Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój psn id - xwiciox

Mam Axtona na 50 levelu. Chętnie spotkałbym się z kimś na partyjce, może sklonowaniu kilku ciekawych zabawek. Mam np classmoda dla mechromancera http://borderlands.w...10-17_00001.jpg

Szukam conference call, może slayer of terra... dla axtona... :biggrin:

Jeżeli macie coś ciekawego piszcie :biggrin:

Gram tylko wieczorami, zapraszam :biggrin:

Edytowane przez xwiciox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój psn id - xwicioxa

Mam Axtona na 50 levelu. Chętnie spotkałbym się z kimś na partyjce, może sklonowaniu kilku ciekawych zabawek. Mam np classmoda dla mechromancera http://borderlands.w...10-17_00001.jpg

Szukam conference call, może slayer of terra... dla axtona... :biggrin:

Jeżeli macie coś ciekawego piszcie :biggrin:

Gram tylko wieczorami, zapraszam :biggrin:

Chętnie pogram, jutro bd siedział gdzieś do 24 albo i dłużej dodaj mnie : riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem season pass, pora po dłuższej przerwie wrócić na Pandorę. Ktoś z was gra Mechanomancerem? Zastanawiam się czy mam dalej w nią inwestować czas, czy na 50 lvl i TVHM może nie domagać?

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zer0 na 50 i żałuję że nim przeszedłem grę pierwszy raz -.- Jedynkę przechodziłem Mordecaiem czyli odpowiednikiem zera i było 100 razy przyjemniej. Teraz wbijam Syrenkę na 50 i grami się nią przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój psn id - xwiciox

Mam Axtona na 50 levelu. Chętnie spotkałbym się z kimś na partyjce, może sklonowaniu kilku ciekawych zabawek. Mam np classmoda dla mechromancera http://borderlands.w...10-17_00001.jpg

Szukam conference call, może slayer of terra... dla axtona... :biggrin:

Jeżeli macie coś ciekawego piszcie :biggrin:

Gram tylko wieczorami, zapraszam :biggrin:

mam to co chcesz, dodaj mnie do znajomych a spotkamy sie w grze i rzuce ci co chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się pisze w sobotę na Terramorphusa? Najlepiej jakby wszyscy mieli HS, wiem że xwiciox będzie, to jeszcze 2 osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się pisze w sobotę na Terramorphusa? Najlepiej jakby wszyscy mieli HS, wiem że xwiciox będzie, to jeszcze 2 osoby :)

Jaki musze mieć poziom? Bo też byłbym chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Terramorphusa trzeba mieć 50lvl i dobry ekwipunek ,bez tego zgon po jednym ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dodatki wchodzą w skład season pass?

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dodatki wchodzą w skład season pass?

Dodatkowe kampanie - Captain Scarlett's Pirate Booty, Mr. Torgue Campaign of Carnage oraz Sir Hammerlock's Big Game Hunt. W skład wejdzie jeszcze jeden fabularny dodatek (jak już zostanie wydany). Pozostałe DLC - skórki dla postaci, dodatkowa arena i postać Mechromancerki - nie wchodzą w skład Season Pass.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Terramorphusa trzeba mieć 50lvl i dobry ekwipunek ,bez tego zgon po jednym ataku.

On i tak ściąga całą tarczę jednym atakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Terramorphusa trzeba mieć 50lvl i dobry ekwipunek ,bez tego zgon po jednym ataku.

Albo szczęście, jak ja z 2 znajomymi (50 lvl, z 38! lvl i 48 lvl). Kumpel po jednym z ataków Terramorphusa spadł poza krawędź mapy

i zatrzymał się na skalnym występie w takim miejscu, że Terramorphus totalnie go ignorował, a my po każdym zgonie mogliśmy kontynuować walkę. Trochę to trwało, bo nie mieliśmy najlepszej broni (nawet kasa mi się skończyła na amunicję do rakietnicy).

Ale w końcu go ubiliśmy. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie do znajomych, jak zobaczycie, że gram - możemy grać razem. Ostatnie trzy wieczory i terra padł kilka razy, graliśmy we czterech... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tera nie jest taki ciezki, wystarczy skorzystac z tym by schowac sie za sciane i samemu mozna go pokonac, trwa to troche dluzej niz przed aktualizacja po ktorej bossowie sa mocniejsi ale w dwoch na 50 lvl to juz nie jest problem a w 4 to juz troche wstyd go nie pokonac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man pytanko. Fabularnie jestem w miejscu

Spojler

Gdy sanktuarium się przeniosło w nowe miejsce i do niego dotarłem.

