Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie. Gram karierę OWC w wadze ciężkiej i czy istnieje możliwość żeby zrobić nowego boksera w wadze cięzkiej i grać nim od nowa??

Da rade, ale musisz wykasować wcześniejszego zawodnika. W menu OWC trzeba wcisnąć kwadrat (remove boxer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś jak najlepiej zrobic boksera, chodzi o skille naładowałem 220 skill i doszedłem do 88 overall miałem jab head, prosty , lewy i prawy hook, blok, hak, heart, na max a reszte skilli po trochu na inne umiejetnosci. Czy dobrze zrobilem czy mozna jakos lepiej zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś jak najlepiej zrobic boksera, chodzi o skille naładowałem 220 skill i doszedłem do 88 overall miałem jab head, prosty , lewy i prawy hook, blok, hak, heart, na max a reszte skilli po trochu na inne umiejetnosci. Czy dobrze zrobilem czy mozna jakos lepiej zrobic??

Ja pakuje w te ciosy które najczęściej używa. Chin, body, head movement i blocking jak i combination, przyda się na maksa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie zmienic wage z polciezkiej na ciezka i grac nadal tym samym boxerem? Jak teraz beda sie nabijac OVR skoro umiejetnosci sa na 220 i wiecej sie nie da, a i wciąz mamlevel 1 z 99 jak z tym sobie poradzic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie zmienic wage z polciezkiej na ciezka i grac nadal tym samym boxerem? Jak teraz beda sie nabijac OVR skoro umiejetnosci sa na 220 i wiecej sie nie da, a i wciąz mamlevel 1 z 99 jak z tym sobie poradzic? :)

Da się zmienić, ale musisz zacząć karierę od nowa...

Żeby levelować w OWC trzeba wygrywać walki pod rząd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem FNC po kilku tyg. przerwie i pobrała mi się aktualizacja.

Zagrałem jedną walkę przez internet, z tego co zauwazylem mozna łatwiej rozcinać łuk, ogólnie rozcięcia :)

Nie wiem jak było przed wielką aktualizacja za czasów pudełkowej wersji, wiec niech ktoś porówna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, napiszcie chłopaki co tam słychać w FNC, pomimo tego że grę sprzedałem to myślę żeby ją jeszcze raz kupić (strasznie ciągnie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę OnLine.

Wrażenia::

hm... stamina spada mniej, dużo mniej, wcześniej jak walczyłem powoli i stamina spadała o 2-3 % to teraz mi rośnie o tyle :)

Raczej jest to plus, bo stamina była uciążliwa.

Rozcięcia są częstsze, lecz jak narazie przez TKO nie wygrałem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozegrałem 4 walki i w każdej miałem pękniety łuk, ale udało mi się wygrać przez kontuzje przeciwnika.

PS. Mam problem ze zdobyciem trofea: Fist for Every Face. Wygrałem z 69 zawodnikami w Fight now. Grałem na 2 playerów. Przeglądałem sieć i znalazłe liste zawodników http://is-what-we-like.com/fight-night/fightnight.pdf

Pokonałem wszystkich znajdujących się na tej liście, oprocz 2 ostatnich (Savon i Brooks). Da się ich odblokować? I czy są wymagani do tego Trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktora wage polecacie do grania najbardziej? Teoretycznie lzejsza -> szybsze ciosy ale mniej silne a czym ciezsza waga to automatycznie na odwrot. Pytam dlatego ze chcialbym stworzyc swojego boksera ktorym bede gral do konca no ale wlasnie nie moge sie zdecydowac ktora wage wybrac wiec pytam Was bo moze znacie jakies plusy i minusy grajac w online czego ja jeszcze nie doswiadczylem podczas tej gry. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej ciężką. Najwięcej graczy gra tą wagą, nie trzeba długo czekać aż znajdzie przeciwnika

Zna ktoś odpowiedź na moje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozegrałem 4 walki i w każdej miałem pękniety łuk, ale udało mi się wygrać przez kontuzje przeciwnika.

