Skocz do zawartości
Allu

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

AC po kilkunastu godz grania znudził mnie skutecznie.Podoba mi się klimat gry, miasta i sama główna postać to jednak było za mało.Po pewnym czasie odpalałem tę gre w zasadzie tylko po to żeby odbębnić i przejść dalej.Do dziś nie ukończyłem choć próbowałem,nie chciałem pluć sobie w brode że wywałiłem pieniądze w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brat kupił AC w UK jak wypłynął statkiem (wojsko się kłania ^^). W taki sposób w mojego AC zagram dopiero 8 maja Co jak co, po przeczytaniu waszych opinii na temat gry, mój apetyt rośnie z minuty na minutę Ahhh... magiczne słowa "fabuła", "swoboda"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj. Nie warto. Ta gra zbyt szybko się nudzi, a jak Ty ją dopiero dostaniesz 8mego maja to się jeszcze możesz rozczarować monotonnością rozgrywki. Sam miałem to samo i nie wierzyłem innym. Myślałem - a pierdoły opowiadają bo im się nie podoba, ALE naprawdę ta gra jest dobra tylko na chwilę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam tak samo ! gra jest strasznie nudna , pograłem parę dni i już mi sie jej więcej włączać nie chce leży na polce i sie kurzy i wątpię ze ja jeszcze kiedy włączę dobrze ze tylko pożyczyłem od znajomego na jakiś czas bo by mi było szkoda kasy wydanej na ta gierkę cały czas to samo zabij kogoś , wykradnij , podsłuchaj tylko sie lokacje zmieniają . boring !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do Uncharted jak AC wypada? Ucharted jest boski, mam zamiar teraz nabić maxa punktów (250/1000 przy zwykłym przechodzeniu gry... sporo przede mną ;P)

PS. Czekam głównie z tego powodu, że gra ma szeroki wachlarz opinii Ciekaw jestem po której stronie sie opowiem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie ma co porównywać ! uncharted mnie pochłonął mogłem grać non stop i byłem ciekawy co sie będzie dalej działo ciekawego i jak się akcja rozwinie a jak skończyłem to grałem jeszcze raz na wyższym poziomie, szukałem skarbów i dalej mi się nie nudziło a w AC to nic a nic mnie nie ciągnie żeby w nią grać , jest dobra pobiegać pozabijać szpikulcem w reku parę ludzi i wojaków, pooglądać krajobrazy i tyle w temacie ale to moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie za to wyśmiejecie ale powiem że mi AC się podoba

ale to chyba różnica gustów

Może i jest monotonnie ale ma w sobie to coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również się totalnie podoba i nie widzę w tym nic dziwnego. Jedni wolą coś ambitnego, a inni bezmózgie FPS'y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi również się totalnie podoba i nie widzę w tym nic dziwnego. Jedni wolą coś ambitnego, a inni bezmózgie FPS'y...

Jak trwająca godzinami monotonia może mieć w sobie to coś? Gra absolutnie nie jest warta wydanych pieniędzy. AC to tytuł który błędnie został okrzyknięty hitem przed jego premierą. Obrazki, filmy i cała otoczką sprawiała, że ludzie ślinili się na sama premierę, jednak 2/3 po godzinie grania rozczarowała się tytułem i żałowała wydanych pieniędzy. Poza światem, w miarę dobrą grafiką i całym tym "rozmachem" gra nie zachęca niczym. Przeciętny gracz ukierunkowany na różnorodne gatunki, przejdzie obok tej produkcji bokiem. Tak również się stało po premierze, sprzedaż pokazała, że gra jest jedynie średniakiem. To, że nie lubisz FPS, to Twój problem, sam osobiście uważam, że ostatnie tytuły nic nowego nie wnoszą. Jednak właśnie byle jaki shooter będzie lepiej sprzedawał się od średniaka AC.

Gra miała być wielka, przerosła jednak zamiary twórców i przeszła bez echa, okazując się średniakiem. Ubisoft i więcej nie potrzeba, ta firma nie potrafi robić gier rewelacyjnych gier. Każdy tytuł spod ich skrzydeł to średnia pozycja.

Osobiście przestrzegam przed wywaleniem kasy w błoto. Grę można lubić, albo nie. Lepiej niech potencjalny klient pożyczy, pogra i zadecyduje. Kupowanie w ciemno to poważny błąd, gdyż tytuł ten absolutnie nie jest warty tego, pomimo świetnego marketingu!

