Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o quest w wildlife exploration preserve ? jeżeli tak to ,żeby tam wejść musisz najpierw zrobic jeden objective głownej misji od Mordecaia (trzeba uszkodzić 3 roboty). Moby pojawią się jak zadzwonisz "domofonem" przy tej bramie xd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w DLC jest większa szansa na spotkanie z Jimmy Jetkinsem? Brakuję mi to jedno wyzwanie i za cholerę nie moge go znaleźć. Ciągle powtarzam misję Doctors orders, ale bez skutku. Jeżeli by był ktoś chętny na wspólny zakup, to pisać na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go znalazłem w Oportunity, jakieś 30 min farmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M0rph i _matt dzięki wam!

Faktycznie wykonałem mision story i zaraz po tym Doctor's Order's (wtedy już było normalnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli walczę z jakimś bossem np. BNK-3R, który ma chyba 28lvl (poprawcie mnie jeśli się pomyliłem) to czy będę mieć lepszy loot jak go zabiję na np. 26lvl niż na 28lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zobserowawałem i tak czysto logicznie ->

Im wyższy Twój lv tym większa szansa na lepszy loot

Im trudniejszy przeciwnik tym większa szans na lepszy loot (gdzie trudniejszy = baddas, subboss itp.)

Więc teoretycznie - skoro nie jest to zwyły randomowy przeciwnik to im wyższy Twój poziom tym większa szansa na coś fajnego (ale tylko do pewnego stopnia)

Naprawdę fajny sprzęt trafia się chyba dopiero na TVHM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli walczę z jakimś bossem np. BNK-3R, który ma chyba 28lvl (poprawcie mnie jeśli się pomyliłem) to czy będę mieć lepszy loot jak go zabiję na np. 26lvl niż na 28lvl?

Nie. Od strony poziomu będziesz miał taki sam loot, bo zależy to od poziomu bossa. Generalnie szanse na loot są takie same u każdego przeciwnika przez całą grę, różnica polega na tym, że przeciwnik na 28 wyrzuci loot w okolicach tego poziomu, a ten na 52 poziomie loot w okolicach 49-50 poziomu (jest jeden wyjątek od tej zasady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już sporo (za mało!), wbiłem x2 15 poziom i mam jedno do powiedzenia. B2 to główny kandydat do gry roku 2012 zaraz obok Dishonored. 15 poziom a końca tej gry nie widać. Super... nie to mało powiedziane - zajebista zabawa w coopie. Kto nie grał ten niech wie co traci. Absolutny must have dla każdego gracza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy bardzo róznią się od siebie drzewka rozwoju postaci pomiędzy Axtonem a Zero?

Jestem na 12lvl.Axtona i zastanawiam się czy nie byłoby lepiej zacząć grę jako zero.

Commanderem(Rolandem) kończyłem pierwszą część.

Bardzo zauważalne są różnice w gameplayu tymi dwoma charakterami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w DLC jest większa szansa na spotkanie z Jimmy Jetkinsem? Brakuję mi to jedno wyzwanie i za cholerę nie moge go znaleźć. Ciągle powtarzam misję Doctors orders, ale bez skutku. Jeżeli by był ktoś chętny na wspólny zakup, to pisać na PM.

a ja wczoraj sobie zaczalem przegladac te wyzwania, chcialem poszukac tego jimmiego jenkinsa i patrze a w statystykach 2 razy go spotkalem i ubilem:), takze nawet nie wiedzialem ze gdzies mi kiedys wyskoczyl i go zalatwilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciągają poważne poprawki. Nowy patch pojawił się na Steamie, na konsole pojawi się, jak można przeczytać na oficjalnym forum, "w przyszłości".

Lista poprawek jest ciekawa i można znaleźć ją TUTAJ.

Jest kilka poprawek wartych odnotowania:

  • Fixed an issue causing players to sometimes crash or freeze after killing Master Gee in the Captain Scarlett DLC.

Nareszcie będzie można normalnie podejść do tego bossa bez ryzyka, że zawiesi się konsola, co zdarzało się w 90% przypadków. Kto testował to DLC, że takie coś w ogóle przeszło, to nie wiem, ale będzie naprawione.

