Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak najbardziej ( tak samo ja theme, dema i inne).

A na jaki kraj się zarejestrowałeś?? (jak na Polskę to to pss normalnie działa tylko że jest po angielsku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszkam na islandii a tu ku..a akurat pss nie działa ale czytalem że w 2010 mają zrobić pss na islandii też ale już mi sie nie chce czekać ps3 kupilem w grudniu 2008 i byłem zielony pod wzglendem pss

ale jesteś pewny że bedzie dzialać bo sie potem użytkownika nie da usunąć a tak wogule to wiesz ile map pack 1 do cod 5 koszyuje

Edytowane przez qgar
Czy pisanie po polsku to zbrodnia "na islandii"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam błędy ortograficzne w postach, ale "drógi" w tytule ?!

Ehh...

mieszkam na islandii a tu ku..a akurat pss nie działa ale czytalem że w 2010 mają zrobić pss na islandii też ale już mi sie nie chce czekać ps3 kupilem w grudniu 2008 i byłem zielony pod wzglendem pss

ale jesteś pewny że bedzie dzialać bo sie potem użytkownika nie da usunąć a tak wogule to wiesz ile map pack 1 do cod 5 koszyuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat, bo mój zniknął...

co zrobić jeśli usunąłem drugiego użytkownika i przestała działać mi gra ściągnięta z PSS??

da się to uratować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zalozyc konto na tego uzytkownika jeszcze raz, ale nie wiem czy samo zalozenie konta uratuje sytuacje. Bardzo mozliwe, ze konieczne bedzie sciagniecie gier od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe, ze konieczne bedzie sciagniecie gier od nowa.

i znów trzeba będzie zabulić... :angry:

myślałem, że użytkownik nie ma tu nic do rzeczy jeśli gra jest na twardzielu... ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kupuje gry na lewo z allegro a sie nie ma o tym pojecia to trzeba bulic. Jezeli to Twoje konto to mozesz przeciez sciagnac za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kupuje gry na lewo z allegro a sie nie ma o tym pojecia to trzeba bulic. Jezeli to Twoje konto to mozesz przeciez sciagnac za darmo.

no nie na lewo... ale to głupio, że mimo, że gra jest na dysku to nie działa po usunięciu użytkownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co usuwales konto? Bo nie bylo Twoje? Moze wlasnie w tym problem :) Kazdy powinien grac w swoje gry, ktore legalnie kupil, a nie nabyl na lewo odsprzedawane na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co usuwales konto? Bo nie bylo Twoje? Moze wlasnie w tym problem :) Kazdy powinien grac w swoje gry, ktore legalnie kupil, a nie nabyl na lewo odsprzedawane na allegro.

grę ściągałem z konta kolegi i tak jakoś chciałem uporządkować użytkowników i usunąłem to jego konto... i kicha... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież można zalogować się do danego pss i tam jest lista ściągniętych nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok w drodze wyjaśnień.

KAŻDA gra zakupiona z PS Store ma swojego OWNERA (właściciela), jest nim osoba która tą grę zakupiła, można to sprawdzić wciskając "trójkąt" na ikonce danej gry i wybierając opcję Information. Aby grać w daną grę konto OWNERA musi znajdować się na naszym PS3 (można grać na dowolnym koncie), w przypadku jego usunięcia (czyli usunięcia OWNERA) automatycznie gra zostaje zablokowana i nie będzie działać. OWNER ma prawo zarejestrować swoje konto na 5 różnych konsolach.

to wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki nietypowy problem mianowicie kiedyś sprzedałem ps3 i teraz wróciłem do niego no i zalogowałem się na stare konto trochę pograłem w Uncharted ale zauważyłem że ktoś na tym koncie grał prawdopodobnie ta osoba która kupiła ode mnie starą ps3ke no i teraz moje pytanie :

czy jak stworze nowe konto to savy z unchated i trofea przepadną ?

Edytowane przez napster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić emaila, zmienić hasło - i już się gostek któremu sprzedałeś konsolę nie zaloguje na twoje konto. Proste.

Tak, jak zmienisz konto, to save'y i trofea przepadną.

Poprzednie pomysły wywaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, a raczej kolega, kupił ps3, już z 2 miechy temu, zrobiłem mu neta wszystko chulało, graliśmy w gta przez neta i było dobrze, aż do teraz nie wiem czy on coś grzebał czy jak, ale nie może się zalogować na PSN po necie na konsoli łazi normalnie, ale nie może się zalogować na PSN, dla pewności podałem mu swoje konto i też nie działa, sprawdzał na stronie eu.playstation.com i tam działa te konto, telko na PS3 nie może na nie wejść. Co Jest nie tak ?

