Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

on jest i u ciebie,po prostu ma respa rzadziej niż king mong.ja spotkałem go tylko dwa razy a gram sporo.kwestia szczęścia jak wiele rzeczy w tym tytule :)np.jeeenkins :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on jest i u ciebie,po prostu ma respa rzadziej niż king mong.ja spotkałem go tylko dwa razy a gram sporo.kwestia szczęścia jak wiele rzeczy w tym tytule :)np.jeeenkins :)

kilkanascie razy juz wchodzilem i wychodzilem i zawsze ten king mong a jenkinsa spotkalem 3 razy i go ubilem nawet o tym nie wiedzac:), dopiero w sttystykach pozniej zobaczylem ze go mam, nie moge sobie poradzic jeszcze z goliathem i jego transformacjami, zawsze gdzies zginie i nie dane jest mi go ustrzelic zanim nie ewoluuje na ostatnia faze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shuldi: Z tego co zauwazylem to Donky ma okolo trzy miejsca w ktorych mozna go znalezc(poszukaj w sieci). Mi sie udalo go za pierwszym raze ubic w tym miejscu.

Odchodzac od tematu Donkeya, dla ciekawskich i chcacych zrobic gre w 100% (nie tylko w statystykach) w grze jest jeszcze jeden boss mocniejszy od teramorphousa(!).

Vermivorous Invincible Varkid jest to ostatnia forma ewolucji Varkid, mozna go spotkac w Tundra Express. Jakis czas temu razem z Siriondel i jego znajomym dalismy rade go sfarmic. Ponoc rzuca jakies legendarne glowki czy skiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shuldi: Z tego co zauwazylem to Donky ma okolo trzy miejsca w ktorych mozna go znalezc(poszukaj w sieci). Mi sie udalo go za pierwszym raze ubic w tym miejscu.

Odchodzac od tematu Donkeya, dla ciekawskich i chcacych zrobic gre w 100% (nie tylko w statystykach) w grze jest jeszcze jeden boss mocniejszy od teramorphousa(!).

Vermivorous Invincible Varkid jest to ostatnia forma ewolucji Varkid, mozna go spotkac w Tundra Express. Jakis czas temu razem z Siriondel i jego znajomym dalismy rade go sfarmic. Ponoc rzuca jakies legendarne glowki czy skiny.

wiem, ze donkey ma takie 3 miejsca, sprawdzilem w sieci juz wczesniej ale zawsze pojawial sie king mong, wczoraj jednak spotkalem w koncu donkey monga i go ubilem, takze sie ciesze:), a w ktorym miejscu mozna spotkac tego bosa varkida o ktorym napisales?

czy bylbys w stanie pomoc mi w zdobyciu trofea z goliathem i jego transformacja bo za cholere nie moge sobie poradzic, zawsze gdzies ginie po drodze albo on wykonczy wszystkich i zostane mu w koncu ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze donkey ma takie 3 miejsca, sprawdzilem w sieci juz wczesniej ale zawsze pojawial sie king mong, wczoraj jednak spotkalem w koncu donkey monga i go ubilem, takze sie ciesze:), a w ktorym miejscu mozna spotkac tego bosa varkida o ktorym napisales?

czy bylbys w stanie pomoc mi w zdobyciu trofea z goliathem i jego transformacja bo za cholere nie moge sobie poradzic, zawsze gdzies ginie po drodze albo on wykonczy wszystkich i zostane mu w koncu ja

Bossa varkida mozna spotkac wszedzie gdzie sa Larwy Varkidow. Problem polega na tym zeby pozwolic na ich transformajce w kolejna forme. Z tego co pamietam to jest ich 6 lub 7, a ostatnia forma sie nazywa Vermivorous Invincible.

Jesli chodzi o trofeum goliatha to jest to calkiem proste do zrobienia tylko trzeba miec 40+ level. Jak juz bedziesz mial dobry shield i level to udaj sie do Frostburn Canyon, znajdz jakiegos goliatha, biegaj po calej mapce i pozwol zeby napazal sie z innymi przeciwnikami przy okazji go ochraniajac. Pamietaj zeby tego nie robic na ng+ tylko na podstwowym poziomie trudnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bossa varkida mozna spotkac wszedzie gdzie sa Larwy Varkidow. Problem polega na tym zeby pozwolic na ich transformajce w kolejna forme. Z tego co pamietam to jest ich 6 lub 7, a ostatnia forma sie nazywa Vermivorous Invincible.