  • Fixed the Mechromancer's Anarchy skill sometimes losing stacks incorrectly for multiplayer clients.

Grający Gaige wreszcie będą mogli spokojnie wchodzić do czyjejś gry bez obawy, że ładunki Anarchy będą znikały w niewyjaśniony sposób. Znajomi mówili mi o tym wiele razy, fajnie, że jednak udało się o to zadbać twórcom.

  • Fixed a bug causing players to sometimes get stuck zoomed in when in "fight for your life" mode.

... dzięki czemu zapisy gier przestaną się same kasować w walce z Hyperiusem.

  • Fixed a bug that could sometimes cause players' skill points to be reset when loading their character.

Zdarzało się notorycznie, ale uważam, że był to przydatny bug, czasem kiedy się wchodzi do co-opa, można zrobić respec, zależnie od składu, w jakim gramy. W sumie to mogłaby być opcja.

  • Fixed a bug that could cause enemies and missions to be locked to an incorrect level.

Sytuacje, kiedy komuś nagle gra przeskaluje się o 20 poziomów powyżej poziomu postaci, zostaną wyeliminowane.

  • Amplify damage from Amplify Shields is now divided among all projectiles fired from a single shot.
  • Balance adjustments to "The Bee":
    • Increased Recharge Delay
    • Significantly increased Recharge Rate
    • Reduced Amplify damage

    [*]Increased the health of Terramorphous

Skończy się łatwe farmienie i solowanie wszystkiego. Najmocniejsza tarcza w grze zostanie osłabiona i choć w normalnej rozgrywce takie osłabienie i tak nie na znaczenia, to bossami nie będzie już można pomiatać. Drużyna i strategia będzie niemalże koniecznością. Poradnik będzie trzeba zaktualizować, bo niemal wszystkie wideo walk z bossami będą nieaktualne.

Niby dobrze, bo bossowie wreszcie będą spełniać zamierzoną rolę bossów, a nie rolę szmat do podłóg, jaką pełnią teraz. Gra będzie bardziej zbalansowana, z randomami będzie się lepiej grało i będzie zachęta do eksperymentowania ze sprzętem, kiedy przegięcia zostaną usunięte. Ale powinna z tym iść jakaś lepsza nagroda, np. w postaci wyższej częstotliwości upuszczania przez nich legendarnego ekwipunku.

Albo kto wie, być może gracze znajdą jakieś inne luki w mechanice. Albo wróci koszmar z BL1 w postaci zmodowanych postaci, broni i ogólnego cziterstwa.

  • Fixed bug causing Tediore reloads to get Amplify shield damage bonuses for each round remaining in the clip.

Najłatwiejsza metoda solowania najpotężniejszego bossa w grze odejdzie w niepamięć. Teraz będzie rzeźnia. Ale znów - może to spowodować powrót cziterstwa. Gracze nie lubią, gdy się coś im zabiera.

  • Fixed issue resulting in infinite leveling exploit with Fleshstick.

Naprawiony jedyny znaleziony jak dotąd exploit na levelowanie, który pozwalał rozwinąć postać od początku do końca w godzinę. IMO nie ma sensu tego naprawiać - kto będzie chciał boostować, po prostu usunie łatkę i zrobi to sam.

Plus wiele innych, jak naprawione questy, wyzwania, zmniejszony poziom bossów na normalu, żeby słabsze postacie mogły z nimi walczyć, a nie czekać do 50 poziomu. DLC będzie wreszcie warte kupna. Ogólnie zmiany dobre, ale widzę, że większości wszelkie nerfy mogą się nie podobać. Oby to nie wywołało fali nieobecnego jak dotąd na konsolach modowania, na które nie było zapotrzebowania. Ale jak będzie popyt, może będzie i podaż. Cóż, po trofea zawsze będzie można usunąć patcha na chwilę, zrobić trophy i znów wgrać patcha.

Nadal nie ma słowa o resetującym się podczas gry w splicie badass rank. WTF. Fail, Gearbox, fail.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nową łatką moja jedna 20 poziomowa postać nie działa kompletnie - gra się wyłącza. Dzięki za taką łatkę. To moja pierwsza postać i w sumie jedyna...

