Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już pisał, że miał Smoczą Zbroją i mu nie wpadały. Lepiej nie ryzykować:confused:

Ja cały czas noszę i wszystkie pucharki wpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, miał ktoś z was problem z trofeum Deja vu ? odtwarzałem już kilka krotnie sekwencje i nic sie nie dzieje, inne trofea wpadają normalnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedy pozwoliłem by gra przed instalacją sciągnęła patcha i dopiero się zainstalowała skończyło, że większość pucharków nie wpadała dopiero za 4 chapter mi wpadł - znalazłem na necie stwierdzenie, że grę trzeba zainstalować najpierw bez żadnych patch'y i dopiero wtedy je zainstalować. I okazało się nagle, że wszystkie pucharki wpadały od razu (z tym, że grę musiałem zacząć od nowa) co zresztą jest bardzo ładnie udokumentowane na moim gamecard'zie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, miał ktoś z was problem z trofeum Deja vu ? odtwarzałem już kilka krotnie sekwencje i nic sie nie dzieje, inne trofea wpadają normalnie:)

New game daj i przejdz kawałek po czym odtwórz sekwencje. Powinno pomóc gdyż mi dwa trofea też nie zaliczyło a new game pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, na new game udało się zdobyć trofeum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś za 50 dolców kupiłem nówkę w sklepie. Nie mogę się doczekać, kiedy zagram. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Poprzednie dwie odsłony cholernie mi się podovają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś za 50 dolców kupiłem nówkę w sklepie. Nie mogę się doczekać, kiedy zagram. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Poprzednie dwie odsłony cholernie mi się podovają.

Jeśli podobały ci się dwie poprzednie odsłony to nie ma szans żeby nie spodobał ci się Brotherhood. :thumbsup: Wiem po sobie.

Oprócz wspaniałej i wciągającej fabuły jest jeszcze multi, od którego nie można się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was jak sprawdzić które premie się wykonało a które nie ? (multi player)

Edytowane przez kuiba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was jak sprawdzić które premie się wykonało a które nie ? (multi player)

Nie ma możliwości sprawdzenia ( UBI chyba zapomniało :tongue:) , tylko zapamiętać i zapisać, niektóre premie sprawdzisz w wyzwaniach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, na new game udało się zdobyć trofeum :)

Gorzej jak Ci czegoś nie zaliczy na MP. Miej nadzieję że takie coś się nie zdarzy bo wtedy jest kicha a nie wszystko udaje się powtórzyc od tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy aby dostac pucharek "Pamiec Doskonala" to czy musze miec pelne synchronizacje w sekwencjach, misjach pobocznych, kryjowek templariusza, legowisk romulusa i machin leonardo? Czy wystarcza tylko sekwencje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy aby dostac pucharek "Pamiec Doskonala" to czy musze miec pelne synchronizacje w sekwencjach, misjach pobocznych, kryjowek templariusza, legowisk romulusa i machin leonardo? Czy wystarcza tylko sekwencje??

Wystarcz tylko sekwencja.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Do tej pory tylko czytałem, ale w końcu nie wytrzymałem i piszę.

Czy macie problem w multi, po zainstalowaniu "cudownego" patcha (2.02)? Konkretnie chodzi mi o zniknięcie informacji o poziomach przeciwników. Poza tym w cudowny sposób "poprawia" zapisywanie w profilu zdolności, atutów i premii w taki sposób, że ich nie zapisuje i po wejściu do multi trzeba wszystko od nowa za każdym razem przeklikać. Spotkał się ktoś z tym? Normalnie szlag może trafić po takich "poprawkach" :verymad:.

Edytowane przez DarthJoe666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Do tej pory tylko czytałem, ale w końcu nie wytrzymałem i piszę.

Czy macie problem w multi, po zainstalowaniu "cudownego" patcha (2.02)? Konkretnie chodzi mi o zniknięcie informacji o poziomach przeciwników. Poza tym w cudowny sposób "poprawia" zapisywanie w profilu zdolności, atutów i premii w taki sposób, że ich nie zapisuje i po wejściu do multi trzeba wszystko od nowa za każdym razem przeklikać. Spotkał się ktoś z tym? Normalnie szlag może trafić po takich "poprawkach" :verymad:.