Jesli chodzi o trofeum goliatha to jest to calkiem proste do zrobienia tylko trzeba miec 40+ level. Jak juz bedziesz mial dobry shield i level to udaj sie do Frostburn Canyon, znajdz jakiegos goliatha, biegaj po calej mapce i pozwol zeby napazal sie z innymi przeciwnikami przy okazji go ochraniajac. Pamietaj zeby tego nie robic na ng+ tylko na podstwowym poziomie trudnosci.

dzieki, caly czas szukam jakiejs broni pomaranczowej:) z termo bosa wypadla mi tarcza bee, probuje szczescia na automatach siedzialem chyba z pol godziny, stracilem pol melona i nic jak wypadly dwa loga borderlands to trzecia jakas inna, dupa blada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie sloty,to strata czasu.dużo szybciej wyfarmisz coś na bossach.ja dostałem cos praktycznie już od każdego,oprócz dr.mercy,skurwiel nic nie chce żucic a latam do niego od 3 tygodni praktycznie codziennie.kilka "pomarańczy" wypadło mi przy zwykłej eksploracji,ze zwykłych przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uber-varkida waliłem kilka razy z "pomarańczy" a i tak ginąłem jak szmata.na tvhm nawet jak masz wszystkie sloty na legend to i tak potrafia cię pojechać w sekunde,więc twierdzenie że te bronie robią z gry banalny tytuł jest trochę nie trafione.

Edytowane przez hellboy242

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uber-varkida waliłem kilka razy z "pomarańczy" a i tak ginąłem jak szmata.na tvhm nawet jak masz wszystkie sloty na legend to i tak potrafia cię pojechać w sekunde,więc twierdzenie że te bronie robią z gry banalny tytuł jest trochę nie trafione.

Poza kilkoma bosami to gra w coopie jest dosyc prosta, nie mowie ze banalna poprostu nie stanowi duzego wyzwania. Mam nadzieje ze Gearbox niebawem wypusci dodatek/latke zwiekszajcy level cap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho nie powinni zwiększać lvl capa a jeżeli już to jakoś bardzo nieznacznie np 5lvli (nie to co w BL1 , az o 19),bo jaki to będzie miało sens jak będziemy mieli wszystkie najlepsze skille pomaxowane. Teraz jest chociaż jakas różnorodność w buildach i jedną klasą można grać na wiele sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho nie powinni zwiększać lvl capa a jeżeli już to jakoś bardzo nieznacznie np 5lvli (nie to co w BL1 , az o 19),bo jaki to będzie miało sens jak będziemy mieli wszystkie najlepsze skille pomaxowane. Teraz jest chociaż jakas różnorodność w buildach i jedną klasą można grać na wiele sposobów.

Dobrze powiedziane, ale z drugiej strony możliwość rozwoju to jest to, co na dłuższą metę może zatrzymać graczy przy Borderlands 2, jeżeli Gearbox nie doda takiej opcji, gra się wykruszy zdecydowanie zbyt szybko. Tacy są niestety gracze. No i trzeba przyznać, że Gearbox spieprzył sprawę z end game content, jeden pierdółkowaty boss. Gdyby end game był lepszy, a drop rate'y nieco większe przy jednoczesnym osłabieniu pomarańczowych przedmiotów, IMO byłoby idealnie i można by w ogóle level capa nie ruszać . A tak jest festiwal farmienia i kopiowania najrzadszych zabawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiecie wczoraj wyszla latka wielkosci 336 mb, sprobujcie isc teraz na jakiegos bossa np. hyperiusa, powodzenie, teraz nawet pomaranczowe bronie klekaja i wzystko razem, w czworke udalo sie mu wybic tylko robociki a potem jak wpadl w szal to pozamiatane, podejrzewam ze poprawili twardosc bossow i walka z nimi to nie zabawa, warrior tez jest mocniejszy ale do ubicia ale hyperius masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawki, o których pisałem w TYM poście wreszcie trafiły na konsole. Pełna lista zmian znajduje się zaś TUTAJ. Gra teraz będzie faktycznie ciupkę trudniejsza, głównie Ci bossowie. Z jednej strony dobrze, z drugiej nie do końca, zobaczę dziś wieczorem, jak wyjdzie w praniu.

//

I mamy nowe DLC - Sir Hammerlock's Big Game Hunt. Trzy nowe trofea doszły do listy. Ponadto wygląda na to, że zawartość z edycji kolekcjonerskich, w tym Creature Slaughter Dome, trafi do cyfrowych sklepów do ściągnięcia dla każdego.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sciagnalem ten slaughter dome creature, jest to podobno taka arena na mapie wildfire preservation, walczy sie na niej ze zwierzakami

Poprawki, o których pisałem w TYM poście wreszcie trafiły na konsole. Pełna lista zmian znajduje się zaś TUTAJ. Gra teraz będzie faktycznie ciupkę trudniejsza, głównie Ci bossowie. Z jednej strony dobrze, z drugiej nie do końca, zobaczę dziś wieczorem, jak wyjdzie w praniu.

