Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc. Zakończyłem karierę z overall 92 a kiedy chcę walczyć w fight now to ma overall 71i jak chcę grać na necie to mojego boksera nie ma. Co z tym zrobić??????????????????

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc. Zakończyłem karierę z overall 92 a kiedy chcę walczyć w fight now to ma overall 71i jak chcę grać na necie to mojego boksera nie ma. Co z tym zrobić??????????????????

Z tym overall sam chciałbym wiedzieć czemu tak jest , ale jeśli chodzi o Multi OWC , to tam trzeba od zera boksera rozwijać , jedynie boosty które wygrałeś w Legacy możesz założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym overall sam chciałbym wiedzieć czemu tak jest , ale jeśli chodzi o Multi OWC , to tam trzeba od zera boksera rozwijać , jedynie boosty które wygrałeś w Legacy możesz założyć.

Zrobiłem zawodnika online i teraz mam pytanko czy jest możliwość zmiany kategorii wagowej??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zawodnika online i teraz mam pytanko czy jest możliwość zmiany kategorii wagowej??

Nie wiem , nie próbowałem. Zawsze możesz sobie nowego boksera zrobić , na początku i tak zbyt ciekawych statystyk nie będziesz mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zadam to pytanie:

Zrobiłem karierę zawodnikiem którego stworzyłem. W karierze overall 92 a kiedy chciałem zagrać z kumplem i wziąść swojego zawodnika to ma overall 71 i wszystkie skill zero. Czy to jest jakiś błąd w grze czy po prostu jest to nie możliwe żeby miał taki ovr jak w karierze???????????. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na standardowych ustawieniach to parodia. Jeżeli cudem nie będzie KO po 3 rundzie oba gracze mają staminę na minimalnym poziomie i mimo, że walą się po pysku przez kolejne rundy, nikt nie jest w stanie zrobić przeciwnikowi absolutnie żadnej krzywdy. Do tego poruszanie jak i wyprowadzanie ciosów jest jak by w zwolnionym tempie. Gracze słaniają się ze zmęczenia a jest to runda 4-5, a wygląda jakby stoczyli dwa 12 rundowe pojedynki pod rząd.

Dopiero później pokombinowałem trochę w ustawieniach stamina i życie na max. Trochę trzeba odjąć siły ciosów. Grało się już dużo lepiej, ale tylko w singlu.

Osobną kwestą pozostają uszkodzenia , które pomimo maksymalnych ostawień są niewidoczne. Gra była reklamowana, że poleje się krew, pamiętam z dema jak już po 3 rundach twarz Cotto przypominała krwawą maskę, ale niestety patch wszystko wyciął. Zostaliśy okradzeni z kluczowego elementu. Złodziejstwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na standardowych ustawieniach to parodia. Jeżeli cudem nie będzie KO po 3 rundzie oba gracze mają staminę na minimalnym poziomie i mimo, że walą się po pysku przez kolejne rundy, nikt nie jest w stanie zrobić przeciwnikowi absolutnie żadnej krzywdy. Do tego poruszanie jak i wyprowadzanie ciosów jest jak by w zwolnionym tempie. Gracze słaniają się ze zmęczenia a jest to runda 4-5, a wygląda jakby stoczyli dwa 12 rundowe pojedynki pod rząd.

Dopiero później pokombinowałem trochę w ustawieniach stamina i życie na max. Trochę trzeba odjąć siły ciosów. Grało się już dużo lepiej, ale tylko w singlu.

Osobną kwestą pozostają uszkodzenia , które pomimo maksymalnych ostawień są niewidoczne. Gra była reklamowana, że poleje się krew, pamiętam z dema jak już po 3 rundach twarz Cotto przypominała krwawą maskę, ale niestety patch wszystko wyciął. Zostaliśy okradzeni z kluczowego elementu. Złodziejstwo!