Moje pudełko leży na półce (jeszcze) po 2 godzinach grania odczuwałem coraz większe rozczarowanie (oczytanie samymi superlatywami przed premierą) Osobiście nie będę płakał jak znajdę klienta na grę, ba, nawet jak będzie mi się cholernie nudzić, będę wolał kupić byle co w sklepie, niż wkładać AC ponownie do napędu. Moim zdaniem jedno z większych rozczarowań roku...

Jeszcze raz... gra nie ma nic ambitnego w sobie. Ambitne to miał plany producent, gra to mocny średniak, który blednie przy obecnych i przyszłych tytułach...

Kwestia gustu, jak zawsze w mniejszości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa bo ty to byś całe życie w Crysisa grał, bo jest bezmózgi, ładnie wygląda i ma "to coś"... Oj stary... Widać, że lubisz być robiony w konia przez świat i komercję... Żal mi ciebie i twoich przyszłych dzieci. Assassins Creed może i nie jest świetny pod względem technicznym, ale jako całość jest naprawdę mocną grą.

Tak swoją drogą, grałeś w jakiegoś Finala, czy Folklore? Niech zgadnę... też ci się nie podobały... jaka szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak to prawda.

Żałuję wydanych pieniędzy, na czytałem sie głupich newsów, na oglądałem screenów i kupiłem.... jak wcześniej 2- 3 godzinki i na bok. Więcej czasu poświęciłem grze, której reklamy na oczy nie widziałem, nawet od znajomych nic nie słyszałem ( Tudzież Turok ). Grę odradzam, lepiej pożyczyć na 5 godzinek ( w zupełności wystarczy ) nie warto tracić pieniędzy, ostro przereklamowane.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa bo ty to byś całe życie w Crysisa grał, bo jest bezmózgi, ładnie wygląda i ma "to coś"... Oj stary... Widać, że lubisz być robiony w konia przez świat i komercję... Żal mi ciebie i twoich przyszłych dzieci. Assassins Creed może i nie jest świetny pod względem technicznym, ale jako całość jest naprawdę mocną grą.

Tak swoją drogą, grałeś w jakiegoś Finala, czy Folklore? Niech zgadnę... też ci się nie podobały... jaka szkoda...

Dante w 100% cię popieram świat nie składa się tylko z FPS'ów w sumie nie przepadam za grami w których się strzela we wszystko co się rusza mnie to po prostu nie bawi w AC można sobie polatać po gigantycznej mapie itp jeśli ktoś myśli że AC to w kółko zabijanie i tylko zabijanie to można go nazwać dzieckiem FPS bo zanim się zabije cel najpierw trzeba zbadać dokładnie mapę, zdobyć cenne informacje, zlokalizować cel, zaczaić się, obmyślić plan ataku i ucieczki i dopiero AC stanie się fajną grą. AC to jedyna produkcja w której możemy się wcielić w jednego z najlepszych zabójców w tamtych czasach i przeżywać zupełnie to samo co on. Ta gra ma swój klimat!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dante w 100% cię popieram świat nie składa się tylko z FPS'ów w sumie nie przepadam za grami w których się strzela we wszystko co się rusza mnie to po prostu nie bawi w AC można sobie polatać po gigantycznej mapie itp jeśli ktoś myśli że AC to w kółko zabijanie i tylko zabijanie to można go nazwać dzieckiem FPS bo zanim się zabije cel najpierw trzeba zbadać dokładnie mapę, zdobyć cenne informacje, zlokalizować cel, zaczaić się, obmyślić plan ataku i ucieczki i dopiero AC stanie się fajną grą. AC to jedyna produkcja w której możemy się wcielić w jednego z najlepszych zabójców w tamtych czasach i przeżywać zupełnie to samo co on. Ta gra ma swój klimat!!

