Skocz do zawartości
xxxkowal

zwrot ps3 w saturnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Niee ludzie dajcie spokoj. Lepiej niech poczeka ( a raczej dozyje ) PS 10 ! Wtedy bedzie mialo nazwe Super Ultra XgH22402-f093g i bedzie rozmairow ... 10 groszowki.

A tak na serio. Lepiej zostaw to co masz. Zobaczysz wyjdzie ta i beda problemy jak z Xem przegrzewanie i takie tam. Ja bym wzial ta. Najwiecej trudu zostalo wlozone w to pierwsze prawdziwe PS3 ! A tam to jakies tanie przerobki. A jak ci tak bardzo zalezy to wez zbieraj juz na ps4. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg nie po prostu kupiłem 5 dni temu ps3 a potem dowiaduje sie ze niedługo ma wyjść lepsza wersja Czarnucha.....Czekam na tą lepszą, kupuję a potem niech sie dzieje o chce : ), bo jej już nie wymienie . Gdybym kupił ps3 miesiac temu to bym nie wymieniał czaicie ?! Tyle się już naczekałem to poczekam te pare tygodni

Temat do zamknięcia, bo właśnie z 15 min jadę do saturna : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIRST!

loooool

ale ona nie jest lepsza.

sa za to spore szanse ze bedzie bardziej awaryjna.

i nie wyjdzie ona za miesiac ani za dwa.

c-z-a-i-s-z? (skad ty bierzesz takie slowa?)

do ciebie nic nie dociera, prawda?

ffs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś, juz nie jestes smieszny, tylko żenujacy. Kilka tygodni. Nie chlopcze, kilkanascie miesiecy. Ale czekaj, czekaj, my bedziemy juz totalnymi pr0 gamerami, a Ty kupisz sobie wtedy swoje zajefajne PS3 45nm, ktore od razu Ci sie spali Bo tak to jest z miniaturkami. Daja za slabe chlodzenie i dzieje sie jak sie dzieje. Chociazby duza awaryjnosc PS3 40Go, czyli tego w 65nm. Co ciekawe te w 90nm chyba w ogole nie padaja. No ale Twoja sprawa, bedziesz żałowal.

Jeszcze raz powtorze, ze technologia 45nm nie znaczy ze jest lepszy, tylko mniejszy. Zreszta rob jak chcesz, potem bedziesz płakał, ze dales dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej w sumie to mnie przekonaliście : ) zostaje przy swoim : ))

Pozdro ! : )

edit: dziękuję wszystkim za wypowiedz : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhe przeczytalem caly topic od poczatku do konca i niezle sie usmialem podczas lektury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, nie wiem skąd się tacy ludzie biorą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Okej w sumie to mnie przekonaliście : ) zostaje przy swoim : ))

A jak inaczej, miałeś przeciw sobie całą polską społeczność PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehh, nie wiem skąd się tacy ludzie biorą

Ja jestem normalny, a ty ? Po prostu lubię mieć nowszy sprzęt (upgrade kompa co pół roku plx) ; ) i mi tego nie zabronisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem normalny, a ty ? Po prostu lubię mieć nowszy sprzęt (upgrade kompa co pół roku plx) ; ) i mi tego nie zabronisz

on jest doskonaly!

i to z postu na post wyraznie coraz lepszy, dajcie mu jakies konto VIP czy cos, zasluzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompa co pol roku wymieniasz? ciekawe jak bedziesz mial wiecej niz te 14lat to jak czesto bedziesz samochod zmienial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma takie potrzeby to nie widze przeszkod.

Ale takie czekanie na PS3 w nowszej technologii to jest zupelnie inna bajka. Bo o ile kupujac nowego kompa widzimy zauwazalny wzrost wydajnosci, to na PS3 go nie widzimy, bo go nie ma. Konsola sprawuje sie tak jak sie sprawowala, wyglada tak samo, nie ma dodatkowych funkcji... a jedynie ma slabszy wiatrak. A nowy komputer to juz jest widoczna modernizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×