Heh a trenowałeś kiedyś boks ? Zapewne walisz non stop 3 rundy mase cisów - obejrzyj jakiś pojedynek i porównaj go z grą - w rzeczywistości nie oddaje się ciosów tak często jak na grze(no może nieliczne walki) - ps ostatnia walka Włodarczyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a trenowałeś kiedyś boks ? Zapewne walisz non stop 3 rundy mase cisów - obejrzyj jakiś pojedynek i porównaj go z grą - w rzeczywistości nie oddaje się ciosów tak często jak na grze(no może nieliczne walki) - ps ostatnia walka Włodarczyka :D

Popieram kolegę. Stoczyłem naprawdę kilka zaciętych pojedynków które trwały 10 -12 rund i k.o. nie było tylko decyzja. To zależy jak kto gra ale jak będziesz walił masę ciosów to się zmęczysz i koleś cię moment rozwali ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę. Stoczyłem naprawdę kilka zaciętych pojedynków które trwały 10 -12 rund i k.o. nie było tylko decyzja. To zależy jak kto gra ale jak będziesz walił masę ciosów to się zmęczysz i koleś cię moment rozwali ;p

Jak się gra z cpu i wyprowadza się masę ciosów , to walka kończy się w 1 - max w 2 rundzie , nie ma mowy o zmęczeniu. Przed patchem były 10-12 rundowe pojedynki , trzeba było mieć się na baczności całą walkę , a jak się trafił jeszcze flash knockdawn , to po prostu wisienka na torcie. W tym momencie gra jest zwyczajnie nudna i monotonna , jak dla mnie nie grywalna , ale poczekam jeszcze trochę , może poprawią to co schrzanili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a trenowałeś kiedyś boks ? Zapewne walisz non stop 3 rundy mase cisów - obejrzyj jakiś pojedynek i porównaj go z grą - w rzeczywistości nie oddaje się ciosów tak często jak na grze(no może nieliczne walki) - ps ostatnia walka Włodarczyka :D

te parodie nazywasz walka ?

ciagla wymiana to esencja boksu, ale takie pojedynki sa juz w tych czasach naprawde rzadko, polecam obejrzec walke Castillo - Corrales z 2005r. i powiem krotko, ze ta walka urywa jaja przy samej dupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak panowie teraz jest z tą grą mam demo i jest zajebiste, ale widzę tutaj że po patchu są wielkie afery. Więc opłaca się kupić teraz czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić się opłaca, prosta rzecz. Zawsze przecież mogą zmienić tego patcha na coś co graczom bardziej się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak panowie teraz jest z tą grą mam demo i jest zajebiste, ale widzę tutaj że po patchu są wielkie afery. Więc opłaca się kupić teraz czy nie?

Ja bym na Twoim miejscu nie kupował , online gra jest teraz do bani , a single szybko się nudzi. Po prostu nie opłaca się , poczekaj na nowego patcha , to i gra będzie tańsza :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te parodie nazywasz walka ?

ciagla wymiana to esencja boksu, ale takie pojedynki sa juz w tych czasach naprawde rzadko, polecam obejrzec walke Castillo - Corrales z 2005r. i powiem krotko, ze ta walka urywa jaja przy samej dupie :)

No niedawno była walka tylko kurde zapomniałem kogo chyba Morales - Maidana w pierwszej lub drugiej rundzie była z 10 razy więcej ciosów niż łącznie w walce Włodarczyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, ze teraz bym nie kupil tej gry, jak mozna bylo tak graczy nabic w butelke tymi paczami ? sa one beznadziejne - brak obrazen lub jakies zadrapania jak przy zrywaniu wisni z drzewa (po 10 rundach cepowania), pamietam jeszcze na 1 paczu jak czasami gralem z cepiarzami i np w 8 rundzie przez techniczny przegrywalem bo moja twarz byla bardzo rozbita, wszystko we krwi, a teraz ? kpina.

zmienil sie tez system punktowania wg. mnie na gorszy bijesz haki na korpus i wygrywasz.

no i brak flash KO - co bylo fajne w tej grze, ale nie jednokrotnie potrafilo wyprowadzic z rownowagi, do dzis pamietam pojedynki gdzie przez 6 rund rozbijalem leszcza a on pozniej gasil mnie jednym cepem :) wtedy bylem wkurzony ale brakuje mi tego.

NIE KUPUJ TEJ GRY

pozdro.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, ze teraz bym nie kupil tej gry, jak mozna bylo tak graczy nabic w butelke tymi paczami ? sa one beznadziejne - brak obrazen lub jakies zadrapania jak przy zrywaniu wisni z drzewa (po 10 rundach cepowania), pamietam jeszcze na 1 paczu jak czasami gralem z cepiarzami i np w 8 rundzie przez techniczny przegrywalem bo moja twarz byla bardzo rozbita, wszystko we krwi, a teraz ? kpina.

zmienil sie tez system punktowania wg. mnie na gorszy bijesz haki na korpus i wygrywasz.

no i brak flash KO - co bylo fajne w tej grze, ale nie jednokrotnie potrafilo wyprowadzic z rownowagi, do dzis pamietam pojedynki gdzie przez 6 rund rozbijalem leszcza a on pozniej gasil mnie jednym cepem :) wtedy bylem wkurzony ale brakuje mi tego.

