Skocz do zawartości
Allu

UNCHARTED: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytalem calego topicu ale cos mi sie narzucilo na oczy w poprzedniej stronie otoz mindusia podala slabe ai przeciwnikow jako minus o.O a ai w tej grze jest bardzo dobre, w zadnej grze nie widzialem tak madrego ai od strony przeciwnikow, nawet w cda konsole jak ziomek opisywal gre powiedzial ze to jedna z lepszych gier w jakie gral i jej calej sie nie da opisac o bylo by tego na kilkanascie stron i chwalil ai przeciwnikow, gra tam dostala 9 (10 za grafe, 10 za grywalnosc i 9 za audio mi tam sie audio podoba ) Gra bardzo dobra i jezeli ktos kto ma PS3 nie ma tej gry niech ja kupi albo sie niech nie nazywa uzytkownikiem PS3 xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie Uncharted to solidne 7,5. Traci 0,5pkt za fajny aczkolwiek pasujacy do calosci jak piesc do nosa epizod z mutantami (...)

To nie mutanty lecz skutek uboczny otwarcia (...) wiemy czego i klątwy (...) wiemy jakiej!

Przecież nie mogli wstawić emerytek z laskami rzucających beretami jak oszczepami... moim zdaniem to dobry sposób na zmiane charakteru gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie mutanty lecz skutek uboczny otwarcia (...) wiemy czego i klątwy (...) wiemy jakiej!

Przecież nie mogli wstawić emerytek z laskami rzucających beretami jak oszczepami... moim zdaniem to dobry sposób na zmiane charakteru gry!

W 100% się zgadzam! Ten epizod pokazuje, że nie mamy do czynienia z grą z typowym bohaterem, typowa historia, typowym zwrotem akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, gdyby strzelać do 3 rodzajów przeciwników w grze przez całą grę mógłby znów ktos marudzić że to kolejna gra z klamką w dłoni!!

Mamy elementy strzelania, racja, ale właśnie zauważmy że, podczas walki z wojskiem i piratami walimi nie na oślep lecz mierzymy celnie aby sprawę załatwić jak najlepiej i najcelniej!!... co do tych owych 'mutantów' sprawa ma się całkiem inaczej! lepiej w tym momencie biegać i strzelać podczas biegu, czemu? O ile piraci i wojsko strzelali z ukrycia to pokraki łażą tu i tam aby nas dopaść a podczas biegania trudniej im to przychodzi!!

Zmiana sposobu walki, zmiana przeciwnika, zmiana środowiska gry! Coś jeszcze?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W 100% się zgadzam! Ten epizod pokazuje, że nie mamy do czynienia z grą z typowym bohaterem, typowa historia, typowym zwrotem akcji

no pewnie... bo w końcu ile jest gier/filmów o bohaterze [span style=color:#000000;background:#000000]który próbuje zdobyć skarp, który w niespotykany do tond sposób trafił do najemników czy kim tam oni są, któremu ginie przyjaciel, poznaje piękną dziewczynę, przyjaciel w niesamowity sposób okazuje się być żywy, skarp potem okazuje się przeklęty, najemnicy giną przez skarb, bądź z rąk bohatera, na koniec zabija "głównego złego", traci skarp, ale z jakiegoś powodów staje się bogaty, zakochuje się w tamtej dziewczynie i wszyscy (prócz najemników ) żyją długo i szczęśliwie... jedyne co było zaskakujące, chociaż też nie do końca bo patent był już stosowany wiele razy, to fakt, że ten jego znajomy okazał się być dobrym...[/span] więc faktycznie, strasznie zaskakująca i ciężka do przewidzenia fabuła... (jestem już trochę śpiący, więc nie zwracajcie większej uwagi na błędy )

"Zmiana sposobu walki (wow! aż dwa razy! no niesamowite...), zmiana przeciwnika (tu się trochę bardziej machneli bo aż 3 rodzaje które po za wyglądem i bronią się nie różnią...), zmiana środowiska gry(z wyspy na laboratorium na wyspie...)! Coś jeszcze?(yyy... więcej i lepszych zagadek? mniej strzelania?)..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 chciałbym więcej zagadek ;] w 1 są zaledwie 3 z tego co pamiętam, i to 2 łatwe a jedna trudniejsza ale i tak do zrobienia 3 albo 2 już nie pamiętam nawet ; o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet bardziej od zagadek chciałbym więcej poziomów typowo zręcznościowych. Powrót do sytuacji, gdzie potrzebne było dobre wyczucie aby np. gdzieś wskoczyć, bo w U:DF wystarczy że skoczy się w tym kierunku i zawsze się złapiesz jakiejś skarpy. No i te genialne poziomy eksploracyjne jak na samym początku jedynki są - do czasu gdzie gra zaczyna w 100% opierać się na strzelaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z moja Zona przechodze ta gre wlasnie, tzn ja gram a ona patrzy jak na film o Indianie J. poziom Normal jednak chyba zbyt latwy, zadko sie ginie...

Gre polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, u mnie tak samo.