Właśnie takiej gry szukałem. Poczuć ten klimat, że to ty jesteś łowcą

Nic tylko czekam na moją kopie AC :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki plan ! jaka taktyka ! co innego poza zabijaniem ? zbieranie 100 flag za które nic niema ? chyba w inne gry graliśmy w same FPS nie gram zeby nie było a wręcz nie przepadam jakoś strasznie wole właśnie gry typu AC , platformówki, itp !!! ale ta gra jest naprawdę nudna i niedopracowana !! główny wątek i do tego 3-4 misje poboczne w których prawie to samo się robi w każdym mieście co to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froniu, a wiesz, że God Of War można przejść używając jednego combosa na okrągło? To samo z DMC? A wiesz, że nikt tak nie gra, bo to psuje zabawę? Wy już ludzie instynkty graczy potraciliście. Nie gra się w gry po to, żeby je przejść, a żeby się w nie wczuć! Gra ma klimat i jeżeli się w niego wczujesz zamiast po prostu wykonywać kolejne misje to naprawdę AC zyskuje w oczach. To tak jak z Hitmanem. Większość map można zaliczyć po prostu wbigając z karabinem w ręku. Tylko co z tego, skoro nie ma z tego żadnej przyjemności?

Pamiętajcie, że mimo super grafiki, fizyki, realizmu, audio to w grach dalej ma działać ludzka WYOBRAŹNIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o co chodzi mimo ze GoW i DMC można przejść jednym ciosem to te gry maja coś , grywalnosc jest wielka , grafika spada na dalszy plan nie ma znaczenia a co do AC to właśnie jest odwrotnie jak dla mnie zero wczucia w kolko to samo szybko łapie nuda jedynie grafika jest ładna no ale nie bez minusów (spadki framrate'u i brak v-syn) no ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoje powiedziałem gra ma swój klimat i jest oryginalna nigdy wcześniej czegoś takiego nie było.

W tamtych czasach nie było telewizji, radia, telefonów komórkowych i PS3

Więc podczas gry czujesz się jak byś był naprawdę w czasach średniowiecza muzyka jest idealnie dopasowana do klimatu cicha i miła dla ucha.

Ludziom oryginalnym i tym którzy podczas gry w Hitmana myślą jak zrobić najmniej hałasu gra przypadnie do gustu, zaś tym którzy wbiegają z minigunem i rozwalają wszystko co się rusza ta gra się nie spodoba. AC nie polega głównie na robieniu misji można też się pobawić ja np lubię na koniu walczyć z całą armią rycerzy Co prawda zdarza mi się zginąć podczas walki ale i tak jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale czy warto wydać takie pieniądze ( nie wiem jaka jest aktualnie cena, w polsce nie mieszkam ) za te grę ? O. super klimat jest.... ale diabelnie się nudzi po 2-3 godzinkach. Jeżeli ta gra miała być nakierowana na "ciche zabijanie, taktycznie myślenie" itp. To to jest wielki nie wypał. To w wspomnianym hitmanie bardziej się bawiłem. Uprzedzam, że też wole iść drogą "cichobójcy", a AC tego mi nie dostarczył.

W tamtych czasach nie było telewizji, radia, telefonów komórkowych i PS3

Więc podczas gry czujesz się jak byś był naprawdę w czasach średniowiecza muzyka jest idealnie dopasowana do klimatu cicha i miła dla ucha.

Ja sie tak nie czułem tym bardziej, że co parę misji wracałeś do "rzeczywistości".... rzeczywiście to pomaga utrzymać klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie misje AC sprowadzają się do starcia z armią wrogów, więc jeśli chodzi o planowanie i załatwianie wrogów w białych rękawiczkach to ja czegoś takiego w grze nie doświadczyłem. Zadania poprzedzające główne misje są zbyt nudne, aby ciągle się wczuwać w rolę zabójcy. A później to jesteś niezauważony jedynie podczas cutscenek, gdy wtapiasz się w tłum, później już sama walka, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie dobija w tej grze że nie ma dotkliwych konsekfencji przy tym jak cie strarznicy wykryją, złapie cie 20 i ich bez wiekszego wysiłku po kolei tniesz i po alarmie jedziemy dalej. To samo jak zginiesz to cie respawnuje zazwyczaj gdzieś blisko i bez rzadnych konsekfencji utraty jakis przedmiotów czy czego kolwiek, wielki minus.

