Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

@up

oj tak :biggrin: ja bym jeszcze dopisal dishonored :D

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze takie świetne dodatki były jak do jedynki... (oprócz tej całej areny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

mysle ze napewno nie bedize gorzej :D areny tez byly fajne owszem najgorzej wypadaly na tle pozostalych dlc ale fajnie sie gralo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogliśmy zrobić na szybko sequel w rok lub dwa i ludzie oszaleli by na jego punkcie. Mogliśmy też zaszaleć kolejny raz, nadstawić karku i spróbować całkiem innego podejścia. Ten właśnie kierunek wybraliśmy w Gearbox. Ludzie pokochali pierwszą odsłonę i postanowiliśmy ich wynagrodzić za to.

więcej

http://www.ps3site.pl/borderlands-2-nie-jest-byle-jakim-sequelem/107856

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzają. Przecież i tak każdy liczy jedynie na nowe questy, nowe bronie i nowe lokacje, bo jedynka była bardzo dobrą grą. I to zapewne dostaniemy, plus te nowe klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny trailer! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands to nasze hobby. Osoby testujące dla nas Borderlands 2 zgłaszają, że przejście kampanii zajęło im nawet 58 godzin. Dotyczy to pokonania kampanii jedną postacią. Chcemy aby gracze dostali jak najwięcej za swoje pieniądze. Będziemy szczęśliwi, gdy wydadzą je raz, a naprawdę długo będą cieszyć się z naszego produktu.

No no, coraz bardziej jestem przekonany co do Preordera :)

http://www.benchmark...-60-godzin.html

Edytowane przez WiQert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy szczęśliwi, gdy wydadzą je raz, a naprawdę długo będą cieszyć się z naszego produktu.

Do momentu aż kolejne DLC nas nie zaatakują? Ale jeśli DLC będą na poziomie pierwszego Borderlands (poza Mad Moxxi) to można spać spokojnie.

Chociaż ja i tak czekam na wersję GOTY, bo takowa się ukaże bez dwóch zdań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goty gotym, ja chyba niewytrzymam tyle czekac (rok?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ogram wszystko co chce to już będzie Borderlands 3, a trochę gier mi się nazbierało + cały czas się coś dokupi z promocji.

Chociaż pierwszego Borderlands ograłem podstawkę i sprzedałem, a potem GOTY kupiłem jak się pojawiło i staniało.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niercierpliwością, edycje kolekcjonerskie są naprawdę bogate i stanowią gratkę dla kolekcjonerów i lubujących się w growych gadżetach.

Co do samej gry - wiadomo czego się spodziewać, jeszcze więcej, mocniej i lepiej niż w części pierwszej. Fajna strzelanka jako odskocznia od "poważnych" FPSów.

Oby było dużo Claptrapa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ogram wszystko co chce to już będzie Borderlands 3, a trochę gier mi się nazbierało + cały czas się coś dokupi z promocji.

Wpadłem w tę samą pułapkę... Ciężkie jest życie gracza. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pre order juz mam teraz jeszcze czekac pozostał nieszczesny miesiac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że jedynki nawet nie skończyłem, bo nie przypadła mi do gustu, ale dwójka jakoś przyciągnęła ponownie moją uwagę. Wygląda to jakoś dynamiczniej na zwiastunach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 11 dni...

Ja podobnie jak w pierwszej czesci bede gral syrena, czyli maja (btw w bl1 mam lilith na 69 poziomie).

Pod tym linkiem jest drzewko rozwoju dla klasy syreny (inne klasy mozna sobie przelaczyc na dole sotrony)

http://www.borderlan...tree/siren.html

Chetny do coopa - mikrofon jakis tam mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewko rozwoju ładnie pokazuje, że twórcy mocno skupili się na poprawie balansu między klasami. Myślałem, że Axton to będzie najgorsza klasa, ale te wieżyczki mi się podobają, a co dopiero jak będzie zwiększony level cap i będzie mógł dojechać do ostatniego skilla w dwóch drzewkach (dwie podwójne wieżyczki). Ogólnie wszystkie klasy są bardzo fajne, Gunzerking zapowiada się także na niesamowity fun. Na początek dla mnie Syrena, ewentualnie Zero.

Również jestem chętny do co-opa z forumowiczami. Dzięki zniżce na muve zapłaciłem za grę 115 złotych, teraz jeszcze tylko wytrzymać półtora tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać premiery - preorder złożony (3 w karierze gracza). Jedyneczkę miałem splatynowaną.

Dwójkę będę ogrywał na Xboksie. Jak ktoś chętny na coopa to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które złożyły już preorder na PSS gra juz do pobrania 5446MB chodź na razie nie działa

Edytowane przez sagi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które złożyły już preorder na PSS gra juz do pobrania 5446MB chodź na razie nie działa

Dzieki za cynk, zaraz obadam. 100 za hit w dzien premiery, i mi to sie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×