 albo 50 pkt, na wyższych poziomach boksera taka ilość punktów to są czasem nawet 3-4 wygrane walki ze średnimi zawodnikami czyli zajmuje to od 1-1,5 godziny (o ile wygrasz) i tracisz tyle czasu na to żeby odrobić tylko tą jedną walkę. Naprawdę system punktacji w tej chwili jest tragiczny i pewnie się nigdy nie zmieni. Ciekaw jestem jak sprawa się ma do MMA, planuje kupić tą najnowszą , która dopiero za kilka tygodni ma wyjść ale jeżeli system punktacji jest taki sam to zrezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier EA robi co roku i takie buble wypuszcza... To się w pale nie mieści , a z tymi uciekinierami to też nie rozumie , taki powinien dostać od razu 2 razy większy spadek lvl niż normalny użytkownik , który mimo że wie iż przegra to kończy walkę jak każdy uczciwy gracz i to się tyczy wszystkich gier. Jak już robią statystyki , trofea czy lvl online , to niech dopracują takie sytuacje , w których ludzie uciekają z serwerów i niech ich odpowiednio "nagradzają" za to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier EA robi co roku i takie buble wypuszcza... To się w pale nie mieści , a z tymi uciekinierami to też nie rozumie , taki powinien dostać od razu 2 razy większy spadek lvl niż normalny użytkownik , który mimo że wie iż przegra to kończy walkę jak każdy uczciwy gracz i to się tyczy wszystkich gier. Jak już robią statystyki , trofea czy lvl online , to niech dopracują takie sytuacje , w których ludzie uciekają z serwerów i niech ich odpowiednio "nagradzają" za to...

niestety ta gra dołuje, najgorsze jeżeli wiesz, że jesteś dobrym graczem a przegrywasz z jakimiś lamusami, uff gry już nie mam i szukam jakiegoś innego multi w którym umiejętności są najważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wyglada ze Story Mode, chce sobie pograc offline powalczyc, w 4 gralem i mi sie bardzo podobalo.. Online nie chce bo mistrzem walk na konsoli nie jestem, wole sie scigac.. Tym bardziej bym sie irytowal ta punktacja jak mowicie, warto ? czy czekac na cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie warto. Gra to totalny dramat, kupiłem niedawno i jestem załamany. Nie spodziewałem się, że jest aż tak źle. Jestem wielkim fanem boksu, a to jest profanacja tej pięknej dyscypliny. Pozostaje czekać, może wysłuchają błagań graczy i wypuszczą jakąś sensowną łatkę. Na tą chwilę FNC jest niegrywalne i w singlu i w multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wyglada ze Story Mode, chce sobie pograc offline powalczyc, w 4 gralem i mi sie bardzo podobalo.. Online nie chce bo mistrzem walk na konsoli nie jestem, wole sie scigac.. Tym bardziej bym sie irytowal ta punktacja jak mowicie, warto ? czy czekac na cos innego?

Gdyby ta gra kosztowała 20 zł to dla samego champion mode i legacy pewnie by i było warto ale 200zł ... :) :) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy mozna uzywac Bokser Share nie wgrywając patch'a?

Jeszcze się muszę zastanowic czy wziasc FNC czy tekken 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzieki za przestroge, zabawe z fnr4 bardzo milo wspominam a tutaj po trailerach zapowiadalo sie jeszcze bardziej miodnie no ale coz.. magia trailerow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzieki za przestroge, zabawe z fnr4 bardzo milo wspominam a tutaj po trailerach zapowiadalo sie jeszcze bardziej miodnie no ale coz.. magia trailerow :/

ej no nie przesadzajcie FNR4 do FNC nie ma porównania, grafa, muza, grywalność, no i spamerów było od groma... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem wszystkie pliki dotyczące FNC a nadal mam patcha bo moge grać przez sieć, ściągać bokserów itd. Co mam zrobić żeby powrócić do wersji pudełkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy istnieje możliwość zdobycia kodu online do gry po sieci bo kupiłem grę ale nie mam kodu bo jest używana i oryginalnego pudełka nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy istnieje możliwość zdobycia kodu online do gry po sieci bo kupiłem grę ale nie mam kodu bo jest używana i oryginalnego pudełka nie było.

Watpie zeby ktos ze znajomych Ci odstapil kod to tez zostaje tylko zakup ale wierz mi, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że jedyna droga to kupienie kodu na PSN za bodajże 36 zł.

Mógłbyś mnie dokładniej nakierować w jaki sposób można kupić ten kod. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Watpie zeby ktos ze znajomych Ci odstapil kod to tez zostaje tylko zakup ale wierz mi, warto.

A jeszcze bardziej warto by było gdyby została możliwość znokautowania przeciwnika, a żeby nie było tego mega szybkiego męczenia się :P No ale coś za coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć czy warto w ogóle kupować tą grę ? Bo tyle co się naczytałem ze EA patch'ami tylko zepsuła tą grę zamiast ją dopracować. A mam duża ochotę pograć w boks, grałem w FNR3 i bardzo mi się podobał. Proszę o odpowiedz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, gra nie przypomina boksu. Zamiast szermierki na pięści, wygrywania rund na punkty mamy tylko polowanie na KO. Albo ja jego albo on mnie. Jako fan boksu jestem zawiedziony, grę kupiłem niedawno i nie były to najlepiej wydane pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki kto ma stosunek do boksu. Do pogrania z kumplami - gra jest zajebista. Wczoraj cały wieczór gralismy ze znajomymi. Nasciaglismy postaci z netu typu gołota, rocky balboa, apollo creed, powietkin i fun byl zajebisty. Jak ktos jednak chce sie wczuwac w realizm, w dodatku grajac jedynie online... to nerwy moze sobie niezle popsuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio kupiłem sobie UFC 2010 i stwierdziłem, że to nie dla mnie bo grze trzeba poświęcić dużo czasu żeby dobrze grać a walki w parterze mnie irytują i to bardzo, większość przegrywam ... dlatego własnie planuje zmianę na FNC i chyba pomimo negatywnych opinii się skuszę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić Mortal Kombat albo Tekken? Te gry przynajmniej nie udają czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat jaki i Tekken to dla mnie gry tylko dla kilka osób jakbym miał sam grać to by mi się szybko znudziło, tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×