Skocz do zawartości
N3cRo

Zawody Specjalne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam swoje 3 grosze, ogorki udało mi się zrobić za 5-6 razem zazwyczaj zakręt Gambon któryś we mnie wjechał na 1 kółku, kart-y tzw pan pikuś - poziom amator jak narazie, a co do amg ... pierwszy event w miare lajtowo mi sie udało, a co do 2-go już się męczę :/ niestety ze względu na pad :( skręca mi w lewo bo się "grzybek" przycina, mam nadzieję że jutro się z tym uporam... a tak pozatym gdzie dorwać klasyka z przed 70 roku europejskiego np golfa I gti albo alpine ? bo kupilem fiata 500 + pełny tuning do mocy prawie 100 koni i za kija nie mam możliwości wygrać 2 pucharów na poziomie nowicjusza bo wszystko odrazu ucieka, najbardziej zależało by mi na alpinie bo najbardziej mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym gdzie dorwać klasyka z przed 70 roku europejskiego np golfa I gti albo alpine ?

na gieldzie, jak nie ma czegos co Cie interesuje wchodzisz w licencje przeskakujesz z jednej na druga 5 razy i masz nastepna partie samochodow do przejrzenia, az do skutku az znajdziesz cos ciekawego:] ja chyba jakas alfe kupilem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a co do amg ... pierwszy event w miare lajtowo mi sie udało, a co do 2-go już się męczę :/...

pograsz dłużej, dokładnie wczujesz się w fizykę gry i zrobisz calą szkołę AMG na złoto , chyba najprzyjemniejszy event w tej grze. Przy okazji dobrze nauczysz się tej kultowej trasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, chwała Wam za wcześniejsze porady o nascarze, czyli abs=0, bo dzięki temu wszystko już ozłocone:)

Mam pytanie, jak ogarniacie drogę na mokrej nawierzchni w AMG. Mam już odblokowane dwa ostatnie poziomy i przyznaję, że na deszczu kompletnie sobie nie radzę. Cały czas rzuca mi autem i nie mogę go utrzymać. Wciskacie w ogóle gaz na maksa, czy raczej trzeba nim zdecydowanie bardziej operować?

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kovalov. Pokombinuję z tymi eventami. Plusik za pomoc. Szkoda że nie mam kierownicy :( napewno było by łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, chwała Wam za wcześniejsze porady o nascarze, czyli abs=0, bo dzięki temu wszystko już ozłocone:)

Mam pytanie, jak ogarniacie drogę na mokrej nawierzchni w AMG. Mam już odblokowane dwa ostatnie poziomy i przyznaję, że na deszczu kompletnie sobie nie radzę. Cały czas rzuca mi autem i nie mogę go utrzymać. Wciskacie w ogóle gaz na maksa, czy raczej trzeba nim zdecydowanie bardziej operować?

Pozdro :)

o dziwo, szkoła AMG jest łatwiejsza na mokrej nawierzchni niż na suchej....

jedź swoim tempem to osiągniesz wymagany czas, nic na siłę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziwo, szkoła AMG jest łatwiejsza na mokrej nawierzchni niż na suchej....

jedź swoim tempem to osiągniesz wymagany czas, nic na siłę...

No dziękuję za odpowiedź:P

Swoją drogą nie mam problemu z dojechaniem do mety, tylko bardziej z używaniem gazu, bo chciałbym dostać za te wyniki złoto, bądź srebro, a w większości mam tylko brąz.

Mimo to, dzięki za poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z akademią AMG mam problem z ostatnim sektorem na każdym poziomie. Srebro bez problemu w pozostałych sektorach złoto. Dziwne mi się to wydaje albo na jakimś zakręcie można wiele szybciej (raczej na pewno można skoro mam srebro <_<). Wydaje mi się, że jadę tak samo szybko jak w pozostałych sektorach. No i taka szybka sekcja z łagodnymi zakrętami gdzie gra sugeruje hamowanie a tam można jechać na całej piździe... Nie wiem gdzie jadę za wolno :verymad:. Ja odnoszę wrażenie, że na ostatnim sektorze są wyższe wymagania co do czasów, no ale może to tylko moje odczucia.:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem problemy z ostatnim sektorem , o ile pierwsze 3 były do zrobienia bez większego spinania pośladów , o tyle 4ty sektor męczyło sie najdłużej , i zawsze brakowało z sekundy do golda . Ale pomęczyłem to, jeździłem nie raz dwoma kołami po trawie i na granicy przyczepności i w końcu się udało i 8 merców zasiliło szeregi w garażu . Pamiętam że miałem chyba wychodzenie z poślizgów włączone i tcs na 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis sprawdzony sposob na amg na 1 poziomie ? o dziwo 2gi poziol (sl 55 amg) przechodze gladko za 1-2ga proba zloto a z tym mercem cl300 amg sobie poradzic nie umiem zrobilem 1-wsza trase zloto, a każda następna jeśli sięuda srebro to się cieszę zazwyczaj brąz ... mimo jazdy praktycznie na granicy przyczepności i z ustawieniami kontrola trakcji 0, abs 1 bo gdy daje abs 0 podczas hamowania nad autem nie ma wcale kontroli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis sprawdzony sposob na amg na 1 poziomie ? o dziwo 2gi poziol (sl 55 amg) przechodze gladko za 1-2ga proba zloto a z tym mercem cl300 amg sobie poradzic nie umiem zrobilem 1-wsza trase zloto, a każda następna jeśli sięuda srebro to się cieszę zazwyczaj brąz ... mimo jazdy praktycznie na granicy przyczepności i z ustawieniami kontrola trakcji 0, abs 1 bo gdy daje abs 0 podczas hamowania nad autem nie ma wcale kontroli

