Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

w fight nighta znajomi szybciej ogarniaja sposob gry. Zanim w mortalu naucza sie combosów, to zdąży im sie odechciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fight nighta znajomi szybciej ogarniaja sposob gry. Zanim w mortalu naucza sie combosów, to zdąży im sie odechciec.

To chyba masz znajomych nastolatków z ADHD. Nauczenie się jednej postaci to pięć minut. MK (czy inny fighter 2D) to najlepsza rzecz dla znajomych - FNC i inne gry w 3D to gra dla siebie, dużo trenowania by osiągnąć jakiś poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od oceniania moich znajomych racz się powstrzymać.

Widocznie twoi sa na tyle genialni, ze potrafia robic 60% comba po 5 minutach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko zaczołem grac w FNC i chciałbym stworzyc zawodnika swojego i nim trenować. Chodzi mi o to jaką opcję wybrać żeby tym zawodnikiem trenować walczyc itd. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko zaczołem grac w FNC i chciałbym stworzyc zawodnika swojego i nim trenować. Chodzi mi o to jaką opcję wybrać żeby tym zawodnikiem trenować walczyc itd. ??

Możesz np. włączyć Legacy Mode i tam sobie stworzyć pięściarza. To jest tryb kariery , w którym będziesz walczyć , trenować , rozwijać umiejętności swojego fightera itp. Moim zdaniem najlepszy tryb w grze , wiele godzin tam spędziłem. Po ostatnim patchu , gra zrobiła się śmiesznie łatwa , więc pograj chwilę na jakimś poziomie , zobaczysz jak Ci pójdzie i zwiększaj , aż zrobi się ciekawie , bo knockoutowanie przeciwników do max 3 rundy szybko się nudzi i zniechęca do dalszej gry. Jeśli chodzi o Multi , to póki co nie wchodź tam nawet , może wypuszczą jeszcze patcha jakiegoś , to nie będziesz musiał się niepotrzebnie wkurzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz np. włączyć Legacy Mode i tam sobie stworzyć pięściarza. To jest tryb kariery , w którym będziesz walczyć , trenować , rozwijać umiejętności swojego fightera itp. Moim zdaniem najlepszy tryb w grze , wiele godzin tam spędziłem. Po ostatnim patchu , gra zrobiła się śmiesznie łatwa , więc pograj chwilę na jakimś poziomie , zobaczysz jak Ci pójdzie i zwiększaj , aż zrobi się ciekawie , bo knockoutowanie przeciwników do max 3 rundy szybko się nudzi i zniechęca do dalszej gry. Jeśli chodzi o Multi , to póki co nie wchodź tam nawet , może wypuszczą jeszcze patcha jakiegoś , to nie będziesz musiał się niepotrzebnie wkurzać...

A w jaki sposób odblokowuje się pozostałych zawodników??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanko, bo pograłbym sobie w coś z boksem, a FNR4 już ograne do granic można powiedzieć :P Czy w multi w Championie ma znaczenie taktyka, gra na punkty itd. Bo już w poprzedniej części ograniczało się to w sumie do jak najszybszych KO, a i tak z pierwszego trudno było nie wstać i jak dobrze się opanowało wstawanie po nokautach można było rządzić. Czy podobnie jest w FNC, czy znów ADHD w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety walczenie taktyczne, dbanie o defensywę, punktowanie rywala nic nie daje. Walki online wyglądają tak że wygrywa się 2-4 rundy, a później pada od przypadkowego ciosu, tzn z niczego, mimo trzymania szczelnej gardy. Jedyna skuteczna taktyka to polowanie na KO od pierwszego gongu, walczenie taktycznie, techniczne i pięknie dla oka niestety skazane jest na niepowodzenie. Zarówno w multi jak i w singlu na różnych poziomach trudności pojedynek trwa góra 5 rund. To nie jest gra o boksie tylko o szybkich, przypadkowych KO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety walczenie taktyczne, dbanie o defensywę, punktowanie rywala nic nie daje. Walki online wyglądają tak że wygrywa się 2-4 rundy, a później pada od przypadkowego ciosu, tzn z niczego, mimo trzymania szczelnej gardy. Jedyna skuteczna taktyka to polowanie na KO od pierwszego gongu, walczenie taktycznie, techniczne i pięknie dla oka niestety skazane jest na niepowodzenie. Zarówno w multi jak i w singlu na różnych poziomach trudności pojedynek trwa góra 5 rund. To nie jest gra o boksie tylko o szybkich, przypadkowych KO.

