Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jutro pomoze w pokonaniu jednego irytujacego bossa w Borderlands 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje kupic cos do gry z koleszka, czy voice chat jest normalnie w grze abym mogl sie kontaktowac z ziomkiem ? i normalnie od poczatku gry moge zaczac zabawe z nim w coopie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, normalnie mozesz grac ze znajomym i rozmawiac, wszystko smiga bardzo dobrze, mozesz grac ze znajomym i pozniej kontynuowac samemu wedle woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz kluczy. Jak masz dużo, otwieraj sobie kiedy brakuje Ci dobrego ekwipunku na poziomie Twojej postaci. Jak masz mało, to nie ma za bardzo znaczenia. Tak czy inaczej, lepiej nie otwierać jej przy pierwszym przechodzeniu gry, bo i bez tego jest dość łatwo, pomyśl o tym dopiero w New Game+. Wiadomo, że im później tym lepszy sprzęt z niej wypadnie, ale z drugiej strony, większa szansa, że ostatecznie będzie bezużyteczny, bo i tak już będziesz miał coś lepszego. Tak więc nie ma żadnego optymalnego momentu, zrób to kiedy czujesz, że Twój ekwipunek nie domaga i tyle. Ja swój pierwszy klucz wykorzystałem na 7 poziomie i ze znalezioną tam bronią latałem przez 10 poziomów. Potem zużyłem parę kluczy w okolicach 40 - 45 poziomu, ale zabawki szybko zmieniły się w pistolety na wodę. Resztę wykorzystałem na 50 i dostałem takie śmieci, że poza jednym pistoletem wszystko sprzedałem. Teraz mam jeszcze 11 kluczy i wiem, że nie mam nawet po co ich ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siriondel, nie chcesz mnie poexpic ;p mam 40 lvl i jakos szybko te 10 wbic ;p

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siriondel, nie chcesz mnie poexpic ;p mam 40 lvl i jakos szybko te 10 wbic ;p

Nie ma problemu, odezwij się do mnie na PSN w wolnej chwili, to się ustawimy, zagramy i spróbujemy poexpić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny też mogę pomóc z jakimś bossem czy czymś albo poexpić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis sie do was odezwe od 23 do rana codziennie w czasie urlopu gram wiec moze i wy w tych godzinach gracie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ma ktoś jakieś głowy do postaci, najbardziej zależałoby mi na głowach do axtona (commando) ale innymi również byłbym zainteresowany - jak coś będę wdzięczny za odpowiedź czy w temacie czy pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie co miałem użyłem, ale jak coś wypadnie to zostawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz dzisiaj do pobrania (kupienia) kolejny dodatek - Sir Hammerlock's Big Game Hunt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie w końcu odpalić tą grę.

Warto brać DLC? Jedynka miała świetne dodatki.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy dodatek Captain Scarlett and Her Pirate's Booty, przypadl mi go gustu... To bylo cos nowego, swiezosc i klimat lokacji ;) W drugi dodatek, ten dotyczacy areny nawet nie zagralem... Ogolnie musialem odpoczac od Borderlands 2, bo w przeciwienstwie do jedynki jakos szybko mnie znudzil ;) Ten najnowszy dodatek, osadzajac tylko po trailerze klimatem juz mi pasuje. Mysle, ze moze byc ciekawie, jakos momentami tak mi sie kojarzy z DLC Zombie Island of Dr. Ned z Borderlands 1 ;)

Oczywiscie klimaty to rzecz gustu, kazdy ma swoj ulubiony klimat ;)

Dodatki warto bylo brac na samym poczatku, jak pojawil sie season pass, chyba jeszcze przed premiera gry... Wtedy season pass kosztowal 99 zl... pozniej chyba jego cena skoczyla do 129 zl... pojedyczne DLC kosztuja w przedziale 29 - 36 zl... Czyli z season pass masz 4 DLC w cenie 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będzie promocja m.in. na przepustkę do Brorderlands 2:

Borderlands 2 Season Pass (ends 23rd January)

Was €29.99/£19.99/AU$39.95; now €14.99/£11.99/AU$21.95

Additional 10% discount for Plus members

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja już jest w sklepie, 59 zł (53,10 zł PS+), przynajmniej na stronie. A B2 jest za 119 zł (107,10 dla PS+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B2 wyrównali cenowo do cen z Amazona. Tam od dawna za tyle można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN dało trzeciemu dodatkowi 6.9/10, porównując go do "najgorszego odcinka ulubionego serialu". DLC podobno słabsze od pozostałych i krótkie, fabuła na 2 godziny. Natomiast ma super klimat i jest trudne w cholerę. Mr. Torgue był jak dotąd najlepszy, ale to nadal o dwie klasy niżej o mojego ulubionego General Knoxx DLC z jedynki. Aha, level cap pozostał niezmieniony.

