Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie mi proszę ja Was, po co i dlaczego warto zaglądać do PS Home ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę ja Was, po co i dlaczego warto zaglądać do PS Home ?

Warto ponieważ można pograć w różne mini-gierki,spotkać się ze znajomymi w wirtualnym świecie,kupić meble do swojego apartamentu lub nowy domek,ubrania itd. a jak by tego było mało mamy dużo lokacji i można sobie np.w kinie pooglądać trailery gier lub na imprezie potańczyć.

A szczerze - nie warto zaglądać do PS Home.

Edytowane przez Ghostbuster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopełniając ostatnie zdanie poprzednika: bo to tylko strata czasu, a home go wsysa bezpowrotnie marnując.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopełniając ostatnie zdanie poprzednika: bo to tylko strata czasu, a home go wsysa bezpowrotnie marnując.

Dokładnie, a płacenie prawdziwymi pieniędzmi za jakieś meble do naszego apartamentu czy za t-shirt żeby sobie w nim pobiegać - kto to kupuję ?.

Edytowane przez Ghostbuster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 i mam pytanie. Czemu PSHome jest po angielsku? Nie ma po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ostatnio zacząłem grać w grę w której pływasz statkiem (Chyba Cutthroast:battle for Black Powder Cove) pirackim i strzelasz do innych statków.
Jest to gra w PS Home i za każdym razem gdy wyjdę z gry i wejdę ponownie resetuje mi się lvl, tak jakby gra się wgl nie zapisywała...
Wczoraj wbiłem 2 razy 6 lvl i dziś myślałem że będzie wszystko ok. jednakże gdy wszedłem do gry spowrotem miałem 1lvl... Czasami gdy pływam statkiem pokazuje się napis 'Trying to autosave data' czy coś podobnego lecz cały czas gdy wychodzę z gry i wejdęraz jeszcze dzieje  się to samo...
Pomocy, co zrobić? Maam dużo wolnego miejsca na dysku...
Internet 10Mb/s bezprzzewodowy, jakośc sygnału to 60%-75%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z PSHome a mianowicie PSHome nie zapisuje danych postępu w grach z PSH, gram w gre piracką na pshome i za akzdym razem jak wchodze mam spowrotem 1 lvl.... gra sie nie zapisuje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia modyfikacja, czyli dodanie trofeów, spowodowało, że wgłębiłem się w tajniki PlayStation Home i teraz siedzę tam godzinami :). Ale chciałbym się spytać, czy ktoś zna i mógłby mi polecić jakieś fajne kluby do których można by dołączyć (najlepiej z rodakami)? Ciekaw jestem co reprezentują w sobie takie kluby, czy jest to bardzo miła funkcjonalność czy tylko bajer. W wyszukiwarce klubów szukałem czegoś związanego z PSSite, jednak nic nie znalazłem. Jeśli istnieję jakiś klub związany z PSSite z miła chęcią dołączę :).

 

Jeśli ktoś szukałby pomocy do trofeum z odwiedzeniem apartamentu, z miłą chęcia pomogę. :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta ;P

 

Czy komuś (tak jak i mnie) brakuje trofika z odwiedzinami apartamentu? Może moglibyśmy sobie pomóc nawzajem?

 

PSNid: BieganPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać odnośnie zdobywania nowych apartamentów, ale nie za PLN z PSS

wczoraj zobaczyłem, że jedne lokum można  "kupić" w drukarce 3D, ale tam mam tylko 50"monet"

jakieś rady???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze (nie pamiętam dokładnie nazwy, bo dawno nie byłem) coś takiego jak Audi contest? Ja tam za krótką mini gierkę dostałem apartament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobyty dziękować

dodam tylko tym którzy też chcą go wygrać mini gra nazywa się

Audi Vertical Run

i trzeba w niej samochodem skoczyć na wysokość 3000m.

 

pozdrawiam

 

jakby jeszcze ktoś miał jakieś apartamenty za darmo proszę o pisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź Aurora 1.8 powinieneś chyba jeszcze dostać jeden apartament. Chętny na zrobienie trofka Welcome Guest? Jesli tak, to wyślij zaproszenie do znajomych i napisz mi wiadomość, bo częściej siedzę na ps4 niż 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy ja już trofea mam zrobione zostało mi tylko 50 dni <o apartamenty pytam bo żonie w tym głównym już mi się znudziło <wszystko urządzone >

a tak głównie w crysisie 3 siedzę jak mam wolne ale jak komuś potrzeba zaproszenia do apartamentu to piszcie zaproszę

ps to prawda ze w przyszłym roku home'a zamykają???

Edytowane przez Sebusi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamykają. Mi brakuje właśnie 50 dni i zaproszenia do apartamentu. Odezwę się ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×