No cóż... Szkoda :) Pozostaje oglądanie walk Aliego na youtubie w tej mniej interaktywnej formie. Ale naprawdę nie rozumiem jak można tak okaleczyć boks... Jak się popatrzy na największe walki Aliego właśnie to prawie zawsze dał się bić przeciwnikowi, manipulował nim aż do 10 rundy na przykład i wtedy atakował, a po jednej serii ciosów było po wszystkim. I to była taktyka, a nie ustawianie się, próbowanie zrobić jak najszybszego nokautu, to też było z lekka spartaczone, bo nieważne czy zgarniesz od Tysona czy jakiegoś chudzielca z niższej wagi zawsze wstaje się tak samo. WTF?! Jeżeli jest tak jak mówisz to odpuszczę sobie ten zakup, kasa pójdzie na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób odblokowuje się pozostałych zawodników??

Trzeba przejść tryb Champion Mode na dowolnym poziomie trudności. Wszystkich i tak nie odblokujesz , chyba że kupisz dlc. Jest jeszcze taka opcja , że nie możesz danym zawodnikiem walczyć poniżej lub powyżej dwóch kategorii wagowych i niektórzy mogą być pokazywani jako zablokowani , bo jest także do tego dlc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w takim razie zapytać czy w tym momencie FNR 4 jest lepszy niż FNC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FN4 jest bardziej grywalny, w czwórce miałem wiele niezapomnianych pojedynków czy to z kompem czy online. Wygrywanych 115:113 po 12 rundowej wojnie albo przez KO w ostatniej minucie, przegrywając na punkty.

W FNC to tylko klepanina - szybkie KO i następna walka, bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzę, że dobrze zrobiłem sprzedając moje FNC, powiem Wam tak poczekajcie na następną łatkę i wtedy wszystko się może zmienić (czy na lepsze nie wiem :) ), ja sobie zacząłem pykać w multi Killzone 3 no i zabawa jest przednia nawet nie sądziłem, że coś może przebić FNC ale w sumie ogromna ilość gier na chwilę obecną przebija multi w FNC, przedziwne to dla mnie że EA nic nie chce z tym zrobić a przecież ta gra jest nastawiona na grę w sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku FN Champion byl idealny po prostu perfect. Teraz zmieni z ta krwia choc tak tym sie chwalili przed premiera. OWC, online, multiplayer poprawili ale co z tego skoro sam gameplay sknocili troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku FN Champion byl idealny po prostu perfect. Teraz zmieni z ta krwia choc tak tym sie chwalili przed premiera. OWC, online, multiplayer poprawili ale co z tego skoro sam gameplay sknocili troche.

dokładnie, początkowe FNC było idealne (prócz flasz KO)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem gre na premiere lecz po jakims czasie sie pozbylem.

Co dokladnie zmieniono od wersji pudelkowej?

Ktos wspominal cos o krwi...jest nie ma?

Zastanawiam sie co raz bardziej czy aby znow nie nabyc..albo starsza siostre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku FN Champion byl idealny po prostu perfect. Teraz zmieni z ta krwia choc tak tym sie chwalili przed premiera. OWC, online, multiplayer poprawili ale co z tego skoro sam gameplay sknocili troche.

zgadzam sie w 100%, po tych paczach przestalem wogole grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka:

1.Czy jest do FNC jakiś poradnik taki np. jak do UFC chodzi mi o karierę żeby dobrego boksera zrobić bo czasami mam overal 78 a czasami spada do 70 i nie wiem od czego to zależy. Cały czas robie sparingi trenuje siłę, kondycję itd. w ogóle ile trwa kariera??

