Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Gołota jest przyzwoicie zrobiony nawet, zawsze jak się nim leje to bardzo szybko już ma głowę we krwi, jak naprawdę :) Ale niestety nie ma dobrze zrobionego Adamka :/ Też próbowałem robić, ale jedyne co wyszło realnie to szlafrok i spodenki czarno - pomarańczowe z napisem portfel.pl :D I oczywiście rękawice takich jakich aktualnie używa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem z przeskoczeniem do wyższej kategorii wagowej. Po zdobyciu 3 pasa, a dokładniej po wygranej walce o 3 pas wyskakuje mi okienko z komunikatem o przymusowej walce w obronie tytułu. A w tym samym dniu przychodzi sms z propozycją walki w wyższej kategorii wagowej... Oczywiście z obrony pasa nie da się zrezygnować, a po wygranej walce gdy próbuje zgodzić się na walkę z cięższym jest już za późno :confused: Odpalałem starszy zapis gry i walczyłem ze słabszymi bokserami przed walką o 3 pas żeby przedłużyć czas z myślą że to coś da lecz niestety zawsze wyskakuje ta nieszczęsna obrona pasa, i w ten sam dzień sms o catchweight fight. Wie ktoś może co mogę zrobić żeby ruszyć do przodu? Z góry dzięki! Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem z przeskoczeniem do wyższej kategorii wagowej. Po zdobyciu 3 pasa, a dokładniej po wygranej walce o 3 pas wyskakuje mi okienko z komunikatem o przymusowej walce w obronie tytułu. A w tym samym dniu przychodzi sms z propozycją walki w wyższej kategorii wagowej... Oczywiście z obrony pasa nie da się zrezygnować, a po wygranej walce gdy próbuje zgodzić się na walkę z cięższym jest już za późno :confused: Odpalałem starszy zapis gry i walczyłem ze słabszymi bokserami przed walką o 3 pas żeby przedłużyć czas z myślą że to coś da lecz niestety zawsze wyskakuje ta nieszczęsna obrona pasa, i w ten sam dzień sms o catchweight fight. Wie ktoś może co mogę zrobić żeby ruszyć do przodu? Z góry dzięki! Pozdr!

Ja jak grałem , to obronę pasa miałem co drugą walkę. Za pierwszym razem przyszły obie wiadomości na raz , tak jak Tobie ale skasowałem tą propozycję i następną , którą dostałem mogłem przyjąć. A robisz to dla trofeum czy jak? Bo jeśli tak , to łatwiej i szybciej dojść do GOAT w wadze ciężkiej , tam nie trzeba przechodzić do wyższej kategorii , tyle tylko że musiałbyś robić od nowa.

Jeżeli nadal będą przychodzić wiadomości jednocześnie , to przegraj walkę , tak żeby pasy stracić i później wygraj je ponownie. Powinno to pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem , to obronę pasa miałem co drugą walkę. Za pierwszym razem przyszły obie wiadomości na raz , tak jak Tobie ale skasowałem tą propozycję i następną , którą dostałem mogłem przyjąć. A robisz to dla trofeum czy jak? Bo jeśli tak , to łatwiej i szybciej dojść do GOAT w wadze ciężkiej , tam nie trzeba przechodzić do wyższej kategorii , tyle tylko że musiałbyś robić od nowa.

Jeżeli nadal będą przychodzić wiadomości jednocześnie , to przegraj walkę , tak żeby pasy stracić i później wygraj je ponownie. Powinno to pomóc.