#Czy to może być coś od portów ? Bo teraz mi powiedział, ze ma chyba porty poblokowane, czyli na PS3 trzeba wejśc przez ip routera czy można na kompie to odblokować ?

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla pewności podałem mu swoje konto i też nie działa, sprawdzał na stronie eu.playstation.com i tam działa te konto, telko na PS3 nie może na nie wejść. Co Jest nie tak ?

A robił nowy profil (nowego użytkownika na ps3) jak się logował na Twoje konto? Bo jak nie to się nie dziwie że nie działa.

EDIT:

To pewnie wina portów, więc ja tu nie pomogę. Poczekaj na qgar'a albo innego speca ;)

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, zrobił nowy profil, wbił na niego dał sign up czy jakoś tak, i dał tę 2 opcję czyli, że ma już konto, wpisał moje pasy i tam pisze Hello ... thanks for logging czy jakoś tak. ale coś w tym stylu. i Potem daje ok. i trzeba wpisać drugi raz hasło, wpisuje je i loguje,loguje,loguje końca nie ma i przez tyle czasu konsola sama wyłącza to logowanie. Pewnie dlatego, że przekroczono jakiś limit czasowy, w logowaniu tzn. że za długo go łączy z kontem.

#Edit ok poczekam :). Dodam jeszcze że kolega ma 2 routery, zbytnio nie wiem jak on to ma :P. Ale wiem że jest jeden połączony z drugim . Jesli to ma jakieś znaczenie, nie wiem dokładnie jak on to ma zrobione, ale wiem, że na wszystkich urządzeniach połaczonych w ten sposób ma neta.

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że porty zawsze trzeba mieć czyste i niepogniecione oraz pamiętać by zakładać je żółtym do przodu a brązowym do tyłu.

Natomiast co do odblokowania to polecam zajrzeć do tego tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to macie speca od port...ek :) Jezeli ma dwa routery polaczone ze soba to problem przekazania portow rosnie do kwadratu. Moze byc to wina nieprzekierowanych portow, ale zawsze zastanawiajace sa sytuacje, kiedy wczoraj dzialalo, a dzis nei dziala, mimo ze nikt nie grzebal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na razie dzięki wam :), dzisiaj u niego będę i pokombinujemy. Co z tego będzie dam znać :). Pzdr

#Edit; Problem rozwiązany, chodziło o zmianę MTU z 1500 na 1492 . O ile dobrze pamiętam te wartości :). Pzdr

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wydaje mi się, że cały profil, który posiadam na PSN, to jedno wielkie nieporozumienie, który pewnego dnia po prostu się rozpadnie, bo i raz napotykam na nowe problemy. Po pierwsze, kiedy chcę, wejść na swój profil, w zakładce friends, aby zobaczyć ilość swoich osiągnięć, zatrzymuje się na 23% i wywala mi error. Po drugie, kiedy loguje się na stronie, po to chociażby, żeby stworzyć swój identyfikator, to loguje mnie i przenosi do strony, gdzie mam

<h2 class="articleHeading">Jeśli rejestrowałeś się poprzednio na stornie eu.playstation.com, wprowadź nazwę użytkownika (adres e-mail) i hasło, a przeniesiemy szczegóły na nowe konto. Musisz to zrobić, aby aktywować nowy profil."</h2>Kiedy wpisuje dane, którymi loguje się do tego momentu, mówi mi, że jest złe hasło a mimo wszystko nie chciałbym kasowac tego konta, szkoda by mi było. Da radę coś z nim zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem Twój problem... Jednak z tego co udało mi się rozszyfrować :

Sprawa pierwsza: przez ostatnie kilka dni występuje problem z synchronizacją osiągnięć (Trofeów) w profilu.

Sprawa druga: Czy aby na pewno dobrze logujesz się na stronie Oficjalnej ?

cde2b83c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos w przegladarce masz namieszane

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co chodzi bo też takie coś musiałem robić . Po prostu gdy dochodzisz do momentu gdzie wyskakuje Ci "Jeśli rejestrowałeś się poprzednio na stornie eu.playstation.com, wprowadź nazwę użytkownika (adres e-mail) i hasło, a przeniesiemy szczegóły na nowe konto. Musisz to zrobić, aby aktywować nowy profil." wpisujesz ten e-mail i hasło i klikasz na dole "wyślij" i po sprawie. Za pewne nie klikałeś "wyślij" tylko to wyżej (nie pamiętam już co dokładnie) stąd też wyskakiwał ci komunikat o złym haśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×