Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Plusa też możesz kupić na angielskim koncie i grać w gry z plusa na swoim koncie.

Ale cokolwiek kupujesz na polskim koncie to tylko w ZŁ, a na angielskim w funtach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kodu na Playstation Plus na 365 dni. Do kiedy taki kod jest ważny, tj. którego dnia najpóźniej jestem w stanie go zrealizować? Dostałem go jako skan zdrapki (niestety tylko wycięty prostokąt kodu).

Edytowane przez Dudzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kodu na Playstation Plus na 365 dni. Do kiedy taki kod jest ważny, tj. którego dnia najpóźniej jestem w stanie go zrealizować? Dostałem go jako skan zdrapki (niestety tylko wycięty prostokąt kodu).

Zapytaj więc tego, kto Ci go sprzedał. To, że ktoś Ci poda datę ważności ze swojej sklepowej zdrapki, nie znaczy, że będziesz miał taką samą, poza tym ważność plusa się sumuje, więc możesz spokojnie wykorzystać ten kod od razu, więc nie wiem po co chcesz czekać z realizacją, no chyba, że czekasz na lepsze gry i chcesz zyskać np. miesiąc czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewne pytanko. Mianowicie chodzi o konto na PSN. Kupiłem wczoraj nową konsole PS3 Super Slim. Do tej pory miałem konsolę PS3 40 GB FAT. Logująć się do PSN na nowej konsoli użyłem danych starego konta (chcę oczywiście je zachować na nowej knsoli - głównie dla trofeow i pobranych gier). Starą konsolę chcę sprzedać znajomemu. Moje pytanie jest następujące. Jak usunąć konto na starej konsoli tak żeby jej nowy użytkownik nie miał dostępu do mojego konta PSN. Proszę o szybką odpowiedź bo bardzo mi zależy na szybkim pozbyciu się starej konsoli.

Edytowane przez marcinos2209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zakupiłem drugą konsole PS3 i nie wiem co zrobić, by jak tworzę Listę Pobierana na PSStore to pobierało tylko na nową, ale chce by można było grać na starej w to co już pobrane.
Na PSStore zawsze wyskakuje "Pobierz na obie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem zakupić po rocznej przerwie PS4. Jednak nie mogę zalogować na stare konto PSN, gdyż adres e-mail potrzebny do logowania już nie istnieje, a hasła też nie pamiętam. Wiem tylko jaką datę urodzenia wpisywałem i login. Czy da się coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Postanowiłem zakupić po rocznej przerwie PS4. Jednak nie mogę zalogować na stare konto PSN, gdyż adres e-mail potrzebny do logowania już nie istnieje, a hasła też nie pamiętam. Wiem tylko jaką datę urodzenia wpisywałem i login. Czy da się coś zrobić?

Zadzwoń na infolinię Playstation... Ewentualnie spróbuj ponownie założyć ten sam adres email i odzyskaj hasło - po pewnym czasie od usunięcia konta, loginy są uwalniane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×