Al wrogów jest straszne, biegasz kolo nich sprintem w miejscu gdzie jest tylko on i ty i cie nie słyszy, nawet jak koło niego stoisz to cie nie widzi z boku, musi stac ukosem lub forontem do ciebie aby sie spostrzec że jesteś xD so lol imo

Gra ma bardzo fajnie zaprojektowane mista, tętnią życiem, można się powspinac i się porajcować panoramą okolicy xD ale jak dlamnie to jedyne plusy niestety tego tytuły... troche irytująca jest ta rutyna : musisz sie dostac do swojej agencji, zrobic sledztwo takie samo jak przy kazdej misji() i zabic cel, no i tak wygląda cała gra. 1 czy 2 misje tak wyglądajace nie nudza, gra kreci i chcesz grac dalej wszystko fajnie tyle że jak jestes juz przy 9 misji i cały czas tak samo wygląda ten schemat bez zmian czy to nie jest to nudne że człowiek ma zamiar zmienić płytke z grą na inną ?

Osobiscie w moim przekonaniu opłaca sie zagrać w ta gre tyle że po paru godzinach grania jest onna najzwyczajniej nudna do bólu, no chyba że jakos tam sie powkrecamy chociaz by idac sobie przez całe miasto z buta ;]

Podsumowując - pomysł na gre wręcz znakomity, ale samo wykonanie jest dobre i z czasem grania spada do poniżej przecietnego.

pozdrawiam tych co sie zawiedli tym tytułem tak jak ja xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Prawda jest taka że Assassin's Creed jest, nazwijmy to pomysłem dobrym lecz samym w sobie powielonym! Fajny bajer jak jedziesz do Damaszku, miasto Cię powala, możliwości, ludzie, sposoby ich zachowywania... ale jak już odwiedzasz kolejne miasto, np Jerusalem... widzisz że to toto samo co wcześniej w poprzednim i poprzednim i... mieście, kolor się wyłącznie zmienił i wystrój nieco... ale reszta?! Ta sama!

Zagadki są monotonne, musisz czasami przejść kawał miasta aby komuś coś zabrać, co nie jest oczywiście konieczne aby fabuła się rozwijała... ale bez tych pobocznych akcji gra wogóle by była do odłożenia na półkę...

Sama postać, fajnie się rusza, podoba mi się sposób i jakość wykonywanych ruchów... i to tyle! Walki, mega wypasione z 30 przeciwnikami... fajnie, ale to za mało!

Porównywanie do Uncharted?... nie ma co porównywać! Assassin to gra której dano sporo mozliwości i obrano ja z nich! poprzez ich nieumiejętne wpakowanie w świat gry!, Ja Assassina wykończyłem na maksa, czemu? Bo mam jedną zasadę, jak płacę to skończę choćby trzeba było w grze jeździć kupą na rowerze! Znalazłem wszystkiego flagi, wszystkich Templariuszy wybiłem i... zawiodłem się bo po tylu godzinach trudu włożonego w to wszystko... nic nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Froniu, a wiesz, że God Of War można przejść używając jednego combosa na okrągło? To samo z DMC? A wiesz, że nikt tak nie gra, bo to psuje zabawę? Wy już ludzie instynkty graczy potraciliście. Nie gra się w gry po to, żeby je przejść, a żeby się w nie wczuć! Gra ma klimat i jeżeli się w niego wczujesz zamiast po prostu wykonywać kolejne misje to naprawdę AC zyskuje w oczach. To tak jak z Hitmanem. Większość map można zaliczyć po prostu wbigając z karabinem w ręku. Tylko co z tego, skoro nie ma z tego żadnej przyjemności?

Pamiętajcie, że mimo super grafiki, fizyki, realizmu, audio to w grach dalej ma działać ludzka WYOBRAŹNIA!

Kurcze kilka postów wcześniej napisałem że gra jest do bani,ale po przeczytaniu kilku postów w tym twojego postanowiłem na AC spojrzeć nieco z innej perspektywy i jutro zapodam ją do chlebaka. Faktycznie też kwestia podejścia do tematu ma z pewnością znaczenie.Może zauważę coś czego wcześniej nie widziałem,bo koniecznie chciałem po prostu odstukać.A teraz na spokojnie bez pośpiechu,za ile ukończę to ukończę ale może wyłapię klimat gierki i w efekcie końcowym inaczej ocenię AC.POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z tego co piszecie wynika że "wadą" tej gry jest realistycznie odwzorowane średniowiecze i miasta... Dlaczego?

-Mamy mało broni - bardzo realistyczne zważywszy ze w innych grach tego typu można mieć ze soba 10 różnych mieczy i do tego kupe innego złomu w 'plecaku'...

-To jest średniowiecze ! Mówicie że monotonia, no ale co robili ludzie w średniowieczu? Nie było telewizji, piłki nożnej, siłowni, konsol, ani jazdy na rowerze, jedyne co ludziom pozostawało to podróże, wojny i kobiety...