PS. Mam problem ze zdobyciem trofea: Fist for Every Face. Wygrałem z 69 zawodnikami w Fight now. Grałem na 2 playerów. Przeglądałem sieć i znalazłe liste zawodników http://is-what-we-li.../fightnight.pdf

Pokonałem wszystkich znajdujących się na tej liście, oprocz 2 ostatnich (Savon i Brooks). Da się ich odblokować? I czy są wymagani do tego Trofea?

jeżeli myślisz o zrobieniu platynki w FNC to jest to chyba niemożliwe, z tego co wiem nikt jeszcze nie osiągnął 60 levelu w OWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej ciężką. Najwięcej graczy gra tą wagą, nie trzeba długo czekać aż znajdzie przeciwnika

Zna ktoś odpowiedź na moje pytanie?

w takim razie ciezka :) Napisz do mnie to moze jak sie podszkole to na jakas walke sie ustawimy ;) Poki co troche bardziej mecze teraz MMA bo nie moglem FNC Frosta przejsc i troche sie zirytowalem i dalem luzu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej forumowicze

to jak, wyszedł jakiś kolejny patch niedawno?Można grę zaktualizować,żeby była grywalna?Z tego co tu czytałem,to po którymś patchu wiele osób przestało grać w FNCh,bo zrobił się mało realistyczny.Ja mam cały czas wersję bez żadnych uaktualnień,więc się zastanawiam czy to,co ostatnio można pobrać zmienia grę w niezłe, bardziej realne mordobicie...A może dodali tylko rozcinanie łuku brwiowego??Dzięki z góry za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twarzy znowu można utluc kotleta, co cieszy niezmiernie. Co do samej rozgrywki to powinien się wyopowiedzieć ktoś bardziej ogarnięty. W h2h wiekszosc walk z tysonem przegrywam w okolicach 2 rundy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twarzy znowu można utluc kotleta, co cieszy niezmiernie. Co do samej rozgrywki to powinien się wyopowiedzieć ktoś bardziej ogarnięty. W h2h wiekszosc walk z tysonem przegrywam w okolicach 2 rundy :P

dzięki za info.Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat zmian po patchu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w porownaniu do tego co bylo to ta aktualizacja jest na +, obrazenia wrocily, stamina nie ucieka tak szybko, flash ko jeszcze nie zaznalem (to akurat nie jest plusem:) )

pierwsze rundy czasami to wojna na wyniszczenie i kto ma wiecej szczescia lub umiejetnosci wygrywa :) tyson jest lekko naduzywany przez graczy z powodu tego ze jest czolgiem :) ogolnie na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu Ty duzo grales OWC. W co najbardziej się opłaca ładować pkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tak samo aktualizacja na plus. Najlepsze sa walki na gole piescie, tam mozna dopiero niezla masakre zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pobrać jakiegoś dobrego Adamka z Boxer Share? Od jakiego usera jest najlepszy?

Pobrałem najpopularniejszego i.. w ogóle nie podobny, overall ma 86 co jest dla mnie zdecydowanie za wysokim, wzrost też ma za duży.

Btw. Te postaci z Boxer share rządzą :D 2Pac, bieber, hitler, harry potter :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w porownaniu do tego co bylo to ta aktualizacja jest na +, obrazenia wrocily, stamina nie ucieka tak szybko, flash ko jeszcze nie zaznalem (to akurat nie jest plusem:) )

pierwsze rundy czasami to wojna na wyniszczenie i kto ma wiecej szczescia lub umiejetnosci wygrywa :) tyson jest lekko naduzywany przez graczy z powodu tego ze jest czolgiem :) ogolnie na +

@piachu00

dzięki za info.Czyli jak mam "gołą" grę ,bez patchy,to teraz można uaktualnić i nadal gra będzie miodna..Ok,tak zrobię.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem pierwszy raz na tym nowym "patchu". O dziwo nic się nie ściągało, żadna aktualizacja. Ale gra od razu mnie zaskoczyła... Pierwsza walka i TKO, 6 runda i sędzia przerwał, gdyż Nichols za bardzo krwawił, po kilku walkach powtórzyłem to z Hayem (Walczę Vitkiem Kliczko). Był też moment, gdy dostawałem wszystkie rundy, krwawiłem na potęgę, zadałem cios i po walce :) Teraz gra się genialnie :D

Flash K.O miałem dzisiaj Vitkiem 2 razy, raz jak wyżej opisałem, a drugi to po prostu czysto trafiony słynny prawy ( Adamkowi niestety też słynny ;/ ) Kliczki :D

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×