Skocz do zawartości
Amra Lew

20 powodów dla których warto kupić PS3

Rekomendowane odpowiedzi

To dla tych co jeszcze sie wachają co do kupna konsoli lub twierdzą że na ten sprzęt nie będzie w co grać.

Lista jak dla mnie robi ogromne wrażenie(chociaż nie wszystkie na wyłączność dla PS3).Panowie jest i jeszcze długo będzie w co grac na naszej konsolce :)

Mimo że chodzą słuchy o cześciowej utracie wyłączności na pewne tytuły(np:Ace Combat 6 a czytałem gdzieś że podobny los może czekać także FFXIII,DMC4 i MGS4 chociaż osobiście w to wątpie)to i tak jest tego sporo :)

Polecam luknąć mimo że o wiekszości gier napewno już słyszeliście.

http://www.gameonly.pl/publicystyka/204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łiiiitam, oddam wyłączność za Gears of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie oddam za Loco Roco na PS3 za Little Big Planet i za PS Home :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo że chodzą słuchy o cześciowej utracie wyłączności na pewne tytuły(np:Ace Combat 6 a czytałem gdzieś że podobny los może czekać także FFXIII,DMC4 i MGS4 chociaż osobiście w to wątpie)to i tak jest tego sporo :)

DMC4 juz spotkal ten los... :( wyjdzie tez na xboxa 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to zmienia? Sony nie da sobie zabrac swojego kawłka tortu. Tyle lat dominacji narobiło im smaka jeszcze bardziej.

PS3 na bank zarządzi  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie wolę sie uważać za fankę gier niż marki, ale jednak mam duży sentyment do Sony i wybieram tą konsolę w pierwszej kolejności, chociaż gdybym mogła sobie pozwolić, kupiła bym też 360kę (proszę nie bić :) ). Mam po prostu takie swoje dziwactwo, że chcę skolekcjonować wiele konsol  ;D

Jeśli chodzi o exclusivy to nie sądzę, żebyśmy musieli się czymś szczególnie martwić. To oczywiste, że Microsoft będzie zabiegał o pewne tytuły, ale to nie znaczy że mu się uda. Wiem, wiem, że wszyscy narzekają, że Sony odpuszcza, ale jak dotąd (biorąc pod uwagę także PS2 i PSP)  Sony prowadzi i o to przecież chodzi firmie.

Obie konsole mają coś do zaoferowania - X Box ma Gears Of War i Halo, a Sony jak zarazie Gran Turismo, Gad of War, ICO i póki co  MGS i FF.

Kto co woli, to już kwestia gustu (i czasami portfela :) ), ale w końcu my już dokonaliśmy wyboru  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sie tam sprzeczać ale na Xa nie wyjdzie większa część japońszczyzny... nie mówie tu o tych znanych seriach, ale o drugiej lidze, popierdułkach i nowych jRPGach. A te gry stanowią dla mnie o potędze konsoli  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Japonii XBox jest w końcu najgorzej sprzedającą sie konsolą (to już podróbki PSP w kioskach lepiej im sie sprzedają ;) ), ale  mamy globalizację. Świat coraz bardziej lubi japońskie po pierdółk, więc zobaczymy co będzie za jakiś czas. Ja na razie nie przesądzam i nie użyję słowa "niemożliwe" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Japonii XBox jest w końcu najgorzej sprzedającą sie konsolą (to już podróbki PSP w kioskach lepiej im sie sprzedają ;) ), ale  mamy globalizację. Świat coraz bardziej lubi japońskie po pierdółk, więc zobaczymy co będzie za jakiś czas. Ja na razie nie przesądzam i nie użyję słowa "niemożliwe" :)

A ja obstaje za tym że PS3 zarządzi  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja wcale nie zaprzeczam :) Jasne, że rządzi  ;D

Tylko co kraj to inne upodobania. My to uwielbiamy trójkę, w Stanach świetnie sprzedają się XBoxy a Japonia jako, że jest światową stolicą popierdółek lubi Wii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt...

Jak pięknie żyć na kontynencie który nie kocha Bill'a  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×