Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem wczoraj B2. W samotnej zabawie, ukończywszy wszystkie zadania główne jak i poboczne zajęło mi to dokładnie jeden dzień i 11h grania, wbiłem 34 poziom. Grałem jako Zer0 i cała gra jest wspaniała i jedyne do czego się mogę przyczepić to do końcowego bossa, którego pokonałem za pierwszym razem z różowym SMG o DMG +500 + elektryczność. Albo to był jakiś błąd albo coś, ale ostatni (nie przedostatni, którego zresztą pozbyłem się 4 strzałami ze strzelby ;) ) uderzył mnie raz, a przez całą walkę zajmował się innymi. Więc trochę za łatwo mi poszło.

Rada dla wszystkich: nie otwierajcie skrzyni za pomocą złotych kluczy w Sanktuarium bo zniszczycie sobie grę jeśli gracie sami. Robi się ona po prostu za łatwa, a same bronie ze skrzyni otwartej na 25 poziomie.

Sorki, że znowu tak pytam, ale czy ten boss jest w podstawowej wersji czy w DLC? (:

W podstawowej wersji. Kończąc wątek fabularny dostajesz do niego dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci sie spodobalo to bierz DLC - jeszcze wiecej humoru i naprawde sporo do zwiedzenia/zrobienia

Prędzej czy później na pewno wypróbuję. Te dlc wychodzą nadspodziewanie często. Czy w przypadku jedynki było podobnie?

Edytowane przez wagabunda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu, ale widzę, że można kupić normalną wersję albo premiere club. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli grales w 1 i ograles DLC - bedziesz wiedzal za co placisz i czego sie spodzewasz. Pierwsze DLC do B2 wielkoscia i iloscia misji ciut przewyzsza pierwsze z B1 (wyspa Neda), drugie to znow odpowiednik areny Moxi (choc znow zanosi sie na wiecej/lepiej), takze pozostale nie sadze aby odbiegly od sprawdzonego schematu. Jesli natomiast nie wiesz jeszcze, czy B2 wciagnie Cie na tak dlugo, a nie bawisz sie w sloty z PSN - szkoda siana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze kupując wersję Premiere club dostaje dostęp do wszystkich DLC???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gdzies jeszcze dostaniesz Premier Club to wersja ta bedzie zawierac tylko DLC z postacia Gaige (klasa mechromancer), do tego chyba jeden zloty klucz. DLC z zawartoscia fabularna nie sa czescia wydania Premier Club, mozna je kupic oddzielnie - pojedynczo badz jako season pass, w tym drugim przypadku dostajemy 4 DLC fabularne w cenie 3.

Ponoc juz jutro (20. listopada) wychodzi kolejne fabularne DLC - Mr. Torgue's Campaign of Carnage.

Zrodlo:

http://polygamia.pl/...orderlands.html

EDIT: chociaz inne serwisy podaja date 21. listopada... no w kazdym razie na dniach dostaniemy nowe DLC :)

EDIT 2: ...kurcze teraz dopiero patrze, ze nazwy niektorych misji w tym DLC to nazwy utworow Guns 'n' Roses ]:-> \m/ \m/ (niestety nie mam glosnikow i nie wiem jaka muza jest w tle tych zmagan na arenie, ale akurat utworki Guns 'n' Roses pasuja do tej jatki ;] )

Edytowane przez maruda74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze kupując wersję Premiere club dostaje dostęp do wszystkich DLC???

Oj nie, jak kolega wyzej opisal - ja sie pospieszylem i pisalem o season pass, ktory w opcji na 2 sloty jest naprawde godny uwagi dla kogos kto wsiaka w klimat Borderlands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC, to wreszcie ten humor, którego w dużych ilościach tak szukam w Borderlands. Nie to co drętwe żarty z Captain Scarlett, tutaj jest mocno. Mr. Torgue niszczy system i wcale nie dlatego, że w każdym zdaniu, jakie wypowiada, pada "f*ck" i "sh*t", po prostu ogólnie jest przezabawny (uciszenie Tannis tekstem, że wymawia za dużo sylab, albo zlecenie nam zabicia NPC - mamy go "zabić i znaleźć, ale niekoniecznie w takiej kolejności" - lmao). Pomysł na fabułę w klimacie, znów nowa waluta, tym razem łatwiejsza w zdobywaniu, nowy uber boss, ale jeszcze go nie widziałem. 10 razy lepsze od poprzedniego dodatku, oby ten trend się utrzymał, może dojdziemy do poziomu DLC z Knoxxem z jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.a połatali ten pierwszy dodatek,bo mam zamiar nabyć,czy nadal wykazuje braki :) i pytanie ogólne: nie macie wrażenia że TVHM jest "troszku" kiepsko zbalansowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co było nie tak z 1 dodatkiem :P ? ja żadnych bugów nie zauważylem

co do TVHM to czasami nie idzie nie zginąć.. nawet uważając i nie pchając się na pałę w przeciwników zdarza mi się ginąc i to dosyć często D:

@do tych co maja dodatek nr 2

ma ktoś z was odczucie ze na arenie strasznie spadają fpsy ? nawet jak się nic nie dzieje a patrzę na większą część areny to fpsy spadają do ~20 .. da sie grac ale strasznie niekomfortowe to jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Bordelands 2. Całą kampanie przeszedłem na podzielonym ekranie z bratem. Dobiliśmy obaj do 37 levelu (ja grałem Axtonem, on Zerem). Wykonaliśmy wszystkie misje poboczne oprócz dwóch ostatnich, które otrzymuje się po skończeniu wątku fabularnego. Ostatni boss nie był taki trudny, choć walka z nim trochę nam zajęła.

Wklejam tu nasze drzewka rozwoju. Myślę, że dobrze dobieraliśmy perki, co wy na to?

Axton: http://talent.87bazi...005100000000000

Zero: http://talent.87bazi...000004231110000

Teraz przechodzimy drugi raz, tym razem wybieram Siren, a mój Brat Salvadora.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, <br />Skonczylem normal na 38 lvl Axtonem. Dobry klimat, ostatnio taki rozwalkowa zabawe mialem przy Bulletstormie. Chetnie zagram drugie przejscie z kims z forum, awentualnie inna postacia od zera. <br />Zapraszam chetnych - psn nick Honorrek. Gram wieczorami.<br /><br />Gralem wczoraj, po dolaczeniu sie dp gry zobaczylem, ze gra z nami koles na 125 levelu. Kurde juz i ma ps3 za czity, czy o czyms nie wiem

Edytowane przez Honorrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można nimi otwierac złotą skrzynkę w sanctuary w której znajdują się losowe fioletowe przedmioty na poziom postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś dropnac dobry granat toksyczny dla postaci 15lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś poświecić troche czasu i pomóc mi w ubiciu Terramorphous'a? Mam mikro. Proszę pisać na forum na PW lub śmiało dodać do znajomych, mój PSN ID : FallenPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę miał swoją kopię. Mogę wysłać zapro w celu wbicia trofeów on line?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorem dostałem swoją kopię. Możesz mnie zaprosić do znajomków, ale najpierw będę chciał przejść grę solo, potem możemy razem się pobujać po misjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy przeciwnicy ubici podczas eksploracji świata respawnują się?

tak, respawnują się co jakiś czas a także przy każdym wyjściu i ponownym wejściu do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u kogos na mapie eridium blight jest malpa donky mong? chce zrobic trofeum za ubicie jej ale u mnie niestety wystepuje tylko king mong, bede wdzieczny jak ktos wzialby mnie na swoja mape bym mogl ubic tego malpiszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×