Niestety mam to samo. :| Po każdym wyjściu z menu multi muszę ustawiać wszystkie profile oraz wyposażenie postaci. Informacje o poziomach raz mam, a raz nie, zamiast nich pokazuję się Templar Score. Generalnie ten patch dał więcej złego niż dobrego. Jeszcze co do tych poziomów przeciwników, to może i nie jest to do końca złe rozwiązanie, bo chyba każdy woli być w teamie z osobami na 50 lev, a nie na 15. Dzięki temu, że nie widać poziomów nie ma "przebierania" w lev innych graczy. Tyle ode mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do problemu

Mam nadzieje, że przy kolejnej rywalizacji ala capture the flag dadza takze łatke na ten problem

łatke na łatke :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarcz tylko sekwencja.

Pozdrawiam.

Jak już mowa o tym, otrzymuje się coś za 100% synchronizacji w AC:Brotherhood? Bo szczerze mówiąc mam jakieś 70 parę a trofeum z tym nie widziałem więc zbytnio nie martwiłem sie tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dzisiaj Black Opsa na Brotherhooda w Świecie Gier, ale widzę że pudełko i intrukcja są po niemiecku. Czy gra będzie miała wybór języka? Wolę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o tym, otrzymuje się coś za 100% synchronizacji w AC:Brotherhood? Bo szczerze mówiąc mam jakieś 70 parę a trofeum z tym nie widziałem więc zbytnio nie martwiłem sie tym.

Pewnie jakaś nagroda jest, ale nie ma wpływu na trofea. Wystarczy jedna sekwencja na 100%.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, nie wiem co powiedzieć, myślałem że dwójka jest mistrzem, jednak ta gra po prostu jest tym czymś najlepszym, jestem w stanie wprost szoku po końcówce i uświadomieniu sobie jaka ta gra jest niesamowita. Tyle pytań bez odpowiedzi, tyle sprzeczności i czynów pozostawionych pod znakiem zapytania.

A muzyka, wprost kontynuacja świeżości i epickości rodem z dwójki, ta gra jest tym czymś, czymś co wyszło im po raz trzeci (jedynkę zaliczyłem ze względu na końcówkę i początek "jabłka" itp.)

Naprawdę nie wiem co powiedzieć, emocje były i nadal są, serię nadal kocham jak kochałem, to jest po prostu coś co zasłuży na miano gry roku.

Nigdy jeszcze nie byłem pod takim wrażeniem, nawet po Red Dead Redemption, nie rozumiem ludzi którzy kupili Brotherhooda nie przechodząc poprzednich części, totalna głupota no ale cóż.

189zł wydane w jak najbardziej świetny sposób, polecam każdemu fanowi serii, nie mówię nic co mogło by zespoilerować grę, tylko moją bardzo pozytywną opinię, końcówka - zupelnie co innego od tego co oczekiwałem, czemu ja się pytam? Jabłko ma taką moc, a Bogowie - Duchowie chcą zreperować świat, który jest źle rozpoczętym i zakończonym światem? Tyle pytań widniejących pod znakiem zapytania, gdyby nie zabugowany (niedziałający) multiplayer i cutscenki, w których Ezio się nie przebiera jak powinien to gra by była po prostu jeszcze miodniejsza, omijam teraz bugi i inne pierdoły bo grze się należy zdecydowane 10/10, ocena 8- czy 7+ to jakieś nieporozumienie, jestem kolejnym graczem który po raz trzeci jest cholernie zadowolony z zakupu gry z jednej z najbardziej ulubionych serii gier, no teraz trzeba kontynuować 50% gry poprzez odbudowania, dolevelowania gildii i oczywiście powtórzeniu KAŻDEJ misji, dopóki nie będzie 100% :)

Coś czuję, że jeszcze będę do tej gry wracał duuużo razy ;)

WIELKIE I REKOMENDOWANE POLECAM

Edytowane przez Vulcan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, nie wiem co powiedzieć, myślałem że dwójka jest mistrzem, jednak ta gra po prostu jest tym czymś najlepszym, jestem w stanie wprost szoku po końcówce i uświadomieniu sobie jaka ta gra jest niesamowita. Tyle pytań bez odpowiedzi, tyle sprzeczności i czynów pozostawionych pod znakiem zapytania.