ABS na 5, wszystkie inne na 0 lub wylaczone. Wazne zebys mial wychodzenie z poslizgu wylaczone. No i operowanie gazem przy wychodzeniu z zakretow + poznanie odpowiednich miejsc hamowan. Nie zawsze tam gdzie czerwono tam najlepiej hamowac. Tyle Ci moge poradzic. MI sie udalo i to bez wiekszych problemow. Ot, jak wypadlem na zielone to restart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kovalov nie badz juz taki zly i niedobry:) a tak na powaznie to niech lepiej mi ktos pomoze zdobyc zloto w wyzwaniu vettela:) to dopiero jest poziom:)

Ja zły i niedobry ? Jestem milusi jak kotek ..... np. bengalski tongue.gif. Jeśli chodzi o Vettela, to ja odłożyłem to do czasu zakupu G27, ponieważ zaliczenie tego na złoto będzie wiązało się z koniecznością wymiany kierownicy na nową. Przejechałem kilka razy (Monza na brąz do srebra brakło kilka setnych) i moje MOMO zaczęło okrutnie jęczeć, więc dałem spokój. Jedno co w tym czasie zauważyłem, to konieczność totalnego opóźniania hamowania (praktycznie hamowałem dopiero w szczycie zakrętu), hamulce ustawiłem 8P/5T, a czas na Monza miałem 1,05 na pierwszym okrążeniu niestety drugie zwalone (a tak blisko było do złota )angry.gif. Na pozostałych torach jeszcze nie jeździłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwanie Vettela jest naprawdę wymagające, na razie mam 1 złoto i 2 brązy. Kovalov jak Ty te ustawienia hamulców zrobiłeś ? tam nie można wejść w ustawienia auta.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwanie Vettela jest naprawdę wymagające, na razie mam 1 złoto i 2 brązy. Kovalov jak Ty te ustawienia hamulców zrobiłeś ? tam nie można wejść w ustawienia auta.....

Jak masz Logitech Driving Force GT to mozesz podczas jazdy zmieniac hamulce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Logitech Driving Force GT to mozesz podczas jazdy zmieniac hamulce

w jaki sposób ? wiem że pokrętłem mogę TSC zmieniać, a hamulce czym ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób ? wiem że pokrętłem mogę TSC zmieniać, a hamulce czym ?:>

Ja mam Momo i pada ustawionego tak, że mam dostęp do tych zmian. Hamulce są na samym dole menu, osobno przód i tył.

W menu jest TCS, ABS, ASM (czy jakoś tak), 4x4 (jeśli Masz odpowiedni samochód), hampel P i hampel T (kolejności dokładnie nie pamiętam).

Zmiana ustawień hamulców jak dla mnie jest bezcenna, szczególnie w licencjach mam 60x Gold i w większości przypadków zmieniałem balans hampli bo jeździłem bez TCS tylko z ABS-1 i to nie we wszystkich (próby hamowania ABS - off). U Loeba też się przydają ABS-1, 4x4-50/50, HP-5, HT-8 (reszta off) i po szutrach i śniegu śmiga się aż milo (C4 WRC wygrałem w ok. 45 min).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja licencje też mam 60 x gold i tylko TSC dawałem na 0, abs - 1, i nie wiedziałem że można zmieniać balast hamulców etc., dziś muszę to sprawdzić w wyzwaniu Vettela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób ? wiem że pokrętłem mogę TSC zmieniać, a hamulce czym ?:>

w DFGT po nacisnieciu srodka tego kolka z prawej strony kiery (z taka strzalka jak w enterze) wchodzisz w opcje, wartosci zmieniasz krecac tym czerwonym, aby przechodzic miedzy opcjami (TCS, ABS, 4x4, heble itp.) to na kierownicy po lewej stronie pod krzyzakiem masz dwa przyciski +/- w ksztalcie kolka i tymi przechodzisz "+" opcja do gory "-" opcja w dol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w DFGT po nacisnieciu srodka tego kolka z prawej strony kiery (z taka strzalka jak w enterze) wchodzisz w opcje, wartosci zmieniasz krecac tym czerwonym, aby przechodzic miedzy opcjami (TCS, ABS, 4x4, heble itp.) to na kierownicy po lewej stronie pod krzyzakiem masz dwa przyciski +/- w ksztalcie kolka i tymi przechodzisz "+" opcja do gory "-" opcja w dol :)

