Skocz do zawartości
Allu

UNCHARTED: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie pochwalę, że wczoraj zdobyłem swoją pierwszą platynę właśnie w uncharted:D zajeło mi to w sumie 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sie pochwalę, że wczoraj zdobyłem swoją pierwszą platynę właśnie w uncharted:D zajeło mi to w sumie 3 dni

No z gier tych lepszych to Uncharted chyba jest najlepszą grą na pierwszą platynkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liniowości w niej jak w kurniku kogutów, czyli mało Bo więcej kur jest!

No nie zartuj, jak przechodzisz 2-3 razy, idziesz po swoich sladach, wlaczajac w to strzelaniny, mozesz rozwalac wrogow w dowolnej konfiguracji, ale oni zawsze sa w tym samym miejscu :/ O ile jeden spodob rozwiazywania zagadek da sie przelknac, to wlasnie tego, o czym wspomnialem juz nie idzie tak lekko. Linowa do bolu. Co nie znaczy, ze zla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie zartuj, jak przechodzisz 2-3 razy, idziesz po swoich sladach, wlaczajac w to strzelaniny, mozesz rozwalac wrogow w dowolnej konfiguracji, ale oni zawsze sa w tym samym miejscu :/ O ile jeden spodob rozwiazywania zagadek da sie przelknac, to wlasnie tego, o czym wspomnialem juz nie idzie tak lekko. Linowa do bolu. Co nie znaczy, ze zla.

Nie no, ok!... powiedzmy że zagadek się nei przeskoczy i że idziemy zawsze po śladach bo jeden raz opracowana taktyka będzie powtarzana w grze! tak juz jest i będzie nie tylko w tym tytule ale na Crushing nie da sie od tak se... zrobić z przeciwnikami tego samego co poprzednim razem za mocno naciskają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zostało jeszcze zabić 50 wrogów SAS-12(Szkoda że nie wiem co to za broń), 20 Desert-5, przejść na Hard (Jestem w połowie ) i Crushing no i pierwsza platyna się trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zostało jeszcze zabić 50 wrogów SAS-12(Szkoda że nie wiem co to za broń)

To shotgun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli są 2 bo jest jeszcze Moss-12

Obydwa to shotguny, tylko jeden i drugi różnią się ilościa naboi i siłą rażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, mam nadzieje, że mi się powiedzie bo puki co to widziałem tylko te Moss-12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wyjaśnienie, mam nadzieje, że mi się powiedzie bo puki co to widziałem tylko te Moss-12

Moss12 jest na początku gry jakoś, SAS jest w momencie gdy spotykamy na swojej drodze gości z celownikami laserowymi. Jest masywniejszy od Moss.

Rada: jak zlapiesz daną broń której Ci brakuje w kill'ach do trofika i będzie jakaś rozpierducha konkretna, to zabijaj tylko z tej broni przeciwników ale ostatniego zostaw sobie aby Ciebie zabił. Po respawnie zaczniesz znów zabijanie i tak rób az Ci wpadnie trofik za daną broń! patent polega na tym, że jak zabijasz to suma zabitych Ci rośnie, ale po zabiciu Ciebie licznik nie resetuje sie tylko zostaje więc możesz kolejny raz w tym samym miejscu 'dostrzelać wroga' do wyniku potrzebnego aby zdobyć trofik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, prawie cały czas tak robiłem z medalem Expert Dyno-Might, ciężko było to zrobić, no ale zauważyłem troszkę wcześniej że mi się nie zeruje przy nabijaniu Brutal Expert, cały czas tłukłem tego samego kolesia tym brutal combo, ale zaraz jak go pokonywałem, to mnie inni kosili, ale później się dziwiłem że dostałem trophy za tłuczenie jednego klienta na okrągło a ci kolesie z tymi laserowymi celownikami, to oni mają te Deserty-5'ątki, które też muszę nabić, czyli że czeka mnie męczarnia z tym nabijaniem, dobrze że jak przejdę na Hardzie to odblokuje mi się opcja Niekończącej się amunicji więc na szczęście będę miał ułatwienie do poziomu trudności Crushing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] dobrze że jak przejdę na Hardzie to odblokuje mi się opcja Niekończącej się amunicji więc na szczęście będę miał ułatwienie do poziomu trudności Crushing

Z tego co wiem po wklepaniu tej opcji na infinite ammo, Crushing do trofika Ci nie zaliczy!

Tak więc nie ryzykuj bo słyszałem że nie wchodzi na koniec trofeo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szybko ta gra się znudziła, a na początku nie mogłem sie oderwać. A lubię takie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem po wklepaniu tej opcji na infinite ammo, Crushing do trofika Ci nie zaliczy!

Tak więc nie ryzykuj bo słyszałem że nie wchodzi na koniec trofeo!

Pierwszy raz przechodząc Cruhing pomyśleli by kody zablokować dopiero potem dla zabawy je masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem moje pierwsze gry na PS3. Uncharted:Drake's Fortune i Heavenly Sword. Gry są cudowne a grafika jest porażająca. Grywalność zabójcza!!! Nie mogłem się oderwać od Uncharted. Oby więcej takich gier na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby więcej takich gier na PS3.

Nie martw się - są i będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dostałem przedwczoraj tą gre z konsolą i nie grałem bo dostałem też 2 ide grać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm dostałem przedwczoraj tą gre z konsolą i nie grałem bo dostałem też 2 ide grać xD

no i ? Co się stało z tym forum - wartościowy userzy znikają, a zostają tylko takie żenujące posty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje o grze prowadźcie w dziale Gry.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×