//

I mamy nowe DLC - Sir Hammerlock's Big Game Hunt. Trzy nowe trofea doszły do listy. Ponadto wygląda na to, że zawartość z edycji kolekcjonerskich, w tym Creature Slaughter Dome, trafi do cyfrowych sklepów do ściągnięcia dla każdego.

gra na pewno bedzie troche trudniejsza ale to co wczoraj widzialem na wlasne oczy w walce z hyperiusem a walczylem pierwszy raz z trojka kolegow ktorzy juz z nim walczyli to normalnie gosc jest nie do rozwalaenie, nie wiem kiedy uda mi sie go pokonac a wisi mi to zadanie do wykonania w dlc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na pewno bedzie troche trudniejsza ale to co wczoraj widzialem na wlasne oczy w walce z hyperiusem a walczylem pierwszy raz z trojka kolegow ktorzy juz z nim walczyli to normalnie gosc jest nie do rozwalaenie, nie wiem kiedy uda mi sie go pokonac a wisi mi to zadanie do wykonania w dlc:(

Z Hyperiusem jest teraz faktycznie sprawa przesrana, bo Hyperius został zaprojektowany pod tanie sztuczki, które teraz usunięto. Ale jest to nadal do ogarnięcia, po prostu ekipa 4 osób nie gwarantuje z automatu wygranej. Szczególnie że walczyłeś pierwszy raz. Wszyscy muszą być obcykani z nim, dobre buildy i jak najlepszy gear to jest konieczność. Walcząc z nim jednak stricte pod trofeum, najlepiej usunąć patcha i załatwić go solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wraz z dwójką kolegów (wszyscy 50 lvl) próbowaliśmy ubić Pete The Invencible, tarcza schodzi szybko ale HP ma bardzo dużo i te jego ataki, mimo, że korzystaliśmy z tricku to wskakiwał na górę, później się blokował i załatwiał nas atakami, trzeba było odkręcać wodę by się ugasić, wyłażące stworki były za którymś wyjściem juz na 63 lvl, męczyliśmy się ładnych kilkanaście minut i nas załatwiał nie on sam a te własnie wyłażące stworki, nagle do gry dołączył jeden gracz i pozamiatał go w kilka sekund, później tak samo Hyperiusa i Master Gee (troszkę dłużej), nie wiem skąd on wziął takie bronie co rozłożyły w kilka czy kilkanaście sekund, nadmienię, że graliśmy na true vault hunter mode i po wyjściu łatki podnoszącej wytrzymałość bossów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wyda się to głupie pytanie, ale co oznacza, że jakaś broń np. shotgun czy karabin mają siłę strzału razy ileś tam np. 50x3 ?? Czemu po prostu nie jest 150?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że jak będziesz miał później lepsze bronie gdzie będą parametry np. 25672x17 to wtedy pewnie ciężko by było im całą cyfrę (jednym ciągiem) zmieścić w tym polu gdzie są statystyki broni, przynajmniej ja to tak interpretuje ale być może ktoś inny lepiej i dokładniej Ci wyjaśni

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mogliby wtedy po prostu wpisywać twój przykład jako 436k i by się mieściło:) a jaki sens jest pisanie przy moim karabinie 66x3? Dziwne to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mnie jakoś to nie przeszkadzało ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu i jednemu moze sie to podobać a drugiemu nie, może wyślij zapytanie do twórców gry, może odpiszą Ci konkretniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mogliby wtedy po prostu wpisywać twój przykład jako 436k i by się mieściło:) a jaki sens jest pisanie przy moim karabinie 66x3? Dziwne to.

proste, tak jak z rakietnicami - nie kazdy pocisk wchodzi w przeciwnika - zasuniesz z shotguna z bliska to kolo przyjmie na klate pelne 66X3, a jak z daleka to 66X1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wyda się to głupie pytanie, ale co oznacza, że jakaś broń np. shotgun czy karabin mają siłę strzału razy ileś tam np. 50x3 ?? Czemu po prostu nie jest 150?

Wartosc 50x3 odnosi sie do broni, ktora miota na raz 3 pociskami i kazdy pocisk daja z osobna 50 damage. Na przyklad granta odlamkowy 100x17 rozbija sie na 17 odlamkow i kazdy daje obrazenie 100. To samo jest z shotgunami ktore czesto zluzywaja wiecej niz jeden pocisk na strzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem ale teraz mam shotgun ktory zuzywa 3 pociski przy wystrzale a obrazenia ma 60x11 czy cos takiego ale na pewno x11 a nie zuzywa 11 pociskow tylko 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej - ilosc obrazen jest dzielona przez ilosc pociskow "wstrzelonych" w danego kolesia - fragmentacja wystrzalu nie ma nic wspolnego z iloscia amo - przyjmujac pelny wystrzal na klate dostanie te rzeczone 60X11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×