A muzyka, wprost kontynuacja świeżości i epickości rodem z dwójki, ta gra jest tym czymś, czymś co wyszło im po raz trzeci (jedynkę zaliczyłem ze względu na końcówkę i początek "jabłka" itp.)

Naprawdę nie wiem co powiedzieć, emocje były i nadal są, serię nadal kocham jak kochałem, to jest po prostu coś co zasłuży na miano gry roku.

Nigdy jeszcze nie byłem pod takim wrażeniem, nawet po Red Dead Redemption, nie rozumiem ludzi którzy kupili Brotherhooda nie przechodząc poprzednich części, totalna głupota no ale cóż.

189zł wydane w jak najbardziej świetny sposób, polecam każdemu fanowi serii, nie mówię nic co mogło by zespoilerować grę, tylko moją bardzo pozytywną opinię, końcówka - zupelnie co innego od tego co oczekiwałem, czemu ja się pytam? Jabłko ma taką moc, a Bogowie - Duchowie chcą zreperować świat, który jest źle rozpoczętym i zakończonym światem? Tyle pytań widniejących pod znakiem zapytania, gdyby nie zabugowany (niedziałający) multiplayer i cutscenki, w których Ezio się nie przebiera jak powinien to gra by była po prostu jeszcze miodniejsza, omijam teraz bugi i inne pierdoły bo grze się należy zdecydowane 10/10, ocena 8- czy 7+ to jakieś nieporozumienie, jestem kolejnym graczem który po raz trzeci jest cholernie zadowolony z zakupu gry z jednej z najbardziej ulubionych serii gier, no teraz trzeba kontynuować 50% gry poprzez odbudowania, dolevelowania gildii i oczywiście powtórzeniu KAŻDEJ misji, dopóki nie będzie 100% :)

Coś czuję, że jeszcze będę do tej gry wracał duuużo razy ;)

WIELKIE I REKOMENDOWANE POLECAM

O toś pojechał i to ostro, gościu. Pozwolę się nie zgodzić, ja to widzę tak: Jedynka była częścią potwornie zabugowaną i nudną. Tragiczny model jazdy konnej i idiotyczny patent z wieżami rozmieszczonymi pomiędzy miastami. Na dodatek podróż była ograniczona potworną liniowością, więc jest kompletnie zbędna, walką można się znudzić po trzecim pojedynku.

Dwójka jest lepsza, jednak detekcja kolizji zawodzi, gra ma średnio napisane dialogi, powtórnie słabo rozwiązaną jazdę konną.

Nie zrozum mnie źle, AC lubię jako serię, jednak nie nazwałbym jej nigdy grą kultową,

Zestawiać z RDRem ? No co Ty, RDR to najlepszy free-roam jaki powstał na tę generację, z wielowątkową fabułą, wciągającą i zaskakującą, świetnie napisanymi postaciami iprzyjemnym systemem strzelania.

Po prostu tych gier nie da się porównać.

A fabuła w AC II jest bardzo dobra, ma ciekawe wątki, jednak nie wciągnęła mnie aż tak mocno. Po prostu po wbiciu platyny odczuwam niekłamana obrzydzenie do tej gry i chciałbym jak najszybciej pozbyć się pudełka z Eziem na okładce.

Takie jest moje zdanie, ta seria to zmarnowany potencjał, za mało dobrych, nowatorskich patentów.

NAJLEPSZYM SKRYTOBÓJCĄ POZOSTANIE 47!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o tym, otrzymuje się coś za 100% synchronizacji w AC:Brotherhood? Bo szczerze mówiąc mam jakieś 70 parę a trofeum z tym nie widziałem więc zbytnio nie martwiłem sie tym.

Z tego co wiem jak 100% nabijesz to w animusie czyli po Rzymie możesz biegać jako desmont tylko musisz wejść tam gdzie masz ubrania i wybrać strój czyli desmonta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jak 100% nabijesz to w animusie czyli po Rzymie możesz biegać jako desmont tylko musisz wejść tam gdzie masz ubrania i wybrać strój czyli desmonta ;)

Miałeś na myśli Desmonda tak? ;) Bo Desmont to chyba jakiś nowy bohater AC:B :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×