NIE KUPUJ TEJ GRY

pozdro.

nooo to były czasy pierwsze 2 miechy z grą dawały naprawde fajne wrażenia, a teraz hmmm może nowe MMA widziałem zwiastun ale żona będzie wściekła jak zobaczy, że komuś ręke złamałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i brak flash KO - co bylo fajne w tej grze, ale nie jednokrotnie potrafilo wyprowadzic z rownowagi, do dzis pamietam pojedynki gdzie przez 6 rund rozbijalem leszcza a on pozniej gasil mnie jednym cepem :) wtedy bylem wkurzony ale brakuje mi tego.

NIE KUPUJ TEJ GRY

pozdro.

Jak to BRAK flash KO?? Po ostatnim patchu są i wpadają raz częściej a raz rzadziej. Grałem dzisiaj i na 6 stoczonych walk 2 wygrałem poprzez flash KO.

Moim zdaniem jak ktoś non stop napierdala po przyciskach to nie ma żadnej przyjemności z gry gdyż w 3 max w 4 rundzie nie ma już staminy i przegrywa walkę. Natomiast jak ktoś używa mózgu to spokojnie ze staminą do 8 rundy dojedzie (fakt że w 9 i 10 rundzie zawodnicy pełzają po ringu jak ślimaki ale to już inna bajka). Ogólnie LEPIEJ się gra po nowym patchu ponieważ wyeliminował on z gry bandę dzieci, które próbowały wygrać walkę wciskając cały czas jeden przycisk i wyprowadzając cały czas ciosy. W przypadku takiego stylu gry po 3-4 rundzie nie mają już staminy.

Moim zdaniem JAK NAJBARDZIEJ OPŁACA SIĘ KUPIĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to BRAK flash KO?? Po ostatnim patchu są i wpadają raz częściej a raz rzadziej. Grałem dzisiaj i na 6 stoczonych walk 2 wygrałem poprzez flash KO.

Moim zdaniem jak ktoś non stop napierdala po przyciskach to nie ma żadnej przyjemności z gry gdyż w 3 max w 4 rundzie nie ma już staminy i przegrywa walkę. Natomiast jak ktoś używa mózgu to spokojnie ze staminą do 8 rundy dojedzie (fakt że w 9 i 10 rundzie zawodnicy pełzają po ringu jak ślimaki ale to już inna bajka). Ogólnie LEPIEJ się gra po nowym patchu ponieważ wyeliminował on z gry bandę dzieci, które próbowały wygrać walkę wciskając cały czas jeden przycisk i wyprowadzając cały czas ciosy. W przypadku takiego stylu gry po 3-4 rundzie nie mają już staminy.

Moim zdaniem JAK NAJBARDZIEJ OPŁACA SIĘ KUPIĆ

Można nawet do 10 rundy dojść i mieć w miarę dobrą staminę , ale żeby tego dokonać , trzeba obrać sobie styl Counter Puncher i uderzać raz na jakiś czas - jak dla mnie to bez sensu. Nigdy nie grałem z kimś takim , kto naparza cały czas jeden przycisk. Inna sprawa jest , jeżeli ktoś ma styl agresywny , czyli owszem bardzo często wyprowadza ciosy , ale kombinacjami co daje dobry efekt , ale tylko wtedy , gdy mamy bardziej rozwiniętego boksera.

Nie ma co ukrywać , rozpoczynając zabawę w Multi , zaczynamy się zniechęcać do tego tytułu. Połowa walk , to pojedynki z bodyspamerami , przed którymi nasz świeży bokser zwyczajnie nie potrafi się bronić , a druga połowa , to przeciwnicy ze znacznie większym ovr , bądź też uciekinierzy , za których nie zalicza nam wygranej i dostajemy jakieś marne 100-150 xp. Rozwijanie umiejętności naszego pięściarza trwa wieki , a to podstawa żeby sobie radzić z takimi "agentami" i fakt ten jeszcze bardziej odpycha od tej gry.

Jak widać opinie są różne , więc wydaje mi się , że najlepiej będzie , jak zainteresowani zobaczą sobie filmiki z nowym patchem na youtube i sami stwierdzą , czy gra w tym momencie jest warta świeczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać czy w FNC są ustawienia walki a dokładnie "slidery" którymi można kombinować z siła ciosów, wytrzymałością itd. bo tak naprawdę to dużo daje, sam ostatnio dopiero to zauważyłem to w FNR4 :D i walki zaczęły wyglądać realistycznie.