Panna stwierdziła, że to pierwsza gra, przy której może patrzeć jak gram - a zmuszona jest do tego już od 9 lat bycia razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wspaniała i ten klimat.

Niewątpliwie naughty dog dał rade, a ja czekam tylko na kolejnego jak&daxter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra wspaniała i ten klimat.

Niewątpliwie naughty dog dał rade, a ja czekam tylko na kolejnego jak&daxter.

To czekaj, czekaj... ale chyba nie będzie kolejnej odsłony tej gry... coś mi się tak o uszy obiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To czekaj, czekaj... ale chyba nie będzie kolejnej odsłony tej gry... coś mi się tak o uszy obiło.

Naughty Dog pracuje podobno nad nową częścią Jaka, która powstanie na zmodyfikowanym silniku U:DF. Dla mnie to trochę dziwna informacja, bo w końcu ND zazwyczaj kończył serie na trzech częściach a wraz z przejściem na nową platformę robił zupełnie nową grę. Dlatego ja chętniej zobaczę Uncharted 2 niż kolejnego Jaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre od wczoraj i wciągneła mnie ona jak nie wiem co.Pół nocy w nią grałem.

Ta gra to coś w stylu Indiany Jonesa(mój ulubiony film ) .Wszystkim fanom polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni grania na hard i koniec... KRÓTKIE TO! Ta gra to jak zarąbisty film. Chociaż już go widziałeś to i tak obejrzysz jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze...

Świetna fabuła

Grafika extra

itd...

Polecam każdemu kto lubi poskakac i postrzelac ;]

Ode mnie 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odpalilem ponownie i dalej wodne miasto robi na mnie piorunujące wrażenie Zdecydowanie ma klimat i z chęcią zakupię dwójkę. Szkoda że HS'a dwójki w najbliższym czasie nie będzie ... :/ te dwie gry sprawiają, że PS3 warto kupić. Jeszcze brakuje tylko GOW3 by dopełnić stan przygodówek Tego oczekiwałem od PS3 Rachet, Uncharted, Heavenly Sword, Gow3, a zaraz MGS4 i GT no i T6 a i zapomniałbym FFXIII ehh jest tego troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy widzicie w tym Uncharted? Grałem w demo i jak dla mnie to zwykła strzelanka grafa ładna ale pozatym to zwykła gierka niczym sie niewyróżnia spośród wielu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy widzicie w tym Uncharted? Grałem w demo i jak dla mnie to zwykła strzelanka grafa ładna ale pozatym to zwykła gierka niczym sie niewyróżnia spośród wielu innych.

grałeś w demko...to zagraj w pełną to zobaczysz co w tej grze wszyscy widzą - fabułę, klimat, grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy widzicie w tym Uncharted? Grałem w demo i jak dla mnie to zwykła strzelanka grafa ładna ale pozatym to zwykła gierka niczym sie niewyróżnia spośród wielu innych.

Nie oceniaj pełnej wersji po demie... jest duuuuuża różnica, da się zauważyć dopiero po zagraniu w full'a, ale jak juz nastawienie masz negatywne to raczej go nie zmienisz... więc po co Ci odpowiadać i przekonywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie w demo, a później w pełną wersję HS.Demo za dobre nie jest, a gra...jedna z najlepszych na ps3.Co prawda w demo Uncharted nie grałem, ale myśle, że jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy widzicie w tym Uncharted? Grałem w demo i jak dla mnie to zwykła strzelanka grafa ładna ale pozatym to zwykła gierka niczym sie niewyróżnia spośród wielu innych.

Kurcze to może zaczniemy oceniać filmy i książki po tym co piszą na nich z tyłu? To też takie demo!

Masz rację że to strzelanka. Ale w żadnym wypadku nie jest "zwykł"! To przygoda i czysta akcja zamknięta na płytce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra bardzo dobra a nawet bardziej niz bardzo ;p

zerwalem nocke na niej ;p polecam

moja ocena

9/10 ;] male bugi sa ale to wiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest boska. Cos niesamowitego. Prawdziwy exclusive Przygoda cudowna i na jednym razie sie nie konczy. Z kazdym razem dostrzega sie nowe szczegoly i dokladniej oglada, jakby nie bylo - swietny film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna Jest to moja pierwsza gra na ps3 i nie jestem zawiedziony. Zero spadków, ładowania krótsze niż mi się zdawało,... i grafika! Jest ładna nawet na SD 29".

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy widzicie w tym Uncharted? Grałem w demo i jak dla mnie to zwykła strzelanka grafa ładna ale pozatym to zwykła gierka niczym sie niewyróżnia spośród wielu innych.

ocenianie calej gry po krotkim demo (ktore notabene nie zaczyna sie od paczatku gry) to jak ocenianie filmu po krotkim trailer.

Uncharted ma ladna grafike - ale to juz zauwazyles. Uncharted ma takze super fabule i to wybija ta gre ponad inne - ale jak mozesz to sprawdzic grajac w zupelnie wyrwany z kontekstu kawalek gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×