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu bedzie mozna grc Mechromancerka w multi :) a i inne zmiany wyjda grze na dobre. Juz nie moge sie doczekac kolejnego dodatku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jesli ktoś wie, jest taki sklep w Oasis (dlc o skarbie piratów) na wzór Crazy Earla z Sanktuarium, tylko niestety gdy się do niego podchodzi to gość mówi by pokonać kogoś tam i wtedy do niego wrócić to z nami pogada a tak niestety kicha, mam końcówkę dodatku (walka z Leviathanem) i nadal jest ten sklep nieaktywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jesli ktoś wie, jest taki sklep w Oasis (dlc o skarbie piratów) na wzór Crazy Earla z Sanktuarium, tylko niestety gdy się do niego podchodzi to gość mówi by pokonać kogoś tam i wtedy do niego wrócić to z nami pogada a tak niestety kicha, mam końcówkę dodatku (walka z Leviathanem) i nadal jest ten sklep nieaktywny

W tym sklepie płaci się kryształami, które wyrzucają tylko dwaj uber bossowie z DLC, Hyperius i Master Gee. Questy na ich pokonanie otrzymujesz po zakończeniu fabuły w dodatku. Napisałem o tym trochę w poradniku. Taniec z nimi to nie przelewki, a bronie z tego sklepu są beznadziejne, jedynie relic i shield są względnie warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, szczerze to skończyłem story i zacząłem true vault hunter story i odpaliłem dlc które własnie koncze i jak narazie zadnej fajnej i porzadnej broni nie znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co jeszcze można zrobić z Eridum? Mam ponad 100 $ i na razie ekwipunek jak i pojemność magazynku znacznie zwiększyłem w każdym rodzaju broni, więc dalsze powiększanie jest zbędne. Da się coś z taka ilość Eridium jeszcze zrobić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście na arenę uber bossa kosztuje Erydium, płatne z góry raz na sesję gry. Poza tym nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko denerwuje że pojemność ekwipunku jest taka mała, w jedynce o wiele więcej można było nieść a tu tylko 27 miejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego tygodnia zaczynam moja przygode z b2, ma ktos ochote na coopa od poczatku do konca gry, tylko razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przejściu gry na normalu , tzn zahaczyłem jeszcze o Sanctuary na TVHM. Świetna gra, ciekawa historia i prześmieszne postacie (coś w stylu GTA 4/ RDR tylko znacznie zabawniejsze). Ciężko się oderwać , ale chociaż na chwilkę będzie trzeba. Hitman na horyzoncie. Gram syreną. Początkowo się obawiałem, bo snajperką najłatwiej mi się eliminowało wrogów, więc Zer0 wydawał się bardziej odpowiedni. Później trafiłem na niezłą strzelbę, a gdy pojawiły się roboty na karabinek z corrode. Snajperka poszła w zapomnienie, a pod koniec ostatecznie znikła z ekwipunku. Ostatniego bosa załatwiłem pistoletem. Trochę mi głupio bo pozbyłem go 99% energii spoza pola energetycznego. Kilka razy musiałem dokupywać amunicję. Ostatni magazynek jednak władowałem w niego z bliska. Jak dotąd nie trafiłem na pomarańczową broń, znalazłem za to relic znacznie zwiększający czas fight for life. Świetnie pasuje do mojego stylu gry, tzn korzystać z second chance, jak często to tylko możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci sie spodobalo to bierz DLC - jeszcze wiecej humoru i naprawde sporo do zwiedzenia/zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2 ma wszystkie tryby gameplayowe tak jak jedynka? Coop na split-screenie, coop online itp.? Gram właśnie w pierwszą część ze znajomym w coopie online i gra się wyśmienicie. BL2 trzyma też dobry poziom, bo zastanawiamy się nad zakupem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybow to tak samo - plus poprawiona praca voice chata, a co do gameplayu to wszystko jest wiecej / lepiej / miodniej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście na arenę uber bossa kosztuje Erydium, płatne z góry raz na sesję gry. Poza tym nic więcej.

Sorki, że znowu tak pytam, ale czy ten boss jest w podstawowej wersji czy w DLC? (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×