Edytowane przez suveren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są. Jak pokombinowałem to gra się zdecydowanie lepiej.

Można nawet do 10 rundy dojść i mieć w miarę dobrą staminę , ale żeby tego dokonać , trzeba obrać sobie styl Counter Puncher i uderzać raz na jakiś czas - jak dla mnie to bez sensu. Nigdy nie grałem z kimś takim , kto naparza cały czas jeden przycisk. Inna sprawa jest , jeżeli ktoś ma styl agresywny , czyli owszem bardzo często wyprowadza ciosy , ale kombinacjami co daje dobry efekt , ale tylko wtedy , gdy mamy bardziej rozwiniętego boksera.

...

No niestety gra zmusza nas do walki z kontry, a nie każdy to lubi. Zawsze preferowałem taki Paweł Wolak style, czyli siedzenie na przeciwniku od pierwszej do ostatnie rundy. Ale niestety trzeba przyjąć styl Krzyśka Włodarczyka i w ogóle najlepiej nie zadawać ciosów, w obawie o spadki staminy.

Z resztą cała koncepcja że stamina spada od zadawania ciosów jest poroniona. Powinna spadać od otrzymanych ciosów na korpus, takich soczystych na wątrobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to BRAK flash KO?? Po ostatnim patchu są i wpadają raz częściej a raz rzadziej. Grałem dzisiaj i na 6 stoczonych walk 2 wygrałem poprzez flash KO.

Moim zdaniem jak ktoś non stop napierdala po przyciskach to nie ma żadnej przyjemności z gry gdyż w 3 max w 4 rundzie nie ma już staminy i przegrywa walkę. Natomiast jak ktoś używa mózgu to spokojnie ze staminą do 8 rundy dojedzie (fakt że w 9 i 10 rundzie zawodnicy pełzają po ringu jak ślimaki ale to już inna bajka). Ogólnie LEPIEJ się gra po nowym patchu ponieważ wyeliminował on z gry bandę dzieci, które próbowały wygrać walkę wciskając cały czas jeden przycisk i wyprowadzając cały czas ciosy. W przypadku takiego stylu gry po 3-4 rundzie nie mają już staminy.

Moim zdaniem JAK NAJBARDZIEJ OPŁACA SIĘ KUPIĆ

nie jestem dzieckiem - 87rocznik, uzywam glowy i mysle ( po pierwszych 2 miesiacach od premiery bylem bodaj 6 na swiecie OWC HW-spokojnie teraz mnie znajdziesz w top25 mimo iz nie gram od maja)

wg. mnie wcale on nie wyeliminowal dzieci, a dal wielki uklon w strone bodyspamerow, i z racji brak flash ko(lub rzadko) wygrac z takimi jest ciezko i gra zamienia sie w meczarnie z zabawy, bo moj bokser w 5 RUNDZIE "chodzi" jak po calym dniu na budowie,

zrobisz jak zechcesz, ale ta gra tylko Cie zirytuje. I nie jestem jej jakims hejterem, bo parenascie stron wczesniej pisalem, ze to jedna z lepszych gier w jakie gralem - do czasu paczow. dzieki za uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych. My graliśmy z kumplami dla jaj ale większość gier online aktualnie wyglada tak:

2 rundy i nara. Dla beki - gra śmieszna. Pod wzgledem symulacyjnym... zjebali sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc. Zakończyłem karierę z overall 92 a kiedy chcę walczyć w fight now to ma overall 71i jak chcę grać na necie to mojego boksera nie ma. Co z tym zrobić??????????????????

Bo kariera i fight now to dwa inne tryby. Każdego stworzonego boksera możesz edytować i podnieść mu overall. Wchodzisz Boxer Share---> Edit Boxer i wybierasz którego chcesz edytować ---> wciskasz Start i możesz mu rozdać punkty umiejętności podnosząc jego overall tak samo jak w karierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Robię karierę na internecie (owc) i chciałem moim zawodnikiem zagrać head to head (zmierzyć się z ludźmi którzy grają Alim czy Taysonem) no i mojego zawodnika nie ma na liście bokserów czy to błąd z mojej strony czy po prostu nie da się grać zrobionym zawodnikiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sciągać zawodników jak w poprzednich wersjach? jeżeli tak czy jest Andrzej Gołota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×