Czwarty dodatek jest zapowiadany na okolice Marca i ma być duży. A co do level capa, to widać że Gearbox jest niechętne podwyższaniu limitu poziomu, żeby zachować oryginalność buildów i nie dopuścić do sytuacji z jedynki, gdzie wszystkie postacie robiło się tak samo. Mówi się, że z BL2 mają "interesującą" metodę na ten proces, a być może po prostu dadzą skill pointy poza poziomami, tak jak w Claptrap DLC z jedynki. Ja jestem za, ale niechże dadzą jakiś dobry endgame, żeby było co w tej grze robić. Bo drop rate na poziomie 0.04 - 0.5% dobrym endgame nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki warto bylo brac na samym poczatku, jak pojawil sie season pass, chyba jeszcze przed premiera gry... Wtedy season pass kosztowal 99 zl... pozniej chyba jego cena skoczyla do 129 zl... pojedyczne DLC kosztuja w przedziale 29 - 36 zl... Czyli z season pass masz 4 DLC w cenie 3 ;)

Skoczyło do 119zl i niestety wtedy to kupiłem , bo myslałem ,że nie będzie lepszej opcji w tak krótkim odstępie czasu. Ogóglnie czuję się troche oszukany ,bo jeżeli kolejny DLC będzie kosztował kolejne 36zl to zysk z season passa wyniesie mnie zaledwie 18zl, a miały byc 4DLC w cenie 3, więc spodziewałbym się conajmniej 30zł taniej :P. Ogolnie BL2 nauczyło mnie ,że nie warto rzucać się na grę i DLC odrazu w premierę.

Co do promocji, jeżeli ktoś jeszcze nie ma BL2 to myślę ,że teraz jest czas ,żeby to kupić. Jeżeli ktoś lubi jeszcze kupować na spółkę to w ogole prawie darmo wychodzi, zarówno BL2 jaki i Season Pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN dało trzeciemu dodatkowi 6.9/10, porównując go do "najgorszego odcinka ulubionego serialu". DLC podobno słabsze od pozostałych i krótkie, fabuła na 2 godziny. Natomiast ma super klimat i jest trudne w cholerę. Mr. Torgue był jak dotąd najlepszy, ale to nadal o dwie klasy niżej o mojego ulubionego General Knoxx DLC z jedynki. Aha, level cap pozostał niezmieniony.

Potwierdzam... Tzn po obejrzeniu trailera klimat mi sie podobal... i faktycznie w rozgrywce klimat ciekawy... Natomiast momentami jest strasznie nudno, kompletnie bez przeciwnikow, a tereny do pokonania rozlegle... Nawet zblizajac sie do jakiejs wioski, mysle sobie "o bedzie jakta", a tu wyskakuje dwoch przeciwnikow?! WTF?! Albo innym razem w zupelnie niespodziewanym miejscu - srodek jakiegos bagna, wypada taka banda, ze mimo 48lvl - host byl na 34lvl - padlem raz i musialem walczyc o zycie ]:->

Mam wrazenie, ze dlc jest niedorobione, przydalaby sie jakas poprawka, ktora naprawi powyzsze mankamenty.

Potwierdzam tez to co pisal Siriondel... General Knoxx fenomenalnym dodatkiem jest!! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, właśnie zakupiłem z kolegą Borderlandsy 2 i chcemy sobie dziś pograć w CO-OPa, na split screenie u mnie (kolega ma konto na mojej konsoli)

Chodzi mi o to, czy później będzie można grać od tego samego momentu online ? Tzn. osobno ja u siebie w domu a koleżka u siebie :> ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×