Koniec spojlera

Chciałbym wiedzieć ile około zostało fabularnie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć ile około zostało fabularnie do końca.

Jeszcze Cię dużo czeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kogoś do trofeum Friendship Rules

Jest ktoś chętny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę?

wbijasz byle gdzie i podnosisz jak zginie -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ale musisz mieć kolegę , który gra w BL. Ja na przykład nie mam :P

Przy okazji mam pytanko : jaki jest najlepszy sposób , oprócz klonowania , na dostanie tych wszystkich dobrych broni? Pytam bo mam lvl 24 gram zawsze we dwójkę i chyba raz dostałem sensowną strzelbę, która i tak staje się słaba powoli . Pytam , bo chętnie zdobędę lepszych ekwipunek, ale też nie chcę zabijać bosa 200 razy jak napisane wcześniej z szansą, że coś skapnie .

Jak zdobyć vault keye w grze? Dostałem jeden wraz z grą, a tu widzę ludzie mówią, że mają po parędziesiąt.

Mam problem z tym kolesiem w "Sankszuery " i chętnie bym usunął patcha , żeby go spotakać, ale mam dlc i tu pytanie , czy jak usunę je (dlc) , pogram , a potem znów zaistaluej je , czy gra zapamięta mi progres z dlc?

odwiedziłem miejscówkę z dlc na poziomie 22 , ale teraz robię inne rzeczy , czy jak wrócę, to czy następny quest się skaluje do mojego poziomu , czy już cały dodatek będę musiał przejść na słabych wrogach , z których jest max 10 xp?

Edytowane przez TW_DoomMachine_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam pytanko : jaki jest najlepszy sposób , oprócz klonowania , na dostanie tych wszystkich dobrych broni? Pytam bo mam lvl 24 gram zawsze we dwójkę i chyba raz dostałem sensowną strzelbę, która i tak staje się słaba powoli . Pytam , bo chętnie zdobędę lepszych ekwipunek, ale też nie chcę zabijać bosa 200 razy jak napisane wcześniej z szansą, że coś skapnie

Można farmić moonshot(nie szukaj co to jeżeli nie ukończyłeś jeszcze gry bo może być mały spoiler) / treasure room po final bossie(też sprawdź dopiero jak ukończysz dlc chociaż raz) w DLC pirate`s booty. Z tego 1 przeważnie leci jeden pomarańczowy przedmiot , z tego drugiego dużo niebieskich / purpurowych i czasami pomarańczowe. Ale jeżeli chcecie podzielić dropy na 2 to najszybciej bedzie je kopiować :P. Ewentualnie jeszcze można jakąś skrzynkę obadać co spawni dobre bronie i ją farmić.

Jak zdobyć vault keye w grze? Dostałem jeden wraz z grą, a tu widzę ludzie mówią, że mają po parędziesiąt.

czasami rozdają kody na twitterze/fb

Mam problem z tym kolesiem w "Sankszuery " i chętnie bym usunął patcha , żeby go spotakać, ale mam dlc i tu pytanie , czy jak usunę je (dlc) , pogram , a potem znów zaistaluej je , czy gra zapamięta mi progres z dlc?

zapamięta, ja usuwalem patcha a potem pobierałem wszystko od nowa i mój progress w DLC był zachowany

odwiedziłem miejscówkę z dlc na poziomie 22 , ale teraz robię inne rzeczy , czy jak wrócę, to czy następny quest się skaluje do mojego poziomu , czy już cały dodatek będę musiał przejść na słabych wrogach , z których jest max 10 xp?

nie mam pojęcia ale jak na 31lvlu na PT1 wpadłem do Oasis to już tak zostało jak kończyłem DLC na 50lvlu. Dopiero na TVHM+ mi się przeskalowały moby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki . to chyba wejdziemy na dlc teraz. a z tvhm, to jak dobrze zrozumiałem mogę iść tvhm i przeskoczyć na zwykłe pt2 i kontynuować tam gdzie skończyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,to niestety tak nie dziala. Jeżeli zaczniesz TVHM to DLC też trzeba od nowa. Chodziło mi o to,że jak wbilem tam na PT1 na 31lvlu to moby trzymały się tego lvla nawet jak później wszedłem tam na 50. Dopiero jak się przełączyłem na TVHM, moby miały taki +/- level jak ja i żeby móc farmić treasure room na 50lvl eq musiałem obskoczyć DLC jeszcze raz , tym razem na TVHM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×