-Wszystkie średniowieczne miasta wyglądały podobnie jak w grze... zgiełk, obwoływacze wykrzykujący swoje racje (świetnie zrobione, można postać i posłuchać ich racji)

Jak widać gra ukazuje średniowiecze takim jakim było, ludzkość wtedy się 'cofnęła' w porównaniu z tym co osiągneli Rzymianie.

Przesadzone są tylko te skoki z wież, efekt jest super ale nie radze tego próbować w rzeczywistości ;]

Grając w AC nie zawiodłem się, jeśli ktoś lubi arabsko-europejskie miasta to ta gra go zainteresuje. Być może też będzie chętniej uczył się historii, na mnie gra podziałała i przestudiowałem nieco historię tamtych czasów...

Jak już wiele razy mówiono, to nie jest gra dla każdego... Tak jak Lair

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa bo ty to byś całe życie w Crysisa grał, bo jest bezmózgi, ładnie wygląda i ma "to coś"... Oj stary... Widać, że lubisz być robiony w konia przez świat i komercję... Żal mi ciebie i twoich przyszłych dzieci. Assassins Creed może i nie jest świetny pod względem technicznym, ale jako całość jest naprawdę mocną grą.

Tak swoją drogą, grałeś w jakiegoś Finala, czy Folklore? Niech zgadnę... też ci się nie podobały... jaka szkoda...

Zaskoczę Cię! mogę? W Crysis nie grałem i jakoś nie mam zamiaru. To co ja lubię to pozostawię dla siebie. Napisałem Ci wyraźnie, że jak masz do mnie problem, to chętnie wyjaśnie sobie nieścisłości. AC jest właśnie dobry pod względem technicznym, można powiedzieć rozmach, grafika, nawet jako tako fabuła, poplątanie czasów współczesnych z minionymi brak odczuwalnej liniowości itp. ale jako całość zawodzi!

"Badanie dokładne mapy, cenne informacje, lokalizowanie celu, czajenie się, plan ataku i ucieczki i dopiero AC stanie się fajną grą"

Stanie się, gdyby pomijąc malutki fakt, że cały czas jest to samo w kółko... albo zbieranie flag o_O Tą grę albo się lubi (jak ktoś lubi monotonię, przez całą rozgrywkę) albo odkłada po 2h na półkę i nie wraca do tytułu, gdyż gracz już jest pewien, że gra nic innego nie zaoferuje.

Miałoby być ohh ahh wyszło średnio... Monotonia się wylewa z telewizora.

Zaraz napiszesz, że FPS to ciągłe chodzenie i strzelanie. Owszem też jest monotonia (np. shit Las Vegas 2 czy następny "wielki" średniak Army of Two) ale taki już CoD4 gdzie cały czas strzelamy, pokazuje, że każda misja jest inna i nie czuć tego ciągłego chodzeniw w kółko. To jest doskonały FPS, a nie szajski Crysis.

W FF grałem, ok, jak wiadomo nie mój klimat, ale dałem radę. Folklore darowałem sobie, jakoś nie przekonywują mnie produkcje, gdzie powinno pisać dla dzieci poniżej 7 roku życia. Czary mary, ja z tego wyrosłem...

Mi się marzyło AC w połączeniu z systemem walki z HS. Wyszłaby z pewnością fantastyczna gra. Tak jak w Uncharted mało jest zagadek, tak w AC mało jest siekania, a zbyt dużo chodzenie, skradania się itp.

Mix U:DF i TR oraz mix AC i HS i byłyby hiciory roku

Reasumując, pomysł rzeczywiście fantastyczny, ale nuda i wszelaka powtarzalność misji jak dla mnie zabiła ten tytuł. Może gra ma w sobie to coś, ale chodzenie w kółko, skradanie się, czajenie, kradzież, szpiegowanie, powrót po nowe zadanie itp itd. daje radę ale przez kilka godzin. Potem wkrada się nuda i rutyna, a gra nie potrafi się temu przeciwstawić. Ten stan narasta i co 2 gracz sprzedaje/odkłada grę na półkę. Wytrwały przejdzie, tak jak kolega H@des26, ale gra nie rekompensuje w szczególny sposób zmarnowanego czasu. Po skończeniu gry więcej rozczarowania i mieszanych uczuć niż satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×