Ok dzięki wielkie, spróbuje tych opcji. Chciałem zdobyć trofeum, ale też powalczyć z innymi zawodnikami. Z chęcią stworzę jeszcze jakiegoś ciężkiego i zagram od nowa - sama frajda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołota jest przyzwoicie zrobiony nawet, zawsze jak się nim leje to bardzo szybko już ma głowę we krwi, jak naprawdę :) Ale niestety nie ma dobrze zrobionego Adamka :/ Też próbowałem robić, ale jedyne co wyszło realnie to szlafrok i spodenki czarno - pomarańczowe z napisem portfel.pl :D I oczywiście rękawice takich jakich aktualnie używa ;]

Ja szukałem gołoty i nie mogłem znaleść. Gdzie szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxer Share... Ja i tak nie walczę, bo go nie lubię zbytnio :D Jest mnóstwo Gołot do ściągnięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem dzisiaj 2 walki ranked match i powiem wam, ze ni hu.. nie rozumiem jak ci sędziowie punktuja np. runda ja 58 ciosow w roznych plaszczyznach - typ 30 z czego 80& to haki, i co ? przegrywam runde 9-10, przeciez to jest poraniona gra po tych paczach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi everyone, here is the latest update from the Dev Team:

The Dev Team is currently working on another Tuner Set with the goal of primarily addressing the following issues:

1. Lack of damage (cuts, swelling, etc)

2. CPU boxer stamina in offline matches

3. Judges scoring logic

4. Block effectiveness

For those who have been asking, future DLC is highly unlikely in terms of new boxers, venues, modes, etc.

In addition, no further patches are planned at this time.

Thanks to the entire community for your continued support and for voicing your concerns as we continue to improve Fight Night Champion!

- The Devs

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/5320789.page

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać jak tam Fight Night: Champion po nowym patchu, jest lepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się zrozumieć:

- trwają prace nad innymi ustawieniami ( Tuner Set ) (?) 1) uszkodzenia, 2) stamina w offline, 3) sędziowanie 4)efektywność bloku

- nowych DLC raczej nie będzie

- na obecną chwilę patche nie są planowane

- dziękują za wsparcie :biggrin:

Jakby ktoś potrafił trochę dokładniej przetłumaczyć to byłbym wdzięczny. Inni pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze przetłumaczyłeś ;D jak wyjdzie patch to chyba biorę tę gierkę bo się mocno napaliłem, z tego co piszą wróci krew ale ciekawe w jakich ilościach ;D

Edytowane przez suveren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopuki nie naprawia sedziowania doputy ja tego gowna wiecej nie wlacze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00, widziałem Cię ostatnio w pokoju w Fifie 11, przerzuciłeś się na fife ? :> Może jakiś spar ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00, widziałem Cię ostatnio w pokoju w Fifie 11, przerzuciłeś się na fife ? :> Może jakiś spar ? :P

nie wiem czy mozna nazwac to przerzuceniem, mam rozegranych 1,8k meczy , dodaj mnie na psn, a napewno zagramy (piachu00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano! Wiecie jak podnieść statystyki- siła, szybkość, kondycja itd (nie licząc bootsów zdobywanych w Legacy Mode) w trybie OWC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano! Wiecie jak podnieść statystyki- siła, szybkość, kondycja itd (nie licząc bootsów zdobywanych w Legacy Mode) w trybie OWC?

Walcz , walcz i jeszcze raz walcz. Musisz zdobywać jak najwięcej punktów xp i ulepszać umiejętności boksera w Boxer Growth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam, jakieś zmiany na lepsze po nowej łatce??? zastanawiam się nad kupnem kolejny raz FNC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stalem sie posiadaczem tej gry, nie mozna grac online za darmo, trzeba jakies haslo kupowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robinson napisał:

no i jak tam, jakieś zmiany na lepsze po nowej łatce??? zastanawiam się nad kupnem kolejny raz FNC :)

Żadnej łatki nie było...

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stalem sie posiadaczem tej gry, nie mozna grac online za darmo, trzeba jakies haslo kupowac?

Jest Online-Pass

Jeżeli kupiłeś używkę musisz zakupić na PSN Store albo od innej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Online-Pass

Jeżeli kupiłeś używkę musisz zakupić na PSN Store albo od innej osoby.

A w fight night round 4 też jest czy nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś ma dzisiaj problemy z grą w sieci w FNC ?? Próbuje zagrać, ale wyskakuje jakiś błąd serwerów EA, w którym podają, żeby próbować później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie. Gram karierę OWC w wadze ciężkiej i czy istnieje możliwość żeby zrobić nowego boksera w wadze cięzkiej i grać nim od nowa??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×