Wielkie dzięki !! nie wiedziałem właśnie po co jest ten + i - :)

yeah na 2 pierwszych torach jest już ozłocone, na 3 na razie brąz :> ustawienia, 0 TSC, hamulce 5P/5T, ABS 3, i włączone poślizgi tzn. wychodzenie z poślizgów jakoś tak :>

Edytowane przez PaPaY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam poszły wyścig Mercami bo troche trudności mialem z nimi.Zrobiliscie całość na złoto ?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając jeden wyścig red bullem na Suzuki to mam wsio na złoto :) szkoła AMG była wymagająca ale najprzyjemniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom w tej części duzo łatwiej sie robi na złoto niz we wcześniejszych GT

Pamiętam najtrudniejsze licencje były w GT 3 :] bardzo wielkie problemy mialem na zrobienie na złoto :)

Edytowane przez N3cRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie podać porady do wyścigów Mercami ?:] bo wszystko na złoto mam nie moge merców przejechać niewiem co jest ale na 1 poziomie na ostatnim odcinku tym co na złoto trza mieć 2:30:000 brakuje mi kurde po poł sek. moj rekord to 2:30:375 i nie moge sobie z nim poradzić

jeśli możecie podajcie porady co do merców. :) dziękuje i pozdrawiam graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie podać porady do wyścigów Mercami ?:] bo wszystko na złoto mam nie moge merców przejechać niewiem co jest ale na 1 poziomie na ostatnim odcinku tym co na złoto trza mieć 2:30:000 brakuje mi kurde po poł sek. moj rekord to 2:30:375 i nie moge sobie z nim poradzić

jeśli możecie podajcie porady co do merców. :) dziękuje i pozdrawiam graczy

Nie wiem czy jest jakaś super metoda w zawodach AMG, tam trzeba najzwyczajniej zap..... na max.

Ja wyłączyłem wszystko co się dało, zostawiłem tylko ABS-1 i zmieniłem balans hebli chyba 7P/5T lub 8P/5T (można bardziej opóźniać hamowanie).

Gram na kierownicy z ustawieniami symulacja bez wspomagania i jeździłem, aż do skutku. Obejrzyj przykładowy przejazd, zapamiętaj lub zanotuj czasy jakie są uzyskiwane w poszczególnych punktach (jakieś charakterystyczne, ja np. patrzyłem na czas przy reklamie z R8 na tej długiej prostej i w dwóch miejscach wcześniej) i porównaj je z własnym przejazdem. Będziesz wiedział, na którym odcinku trzeba poprawić czas. Zwróć również uwagę na jakim biegu trzeba pokonywać poszczególne zakręty. Dużo można zyskać (lub stracić) na "pętli" przed wyjściem na długą prostą i na jej końcu przy hamowaniu, ale ogólnie cały 4 sektor trzeba cisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakaś super metoda w zawodach AMG, tam trzeba najzwyczajniej zap..... na max.

Ja wyłączyłem wszystko co się dało, zostawiłem tylko ABS-1 i zmieniłem balans hebli chyba 7P/5T lub 8P/5T (można bardziej opóźniać hamowanie).

Gram na kierownicy z ustawieniami symulacja bez wspomagania i jeździłem, aż do skutku. Obejrzyj przykładowy przejazd, zapamiętaj lub zanotuj czasy jakie są uzyskiwane w poszczególnych punktach (jakieś charakterystyczne, ja np. patrzyłem na czas przy reklamie z R8 na tej długiej prostej i w dwóch miejscach wcześniej) i porównaj je z własnym przejazdem. Będziesz wiedział, na którym odcinku trzeba poprawić czas. Zwróć również uwagę na jakim biegu trzeba pokonywać poszczególne zakręty. Dużo można zyskać (lub stracić) na "pętli" przed wyjściem na długą prostą i na jej końcu przy hamowaniu, ale ogólnie cały 4 sektor trzeba cisnąć.

No ok zrobie jak mówiłeś ale wiesz ja gram na yoju i wszystko na złoto porobione :D tyylko z tym mam problem :). Jeszcze jakieś może masz porady co do Wyścigów AMG ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×