2. Wiem, że jest dużo tematów o tym ale brak krwi jest spowodowany tym patchem ostatnim?

Jeżeli by ktoś mógł mi podpowiedzieć co robię źle był bym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka:

1.Czy jest do FNC jakiś poradnik taki np. jak do UFC chodzi mi o karierę żeby dobrego boksera zrobić bo czasami mam overal 78 a czasami spada do 70 i nie wiem od czego to zależy. Cały czas robie sparingi trenuje siłę, kondycję itd. w ogóle ile trwa kariera??

2. Wiem, że jest dużo tematów o tym ale brak krwi jest spowodowany tym patchem ostatnim?

Jeżeli by ktoś mógł mi podpowiedzieć co robię źle był bym bardzo wdzięczny.

Nie wiem ile trwa kariera ogólnie , ale żeby mieć wysoki ovr , to po pierwsze w Boxer Growht musisz mieć usprawnionego pięściarza na max , a jeśli chodzi o treningi , to rób w miarę możliwości tylko Skills Training i wybieraj sparingi np. Open Sparing albo Close the Show. Rób te w których idzie Ci najlepiej , bo ważne żeby zdobyć tyle pkt , aby ukończyć trening na Champion. Atlethic Training nie rób , bo usprawniają tylko jedną rzecz i reszta leci w dół , a co za tym idzie ovr też spada. A brak krwi jest spowodowany patchem , ale jeszcze wcześniejszym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, początkowe FNC było idealne (prócz flasz KO)...

Nie, Flash KO tez bylo w porzadku. Owszem, czasem wpadalo znikad ale taki jest Boks...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Flash KO tez bylo w porzadku. Owszem, czasem wpadalo znikad ale taki jest Boks...

no właśnie problem z tym, że nigdy nie widziałem walki w której ktoś wygrywał 9 rund na pkt i dostał flasza w 10...może się myle :) nie mniej jednak wersja pudełkowa to było coś, ale tak jak już kiedyś pisałem będzie nowa łatka i znowu się wszystko zmieni tylko, że dla mnie już bez różnicy gra sprzedana a strzelanki w multi są nie do zdarcia (jak dla mnie), może następny FN będzie lepszy chociaż co oni mogą lepszego zrobić, grafa spoko, muza spoko, licencje na prawie wszystkich zawodników są ... zmienić system walki w FNC i wszystko gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie problem z tym, że nigdy nie widziałem walki w której ktoś wygrywał 9 rund na pkt i dostał flasza w 10...może się myle :) nie mniej jednak wersja pudełkowa to było coś, ale tak jak już kiedyś pisałem będzie nowa łatka i znowu się wszystko zmieni tylko, że dla mnie już bez różnicy gra sprzedana a strzelanki w multi są nie do zdarcia (jak dla mnie), może następny FN będzie lepszy chociaż co oni mogą lepszego zrobić, grafa spoko, muza spoko, licencje na prawie wszystkich zawodników są ... zmienić system walki w FNC i wszystko gra :)

uwierz byly takie walki...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś do którego roku trwa kariera???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie robienia kariery overal mam 93 a kiedy biore mojego boksera żeby zagrać z kolegą to ma overal 71 i wszystkie skille są 0 o co z tym chodzi??

I jeszcze jedno pytanko czy zrobionym bokserem można grać online czy trzeba spełniać jakieś kryteria??

i o co chodzi z tym skill bo mam już 220/220 i wyskakuje komunikat your boxer has reached his skill level cap for now

czyli juz nie da rady skill powiekszyc??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×